Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@le_nu_le děkuji, jdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 oznámení ještě nemáme, jen víme, že chceme něco jednoduchého nepřeplácaného :-) a vy už máte nějakou představu? odkud ještě přesně nevím, ale přes salon asi ne.. ani ta paní v salonu mi to nedoporučila kvůli přirážkám výrobce a salonu.. každý z toho chce přece něco mít.. bylo mi řečeno, že je lepší objednat přímo u výrobce.. uvažujeme o firmě Pamas v Uherském Brodě.. ale uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maruska116 Jj od Pamas se mi taky moc líbí oznámení, mám ho v albu. Taky chceme jednoduché, nepřeplácané, žádné srdíčka, motýly. Máme fialovou svatbu, tak bud budeme řešit oznamko do fialové, nebo to necháme úplně světlé, bez barvy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 jj přesně tak.. máme asi podobné představy.. my svatbu ladíme krémově - zelenou.. pokud se nepodaří najít hezké oznámení se zelenou bude prostě jen jednoduché krémové.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maruska116 Možná ty světlé, bez barvy se mi začínají líbit daleko víc, než v té barvě :-) ,ale uvidíme, třeba nás něco zaujme i ve fialové :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám na svůj fotoblog a 200 dnů do svatby :-) jsem zvědavá jak budu šílen 2 dny před svatbou ...
Odpovědět
Profilova fotka
@le_nu_le Toť otázka ;-) 2 dny před svatbou, to taky nevííím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 Tak to je jako bych slyšela toho mého, taky zastává názor, že kdyby se začalo v červenci tak i tak je spousta času. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kaace Ahoj, koukni se sem, myslím, že mají i docela dobré ceny www.golem-praha.cz/cz/oslavy-skoleni-.... Já jí mám vyhlédnutou pro naší svatbu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@le_nu_le @misulka88 dva dny před svatbou nebudeme vědět kde nám hlava stojí.. bude se všechno vyzvedávat, rozvážet, balit.. prostě blázinec :-) všechny se na něj ale těšíme, že jo!!:-D
Odpovědět
@zemim a kolik budete mit lidi? My se tam uz byli podivat, protoze nas moc zaujali jejich webovky, ale protoze budeme mit nakonec dost lidi, tak bysme tam byli jak sardinky, takze hledame dal :-( Ale moc dekuju za tip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maruska116 dva dny před svatbou máme štando, nějak mi to nedošlo a postupem času si uvědomuju že to bude docela blázinec....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kaace Nás moc nebude. Mělo nás být 41, ale v pondělí jsme pohřbili přítelovi rodiče... :-( Ale na večer jsme počítali, že se to tam prostřídá, prostě vždy do 50 lidí. A dívali jste se na restauraci - http://www.restauraceulabute.cz/obsah... , je to kousíček ode mě, to je ještě naše druhá, chodíme tam s přítelem často a už jsem tam viděla i pár svateb.
Odpovědět
Ahojte, zdravím z dětské ozdravovny. nevím jakým to zázrakem ale podařil se mi chytit signál na pokoji tak mohu být s váma. @zemim upřímnou soustrast. Ale do září to přebolí a budete mít krásnou svatbu. Třeba bude i slzy smutku,ale více slz bude těch šťastnejch.
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim To je od něj moc hezký a aspoň vidíš, že to s tebou myslí opravdu vážně. Chce být s tebou ve zlém i dobrém a tak to má být.... :-) Můžeš si být jistá tím, že si bereš člověka, na kterýho se můžeš spolehnout a opřít a to je dneska vzácnost.
Odpovědět
Profilova fotka
My si necháme udělat oznámení v dubnu, tak nám tak v květnu přijde a chceme ho rozdávat osobně. A prstýnky taky duben. Už ste přemýšleli, kdo bude zdobit auta hostů a dávat stužky? Je fakt, že dva dny před svatbou nebudu asi nervozitou spát. A spadne to ze mě až u oběda nebo u focení..
