Menu Forum

Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

13. lis 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
martinasro (31 r.)
10
Registrovala se 15. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků. Má 6 přátel.
  • Svatba byla 22. září 2012
    Zámek Lednice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
martinasro (31 r.)
10
Registrovala se 15. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků. Má 6 přátel.
 Ahoj holky.Já jsem z těch šatů na mrtvici.Nevím jestli půjčit nebo koupit.Líbí se mi na bazoši jedny za 3900kč.Mám ale strach si je koupit takhle na dálku.Jak to řešíte vy?
24. led 2012 v 19:41  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinasro (31 r.)
10
fotoportrét
fotoportrét
martinasro (31 r.)
10
 @zemim Jsou krásný.Na kolik vyjdou?
24. led 2012 v 19:42  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
Registrovala se 7. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
Registrovala se 7. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 @martinasro Děkuju. .-)
No, nejsou nejlevnější. Kamarádka měla kliku, v to salonu je v lednu akce 25% sleva, ale musí se hned zaplatit v den zkoušení. Mě vyjdou na 10.900,- Kč. A nabízí k tomu ještě:
•Krajkový podvazek.
•Spodničku pod šaty.
•Půjčení jednoho doplňku: závoj / štola / bolerko.
•Půjčení čokoládové fontány. Aby nedošlo k poškození spotřebiče, je třeba si u nás zakoupit speciální belgickou čokoládu Barry Callebaut určenou pro čokoládové fontány. (cena 5OO,- za čokoládku). emoticon
•Šaty Vám upravíme přesně na míru.
24. led 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinasro (31 r.)
10
fotoportrét
fotoportrét
martinasro (31 r.)
10
 @zemim Tak to je docela dost.a to jsem si říkala,že je budu mít drahý emoticon
24. led 2012 v 19:54  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
 @martinasro Zkus tam buď dojet a vyzkoušet si je, nebo se zkus s tou dotyčnou nějak domluvit. emoticon Jsou tu i dámy, které řeknou ať pošleš půku, jako zálohu, šaty vyzkoušíš a pokud by to nešlo, vrátíš je a ona Tobě penízky. emoticon Víš co se říká: "líná ústa, holé neštěstí.." emoticon emoticon
24. led 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
 @martinasro Bohužel, jsou drahý. Ale neboj, možná díky rozpočtu budu nucena přehodnotit. Byť mi má drahá polovička slibuje, že mi splní každé mé přání. A je fakt, že vždy co slíbil, tak i splnil. Takže nemám důvod nevěřit. Bohužel (pro mne), dík tomu, že jsem sama se synem a platím hypotéku, tak vše bude platit on, takže jsou věci, které řeším s kamarádkou "na půl" ona si koupí něco, já něco a půjčíme si to. A svatební oznámení, jmenovky a meníčka si budu dělat sama. Už mám odtud inspiraci a navíc ráda tvořím. emoticon A také se tím snažím kompenzovat "můj nedostatek" ve financích. emoticon
24. led 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
 @bianca87 - Jukni sem - http://www.beremese.cz/bazar/svatebni-vyzdoba/tzrk/serpa-na-auto-pro-nevestu/ mají jí tu za super cenu. emoticon
24. led 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinasro (31 r.)
10
fotoportrét
fotoportrét
martinasro (31 r.)
10
 @zemim To je dobrej nápad.Já ji zkusím napsat a jaký budete mít menu?
24. led 2012 ve 20:36  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
 @martinasro Chtěla bych dvě, pro "staromilce" a pro nás mladší.
Předkrm, buď - Domácí paštika s brusinkami a listovým salátem, nebo - Hovězí carpaccio s řeřichovým olejem a listovým salátem.
Polévka - Tradiční hovězí vývar se zeleninou a játrovými knedlíčky.
Hl.chod, buď - Kachničku se zelíčkem a knedlíčkem, nebo - Řezy z hovězí svíčkové s restovanou sezonní zeleninou a rozmarýnovými bramborami.
Dezert - Svatební dort + káva
emoticon emoticon
A Jaké budete mít Vy?
24. led 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinasro (31 r.)
10
fotoportrét
fotoportrét
martinasro (31 r.)
10
 @zemim překrm ještě nevím,ale polívka to samí co ty a hl.chod svíčkovou a pak dortík a kafe,na večeři kuř.na přírodno a pak rautík,ale ne něják ve velkým stylu.Jak to budeš mít s alkoholem a pitím vůbec?
24. led 2012 ve 21:33  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duliska
21
Registrovala se 14. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 106 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel. Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
duliska
21
Registrovala se 14. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 106 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel. Region Jičín.
