Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@duliska jestli mohu, mě kamarádka doporučila tento salon a mohu říci, že i dle netu se mi ty šaty moooc líbí. http://www.svatbasnu.cz/ ;-)
Odpovědět
@zemim Díky za tip! Já bohužel nejsem z Prahy, takže je to trochu pasé :-/ Ale musím říct, že ty šaty jsou na obrázcích nádherné. Tak snad budou mít něco i v tom našem "vydlákově" :) I když si stejně myslím, že to všechno obejdu a pak si nějaké, které se mi líbily, v podobné verzi objednám přes internet nebo nechám ušít. Ty peníze za půjčení jsou strašné, a to bych ty šatky měla jen na pár dní :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. Taky se k vám přidávám.My máme svatbu 22.9 v 11hod v lednici na zámku.Neplánovala sem to já,ale bylo mi to oznámeno po žádosti o ruku.Dokonce už i zamluvil penzion,tak sem ráda,že mám o starost míň.Máme už i fotografa,který dělá i video a to za dost slušnou cenu.Můžu poslat kontakt,kdyby ste měli zájem.Máme i dj,tak sem ráda,že už můžeme řešit jen maličkosti a máme už relativní klid.Já si budu kupovat šaty na aukru.jsou noví,na míru a doprava zdarma.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,taky se k Vám přidávám. Máme naplánovanou svatbu na 15.9. v Klokotech. Sháníme koordinátora svatby,protože já jsem od Tábora a přítel z Písku. Oba máme velkou rodinu a přátelé,počítame tak 90 lidí a takové množství lidí sami nezvládnem. prosím nevíte o někom,kdo by nám s tím pomohl??? moc děkuji.
Odpovědět
@phuskova dekuji.No ja vse zjistuji na netu a podle zkusenosti jinych nevestinek tady.Uz jsem sepsala vse dulezite do rozpoctu a podle ceniku na netu,ale bohuzel restauraci odskouset nemuzu,takze se taky budu muset spolehnout na doporuceni :) Jinak vyhrala radnice na obrad :) Holky taky vam chlap vycita ze jste do te organizace tak zapaleny? :D
Odpovědět
@handule to jsme rada,ze se najde nekdo kdo se vdava po delsim vztahu.gratuluji moc moc.jo a na nase datum bude slunecno :)
Odpovědět
@zemim dekuji,snad vse dopadne tak jak jsem si za tech 8 let vysnila :D neni divu ze uz vse mam v hlave naplanovano do jedinneho detailu :D tobe taky preji pekne a bezproblemove planovani
Odpovědět
@martinasro ahojky,teda tak to se jen tak nevidi,aby byl zenich tak aktivni v planovani svatby,to jses stastna nevesta :) gratuluji.na zamku to bude nadhera a ty fotky(zavidim) :) ja mam docela strach kupovat neco pres net,kdyz nevim jak to pak bude sedet atd...
Odpovědět
Profilova fotka
@martinasro Ahoj máš stejný datum jako my ;-) a taky to máme na zámku, ale jiném než vy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 No vyčítá,to je těžký slovo...jakmile zmínim slovo svatba, šaty, závoj...tak ztichne a de jinam..tak nevim :D
Odpovědět
@phuskova :D ach jo ti muzi jsou vsichni stejni :D na vsechno maji cas a nic neresi :D
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 No to jo, a vsadím se, že se pak bude divit, že už na jeho vyhlídlém místě mají plno..i na rok dopředu .. :D
Odpovědět
Článek se načítá
presne toto jsem mu rikala :) ze to chci mit zamluvene vse uz ted a pak mit radeji volno nez pak na posledni chvilku hledat jinou restauraci a radnici.A jeho odpoved? - vsak to nejak dopadne..