Odpovědět
holky já se zamilovala do svatebních videí. http://www.primetimevideo.cz/blog/
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky!prave jsem se zaregistrovala a doufam, ze se tu dozvim neco uzitecnyho. my jsme si uz oznameni nechali udelat. pulku v cestine a pul v italstine. italum uz je dorucujeme, abychom meli konkretnejsi predstavu, kdo ma opravdu zajem prijet. podle ceho vybirate barvy a co vsechno do vybranych barev ladite? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@susi80 Ahojky, vítej mezi natěšenejma zářiovejma budoucíma nevěstama :-) budete mít česko-italskou svatbu? Jestli jo, tak nádhera, já mam itali hrozně ráda...já sem vždycky chtěla mít světlou nenápadnou svatbu, ale všichni mi říkali, že tu bílou musím přece oživit, tak jsme si zvolili fuchisovou, je to dost výrazná barva, proto bude jenom na tom nejnutnějším - vývazky, stuha na jmenovákách, květiny a jenom minimum dekorace, ostatní chci mít bílý, takže na svatebním stole bude převáladat bílá - ale myslím, že fantazii se meze nekladou, takže jenom zvolit barvu kterou máš ráda a dát si jí prakticky kamkoliv...
Odpovědět
Profilova fotka
@martinasro Ahojky, no na auta hostů budou dávat stužky asi kamarádi, kteří budou pozvaní.. nebo někdo z rodiny.. většinu aut se snad ale podaří nazdobit den předem :-)
Odpovědět
@zemim Jukneme na to, diky :-) A uprimnou soustrast :-(
Odpovědět
Ahoj budoucí nevěsty! Pro ty z Vás, co ještě nemají vybrané svatební šatičky - přenechám zálohu na šaty v Andělském svatebním salonu v Praze - zaplatila jsem tam 3.000 a ponechám ji za 2.000 korun. Samozřejmě, že termín rezervace i typ šatů se dá změnit oproti mému výběru :-) Kdybyste měla některá zájem, napište, prosím! Díky!
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde vítej, už jsem se bála, že jste tam někde zamrzli. :-D Jak se Vám vede? Děkujeme. Bylo to v pondělí velmi těžké. Nejen, že jsme se připravovali na pohřeb, ale přítelova nevlastní sestra to nějak nevydejchala a v noci z neděle na pondělí zbodla plato prášků na spaní. Naštěstí jí našla jeho sestřenice a tak jí odvezli do Vinohradské nemocnice. Ale už jsem myslela, že to nerozběhneme. No, nic, snad už je pohrom pro tento rok dost a my se budeme moci časem vrátit zpět k plánování. Pa, pa a brzo se k nám zas vrať.
Odpovědět
Profilova fotka
@martinasro Je báječný. Však jsem ho dlouho hledala. :-) Jsem s Lukáškem skoro 8 let sama a navíc má Lukášek diagnostikovaný aspergerův syndrom (druh autismu) a i to, že ho Tomík zvládá a chce nás i s tímto problémem (jeho vlastní otec to vzdal), tak i to je pro mě velký důkaz toho, že je to úžasný človíček. Děkuju, jsi zlatíčko. :-*
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde To chápu, já jsem řekla po shlédnutí tohoto http://www.youtube.com/watch?v=BClqc1... Tomíkovi, že oželím i drahé šaty, ale že chci mít podobné video!!! :-D :-D Neodporoval, naštěstí. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kaace Není za co. ;-) Proto se tu setkáváme, abychom si radily. :-D Děkuji, to nejhorší už je snad za náma a snad už bude jen líp.
Odpovědět
Profilova fotka
@werun1 Škoda, že teď nemohu nic řešit, klidně bych si to od Tebe koupila, každá kačka ušetřená se hodí. Kdybys nikoho nesehnala, tak se v březnu ozvi, zkusila bych se přítele optat, jak budeme pokračovat. Pa
Odpovědět
@zemim Zatím bohužel zájemce není, to by byla škoda. Takže v březnu bych se určitě ozvala, zda u Vás třeba není něco nového. Díky :)
Odpovědět
@zemim to je krásný, jak jí v tom videu má jakoby na dlani! to je povedený! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@anicka_1 jediné co kameraman nevychytal je konec, je jí vidět pod sukni :-D Ale když jsem to video viděla, byla jsem z něj naprosto unešená a i ty, které odkazovala @kaerde jsou moc pěkný, myslím, že je to lepší než stovky fotek... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?