Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
@handule no mě taky už všichni ženou ať si oběhnu pár svatebních salónů, ale jak říkám přijde mi to brzy a tak nějak se mi ještě nechce. I když se těším, ale tak snad budou mít volno :-)
Odpovědět
No, tak jsem se ptala na matrice na ten náš termín a místo a prý nás můžou oddat až ve 13:30..Já tak nějak celou dobu měla v hlavě dopolední obřad a trochu mě to zaskočilo..Jako má to i své výhody, ale bojím se, že to takhle strašně rychle uteče..
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 To je dobrý nápad. :-) Taky se přikláním k poledni, jen se bojím aby si rodina nestěžovala, že budou mít hlad. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Taky se mi nechce jít na svatební pochod. Budu muset začít poslouchat a zapisovat si to a potom udělat rozhodnutí. My by jsme to asi bez oběda neobhájili, máme staromodní rodiče, tedy ne já, ale moje polovička. :-) Takže asi budu obhajovat 12 hodinu, abych to aspoň trošku posunula.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@marleh Vítej mezi nevěstama "Alenko z říše divů" ;-) To už máte skoro to nejdůležitější. Já si nechávám až na jaro.. Dobré je, že mám Vás tady a nejlepší kamarádku, která se vdává 18.8., takže sbírám moudra a připravuji si podklady, pak už to jen rozjedu naostro :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@marleh Neboj, neuteče, můžete to natáhnout až do dalšího dne ;-)
Odpovědět
@zemim Díky za přivítání ;) No já si ale opravdu jak Alenka připadám, jelikož to zařizujeme ze zahraničí a tak nějak momentálně nemám po ruce nikoho, koho bych vyzpovídala a zjistitila, co a jak :D No, jsem ráda, že existuje alespoň beremko, kde řešíme všechny v podstatě to samé a můžem si poradit ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@marleh Právě proto jsem tady. :-) Já to dělám osobně tak, že jsem prolezla (po netu) půjčovny šatů, restaurace, květinové obchody a cukrárny... Je fakt, že něco mám i doporučené, ale i tak, vdávám se podruhé v životě a naposled a tak si to chci hodně užít. I protože už vím co bylo na poprvé za chyby. ;-) No a mám excelovský dokument pod názvem svatba a pojmenované listy (šaty, hostina, ubytování, cukrárny, atd.). No a tam si kopíruju odkazy a dopisuji poznámky co mě tam zaujalo. A až má drahá polovička bude mít po svých pracovních povinnostech, které teď má velké, tak si sedneme a vše mu ukážu a až to probereme, tak ty co i jeho nejvíc zaujmou, oslovíme a uvidíme. ;-) Možná by to mohl být dobrý návod i pro Tebe. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim Mají smůlu, musí se pořádně najíst ráno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim Já tradiční pochod taky určitě nechtěla, takže už mám vybranou krásnou náhradu http://www.youtube.com/watch?v=8Af372... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova já sem taky z příbrami.Kde si byla na šatech a už víš kam si půjdete udělat oznámení?
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim máme dj a můžu ho jen doporučit,jestli budeš mít zájem.
Odpovědět
Článek se načítá
tak je pravda, že ty svatební oznámení budu řešit až tak 2 měsíce před... nebo hlavně až bude menu a to nechám vytisknout ve stejném duchu. Jinak cukrářka vybraná :-), fotograf taky :-), svědek požádán :-)...tak asi ty šaty........to bude mazec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 :-D :-D :-D :-D No, to jim zkusím přetlumočit. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim Nebo si vezmou svačinu do kapsy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Napadlo mě uspořádat u mě a u ženicha doma nějaký maličký rautík... To by pak bylo snad schůdné. Ale i tak nevím jak to rodičové "kousnou". Je to jako se svatebním oznámením, moc jsem chtěla nechat namalovat naše karikatury a ty dát na oznámení a pozvánky ke stolu+meníčka. Ale smůla, prý by to nemohli nikomu dát, že to není "důstojné"... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 To je KÁÁÁÁÁÁÁÁÁSNÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) Děkuji, mám to uložené.
Odpovědět
Profilova fotka
@martinasro no ju, ale Vy jste z Brna a my z Phy. :-D Ale i tak děkuju. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim Já když to slyšela poprvé, tak jsem se do toho úplně zamilovala. Nic jiného už na můj příchod nechcu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 Chápu, je to vážně nádhera. Myslím, že o první skladbě mám i já rozhodnuto. ;-) Děkuju.
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim Není zač. Je to nádherná skladba, tak at udělá radost i někomu jinému ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 Tak na to vem jed ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 tak i já mám tuto skladbu s přítelem mezi oblíbenýma na prvním místě http://www.youtube.com/watch?v=8Af372... a tak jsem si jí zamilovala a jestě se rozhodujeme...ještě se nám líbí : http://www.youtube.com/watch?v=VWoUcB... http://www.youtube.com/watch?v=iGDRne... http://www.youtube.com/watch?v=rrVDAT... http://www.youtube.com/watch?v=HERmag...
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek133 Forrest Gump a Twilight bych spíš viděla až pak na gratulace než na příchod nevěsty. A Pearl Harbor je nádherná písnička, ale zdá se mi na tuto slavnostní chvíli taková smutná. Ale jinak krásné skladby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim Jj mě nidko nedonutí jít na nějaký Wagnery, Mendelsony nebo ostatní blbosti :) Mám už vyhlídlou pro sebe, a to Bez tebe od Verony :) A na první novomanželský chceme od Mandrage Šrouby a matice :) Já naštěstí nikoho staromódního v rodině nemám, vlastně jo, ale tu tetu nezvu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@martinasro Ahoj, sem ráda že nás tu z Příbrami je víc :)Na šatech jsem byla v Praze, tady si určo půjčovat nebudu, co jsem tak koukala na netu, tak bych si nevybrala...a oznámení si budem s přítelem vyrábět samy, ale chceme jakože s našema fotkama, tak možná to nakonec dopadne tak, že si ho vyrobíme v pc a pak si to jen necháme v nějaké tiskárně vytisknout ...
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Na kolik tě vyjde půjčovný?my pojedeme do brna už v úterý,aby sme mohli vše doladit,takže bych se za týdenní půjčovný nedoplatila...Šaty i z poštovným mě vyjdou na 3600kč.Já si je chci jen vyzkoušet,jestli mi ten střih bude sedět.
Odpovědět
Profilova fotka
@martinasro Ještě nevím, já si je možná tak budu nechávat šít, přes ten salon, protože se bojím že bych ty šaty nějak moc umazala nebo tak... a odkud máš šaty ty? Já co jsem na půjčovné dostala předběžnou nabídku u vybraných asi 4 šatů tak cena byla od 5500 do 9000, což je myslím přijatelný :)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslíte,že menu musí být vytisknuté a dané na stůl nebo to dneska už není tak důležité?A jaký menu budete mít??
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Koukni se na aukro a dej si svatební šaty a je jich tam mraky a opravdu za babku.Navíc kdyby neseděli,tak ti je podle přání i upraví.Objednávala jsem si tak plesový a dobrý...A navíc se ty ceny pohybují do 4000kč i z balným a poštovným.A jsou úplně nový..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?