Odpovědět
@niky10 Typický :D
Odpovědět
@luzed Ahoj, my plánujeme taky hodně lidí, celkem asi 170 a koordinátora nemáme. V rodině už jsme měli hodně svateb a z naší zkušenosti vyšlo nejlépe, když se o průběh svatby stará někdo,kdo ví, jak to v rodině chodí, kdo zná hosty, ví, co mají rádi apod. :) Osobně bych nejprve zapřemýšlela o tom, jestli nemáte mezi blízkými někoho, kdo by si to vzal rád na starost. Já takhle třeba koordinovala svatbu kamarádce a byla to pro mě velká část a fakt i důkaz přátelství, že mi takhle důvěřuje. Ale to je jen můj názor :) Zase je pravda, že s koordinátorkou to půjde asi všechno hladce. Jen si neumím představit, že bude někdo mojí mamince na svatbě říkat, kam má jít a co má dělat :))))
Odpovědět
Profilova fotka
@duliska já vím jak to myslíš, jenže přítel je z Písku a já bydlím za Táborem. Naše rodiny se moc neznají,vlastně se viděli jen jednou. Přemýšlela jsem,že si vše zařídíme sami( už jsem organizovala dvě svatby)ale to bych si ten den neužila. Ptala jsem se blízkých přátel,ale reakce byla že by to zkazili..., že druhou stranu neznají,že to nejde,že na svatbě ještě nebyli,udělali by trapas.... Z přítele strany to bude první svatba v rodině. Nás brzdí i ta dálka.. tak proto koordinátor :-|
Odpovědět
ahojky holky, můžu se k vám přidat, i když mám svatbu 7.7.2012. Vím, že se tu bavíte o září, ale s kým jiným si o tom můžu pokecat, než se stejně natěšenými nevěstami- ženich se se mnou už moc o tom nebaví
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka Ahoj,jakpakto,že se o tom s tebou nebaví?
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka Taky si myslí, že to moc řešíš?:) Já se před pár minutama zeptala toho svýho kde to teda budem mít a šel se radši sprchovat ..:))
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 Nemáme stejnýho přítele??? :DDD
Odpovědět
@luzed Tak to je pak jasné. Zase ne každý se na organizaci troufne a alespoň si to všichni tví přátelé užijou. Tak držím palce, ať vyberete tu pravou! Myslím, že v mém případě by se za tu dobu příprav asi stala mou nejlepší kamarádkou, protože by jediná ochotně stále naslouchala mým nekonečným monologům o kytce, dortu, krajce, závoji apod. :D
Odpovědět
@handulilinka To je jasné, ženiši to tak neprožívájí :) od toho je tenhle web. Protože upřímně moje kecy už nechtějí slyšet ani moje kamarádky. A moc se jím nedivím :-D
Odpovědět
no..mě třeba například včera ten můj řekl ,jestli už neobjednáme oznámení :-) ať už prý máme něco zařízené (krom místa a datumu), tak nevim... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ten můj se do zařizování taky celkem hrne, ale je to možná tím, že 1.2. na půl roku odjíždí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@duliska To máš pravdu, ty peníze za půjčení jsou "nekřesťanské", ale já si říkám, že ve svých letech (41. v březnu), už bych je neužila :-D :-D A jelikož na porvé jsme s bývalým šetřili a neměla jsem moc hezké šaty, chci teď faaakt nějaký naprosto úžasný. ;-) Budu držet palečky ať vybereš, pak se pochlub. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak jak pokračujete?My pořád váháme nad datumem tak buď 7.září nebo 22.září od 1.září jsme zrušili.Jinak už víme kde to bude obřad na Červené Lhotě a hostina v penzionu v Pluhově Ždáře :-) ,ještě jen zarezervovat:)))a dohodnout se na tom termínku.Jinak 7.září mám váročí,tak to asi necháme tak toho 22.září už asi bude zima,co myslíte?Jinak pořád váhám nad barvou svatby líbí se i růžová,lososová a pistáciová,ale pořád nevím pro jakou se rozhodnout.Jakou barvu budete mít vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@luzed A co být koordinátorem někomu, kdo to bude koordinovat, Ty sama znáš obě rodiny a tak tomu, koho by sis ze svých přátel vybrala jako Vašeho koordinátora, můžeš předat veškeré informace. Sednete s přítelem a oním vybraným koordinátorem, sepíšete co a jak chcete a budete Vy dva koordinovat toho človíčka, ale on vše bude dělat tak jak jste mu určili. Tím Ti odpadne problém s neužitím si vlastní svatby. Já to aspoň takto budu dělat s mou kamarádkou, ta se vdává 18.8.12 a já budu koordinovat její a ona pak mou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek133 My máme termín 22. září a většinou každoročně je kolem toho data nádherně. I kameraman nás pochválil, že lepší datum jsme si vybrat nemohli :-) A barva bude fialová
Odpovědět
Profilova fotka
zemin no tak to zní fakt super,ael vůbec nevím komu bych to svěřila :-) .Jinak misulka88,tak ted jsi mi zase nasadila brouka do hlavy a zase nad tím 22.9.přemýšlim :-) je fakt,že se mi líbí víc to datuma že je to sobota,ale toho 7.9.že máme výročí,tak ted nevím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek133 Tak to záleží čistě na vás. Ale já si to datum vybrala i kvůli tomu jak hezky vypadá :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?