Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mawiyah Ahoj, možná by bylo lepší je nechat ušít podle tvých představ. Podobné jako popisuješ měla Syroovka mrkni do jejího alba. Šili jí je v Madoře, mají sice sídlo v Mikulově, ale paní majitelka jezdí bezplatně po celé republice. Taky od nich budu mít šaty. Zkus se podívat na jejich stránky, o Madoře je tu i celá diskuse.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaspien No to jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak máme za sebou schůzku s kameramankou :-) záloha zaplacená a domluva perfektní pak už jen zavolat 14 dní před svatbou určit čase.Jinak už máme nějaké věcičky na svatbu doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaspien ano ano ti jsou super !!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@petass díky moc za tip.... Syroovky šaty jsou boží... takový bych právě ráda měla 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky poradte-mate hostinu a vecerni party na jednom miste?
Odpovědět
Profilova fotka
@kaspien No pokud nám to dopadne,tak určitě budeme ... :)
Odpovědět
Profilova fotka
No...mám vyhlídlé svatební místo, ale matrika rezervuje termíny až od ledna...Jinak mám zaplacenou zálohu na restauraci, kde bude hostina i raut, tak aspoň něco :-D Jinak holky vůbec nevím, kde začít...a vlastně ani nevím co všechno mám připravovat a zařizovat :-D Pokud byste některá měla kontakt na dobrého fotografa, vizážistku, nebo grafika (Praha) dejte prosím vědět ;-)
Odpovědět
@lennuleee Ať žije svatební harmonogram příprav na beremese :) Tam je snad úplně všechno! když se ho budeš držet, určitě na nic nezapomeneš.
Odpovědět
Ahoj holky, po pětiletém vztahu jsme se s přítelem dohodli na svatbě v září - 8.9.2012. Říkala jsem si, že je ještě plno času, ale když tady na bereme se vidím, co všechno už mají hoky připravené na září už ted, začínám být mírně nervozní. My máme rezervován pooze obřad...
Odpovědět
Profilova fotka
@mancii Nervózní nebuď - my ještě nemáme vůbec nic a máme to mít taky v září (nejspíš - když někde bude ještě volé místo:) )
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, také se k Vám přidávám. V květnu budeme mít 10ti leté výročí našeho vztahu, a vzhledem k tomu že i jednoho potomka máme jsme se rozhodli se vzít. Bereme se 1.září - oblíbené datum :) v Písku v kostele nejsvětětjší trojice - není to církevní obřad, dělají tam výstavy a koncerty a párkrát do roka oddávají. Zatím máme termín:) , místo zarezervované na matrice, seznam hostů, domluveno se svědky, rozpočet , fotografku, moje svatební šaty rezerované v půjčovně a teď vybíráme prstýnky. Jinak máme celkem o všem jasnou představu - oznámení, kytky, dort , výzdoba, auta atd.... ale na to je doufám ještě čas. Vzhledem k tomu, že nebudemem dělat hostinu ,ale jen takový lepší oběd, tak ještě neřešim ani restauraci. Bude nás 20. tak snad to nebude problém...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky,tak jsem byla minutu po půlnoci na Nový rok požádaná o ruku:))),takuž taky můžu začít s přípravama,ale jsem taky dost nervozní,když vidím,co všechno už máte hotové a to máme doma roční dcerku,tak jsem zvědvá,jak to s ní zvládnu :-) .Jinak svatbu taky plánujeme 1.nebo 7.září 2012
Odpovědět
@mancii Máme stejné datum :-). A kromě místa a fotografky mám jen několik vyzkoušených šatů :-) Takže klid - všechno se stihne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pettuli Ahoj, to už toho máte celkem hodně, na to že svatbu máte mít až začátkem září :) Se máte, teďka už to bude pohoda a nebudeš aspoň vůbec ve stresu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek133 Gratuluju ;) A hlavně nestresuj, ty co tu mají hodně věcí zařízených jsou buď moc aktivní a nebo v době kdy mají normálně vrcholit přípravy mají něco kvůli čemu na to nebudou mít čas (stěhování, zkoušky, státnice .... ) ;) Já jsem zasnoubená už od konce srpna a nemáme nic :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mancii Nervózní nebuď ;) Není proč :)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova přesně tak , za prvé jsem moc aktivní a v přípravách se vyžívám :) a za druhé mám prcka a na jaře a v létě s ním chci být na chajdě a ne řešit svatbu :) jinak si taky myslím, že stačí řešit půl roku předem když to není velká svatba, jinak asi ten třičtvrtě rok co jsem tady vypozorovala. Asi záleží taky na představách. Kdo chce nějaké konkrétní místo a věci tak by asi čekat raději neměl. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pettuli Jj to jsou právě ty důvody proč to lidi řeší teďka :) Já mimčo ještě nemám, školu za sebou, v práci pohoda, přítele lenocha něco řešit, takže já mám ještě smůlu s zařizováním :))) No a s těma věcma máš asi pravdu, já taky chtěla konkrétní místo, ale nakonec mi je asi jedno, kde si miláčka vezmu..hlavně když si ho vezmu :-D