 @kaerde Jak psala @zemin, každá vnímáme a prožíváme svatbu jinak, ale myslím, že všechny nás spojuje láska k partnerovi. Chápu, že nejsi na velké oslavy a velkolepou výzdobu a neodsuzuju to, nevím ale, proč bys měla naše svatby označovat za "divadlo" a výzdobu za "hlouposti". Už jsem to tu jednou psala, že je pro mě nejdůležitější to, že slíbím svému příteli lásku na celý život a on mě. Ale když je ta možnost, nevidím důvod, proč si to neudělat hezké. K mé osobnosti patří velké plánování. Chci krásné šaty a dobré jídlo a skvělou muziku, protože mám ráda velkolepost velkých životních chvílích. Ale všechno je to jen doprovod toho, co je skutečně důležité, není to ta skutečná hodnota. Samozřejmě. Ale když je ta možnost, ráda si jednou za život budu připadat jako princezna. Ať si každá udělá svatbu podle sebe, ale odmítat způsob druhých, protože mám jiný vkus, mi přijde hloupé. Promiň, jestli jsem ten Tvůj příspěvek pochopila jinak nebo špatně, ale chtěla jsem se k tomu vyjádřit a uvést na pravou míru to, proč to všechno děláme.
24. led 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
 @martinasro Taky dobře poskládané meníčko. emoticon
My večer budemem mít grilovačku a rautík.
A pití? Nealko chci domluvit džbánky s kohoutkovkou a do ní plátky citronu a snítky máty (měla to loni kámoška a šlo to nejvíc na odbyt). emoticon Dětem džusy a nějaké limči. To nechám na restauraci. emoticon
Alkohol - pivo - restaurace a my budeme mít od kamarádky z Moravy vínečko, bude si ho zajišťovat pro sebe, tak ho zajistí i nám. emoticon A o tvrdém ještě diskutujeme... emoticon
24. led 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
 @duliska Souhlasím. emoticon Hezky napsané. .-)
24. led 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duliska
21
fotoportrét
fotoportrét
duliska
21
 @martinasro A už jsi byla v nějakých salónech? Já jsem totiž dřív byla přesvědčená o tom, že si šaty nechám ušít na míru přes internet nebo koupím z bazaru. Ale když jsem zašla jen tak cvičně do salónů a ze zkoušených 20 šatů (vybraných na panně nebo z katalogu) mi padly jen 3 (a to si nemyslím, že bych měla nějakou extra netradiční postavu), tak jsem se rozhodla pro půjčovnu. Já si na značky nepotrpím, ale na tom těle je znát, když je ta látka kvalitní a když jsou šaty dobře šité. Jinak jsem si v tom připadala jak v pytli. Podle mě je půjčovna jistota. Pokud se Ti ale šaty líbí a domluvíš s prodávající, že bys je mohla vrátit, tak bych do toho nešla. Nebo si domluv zkoušku u ní doma, pokud je někde z nedaleka.
24. led 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaerde
3
Registrovala se 8. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
kaerde
3
Registrovala se 8. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 4 přátele.
 @duliska jééé nebuď vztahovačná. Já nemluvila o žádném plánování nikoho z vás,ale o svém. Asi tak jako každá mluvím jen o té své. A pro mě jsou to blbosti a pro mé okolí divadlo. Tím jsem neměla v ůmyslu nijak vás od vašich plánu odrazovat či se vám vysmívat, to je celkem vaše věc jak si to gdo uděláte.
24. led 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
market_v
Registrovala se 22. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
market_v
Registrovala se 22. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky, teda, já zírám, zrovna sem usedla k počítači, že si vyberu termín a místo a vidím, že vy už řešíte šaty... asi sem zaspalaemoticon
24. led 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duliska
21
fotoportrét
fotoportrét
duliska
21
 @kaerde já vztahovačná nejsem emoticon Jen jsem takových komentářů četla v poslední době víc, tak mě to trochu vyprovokovalo a něco jsem k tomu napsala emoticon Ale možná jsem ten tvůj příspěvek jen pochopila špatně, tak se omlouvám emoticon Jak jsem psala, hlavní je to podstatné, co máme všechny společné emoticon
24. led 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bianca87
1
Registrovala se 23. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 188 příspěvků. Má 1 přítele. Region Břeclav.
fotoportrét
fotoportrét
bianca87
1
Registrovala se 23. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 188 příspěvků. Má 1 přítele. Region Břeclav.
 @zemim No, já bych chtěla jako předkrm nějakou šunkovou rolku. jako hlavní chod hovězí polévku s nudličkami a svíčkovou, potom se rozkrájí dort a dá se káva. Budeme mít maličkou svatbu. Vůbec nevím jak to bude časově. Obřad bych chtěla ve 12. kameru a focení máme 2-6 hodin tak nevím jak to bude vycházet, kdyby dojeli kameramani v 10:30 tak máme jen do 16,30. Vůbec si nedovedu představit jak dlouho bude trvat ten oběd.
25. led 2012 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maruska116
12
Registrovala se 25. května 2011 na beremese.cz. Přidala 277 příspěvků. Má 19 přátel. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
maruska116
12
Registrovala se 25. května 2011 na beremese.cz. Přidala 277 příspěvků. Má 19 přátel. Region Zlín.
