Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@ultima Buď v klidu. My máme jenom místo na obřad a na oslavu, jinak nic - oznámení nejsou, šaty nemám, ženich nemá oblek... A pořád věřím, že to stihneme. :) Narozdíl od tebe jsem ještě ani nebyla na matrice. Akorát teda chodíme na přípravu (máme svatbu v kostele). Šaty si chceš půjčovat? Vyhnula bych se asi těm nejoblíbenějším půjčovnám typu Adina atd., tam už asi budou mít hodně rozpůjčovaného, ale třeba v San Veritá mi řekli, ať přijdu na konci května, že budou mít novou kolekci. Neboj se toho, stihneš to v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
@ultima ahojky, vítej v klubu :-) Já mám sice už převážně vše zařízený, ale myslím, že se nemusíš bát,místo na hostinu a matriku máš, což je důležitý.Trochu stresu to asi bude, ale stihnout se to dá:-)Taky bych volila menší salóny, můžeš jít i o víkendu.Výzdobu objednáš na netu.Mrkni zde na bazárek, já tam taky nakupuju :-) držím palce, napiš jak ti to jde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak já mám taky jenom hostinu a obřad :) a pořád se uklidňuju že to stihnu :) pořád jsem řešila do jaký barvy ladit a včera jsem to konečně vyřešila...základ bílý a doladím to hlavně kytkama...Máme objednanou chalupu pro 40 lidí na celý víkend, je to klasická stará dřevěná a nějak se mi tam ladění do barvy nezdálo (líbila se mi taková tmavá fialová) bylo by to jak pěst na oko :) A nejvíc řeším jak se psama, budou tam s námi (máme dva buldočky a ráda bych je na fotkách :D), tak doufám že nebude bláto a já nebudu mít po 5 minutách tlapičkovou výzdobu na šatech :D
Odpovědět
Profilova fotka
@ultima Vítej! :-) A kde to máte? My chceme oznámení od Japosu (dá se objednat i přes internet, v Praze mají vzorkovou prodejnu v Andělském studiu), dorty a koláčky od e-dorty.eu (je s nimi skvělá komunikace) a kytky od City Flowers v Modřanech (taky moc ochotní a pružní). Na prstýnky se chystáme do Ráje snubních prstenů ve Vysočanech tuším. A matriku ještě zařízenou nemáme, miláček si šel teprve včera vyřídit novou občanku...
Odpovědět
Profilova fotka
@ultima Ahoj, vítej :-) No, já toho nemám o moc víc :-) Máme zamluvený zámek, fotografa a rezervovanou hostinu. Před týdnem jsem stihla i zamluvit šaty. Přes internet jsem si v e-shopech koupila nějaký kamínky na výzdobu stolu a včera jsem si u Deichmana koupila bílé botky. Většinou vždycky stihnu zařídit jednu věc v 1 den :-) Jen poradím, abys co nejdříve sehnala fotografa, příp. kameramana, tam je to trochu horší se zamlouvanými termíny, chce to víc dopředu, ale jinak na ostatní je celkem čas. Já to dělám třeba tak, že u sebe nosím seznam, co je třeba ještě zařídit a když jdu po městě např. kolem květinářství, tak se tam stavím podívat a zeptat se na kytky, když jdu kolem cukrárny, ptám se na dorty a pomalu si dělám obrázek co a jak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ultima ahoj,vítej :-) no nejdřív bych zařídila fotografa, na to už opravdu asi bude dost pozdě... Záleží co chcete.