Odpovědět
@phuskova Já vím, není důvod, však je ještě čas:)
Odpovědět
Tak konečně jsem se dočkala ledna a v harmonogramu příprav :) mám nejlepší část: HLEDÁNÍ TĚCH NEJLEPŠÍCH ŠATŮ! :) Vy, co jste už byly v salónech, máte nějaké tipy - na co je třeba se dopředu ptát, na co si dát pozor atd.? Plánuju to na toto pondělí a už se nemůžu dočkat! :)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nastávající nevěsty. Nepřidávala jsem se do žádné diskuze, měli jsme původní termín na 20.4.2012, ale pracovní záležitosti mého patrnera nás donutili k posunu. Jak tak koukám asi tu jsem jediná kdo si vymyslel termín 28.9.2012. :-D Je to z důvodu, že přítel řekl, že o prázdninách budou všichni na dovčách a tak by to bylo složité a navrhl září. V té chvíli mi byl jasný i datum, byť si to budeme muset zaplatit (vychází to na státní svátek) :-D. Jelikož 28.9.2012 to bude 66 let co se vdávala moje babička a děda (83.+91.let jim bude v tomto roce). A tak jsme řekli, že nějakého úředníčka někde ukecat musíme. A navíc jsem si dělala numeralogický rozbor data 28.9.2012 a vychází číslo 6 a to je veeelmi pozitivní pro založení manželství. ;-) :-) Je tedy fakt, že vše necháváme až na květen (domluvu termínu a ostatní), ale myslím, že 5 měsíců na přípravy je až dost. Každopádně každé z Vás přeji, ať Vám vše jde jako na drátkách a ať Vám to v tomto roce vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@duliska jediná věc kterou můžu doporučit je ničemu se nebránit a zkusit i šaty, které se Ti třeba na netu zrovna moc nelíbili.. všechno totiž oblečené vypadá jinak..:-) může Tě to mile překvapit:-) jinak přeji příjemné vybírání a těším se na foto:-)
Odpovědět
ahoj holky,taky se pridavam ke planovackam :D Konecne jsme se rozhodli s pritelem po 10 letech a po 8 letech zasnoubeni uz konecne vzit :D Datum jsme uz sice rozhodli az na 15 zari,ale moc casu na pripravy i tak nemame.V podstate jen 2 tydny :D Zijeme totiz v zahranici a do CR letime pristi mesic vse zaridit a rict to rodicum :) a pak az v tom zari-tak je to takove slozitejsi.Ani nevim co vse tak narychlo a dopredu zaridit....
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim Máte hezké datum ;) My taky necháváme vše na potom, tak snad nám vše dopadne tak jak bysme si přáli :) Já bych hctěla 1.9. a teďka jsem zjistila že to číslo je taky 6, asi...ale netuším co to znamená :)) Ale o zářijových svatbách se všeobecně říká, že to pak bude šťastné manželství :)
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 Ahoj, vítám a přeju pěkné plánování :) Věřím že zařizovat z ciziny je to dost těžký, máte už vymyšlené místo?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 Ahoj, tak to zařizování na dálku ti nezávidím. My máme stejný termín a bereme se po 11 letech :-) Tak přeju hodně štěstí.
Odpovědět
@maruska116 Díky :) určitě jsem rozhodnutá vyzkoušet všechno, vdávám se jen jednou, tak si to musím užít :))) Nejdřív jsem myslela, že fotky na beremese dávat nebudu, ale asi to nakonec udělám, protože vybírat půjdu jen s mamkou, tak abych měla víc názorů :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Děkuji, mám s babičkou velmi úzký vztah, v mnohém lepší než s mými rodiči. Co znamená číslo 6 v numeralogii pro manželský vztah? Tady máš (snad smím tykat?) výklad: Číslo 6 Směr tohoto manželství určuje planeta Venuše. Venuše je také podle mytologie i astrologie ochránkyní lásky a manželství. Proto jsou pro takové manželství charakteristické této vlastnosti: láska, něha, pozornost a harmonie. Je tu vždycky přítomné jakési imaginární nebezpečí, ale Venuše poskytuje partnerům vždy velkou dávku důvěry a také usmíření, a to ve všech situacích. Partneři by měli pečovat o opravdovou lásku.Číslo 6 značí harmonii, splněné tužby, klid, spokojenost, vyrovnanost, smíření, krásu, lásku.Také manželství, mateřství, rodinný život, domácí stabilitu. Vlastnostmi čísla 6 jsou pevnost a spolehlivost. Představuje dokonalost, touhu po míru, pracovitost.Od nejstarších dob je dobrým a osvědčeným číslem.Je také číslem intuice, šestého smyslu. Grafickou podobou je šestiúhelník – hexagram. Den navozuje harmonii. Den vhodný pro mezilidské vztahy. :-) To je krásné, ne?? :-) ;-) Také jsem původně přemýšlela o 1.9., ale mám babičku moc ráda, tak to chci ve stejný den. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 Tak to gratuluji k rozhodnutí, po těch letech.. My se budeme brát po 1 a 3/4 roce. A asi to nebude úplně nejlehčí, ale díky netu se dá hodně domluvit i na dálku. A např. vyhlédnuté restaurace mohou dojít vyzkoušet rodiče. ;-) V každém případě držím palečky a přeji hodně štěstí. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?