Menu Forum

Svatba v září 2011

11. lis 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
Registrovala se 21. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 2138 příspěvků a 1 album. Má 17 přátel. Praha.
  • Svatba byla 3. září 2011
    Chvalský zámek v Horních Počernicích, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
Registrovala se 21. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 2138 příspěvků a 1 album. Má 17 přátel. Praha.
 @tekame Moc gratuluju!!! emoticon
26. kvě 2011 ve 14:12  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ppampeliskaa
Registrovala se 24. května 2011 na beremese.cz. Přidala 113 příspěvků. Má 2 přátele. Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
ppampeliskaa
Registrovala se 24. května 2011 na beremese.cz. Přidala 113 příspěvků. Má 2 přátele. Region Mělník.
 @evajzek kamrádka měla noviny před třemi lety, tak mě to nakoplo, že je taky udělám. Protože se po obědě se ženichem ztratíme tak ma 45min na focení mimo, tak aby hosti nebyli moc protivní a zabavili seemoticon
26. kvě 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
Registrovala se 15. října 2010 na beremese.cz. Přidala 209 příspěvků. Má 9 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
Registrovala se 15. října 2010 na beremese.cz. Přidala 209 příspěvků. Má 9 přátel.
 @tekame Gratuluji!!! Užívej se volna. Mě státnice čekají 16. nebo 17. června, takže ještě budu nějakou dobu v křeči.

Dlouho jsem tu zase nebyla kvůli zkouškovému. Přípravy před státnicema moc nehrotím, ale včera jsem si byla chvilku sednout s paní květinářkou a domluvili jsme téměř vše. Dokonce mi slíbila udělat vzorovou kytici z pivoněk a některé mi už dala i domů do vázičky. A hodně důležitá věc...zítra si jdeme do Japosu pro oznámení!!! Jsem naplá jak struna, prtz jsme si vybrali jedno oznámení, které jsme ale totálně předělali a schvalovali jen návrh v počítači, takže vůbec nemáme tušení, jak bude vypadat v originále. Snad to bude hezký a neklepne nás zítra emoticon Nechali jsme si dělat oznámení, pozvánky ke svatebnímu stolu, na raut a takové ty karty s básničkou o darech. V létě potom ještě necháme dodělat z této kolekce jmenovky na stůl a meníčka. Držte nám zítra palce emoticon
26. kvě 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evajzek
1
Registrovala se 24. února 2011 na beremese.cz. Přidala 175 příspěvků. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
evajzek
1
Registrovala se 24. února 2011 na beremese.cz. Přidala 175 příspěvků. Region České Budějovice.
 @ppampeliskaa no je mi to jasný emoticon možná taky nakonec dostanu záchvat a něco vyrobím emoticon nebo pošlu svatebčany napřed se ubytovat a tak
26. kvě 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
Registrovala se 5. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 685 příspěvků, 1 album a 1 článek. Má 11 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
Registrovala se 5. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 685 příspěvků, 1 album a 1 článek. Má 11 přátel.
 Tak já dnes udělala úspěšně zkoušku z francouzštiny a tím pádem mám pro tento školní rok padla emoticon
26. kvě 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ultima (31 r.)
1
Registrovala se 5. října 2010 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 1. září 2011
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ultima (31 r.)
1
Registrovala se 5. října 2010 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Praha.
    Region Praha
 @evajzek Tak to je úžasný, že ste našli něco tak super, že víte že vás to vystihuje, my s přítelem by sme to nenašli ani kdyby nám to někdo dal před nos emoticon a to ručně psané oznámení je super, taky sem nad tím přemýšlela, protože v dnešní době se to cení, ale ještě by nás pomluvili že nemáme na výtisk textu, vdávám se do šílené rodiny, naštěstí přítel takový není emoticon emoticon emoticon . No a k těm novinám, jistě že sem si to našla na všech možných stránkách a už mam tisíc nápadů. Ono je těžký něco vymýšlet, když ani nevíš co to má být emoticon
26. kvě 2011 ve 23:29  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ultima (31 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ultima (31 r.)
1
    Region Praha
 Tak mam zařízenou kapelu, a DJ na večer, skoro oznámení, vím jak budou vypadat svatební noviny a co tam všechno dám emoticon první zkouška šatů v pátek, ale příští, pěkně sem to rozjela.