Odpovědět
@ultima ahoj, to nejdůležitějí máš, ještě jak píšou holky, začla bych se shánět po fotografovi ty bejvaj hned zamluvený. Kytka stačí měsíc před, dort podle mě taky, vymyslet nějaký jídlo, oznámka jsme si dělali sami ... zaběhnout ke svý kadeřnici a kosmetičče jestli maj čas no a pak ty šaty ... ale v Pze myslím takovej problém nebude, tam těch salonů musí bejt. Žádnej stres je to jen svatba.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol tak to je super, no šaty si určitě půjčím, blízko tu máme Klenoida, a prý tam mají krásné šaty ale fakt neznám ty půjčovny, tak nevím :) @evakaucka děkuju, já vím, ted z vašich odkazů čtu že to stihnu tak sem trošku v klidu :))) @soniludi tak tu barvu taky pořád řeším, a už dlouho se mi líbí bordó a ještě sem přemíšlela nad fialovou :-) @makovaapanenka Ahoj, děkuju za tipy, to mi docela pomohlo, hned se na to všechno mrknu, jinak to máme na zámku Štiřín a hostinu o kousek dál v jednom hotelu, matriku sem vyřídila první bála sem se aby mi nikdo nevyfoukl datum a pozdravuj miláčka to je šikulka že to nechal na poslední chvíli, já bych se zbláznila už takhle sem ve stresu :-D :-D @lenka.han82 Děkuju, já vím takhle by to byla paráda určitě bych to stihla, ale mám ročního chlapečka, babičky nehlídaj a každá co má dítě pochopí, že s prckem toho moc nezařídím, když už chodí a nechce bejt ¨v kočárku a chce si chodit kam ho napadne a centrum? To by byl masakr :-D :-D nemít internet tak sem v pytli :-D @kristyn.g ahoj děkuju, no ten fotograf a video, mi leží v hlavě, už sem volala a nikdo neměl čas a ten kdo by měl čas se mi nelíbí jeho práce, na ty fotky jsem pes, každá s echce pochlubit krásnýma fotkama a ve stáří vzpomínat jak to byl krásný den :-) @evajzek ahoj, ten dort už mam skoro vyřešenej, fotograf v pytli, kadeřnice daleko, tu musim vymyslet tady v okoli,a jak ste si udělali oznámení,to mě zajímá ste šikulky :-) Jinak chci vám holky poděkovat hodně ste mě uklidnili a hezky přivítali :-) teď mi to půjde od ruky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ultima tak to budeš muset hledat i mezi těma mín známíma... Jinako oznámko mam připravené v počítači k vytištění. Děláme si ho sami :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ultima Moje sestra dělá občasnou svatební agentku a fialová prý letos frčí :D No mě se třeba líbila červená, byli jsme před nedávnem na svatbě kamarádovi a ty to měli, taky moc hezký, ale to je zárověň i důvod proč to nedám :) My svatbu zařizujeme úplně v jiným kraji než teď žijeme a to je teda teprve sranda, objednávat květiny, kosmetiku a kadeřnici...no jsem na to zvědavá :)
Odpovědět
Ahoj holky! Prosím jak dlouho do předu se má zajít na tu matriku? a co všechno potřebuju?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, s tímto dotazem se přidávám. Vůbec jsem nevěděla, že musím na nějakou matriku? Mě paní na zámku řekla, že s doklady (rodný list a občanka) se mám dostavit cca měsíc před obřadem u ní. O matrice jako takové nic neříkala....
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, všechny i nové slečny zdravím a vítám! @puntav Jak kde, řekli nám že to stačí i 14 dní předem, ale radši už to máme vyřízené. Potřebuješ rodný list, platnou občanku, případně rozvodové papíry ( pokud již byl někdo předtím ženatý) @lenka.han82 tak to netušim, radší ji zavolej a zeptej se - ale na matriku by si zajít měla ale mohou to mít provázené. Jinak - další zkouška šatů na výbornou, už jen všít spodničku a zipy a rukávy :) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@puntav Papíry z matriky jsou platné 3 měsíce, tak doporučuji zlatý střed (měsíc a půl před svatbou) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@puntav,@lenka.han82 ... No my jsme se na matrice stavovali v dubnu , všechno vyřídili, podepsali, zaplatili a uvídíme se s nima až ve svatební den...měli jsme jen občanky a rodné listy. Máme to klasicky na radnici, je možné že zámek si to vyřizuje potom sám
Odpovědět
Profilova fotka
@soniludi @hatsepsut Ono je to asi provázané s tím zámkem. Pročetla jsem si e-maily a všimla jsem si, že při rezervaci obřadu na zámku mi přišel e-mail s přílohou, kde se píše, že občanku a rodný list je potřebné předložit min. měsíc před svatbou paní na matrice, takže je to asi dohromady. Nevím, zda to má vliv, ale je to státní zámek...
