Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maruska116 mám jich pár vybranejch, ale ještě sem neměla odvahu si je objednat a to je na nich sleva...tak nevím, buď to nechám, protože je ještě poměrně čas a na nějaký třeba časem narazim nebo to risknu a uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@le_nu_le a odkud vybíráš?
Odpovědět
Profilova fotka
@maruska116 všude možně :-) většinou podle obrázku a pak navštívím obchod :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si koupila obyčejný bílý botky v obchodě za 400kč. Dají se potom nosit i normálně. Nemají ani moc velký podpatek asi jen 4cm,tak se mi v nich bude dobře běhat i tancovat. jdu dnes na další zkoušku šatů....I když už jsem rasi pevně rozhodnuta pro ty jedny jediný..
Odpovědět
Profilova fotka
@martinasro taky musím prozkoumat obchody s obuví.. je na čase začít něco shánět, alespoň trošku.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@le_nu_le Původně jsem to chtěla udělat tak, že si je odzkouším ve střevíce a více a pak si je objednám u Rouba, má je stejné a je tam nějaký ten finanční rozdíl... Ale jen tak bez zkoušení, nevím nevím. Já třeba vím jaký tip mi sedí, ale kamarádka vystřídala asi 8 párů bot... :-( Já přišla viděla jsem dva, které se mi líbili, u jedněch neměli moje číslo a tak bylo vybráno. :-D :-D A dobrá scénka byly i prstýnky... :-D Holky to by jste se potrhaly smíchy. Když už jsme byly spolu, tak jsme si řekly, že uděláme předvýběr a pak aspoň budeme vědět co hledat až půjdeme s polovičkama. :-) No a tak jsme vlezly do 4 zlatnictví a ve třech si mysleli, že si vybíráme ty prstýnky pro sebe, že jsme 4%. :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim :-D to je fakt bomba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@le_nu_le @maruska116 No a nejlepší bylo, že nám to v tom prvním chvíli trvalo, než nám došlo, že si to myslej. :-D :-D Na té dámě a jejím kolegovi pak byla znát i jakási úleva. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@martinasro Držím palečky, dej vědět, jak jsi dopadla. A gratuluji k dobré koupi botiček. :-)
Odpovědět
@zemim teda holky :D
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata tak informuju o pokroku v přípravách.. už máme náhradní fotografku.. celý víkend jsem nedělala nic jiného než obvolávala a obepisovala fotografy.. první svatební kiks za námi, snad byl poslední :-) Jo a pomalu a jistě začínám řešit květiny.. takže postupujeme, postupujeme :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@niky10 :-D Jo byla to docela dobrá sranda. :-D Ty jejich obličeje, ty mluvili za vše. :-D
Odpovědět
@zemim Samozřejmě to chápu... V březnu se ozvu a uvidíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@werun1 Děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim Tak to tam asi jen tak nemají, dvě holky co se jdou ptát na prstýnky...Na tenhle zážitek jen tak nezapomeneš a budeš ho moct dávat k dobrýmu.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koukněte se na moje nový šatky a poraďte...Já už sem byla rozhodnutá pro ty první a teď sem zase na vážkách... Hrůza..
Odpovědět
Profilova fotka
@martinasro Tomu věř, na obpu svatbách to dáme do placu. :-D Nechci Tě moc vyklat, ale mě se líbí ty na 7+8 fotečce. :-) Asi jsem Tě nepotěšila, že? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim moc ne.Já fakt nevím který. Jak si má člověk vybrat ta nejkrásnější?
Odpovědět
Profilova fotka
@martinasro Jo, děvče zlaté, to musíš mít v sobě, ty nad kterými si řekneš WOW jsou ty pravé... My Ti můžeme říci, ty, nebo ty. Ale to poslední slovo máš Ty. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim no a já právě vůbec nevím. :-| :-| Jsou pěkný všechny a já se zamilovala do těch prvních, ale teď sem si říkala, že ty taky nejsou špatný a ty taky ne...ještě ,že je tolik času do svatby..
Odpovědět
Profilova fotka
@martinasro :-D :-D Jo, jo, ještě stále můžeš přemýšlet. :-D :-D
Odpovědět
Tak nevěsty zářijový :))) Jak jste postoupily? Já mám furt tak nějak pocit, že je všechno základní snad hotovo nebo co :D Teď domlouváme kameramana s chystáme se k zabce na prstýnky a jak se překulí jaro, tak začneme pomaličku vyrábět, ať se nic nezapomene :) A dnes se dostal do rukou pošty můj závoj a květ do vlasů, tak snad si je pošťačky nerozeberou a dostane se brzy ke mně. Nemůžu se dočkat!!! :-))) Holky, kdy se chystáte za květinářkou?
Odpovědět
Profilova fotka
@duliska My si chceme nechat udělat prstýnky,tak v dubnu. A kytku zatím neřeším, protože ještě nejsem rozhodnutá, který ty šaty si vemu...Ach jo, jestli já se rozhodnu, tak si otevřu lambrusko na oslavu. Neměla jsem chodit do toho druhého salonu. Budeš mít závoj i květinu do vlasů?
Odpovědět
Profilova fotka
Jakou kytku chcete, myslím druh? A nemáte typ stránky na výrobu svat.novin?
Odpovědět
@martinasro No s těma Tvýma šatama je to těžká věc :) koukala jsem do Tvého alba a jsi ve všech TAK nádherná, že věřím, jak je těžké se rozhodnout! Jinak si představte, že závoj i kytka mi dorazily už dnes a je to DOKONALOST!! Nejdřív jsem myslela, že se rozhodnu jen pro jedno nebo pro druhé, ale dohromady to vypadá skvěle,takže bude obojí! áááá nemůžu se dočkat!! :)
Odpovědět
@martinasro ahoj, já chci jednoznačně kaly, fialový a bílý, tak doufám, že budou k sehnání :-) jinak k těm šatům...nejvíc se mi líbí ty poslední :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, my mame svatbu 15. zari a planujeme pomalicku. jedine co uz opravdu mam zamluvene jsou svatebni saty. jinak nic..ani misto pro hosinu jeste nemame. uz je asi nejvyssi cas..takze kdybystemeli nejake dobre tipy - nekde vbrne a okoli, budu rada
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vůbec si nevím rady s hudbou...jestli sehnat nějakého DJje (ale vůbec nevím jakého) nebo jestli si budeme pouštět písničky sami. Jinak květiny se mi líbí růže - nejvíc tmavě růžové - (poraďte, jakou barvu tabule mam pak zvolit)
Odpovědět
Profilova fotka
@houslinka Vítej mezi náma. :-) S těmi tipy, nekoukala ses do profi firem tady na BEREMESE? A nebo to zkus jako já, vyfiltruj si tady na BEREMESE, svatby z loňského roku ve Tvém okrese a dívej se na doporučení jednotlivých nevěst. No a zapisuj si to někam + si vyhledej pak firmu na netu a k tomu si piš ceny, pokud tam jsou. Pak až to tu projedeš, tak si projdi Tvé zápisky a začni obvolávat či majlovat. No a uvidíš, co Ti kdo nabídne. :-) Já si jednotlivá doporučení zapisuji do xls. souboru, mám pojmenované jednotlivé listy (šaty, boty, hostina, kadeřník, foto, apod...) a tam si zkopíruji odkaz a co jsem se v doporučení od nevěsty z BEREMESE dověděla.. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?