 Souhlasím se @zemim každý si plánuje jinak a na žádném plánu není nic horšího ani nic lepšího.. každý podle sebeemoticon

Všem přeju krásnou svatbu podle představemoticon
25. led 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
Registrovala se 29. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 1306 příspěvků a 2 alba. Má 54 přátel. Příbram, Region Příbram.
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
Registrovala se 29. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 1306 příspěvků a 2 alba. Má 54 přátel. Příbram, Region Příbram.
 @kaerde Já s tebou naprosto souhlasím, mám stejný názor...rozhodně nebudu řešit mašličky,ubrousky, přehozy na židle a kamínky na stůl...příjde mi to kýčovité, pro mě to tak prostě je ... jediný co budu asi zdobit bude auto pro mě, ale chci jen organzový pruh na úhlopříčku,nic víc... akorát budu mít bílé auto,tak nevím jakou barvu, protože svatbu do žádné speciální barvy asi ladit nebudeme....emoticon
25. led 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bianca87
1
fotoportrét
fotoportrét
bianca87
1
 Teď se díváme s partnerem na obleky. Původně jsme měli malou představu, ale teď se to rýsuje. Myslíte že nejdřív koupit oblek a pak šaty s botama? Co první? emoticon
25. led 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
 @bianca87 Klasika. Já nechtěla svíčkovou, protože je to takové, no nevím. Kachna a nebo řezy z hovězí svíčkové jsou pro obě skupinky jedlíků. Máme tam staříky a i mladé, kteří rádi něco zvláštního. emoticon Jak dlouho trvá oběd? Brácha ho měl cca 3 hodinky. Ale myslím, že je to dle toho jak se kdo baví. emoticon
Ale co se týče fotgrafa a kameramana, tak bych se řídila hlavně tím jak dlouho Ti trvá dojezd na radnici či kostela. A cca o hoďku dřív před odjezdem by měli dorazit fotograf a kameraman. To už budeš nalíčená a učesaná a budeš se chystat oblékat, pak přijede ženich s kyticí a následuje odjezd. Ale správně by Ti měli poradit ti dva, pokud to jsou PROFÍCI. emoticon
25. led 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
 @maruska116 @kaerde @phuskova
emoticon
PŘESNĚ TAK HOLKY. Nejdůležitější je aby vyšly přípravy, vzaly jste si svého "prince" emoticon a prožily jste ten NEJKRÁSNĚJŠÍ DEN SVÉHO ŽIVOTA.
emoticon
25. led 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
valerie27
11
Registrovala se 7. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 12367 příspěvků. Má 26 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
valerie27
11
Registrovala se 7. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 12367 příspěvků. Má 26 přátel. Region Praha.
 @zemim a krasny zbytek zivota po boku cloveka, ktereho milujeme emoticon
25. led 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
 @valerie27 No, tak v tomto ohledu mám jistou zkušenost (špatnou), takže bych byla ráda, kdyby to už tentokráte vyšlo.
Ale na 100% s Tebou souhlasím. emoticon
25. led 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
 @market_v Ahojky snad jmenovkyně. emoticon
Neee, neboj, řešíme tu co z nás která zrovna potřebuje řešit. Nezaspala jsi. emoticon Já sama např. mám vše jen důkladně pospané v xls. souboru na několika listech a až má drahá polovička zavelí, že se jde plánovat, tak už to na něj jen vysypu. emoticon emoticon On to tedy tuší, že jsem napřed, ale nechci ho zatěžovat pracuje v SAE a teď tam mají až do konce března hodně úkolů a závěrku roku, tak ho nechci zatěžovat (pro něj malichernostmi). emoticon emoticon On si ze mě dělá srandu, že by svatbu naplánoval a zorganizoval za měsíc... Asi jo, ale bylo by to podle něj. emoticon emoticon A já bych pak asi šla v pytly na brambory. emoticon emoticon Už teď mě uháněla paní v půjčovně, že mám nejvyšší čas na rezervaci. :-O emoticon
25. led 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
 @bianca87 Nejdříve si zařiď svoje šaty!!!!!! Teprve podle nich můžeš řešit oblek a doplňky pro ženicha.
Kamarádka si taky myslela, že půjde ve smetanových, nebo champagne šatech a nakonec si vybrala ty moje a ty jsou diamantově bílé se stříbrnou krajkou na dekoltu a sukni.... A hned by měla problém. emoticon

Vždy platí, nejdříve Ty a pak ženich.! emoticon
25. led 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bianca87
1
fotoportrét
fotoportrét
bianca87
1
 @zemim jů děkuju za cenou radu
25. led 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
 @bianca87 Není za co. emoticon Od toho tu všechny jsme, aby jsme si radily a vyměňovaly své poznaznatky. emoticon
25. led 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
handule
4
Registrovala se 28. září 2006 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků. Má 68 přátel. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
handule
4
Registrovala se 28. září 2006 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků. Má 68 přátel. Region Pardubice.
 @bianca87 Taky doporučuju nejdřív šaty. My budeme oblek kupovat až v létě, aby z něj do září přítel náhodou nevyrostl (nebo naopak) emoticon
25. led 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš