Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
@framboise Kvůli tomu, abyste měli svatbu v kostele? :)
Odpovědět
@duliska No je to z několika důvodů naše přání :-)
Odpovědět
@marleh taky se na konci mesice chystam projit london,snad neco najdu :) v jake cenove relaci se tam pohybuji saty? ja si tady zkousela kolem 800 £ a to se mi zda celkem dost :(
Odpovědět
Profilova fotka
@framboise Nic Vám neuteče. ;-) A je pravda, že máte aspoň více času na přípravy. :-) To je taky +. Tak držím palce aby jste vše zvládli.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde Ahojky a jak dopadly zkoušky? Mňam medovníček já miluju. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janinka186 Vítej mezi náma. Jo, jo jsme velké diskutérky. :-D S tou hudbou, nekoukala ses do profi firem tady na BEREMESE? A nebo to zkus jako já, vyfiltruj si tady na BEREMESE, svatby z loňského roku ve Tvém okrese a dívej se na doporučení jednotlivých nevěst. No a zapisuj si to někam + si vyhledej hudebníka na netu a k tomu si piš ceny, pokud je tam má. Pak až to tu projedeš, tak si projdi Tvé zápisky a začni obvolávat či majlovat. No a uvidíš, co Ti kdo nabídne. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marleh Podobný pocit měla ta moje kamarádka a svědkyně v jednom. Šly jsme vybírat její šaty (vdává se 18.8.) a já jí před tím poslala moje vysněné, neměly u ní velký úspěch, v salonu si je na první kolo nevybrala a je fakt, že z žádných z 1.kola nebyla nijak unešená, tak jsme řekly, že zkusíme druhé kolo a to jsem vybírala já a podala jsem tam i ty své, ale až jako poslední. ;-) :-D No a co myslíš. Má je už zamluvené a zaplacené. ;-) :-D :-D Věř, že to byla určitě dobrá volba a vůbec nad tím nepřemýšlej. Vždy se říká, že vybíral až přebral... ;-) URČITĚ JSOU ÚŽASNÉ!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@framboise Nedivím se, my oba jsme křtění, ale bohužel jsme oba také rozvedení a tak se v kostele už vzít nemůžeme. Taky bych to chtěla víc v kostele. Takže chápu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim děkuji, za chvíli se tady snad začnu orientovat :-DD
Odpovědět
Profilova fotka
@janinka186 Zkusila jsem Ti to vyfiltrovat, klikni sem http://www.beremese.cz/fotoblogy/svat... To jsou svatby z Olomouce za rok 2011. Tak snad tam nějaké rady najdeš. Já jich našla dost, ale je fakt, že Praha je velká. ;-)
Odpovědět
@zemim Ahoj. Čtvrteční zkouška úspěšně složená, sobotní neznám výsledek. Ale snad dobré. Další mě čeká 11.2.. Zítra ráno s Karin odjíždíme a nevím jak to bude v lázních s připojením na internet, ale snad si tam nějaké připojení najdu
Odpovědět
Profilova fotka
tak včera jsem si zkoušela šaty mých snů, jenže drahota, drahota, já si je snad nechám ušít, ale kde :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@zemim si zlatá, děkuji ;-) jasně Praha je něco jiného než Olomouc, ale da se tady taky něco vybrat :-) Ještě jednou děkuji
Odpovědět
@framboise Tak to jo :) Promiň, nechtěla jsem být nepříjemná nebo vyzvídat :) Jen nemám ráda, když se lidé berou v kostele jen kvůli tomu prostoru. Chápu, že obřadka je někde dost šeredná :o, ale církevní obřad je církevní obřad a má to svá specifika, která někteří nechtějí úplně přijmout :) Ale samozřejmě je to každého věc, tak se omlouvám, jestli jsem byla dotěrná :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já byla na svatbě kamarádů, kteří se brali v kostele a i kamarádů co se brali na zámku a obě ty svatby byly nádherný. Každá byla hezká jinak a ta svatba v kostele byla delší. Ale já si myslím, že je to úplně jedno. Hlavně že si vememe ty pravý a je jedno kde :-)
Odpovědět
@martinasro Je jedno kde, ale není jedno jak, pokud jsou ti dva věřící :) A v tom je právě ten rozdíl, který některé páry nechtějí pochopit.
Odpovědět
Profilova fotka
Jak to myslíš?