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Gratuluju, tak to je super! :-) Jinak včera jsem se mamky v klidu ptala, jaký na ně udělali dojem snoubencovi rodiče, a jen jsem si potvrdila to, co jsem si myslela - naši byli opravdu nadšení, všechno se jim moc líbilo a jídlo chutnalo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenka.han82 Ahoj, určitě ti to zařídí sami, tady na zámku si to taky vyřizují sami, na matriku vůbec nemusíš :) My jsme dneska vyzvedli prstýnky a jsem strašně nadšení!!
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 prstýnky jsou nádherné :-) už abychom je taky měli.
Odpovědět
Holky,když to tady tak čtu, tak zjišťuju, že bychom měli asi s plánováním a zařizováním hodně rychle začít. Vy mi dáváte :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já sem z toho foto a video , něaká špatná, Kolik stojí asi tak v průměru fotograf nebo i to video? a ty jsou s náma celý den takže musím určitě počítat i je na hostinu že? A svatební noviny ? Mě vůbec nenapadá co bych tam napsala, ale nápad je to suprovej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa to teda joooo :-D
Odpovědět
@ultima no tak o novinách mi povídej, trápím se nad nima už tpátý večer a jsem zatím u sedmé stránky, představovala jsem si to trošku jednodušší , sem se asi trochu spletla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Cožeee? 7 stránka, Já viděla v něakém albu 2 stránky už sem z toho hotová že nevim co napsat :)))) tak na 7 stran nemam :-)
Odpovědět
@puntav aho nám bylo řečeno že máme přijít nejdýl měsíc před obřadem, OP a RL s sebou :-)
Odpovědět
@ultima my noviny mít nebudem :-) mám pocit když to tu pročítám, že je to hit letošních svateb :-D ale určitě je to dobrej nápad, zkus dát do googlu téma svatební noviny a narazíš na spousty inspirace, lidi tam dávaj fotky z dětství, vtipy týkající se svatby, případně dětí, kvíz o novomanželích ... určitě na něco přijdeš, i kdyby to mělo mít 4 strany, hlavně to nepsat pidipísmem ať to můžou číst i babičky :-)
Odpovědět
Jinak jsme byli včera na matrice, vyplnili jsme dotazníček :-) šli jsme tam před prázdninama, aby tam nebyl frmol, když maj lidi dovolenou a proto měla paní dovolenou :-D ale i tak to paní matrikářka zvládala skvěle
Odpovědět
@ultima jo ještě to oznámko, nějak jsme nemohli zaboha vybrat na internetu, tak jsem dostala šílený nápad, že ho vyrobím, no pak jsem zjistila, že to není zas tak jednoduché :-) no a ve výsledku jsme našli obrázek, kterej nás vystihuje, má nápad a vlastní rukou jsme napsali text :-) ještě koupit obálky :-) no a nejdražší na oznámku bude obálka :-D a taky jsem dostala nápad, že ten obrázek co máme na oznámku by mohl být na dortu :-) ještě někoho přesvědčit, aby to udělal :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj lidi! Tak konečně jsem zpět ve víru příprav na svatbu. Škola mi dala zabrat, ale teď už se můžu zase plně věnovat přípravám... :-D Chtěli jsme jít s přítelem dneska na oblek, ale oslavy titulu mají přednost, když jsme to včera nestihli... ;-) Ale už se na to všechno třeseme, hlavně Kuba, protože už chce mít taky konečně něco zařízeno... :-D Při té příležitosti koukneme v salonu na oznamka. Domluvíme schůzku s fotografkou, vymyslíme a ochutnáme dorty a podobně. Takže se už zase stráááášně těším! ;-) Svatbě zdar! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Gratuluju!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?