Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@carpatia já právě taky příští rok státnicuju.. tak doufám, že se všechno podaří a stihne zařídit.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luhanka85 souhlasím, je to krásné datum:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@carpatia @lala230 holky počasí se nemusí vydařit ani v létě.. myslím, že si nikdo nevybere.. byla jsem na svatbě v září a bylo tam šílené vedro.. takže tím bych se až tak moc nezabývala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@carpatia To budete mít V Praze? V hotelu i s obřadem nebo ten plánujete jinde?
Odpovědět
Profilova fotka
@maruska116 S tím počasím je to pravda..člověk si nevybere. Ošklivo může kdykoli..
Odpovědět
Profilova fotka
@lala230 Nene,my budeme mit svatbu v Beskydech, na Celadne..
Odpovědět
Profilova fotka
@carpatia Tak to jo...Já právě musím hledat něco v Praze nebo okolí..
Odpovědět
Profilova fotka
@lala230 no,to jsem nekde videla fakt pekny hotylek,zkusim to pohledat...a chcete taky hotylek nebo to budete mit bez ubytovani?
Odpovědět
Profilova fotka
@lala230 Jo,nasla jsem to...nevim,jakou mate predstavu,ale me se tohle predtim libilo a vim,ze holky psaly,ze tam jsou fakt slusne ceny a ze je to tam cele nove. Poslu ti odkaz do IP
Odpovědět
Profilova fotka
Moc díky, zkusím pozjistit ty ceny. Nám to stačí bez ubytování..bydlíme kousek od tamtuď. A rodiče vlastně taky.
Odpovědět
ahoj holky, koukám, že jsme pěkně pozadu ... svatbu plánujem na září 2012, ale nemáme ještě vůbec nic :-) alespoň s tím místem a fotografkou bychom měli máknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miuriko ahojky:-) taky 1. 9.?? no je lepší si to nejdůležitejší zamluvit už teď ať Ti pak něco nevybouchne..:-) a kde se budete brát a jak dlouho jste spolu??:-)
Odpovědět
Článek se načítá
@maruska116 ahoj Marusko, promin pozdní odpověď - včera jsme se vrátili z dovči :-). Přesný termín ještě nemáme - vypadá to buď na prvního nebo osmého. Termín doladíme až podle místa, který bych teďka mchtěla najít - mělo by to být něco pěknýho ve Středočeskym kraji, ideálně blízko Prahy. Tak uvidíme, co nás nadchne :-). Jediné, co máme zatím zařízené je fotografka, ale už tady se objevily problémy - původně mohla obě záříjové soboty, teď mi ale napsala, že se jí do 1.9. přesunula nějaká letošní svatba, kterou nemůže odříct ... tak jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne. Nu a jinak jsme spolu už víc než 7 let - děsný, jak to letí... :-) Co vy? jak probíhá plánování? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miuriko Ahojky,a jakou fotografku mate v planu?
Odpovědět
@carpatia Ahoj Carpatio, máme v plánu Lucku Schweinerovou - fotila mi už boudoir, byla jsem spokojená na maximum, takže jí bereme i na svatbu :-). Co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@miuriko tak to je asi dobra volba,ja mam boudoir taky v planu,snad neco vymysli i se mnou,abych vypadala k svetu:)
Odpovědět
@carpatia myslím, že jsem nefotogenická a nemám úplně ráda, když mě někdo fotí. S Luckou to ale byla totální pohoda a výsledek parádní :-) Určitě jdi do toho :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@miuriko no,nejdrive musim jeste trochu zhubnout a nasetrit penizky a pak se do toho asi taky dam..:)
Odpovědět
Profilova fotka
@miuriko ahojky, no my jsme teď plánování pozastavili.. to důležité je zamluvené a ostatní věci budeme řešit až po novém roce.. je ještě hodně času.. jen si tak spíš uvědomuju a dávám dohromady co bychom chtěli a co ne.. S tou fotografkou to je blbé, tak budete zřejmě volit termín 8. září, ne? :-)
Odpovědět
@maruska116 co už máte zařízené??? hledám místo... uff ... je to pěkně těžké ... pěkných míst na fotkách je zdánlivě plno, ale trochu se bojím, jak bude vypadat v reálu ... a s tím focením - budu bojovat za osmého a za Lucku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miuriko no zařízené je místo na hostinu, kostel, kapela a fotografka.. chtěla jsem zařídit všechno tak, abychom pak už nemuseli hýbat s termínem (kdyby náhodou byl kostel obsazený, nebo nemohla kapela v daný den).. jinak krásných míst na hostinu je hodně, ale určitě je lepší osobně je navštívit.. my naše místo dobře známe.. je tam prostor a budeme mít soukromí :-) na tom nám záleželo nejvíc.. navštívili jsme i pár jiných míst, ale tam už nám něco vždy nevyhovovalo.. taneční parket byl malý, nebo se stůl nedal uspořádat do písmene U.. no prostě vždycky něco, ale našli jsme si myslím opravdu krásné místo :-) navíc jsme tam byli v červnu a pan provozní říkal, že jdeme tak akorát, že přijít o měsíc později už mají zřejmě obsazené.. takže doporučuju udělat si pár výletů, sjednat schůzky a sbírat informace.. určitě najdete to pravé pro Vás :-)
Odpovědět
Ahoj budoucí nevěsty, tady se hlásí další na 1.9.2012. Už máme vybrané 2 místa i restaurace ,ale vše nám bojkotuje matrika... termíny na příští rok budou vědět až v lednu a když jsem paní matrikářku prosila,jesli se nemůže přimluvit na 1.9 tak řekla , že to nezáleží na ní ,ale na zámku.Na zámku řekli, že nechápou proč to stále dělé a mate lidi,když datum kdy se bude oddávat stanovuje opravdu jen ona. Takže teď si budu do začátku ledna kousat nehty .... ufffff :-) Chystáte se někdo na Svatební výstavu v Diplomatu v Praze? Bývá v únoru-březnu a je tam spoustu dobrých nabídek ... výstavní slevy na prstýnky ,šatky atd.... Dobré je to i pro inspiraci ;-)
Odpovědět
@maruska116 Vy už toho máte tolik? Tak to je úžasný! :-) Trochu závidim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@liza2410 Ahojky, 1. 9. 2012 je krásné datum :-) a zřejmě bude i oblíbené:-) my naštěstí s matrikou takovéto problémy mít nebudeme, nebývá tu tolik svateb takže pohodička, o starost míň:-) Jinak na veletrh se chystáme do Brna - bývá v lednu.. určitě pojedeme pro inspiraci, možná pro prstýnky :-) také bych chtěla pozkoušet nějaké šaty z Madory:-) jak jste na tom s přípravami?
Odpovědět
Profilova fotka
@miuriko to lehce doženete :-) budu moc držet palce ať vyjde fotografka i místo :-)
Odpovědět
@maruska116 Také se chystáme na prstýnky, snad by měli mít i lepší ceny... máme vyhlédnuté od Rýdla a na netu vypadají hezky,ale všichni řikají , že pak na ruce je to jiné tak ať čekáme ... tak čekáme :). Přípravy zatím jen kalkulace cen od hotelu co jsme objeli (ufff je to fuška ) a teď už budem čekat do ledna na dámy z matriky jeslti se nám do toho 1/9 trefí. Když se netrefí tak trefí mě .... :D Ba další schánění fakt už nechci podstoupit. Nemáme tu moc na výber, nejbližší zámek je 50 km.... No nic uvidíme jak to dopadne ;) Upřímně závidím, že s matrikou to máte v pohodě kdyby třeba si šlo půjčit oddávajícího z jiného okresu, vše by se ulehčilo :) ,ale asi by byl zas mazec v dokumentech atd. Jdu se juknout na ty šaty o kterých se zmiňuješ, šaty si nechávám až jako poslední třešínku na dortu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že my jsme s tím plánováním oproti vám pěkně pozadu. Chceme též svatbu 1.9.2012 a jak si to tady čtu, tak bychom měli aspoň zařídit místo... ale to bychom se prvně museli rozhodnout mezi dvěma místy... to bude ještě boj :-) hlavně na jaře státnice, ale tak aspoń bude dosti času pak na přípravy :-) aspoň že na ten svatební veletrh to nemám moc daleko, jsem přímo z Brna tak to tam dokonale prošmejdím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, přidávám se ke svatbě v září. Vybrala jsem ho hlavně proto, že v září nejméně prší, tak doufám, že mě nezklame :-D Jinak my už máme zařízené všechno (až na auto), te´d už je zbývá pokoupit pár dekorací...a všechno to zaplatit :-D Ale předpokládám, že platby proběhnou nejdřív za půl roku
Odpovědět
@sveruska Neboj, my taky nemáme nic zařízeného. Hlavní problém bude asi v tom, že přítel chce sice všechno zařizovat společně, ale nemá na nic čas :-) Takže ještě nemáme ani datum.
Odpovědět
Profilova fotka
@sveruska Ahojky, vítám tě tady.. neboj na všechno času dost.. taky se chystám na veletrh a začínám se moc těšit :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?