Ale mam velkej problém, řeším kdo se postará o našeho chlapečka, bude mu v té době rok a půla budoucí tchýně hned že ona, ona. Ale myslí si že na obědě kdy on většinou spinká bude ¨spát v kočárku a bude tam s náma, já chci pani na hlídání aby s nim šla na pokoj a vklidu se vyspal, ale ona je proti že to zvládne. Asi budu muset tvrdě bojovat. emoticon

No a ten fotograf? Nedostatkové zboží nemluvím o videu emoticon
26. kvě 2011 ve 23:33  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
 ahojky, tak mam doma ty rukavičky a jsou moc krásný emoticon

@ultima tak hlavně aby ses s ní nemusela hádat ještě v ten svatební den... emoticon radši bych tu paní na hlídání najala
27. kvě 2011 v 00:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdhc
Registrovala se 7. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
zdhc
Registrovala se 7. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků.
 Teda slečny, vy mi dáváte emoticon Pár dnů se sem nedostanu a vy už zase stihnete mít zařízeno víc a víc emoticon
Já stále nemám šaty, ženich oblek, nemáme ani oznámení, natožpak noviny nebo barvu výzdoby emoticon Budu se do příprav muset víc položit, nebo to nedopadne dobře...jdu na to emoticon
27. kvě 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evajzek
1
fotoportrét
fotoportrét
evajzek
1
 @zdhc hlavně nepanikařit emoticon od šatů se to pak odpíchne, mě skoro přijde, že je lepší to zařizovat tak 3 měsíce před, já jsme třeba asi 3 měsíce nezařizovala nic, protože nebylo co
27. kvě 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evajzek
1
fotoportrét
fotoportrét
evajzek
1
 @ultima no fotografové jezdí fotit z celý republiky, tak zkus brouzdnout po netu v nejhorším budete mít fotografa z moravy emoticon ne určitě něco seženete
no u nás zase všichni říkaj, že doufaj že jim to oznámení pošlem mejlem a nebudeme za něj utrácet emoticon akorát se bavím protože to je tak zanedbatelná položka celé útraty ... ale mám radost že je originální, je naše emoticon
27. kvě 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evajzek
1
fotoportrét
fotoportrét
evajzek
1
 @kristyn.g ty jo rukavičky, to je hustý emoticon vybavuju si to akorát z plesů to musí bejt paráda
27. kvě 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @kristyn.g Ahoj, tak ruavičky super, nosím stejné, mám asi patery ale chybí mi bílé:( Jinak dnes jsme koupily se slecnou co mi sije saty podsívku, zipy a vse, takze uz jen pockám na výsledek :D
27. kvě 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @hatsepsut dik emoticon a kam je nosíš? to jsem teda zvědavá jak to dopadne emoticon
27. kvě 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @kristyn.g No, tak běžně - divadlo, opera, na kavu k šatum a tak emoticon A tomu klobouk emoticon
27. kvě 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
 @akfs Tak dej pak vědět, jak to dopadlo, taky si od nich chceme nechat dělat oznámení. A jestli se ta sleva opravdu vztahuje i na doobjednání v létě, taky to tak chceme udělat, až budeme přesně vědět, kdo opravdu přijde na hostinu.

