Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bianca87 Taky doporučuju nejdřív šaty. My budeme oblek kupovat až v létě, aby z něj do září přítel náhodou nevyrostl (nebo naopak) :-D
Odpovědět
A co myslíte jak dlouho před svatbou vybírat šaty? První jsem byla toho názoru že nejdřív 5 měsíců před svatbou, ale teď jak to všechno čtu, že když to bude 7 měsíců tak se nic neděje.
Odpovědět
Profilova fotka
@bianca87 ahojky.. já jsem si zamluvila šaty v listopadu.. takže 10 měsíců před svatbou.. takže klidně se vrhni do vybírání:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bianca87 Já jsem si říkala, že je času dost, ale v některých salonech už mají rezervace na říjen a listopad, tak začínám hledat taky, aby pak nebyl omezený výběr.
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim Já mám už vybráno pro ženicha a svoje ne :-D
Odpovědět
budu asi muset ukecat mamku aby se jela se mnou podívat po něčem nebo chodíte do salónu i samy?
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Fakt? Týýýýý jo. :-D A jak to budeš ladit do kupy? Jen regatou a kapesníčkem?
Odpovědět
Profilova fotka
@bianca87 Já jsem se dívala na netu. Projela jsem x svatebních salonů. Hledala jsem velikost , barvu a styl, který bych chtěla. A pak, kdyby kamarádka neplánovala svatbu přede mnou, tak bych si ty co se mi líbí obšlápla, to už ale naštěstí nemusím :-) Na finále si beru kamarádku, mamku a babičku. ;-)
Odpovědět
@zemim Tak to máš fajn ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim No mě je totiž tak nějak víceméně jedno jestli budem ladit, stejně nemáme žádnou barvu .. :D A nevim co je regata.. O:-) Ale chci bílé šaty, a přítel nechce černé ani bílé sako..tkaže to vidím na tmavě šedé s proužkem a jeho kamarád měl teďka maturák a měl přesně takové sako (prodloužený dole. nevím jak se to jmenuje) jaké by se mi pro miláčka líbilo - a do toho ještě trošku lesklé - a mají prý stejnou velikost, takže asi máme vyřešeno .. :D ale více méně ,kdybychom pak náhodou neladili,tak mi to bude fuk,prootže to je maličkost.. :) Hlavně aby tam dorazil .. :D
Odpovědět
Profilova fotka
@bianca87 @handule Souhlasím s @maruska116 :-) Jak se to vezme, na menším městě je třeba dost dopředu, protože už jsem zjistila, že dost často ty velikosti co jsou na netu nesouhlasí s tím co tam ve finále mají.... :-( Ale v Praze jsem docela v klidu. Já to budu řešit v dubnu, ale rozhodně platí: NAČ OTÁLET...? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bianca87 Děkuji, ale já maminu a babičku při první svatbě o to zkoušení ošidila, teď jim to chci vynahradit. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@phuskova Já myslím, že dorazí. ;-) Byl by hloupej, kdyby ne. ;-) :-D Regata je typ kravaty. Najdeš je i v bazárku tady na beremese. ;-) Ani já neplánovala barvu, ale když kamarádka řekla, že si to mezi sebou popůjčujeme (jedna koupí to a druhá ono), tak jsem názor změnila. Bude fialová. :-) Obě jí milujeme. :-D Krom těch pánů, které si chceme vzít za muže. :-D Šedá barva obleku je moc hezká. My o jeho oblečení nemluvíme. Nedal by to, zatím. :-D Tak si to plánuji v hlavě a pak mu řeknu představu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim Aha, já sem to asi viděla ale nenašla sem rozdíl mezi kravatou a regatou no .. :-D Já fialovou taky miluju ale na svatbě bych ji asi nechtěla..já když nějaká barva bude, aspoň kytka třeba .. tak bych chtěla oranžovou veselou :))) No já sem mu jentak mimochodem řekl,a že se mi líbí ten oblek toho kamaráda a on že si ho od něj na svatbu půjčí .. :D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Tak vidíš, to je vidět, že na svatbu určitě dorazí. :-D Neboj, já moc velký rozdíl mezi kravatou a regatou taky nenašla, snad jen to, že je už hezky uvázaná (uzel) a že je kratší, protože je do vestičky, ale to může být i kravata, takže "babo raď". :-D My budeme mít spíš takovou světlejší fialovou (asi lila?) :-D Tak to moc tmavé nebude. :-) A ani jedna to nechceme mít přeplácnuté. Organzový běhoun na stůl, pár kamínků, obrousky a mašle na židle, vše ostatní bude bílé. I tak je toho až až. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim Já bych ho tam kdyžtak dokopala .. :-D Aha,tak to s mi stejně moc nepomohla...ale vidím to na obyčejnou kravatu .. :D Jo tak z toho co jsi popsala my nebudem mít nic .. :D Jakože vůbec...leda by to sami zařídili na místě kde budem mít svatbu...bezplatně .. :D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Nám to naaranžují, když jim to dodáme. Tak proto toho moc nechci. Mají standartní bílou výzdobu a pokud chce nevěsta barevnou svatbu, dodá si to sama. Nebudeme mít moc hostů, tak to nebude finančně náročné. A něco jsem už koupila tady na bazárku. :-) Taky bych ho tam "dokopala". :-D to se neboj. ;-) :-D No, ani já nevím jak to dopadne. Na můj návrh před týdnem o vestičce a regatě se docela šklebil :-D , tak se uvidí, ale pak pronesl něco jako:"pro Tebe to udělám". ;-) :-D Takže musím vydžet až to budeme řešit. Pak buď ustoupím já či on. :-) Ale na tom nesejde. Hlavně aby se to povedlo a příliš se to nehrotilo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim Jo my to právě taky nechcem hroit,takže barevný stoly nás nechávaj chladnými a když to bude bílý tak nám to vadit nebude ale kupovat určitě nic nebudu ...na tu výzdobu,ani na nic jinýho, max. na auto jen organzový pás :) To se mi líbí,ale určo ne žádný kytky, zakrouceniny, srdíčka nebo nedej bože panenky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova To bych taky nedala. ;-) V jednoduchosti je krása. :-) Já auta řeším pro sebe a kamarádku organzovými stuhami. Pro nevěstu lila + bílá, pro ženicha lila + smetanová (organzu jsem koupila tady v bazárku za slušnou cenu), tak už koupím jen přísavky a pak to uvážu sama a našiju přísavky... Nic velikýho a právě další organzu dám na stůl, vyjde mě to na 80,- Kč a kamínky dostanu k šatům v půjčovně jako dárek. Jediné co dokoupím je stuha na židle, ale to je na půl (já a Lenka) a ubrousky. Ale to nejsou závratné sumy. ;-)
Odpovědět
@zemim Dá se organza a takové stuhy koupit v galanterii nebo kde to sháníte? Nejradši bych už ted něco kupovala, ale asi to nemá cenu když nevím jaké budu mít šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim já se bojím že když to na tý kapotě zahnu pod ní, že mi ta organza chytne od motoru :D Já sem takový zdobení viděla na nějaký fotce někde a měli to zahnutý dolu pod kapotu a nevim jak to měli řešený,tak snad to vykoukám do té doby..
Odpovědět
Já nebudu mít ani auto a to mohu jen říci bohužel. Ale u nás se ani žádné přejíždění nebude konat. Obřad bude na zahradě před hospodou, tak je to zby\tečné. Ale co mě překvapuje je kolik je teď možností na tu kapotu., já znám jen panenky, nebo prstýnky. ted je tolik krásných věcí. Barevné sladění u nás bude bílo černé, ale jen na šatech nevěsty, družičky a ženicha. A vlastně pes bude černej :-) Já se docela těším,ale dřáve jak svatbě se musím věnovat škole. první týden v červenci mám státnice a teprve po dokončení jedné role (studentka) se vrhnu na roli další. Abych trochu vysvětlila proč mám názor jaký mám. jde hlavně o finance. kdybych si mohla s penězma hospodařit tak aby mě to nebolelo, tak bych asi také plénovala zdobení stolu, mašle na židle. Ano chtěla jsem velkou svatbu, mít všechny kamarády na ní, umožnit jim přenocování. Ale nemáme na to proto jsme to vyřešili takto. A Jeden den úzká společnost a druhý den párty.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. My s partnerem jsme se rozhodli pro 8.9.2012 a máme zatím pouze místečko pro obřad a hostinu. Bude to na Okoři v jednom hotýlku. Co se rozpočtu týká tak mám trošku nahnáno. Při těch cenách za pronájmy a fotografy a DJeje :-) Ale tak snad se nám to podaří nějak okrouhat. I když, co se všude dívám i po šatech a různě sháním inspirace tak mi to přijde skoro 10tisíc sem 10tisíc tam :-D Strašně bych byla ráda, kdyby mi to všechno samo spadlo do náruče bez těch zmatků 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bianca87 Tak to nevím, ale tady se to dá objednat - svatebni-doplnky.cz a přijde Ti to až domů... ;-) No a nebo koukej tady na beremese.cz do bazárku, já tam tu organzu taky koupila. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Já bych řekla, že je tam jen zasunutý drátek, ohnutý jako očko a tím je provlečená ta organza. A buď je ten drát chycen někde u haubny, nebo za přední maskou.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@calik Ahojky, to by sis to pak pořádně neužila. :-D Kdyby Ti to spadlo do náruče. :-D Jo, dnes pořádat svatbu, není nejlevnější záležitost. Ale neboj, určitě to zvládnete. ;-) Hodně štěstí.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde Ale vždyť i to bude hezké, ne? ;-) Jde přeci o to, že budeš ženou tvého "prince" a budete spolu až do konce života. :-) ;-)
Odpovědět
@zemim No bude i tak to bude krásné. Jen jsem vysvětlovala proč se bráním tomu mašličkování a tak
Odpovědět
Ale holky mám dotaz. aJak je to s volnem na svatbu. Je nějak ze zákona že mám nárok na volno nebo musím zažádat o dovolenou??? netušíte???
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde Neboj, já / my to tu chápeme. ;-) I já se budu přizpůsobovat, nebo plánuji aby to nebylo až tak drahé. Vše bude platit můj nastávající (já jsem sama s 10.letým klukem a platím hypošku na byt). Takže co jde, chci vytvářet vlastníma rukama. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?