Odpovědět
Profilova fotka
@duliska @martinasro duli mysli duchovno...víru a zároven respekt k bohu atd... duli prejdeme na jinou notu:)
Odpovědět
@adamka19 Díky, asi radši jo :D
Odpovědět
Holkýýýý pomóóóc..nevíte, na kolik by mě v Čechách mohlo tak přijít zúžení svatebních šatů, případně lehké zkrácení? Tak orientačně..vůbec nemám představu o cenách za tyhle služby a tady v Londýně za to chtějí pořádné pálky :-/ Naskytla se nám možnost jet příští týden do Čech, tak zvažuju, jestli je nevzít tam..Jenže, jaký to bude mít smysl, když se vdávám až v září, že..Chjo, jsem věděla, že se nebudu radovat dlouho, bohužel jsem pratrně udělala unáhlené rozhodnutí v euforii a s nedostatkem informací :-/
Odpovědět
@duliska Dotěrná nejsi a nemusíš se omlouvat. Popravdě nejsem věřící v klasicky katolického Boha. Ale prostě je to pro nás oba celkem důležité a je to naše přání, máme k tomu různé důvody, praktické, duchovní, estetické atd.
Odpovědět
@framboise Jasně :) Tak ať Vám všechno vyjde tak, jak plánujete! :)
Odpovědět
@duliska Děkuji :-) . Snad ano ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde Tak to gratuluji. A užijte si lázně. ;-) Byť ty mrazy.. :-( Musíte se zabalovat, když půjdete z procedůry. Nevím kam jedete, ale určo tam najdeš nějakou internetovou kavárnu. ;-) Já byla před 2 lety ve Frantovkách a byly tam asi tři. Tak si pořádně odpočiňte. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
@janinka186 :-D Děkuji, moje maminka mi říká:"jsi můj poklad, jen Tě vykopat." :-D :-D Nemáš zač. Držím palečky, abys vybrala. :-) A Olomouc je velká, já tam byla v létě na víkend s přítelem a synem a je velká a moc krásná. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marleh http://www.kak-parada.cz/cenik.htm Podívej se sem na příklad. ;-) Nepanikař, to bude dobrý. ;-) A asi bych tu úpravu šatů řešila až tam měsíc před svatbou, třeba stresem zhubneš a musela bys je zas dát upravit. :-) A nemysly si i tady se dost často šaty upravují, takže žádné unáhlené rozhodnutí. :-) Nelamentuj, to se podá. :-)
Odpovědět
@zemim Nevím, jak je to v Čechách, když si člověk kupuje šaty v salonu, ale tady je nutné zjistit, jestli jsou úpravy šatů (myslím teda ty základní tak, aby to sedělo, ne nějaké podstatné změny) v ceně..což jsem nevěděla. Bavily jsme se o nějakých úpravách, co by bylo a nebylo možné, ale nějak mě nenapadlo, že bych se měla ptát na tohle. Ona mi ty šaty pomáhala oblékat a zručně mi to tam během pár vteřin zašpendlila a já měla za to, že mi to prostě jen odstává a bude se to muset upravit, protože to hold nesedí úplně dokonale. Později jsem se dozvěděla, že jsou o číslo větší, než je moje velikost..No, budiž. Bohužel jsem šaty koupila, podepsala papír o koupi šatů, kde bylo napsané, že za změny na šatech se platí navíc (což jsem předpokládala, že je za podstatné změny, o kterých jsme se před tím bavily v teoretické rovině - zip za šněrovačku apod), bez možnosti vrácení, páč jsou v mega slevě a celá omámená se vydala domů s tím, že mám šaty..wow..pak mi došlo, že co když těmi změnami mysleli i to, že je dopasujou na mě..tak tam volám a ejhle, mysleli :D Takže já byla za vola a teď si říkám, na kolik mě vlastně ty šaty nakonec vyjdou..Teď když si to tak vybavuju, tak jsem byla hodně naivní a v hodně euforické náladě, zjevně..Šaty krásné, ale tohle všechno kolem je už dávno poslalo o několik stupínků níž..:(
Odpovědět
Profilova fotka
@marleh To mě mrzí, fakt moc. :-( Ale tady určitě najdeš krejčovství, kde Ti je daj do kupy a nebude to taková pálka jako u Vás. ;-) Držím palečky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim tak jsem par kontaktu obeslala. Vyfiltrovala jsem si jeste okoli Brna, protoze s pritelem jsme sice z Olomouce, ale bereme se blizko Brna... Tam se mi libi jeste vic nez v Olomouci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli ještě nemáte domluveného diskžokeje, stačí kliknout na můj profil kde získáte více informací o zajištění DJs na Vaši svatbu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?