@hatsepsut Gratuluju ke zkoušce i k šatům emoticon

@ultima No vidíš, jak jsi šikovná emoticon Ale jestli něco nechceš dělat jen kvůli tomu, aby tě snoubencova rodina nepomluvila, tak tě ubezpečuju, že je to naprosto zbytečné, protože takovíhle lidi si vždycky něco najdou, takže si všechno dělejte podle svého a na ostatní kašlete. A co se týče hlídání syna, nějak moc nechápu, o co bojovat - prostě najmi paní na hlídání a s tchýní se o tom vůbec nebav, jí do toho nic není. Vůbec doporučuju se o tom s nikým moc nebavit, hlavně ne s rodinou, ušetříš si tím spoustu nervů emoticon A jestli se potřebuješ o svatbě s někým bavit (přirozeně jako my všechny tady emoticon ), tak choď sem, působí to tu jako spolehlivá terapie emoticon
27. kvě 2011 v 15:18  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
 @makovaapanenka Tak oznámení už máme. Je hezký, ale dneska jsem strávila asi hodinu tím, že jsem tam gumovala takovou jemnou špínu z tiskárny. Celkem mě to vytočilo, prtz máme 90 kusů oznámení a dalo mi to fakt zabrat. Je lepší si to tam všechno po jednom překontrolovat. Kdyby to nešlo dolů, tak jim to tam odvezu, ale naštěstí šlo. Sleva se vztahuje i na pozdější objednávky, takže je to dobrý. Trošku nás sjela, že jsme ji o slevě neřekli na začátku, ale to jsme udělali schválně, aby nám tu cenu nemohla schválně nastřelit emoticon Paní protivná, ale 20% je 20% emoticon
28. kvě 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
 @akfs Tak to mám radost emoticon My to právě budeme vybírat v jejich vzorkové prodejně v Praze, tak bych byla nerada, kdyby se to nějak komplikovalo. A jestli jste vybírali z katalogu, tak tam mají ceny, aspoň na tom veletrhu nám ukazovali katalog i s cenami, takže by vám nic přestřelovat neměli.
28. kvě 2011 v 16:27  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ultima (31 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ultima (31 r.)
1
    Region Praha
 @akfs Tak to sis teda mákla emoticon
28. kvě 2011 ve 22:30  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ultima (31 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ultima (31 r.)
1
    Region Praha
 Mam takovej asi hloupej dotaz, dává se výslužka všem svatebčanům, jako myslím i kamarádům co příjdou večer nebo jen svatebčanům co budou na obědě?
28. kvě 2011 ve 22:31  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
 @makovaapanenka No snad ne, ale my jsme to radši udělali takto emoticon Měli jsme vybranou kostru z katalogu, ale měnili jsme barvy a stuhu si budeme dávat svoji, prtz naši barvu neměli.

@ultima No ani ne, stálo nás to jen jednu návštěvu, pár mailů a pak vyzvednutí emoticon Kamarádka má svatbu teď v červnu a oznámení jim tam museli 3x vrátit, prtž tam byly chyby, tak nám poradila, ať máme rezervu. Navíc budem oznámení rozesílat koncem června - začátkem července a já mám teď před sebou státnice, tak jsme to chtěli mít z krku emoticon
A výslužky budem dávat úplně všem svatebčanům při odchodu. Nevím, jak se to má dělat, ale my jsme se domluvili takto emoticon
29. kvě 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
 @akfs No to jsi mě moc nepotěšila, já už jsem to samozřejmě chtěla objednat dávno, ale drahoušek má na všechno dost času, a jestli jim to budeme třikrát vracet, tak to budeme rozdávat až na svatbě emoticon

@ultima Nevím, jak se to dělá, ale my budeme dávat výslužky všem a obecně mi přijde nepatřičné výslužku někomu dát a někomu ne, buďto všem, nebo nikomu, ale to je jen můj názor emoticon
29. kvě 2011 ve 14:11  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 504 příspěvků a 2 alba. Má 16 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 504 příspěvků a 2 alba. Má 16 přátel. Region Praha - východ.
 Ahojda holky emoticon
Tak mám za sebou víkend s oběma rodiči a přežili sme to emoticon bylo to celkem fajn, naši se domluvili co a jak bude...jak to bude probíhat asi a co je potřeba zařídit...no a nemusím se starat o cukroví a dorty...přítelova babička a tety to společnýma silama upečou emoticon
Maminky si pokecaly o tom co si asi tak vemou na sebe, tatínkové se nasmáli, že měli oblek na sobě naposledy na jejich svatbě a bylo to celkem fajn emoticon
Zítra jdeme s přítele mrknout po nějakých prstýnkách, tak jsem zvědavá jestli něco vybereme a nebo nakonec objednáme ty co se nám líbí, ale tak aspoň si necháme změřit prstíky emoticon
29. kvě 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finezuza (34 r.)
3
Registrovala se 16. února 2011 na beremese.cz. Přidala 90 příspěvků. Má 21 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Opava, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
finezuza (34 r.)
3
Registrovala se 16. února 2011 na beremese.cz. Přidala 90 příspěvků. Má 21 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Opava, Region Opava
 @gabu13 to máte fajn, my se taky bereme v září a rodiče se ještě neznají, a ani netušíme, kdy je seznámíme. Nechtěli jsme žádnou oficiální večeři, ale pohodové odpoledne u nás na chalupě s grilováním, jenže...já jsem dost na cestách, přítel dělá na směny, stejně jako jeho máma, táta o víkendu hraje fotbal nebo jezdí na služebky, takže najít společné datum je totálně nemožné. V červnu to žádný víkend nepasuje, pak odjíždíme na 3 týdny na dovolenou a už je konec července! A jim by asi ani nevadilo, potkat se až na svatbě, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Mí i přítelovi rodiče jsou v pohodě, žádná katastrofa z toho nekouká, ale časově je to v háji. emoticon
29. kvě 2011 v 18:49  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ultima (31 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ultima (31 r.)
1
    Region Praha
 @gabu13 tak to je krásný, že se domluvili a že si rozuměli u nás první seznámení rodičů byla taky fajn, já byla v 7 měsíci tak se probíralo mimí a všechno bylo fajn, pak se viděli v porodnici a na oslavách a už to takovej šlágr nebyl emoticon asi se málkokdy sejdou rodiče aby si takhle sedli emoticon

@finezuza tak jestli to nikomu nevadí, tak to je fajn, že si najdou všichni čas a sejdou se na svatbě emoticon
29. kvě 2011 ve 23:21  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mojamoja
Registrovala se 8. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 48 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
mojamoja
Registrovala se 8. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 48 příspěvků.
 Zdravím, ráda se přidám, naše svatba bude 10.září ve Zlíně. Zatím mám akorát šaty a šaty na převlečení ze salónu a dvoje bílé botky, ještě nevím v kterých nakonec půjdu, jedny jsou zavřené, druhé mají volnou patu a plnou špičku. Ještě bych ráda nějaké balerínky a na tanec si asi vezmu taneční botky.
Máme návrh oznámení, tisk musíme domluvit tento týden, ať se můžou už rozeslat... Ženich bude mít oblek co měl na promoci, akorát novou košili a půjčíme mu ještě vestičku s tou kravatkou. Obřad je zamluvený, hostina taky, ale ještě se jdeme podívat na jiné místo, kde je snad větší parket, tancujeme salsu, takže bysme si rádi pořádně zatancovali emoticon
No a jinak nemáme nic, jak tak koukám na přípravy jiných zářijových nevěst, tak bych měla už asi nervóznět emoticon
29. kvě 2011 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @gabu13 tak to je super jak to dopadlo emoticon a že si padnou

@mojamoja ahoj, mame stejné datum. Kdy budete rozdávat oznámení? My to plánovali v červenci. A máte už prstýnky?

Jinak se nam navýšil počet hostů o 4 lidi babička si přiveze ze slovenska nečekaně doprovod, a Milan tim pádem pozve tetu se strejdou.
30. kvě 2011 v 01:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hance09
2
Registrovala se 19. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 98 příspěvků. Má 68 přátel. Region Ústí nad Labem.
fotoportrét
fotoportrét
hance09
2
Registrovala se 19. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 98 příspěvků. Má 68 přátel. Region Ústí nad Labem.
 Ahoj holky,taky se přidám, máme termín 3.9. emoticon
@ultima tak výslužky budeme dávat všem,protože budeme mít jen raut,kde budou všichni emoticon....takže je to na vás...jednou jsme byli na svatbě jen na večerní párty a výslužku jsme nedostali,ale nevím,jestli dostali ti co byli na obědě
30. kvě 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
 Vítám nové nevěstinky emoticon

No ono to seznámení u nás proběhlo už asi před 6 lety...takže naši už se znají dlouho a padli si už tenkrát..ale nevídají se tak často, páč já jsem z východních Čech a přítel z jižní Moravy, takže to mají k sobě dleko a vidí se tak 4x za rok emoticon takže tohle byl spíš takový víkend kdy se naše maminky přijely domluvit, jak to tam bude probíhat a co se dělá a nedělá a podobně emoticon
Dneska jdeme kouknout do nějakýho zlatnictví jestli neobjevíme nějaký prstýnky, tak jsem zvědavá co kde budou mít emoticon
30. kvě 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allinka_k (30 r.)
4
Registrovala se 30. března 2011 na beremese.cz. Přidala 70 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
    Nelahozeves, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
allinka_k (30 r.)
4
Registrovala se 30. března 2011 na beremese.cz. Přidala 70 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
    Nelahozeves, Region Mělník
 Ahoj, my taky 3. září emoticon Z těch "velkých" věcí nám chybí oznámení, prstýnky, cukroví, dort, ženichova košile a kravata...uf uf emoticon dekorace kupujem po kouskách, co zrovna kde potkáme emoticon
30. kvě 2011 ve 12:50  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš