Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Ahoj Holky! tak ja čekám na stužky, abych mohla tvořit vývazky, oznamka jsou připraveny na tisk (budem si to dávat spolu s kamarádkou do jedné zakázky) a čekam tak na srpen az se to pořádně rozjede :)
Odpovědět
@gabu13 Já přestala kojit, když měla malá půl roku. A od té doby jsem teda šla níž a níž. Já spíš byla oplácaná, když jsem kojila :-) A co třeba fitko? Nemáte ho někde poblíž? Já chtěla chodit na zumbu, ale za hodinu cvičení dávat stovku se mi fakt nechtělo. Navíc, když by člověk měl cvičit několikrát týdně, aby něčeho dosáhl. @makovaapanenka Přesně tak. Taky jsem to zažila, sice ne ze strany mamčiny tchýně, ale pro změnu tchána. Bylo to strašné. Byla jsem nejstarší, ještě mám sestru a bráchu a do nich se rylo nejčastěji. Asi si děda myslel, že jsem to nevnímala, ale všechno si pamatuju ještě doteď. To se ti do hlavy vryje a nezmizí. A přesně proto toho chci malou ušetřit. Tos vystihla líp, než bych to kdy napsala já. Ale sevřený žaludek z toho mám pořád. Nechci ji už nikdy vidět! Takovou nenávist jsem snad ještě nikdy k nikomu necítila. Vlastně mi ještě ani nikdo tak neublížil, ani se ke mě nechoval. Enja je krém :-) Já měla ten na strie, když jsem byla těhotná. Mazala jsem se snad od prvního dne, kdy jsem na to přišla a stejně mám břicho jak po orání :-( Ale ten "na hubnutí" jsem teda nezkoušela :-) @puntav no paráda! Já se stále nemůžu rozhoupat k tomu, abych je objednala.
Odpovědět
@makovaapanenka ja chodila kdyz jsem byla na VS, pak jsem to nejak nedavala :) v praze prave zatim stale hledam..mas tip?enja - jak rika @bronousek . ja ted prave jim jen knackenbroty - bile jsem taky nejedla ale celozrne taky uz jen obcas- spis treba ty finske a jine zitne chleby. jo voda taky nej, dostala jsem sodastream tak si ji obcas nabublinkuju :) no a mecne vyrobky - to by by problem, ja zas potrebuju vapnik a tyhle veci dost, ale spatne stravuju laktozu, takze treba nemuzu hole mleko, ale jogurty a syry ano :) my celkem jime dost zeleniny takze neni rpobem i normalne :) maso -no ja byla vegetarian 6 let a uz..to nechci zazit. Je fakt ze jim minimalne veprove-doma ho vubec nevarim, spis jsem se naucila hovezi, no a klasicky drubez a ryby ze: )
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek No tak to ti závidím že ti to takhle jde dolů i po kojení...já teda znám většinu holek, že hubly v kojení a pak začaly přibírat...jako já bohužel :-( jo a s fitkem si můžu nechat jen zdát..přítel chodí domů nejdřív v 19h a to už většinou nikde nic není a upřímně ani už večer nemám energii jít někam třepčit...Zumba je u nás kousek...ale je tak natřískaná, že se tam dostanu jako náhradník jednou za měsíc a to nemá význam...no je to složitý, ale máme doma nintendo wii tak asi začnu šaškovat na tom :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Jé, no to udělej, fitness programy na Wii jsou úžasný! Můžeš cvičit doma, kromě toho počátečního programu tě to nic nestojí a je to fakt zábava. :-) A vyhneš se všem úskalím fitka - tj. nemusíš nikam chodit a nepotí se kolem tebe žádní nabušenci. Já mám navíc fobii z veřejných sprch, takže pro mě to má samá plus. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Teda někdo je tu neskutečně rychlý! :-D Já jsem zasnoubená teprve 20 dní. Udělala jsem to nejdůležitější: zamluvila termín na zámku, rezervovala místo pro hostinu a dala zálohu na vybrané šaty... Když jsem se ptala, kdy dělat to ostatní, tak mi všichni říkali, že mám času dost, ale trochu mě straší ty prázdniny, kdy má hodně lidí dovolenou a když něco budu chtít, aby se to pak do 24.9. stihlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zdhc Neboj, máš podle mě dost času - hlavní je to, co už máš - místo, fotografa... to ostatní se stihne. Já taky toho ještě moc nemám....
Odpovědět
Profilova fotka
@lenka.han82 V klidu, já sice plánuju od ledna, ale zařízené nemám vůbec nic. Dokonce jsi o krok napřed, protože máš šaty. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol @lenka.han82 tak to si přijdu jako magor, protože už mám skoro všechno :-D :-p @gabu13 jé to bych taky chtěla to wii ! nedávno jsme se snoubencem asi hodinu blbli v nějakém obchodě s tím :-D ale je to docela drahý a poskakovat v bytě stejně nemůžeme - sousedum by se rozhoupal lustr :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zdála se mi včera další noční můra o svatbě, zdálo se mi, že vubec nestíhám a že hodinu před obřadem jsem ještě nenamalovaná, neučesaná a neoblečená. Druhý sen se mi zdálo že ve svatební den jsme si někam ještě před obřadem odběhli a když jsme se vrátili, tak nam tam kameraman a fotograf nechali vzkaz, že se jim nechtělo čekat, že jeli domu a že si to samozřejmě učtovat nebudou :-o ... hrůza a děs... tak doufám že by to fotograf ani kameraman neudělali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g To se neboj, ono moc neposkakuješ...je to všechno dělané spíš na držení rovnováhy, balanc a posilování...těch her a cviků na skákání tam moc není, kravál to rozhodně nedělá...my máme malý dítě a nikdy jsme ho ještě nevzbudili ;-) :-D a drahý to docela je...ale my sme to dali přítelovi loni k 30. a složila jsem se na to s našima, takže to bylo lepší ;-) a člověk se na tom fakt zapotí...no jen se dokopat cvičit pravidelně a třeba zhubnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 aha, no tak uvidíme, třeba si to budem přát jako svatební dar :-D ted abych zhubla do svatby jsem už peníze utratila za kurzy tance :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@lenka.han82 Rychlý? Spíš pratický :) My to ta nějak berem celé, praticky:) Navíc chci mít v létě už volno a nic nerešit:)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g To buď ráda, že už všechno máš! Budeš mít v létě klídek a budeš se moct jenom těšit. Hned bych s tebou měnila.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol jojo ráda docela jsem :-) ale uplně všechno nemáme, ještě oznámka, obaly na čokoládky a sv. noviny vytisknout a rýži napytlíčkovat a hlavně ušít šaty družičkám. Ještě tam nějaká práce bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No i tak jste na tom dobře. Já mám program na prázdniny jasnej. :-) Ale těším se na to. Stejně kvůli přítelově práci nepojdeme na žádnou dovolenou, tak se zabavím přípravama.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol a plánujete svatební cestu? My taky v létě nikam nepojedem, až v září do tater :-) Určitě to bude super lét :-) nedivím se že se těšíš, taky mě to baví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Jo, ta určitě bude, ale plánuje jí přítel, já mám zakázáno se vyptávat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol jé to je hezký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Tak to je pravda. Já bych tohle všechno asi ale stejně při práci nestíhala. V létě na dovču nejedeme, to bude až svatební cesta a navíc je možné, že budu bohužel od července nezaměstnaná, takže budu mít alespoň spousta času na zařizování :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Já chodím do solné jeskyně do Radlic, je to 2 v 1 :-D Jinak včera proběhlo seznámení rodičů a podle toho, jak jsem to pozorovala já, tak to dopadlo dobře :-) Včera ráno jsem prohodila něco ve smyslu, že až večer přijdeme, a naši se hned zhrozili, co tam jako budeme tak dlouho dělat, když už tam budeme od jedné (přitom naši jsou společenští lidé), a že se to na první návštěvu nehodí atd. No měla jsem sto chutí je prohodit oknem. A nakonec jsme přišli v devět, ale i kdybychom tam zůstali do půlnoci, pořád by myslím bylo o čem si povídat :-) Snoubencova maminka byla neobyčejně zábavná, tak jsem ji za celou dobu nezažila, sypala z rukávu jednu veselou historku za druhou, nestačila jsem se divit :-) Akorát teda udělala jídla minimálně pro deset lidí, všichni jsme se strašně přejedli a ještě tam toho hromady zbyly :-) Ještě jsem neměla možnost zeptat se našich na jejich dojmy v soukromí, ale na mě to působilo dobře, takže i kdyby si o sobě navzájem mysleli, že ti druzí jsou úplně nemožní, nikdo to nedal najevo a zábava nevázla, což je pro mě nejdůležitější :-)
Odpovědět
@makovaapanenka To je hezký, že to takhle vyšlo a rodiče si rozumějí :-) @kristyn.g My zatím svatební cestu neplánujeme, v srpnu pojedeme na týden do Jižních Čech i s naší dcerkou a týden po svatbě si vezmeme volno, ale zatím nevím jeslti někam pojedeme. @lenka.han82 To jsem ráda, že nejsem jediná, kdo nestíhá ;-) Žádost proběhla koncem března, termín máme od dubna a mě to pořád ještě nedochází. Stále nemám vybraný šaty, v pátek měli v salonu zavřeno, na internetu mají jiný informace než na dveřích ]-( Tak snad dnes už to vyjde. Jsem zvědavá jak to tentokrát dopadne, když jsem byla předminulý týden ve vyhlášeném salonu, tak jsem odcházela s velmi smíšenými pocity - to, že nejsem zrovna konfekční vím (mám většinou velikost 42), ale aby mě po celou návštěvu paní majitelka shazovala, to se mi fatk nelíbilo :-S Přeju krásný den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zdhc jej jak to že tě shazovala?! to je fakt hrůza :-( určitě seženeš ;-) @makovaapanenka tak to gratuluju k seznámení :-) u nás se to plánej na léto a moje mamka je uplně z toho hotová a je fakt protivná kvuli tomu jak je v nervech sotva naznačim...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak u nás změna k horšímu i lepšímu, v pátek nám umřela čičina, měli jsme ji tři roky co jsme se nastěhovali :(( Měla srdeční vadu, oplakali jsme to, ještě teď jsem moc smutná....ale zase jsme se usmířili s tchýní, když se dozvěděla o Šárince tak dokonce přijela za Michalem do práce, omluvila se, že se teď bude víc snažit a mě taky poslala smsku ať se zastavím a tak....ovšem radši bych měla mojí milovanou čičinku, nějak tu svatbu teď neřeším,nejsou na to myšlenky :((( Tady to frčí v plném proudu, ani nestíhám vše číst :) Hlavně, že se všem daří a přípravy pokračují tak jak mají !!! :))
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 A nechceš koťátko? Dvě, tři? Máme jich celkem 5, tak kdyby měl někdo zájem. Včera jim byl týden :-) Jinak u nás to se svatbou zatim vypadá tak, že bude letos podle plánu. Ale zrovna nemám moc času, takže jsme vůbec v ničem nepokročili :-( Ale když mám chvilku, tak zaskočim na beremko, abych nevyšla ze cviku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Moc děkuji, ale ne....máme ještě kocoura, nechali jsme ho připustit a každým dnem se mají narodit miminka tak kdyby se nám hodně stýskalo tak si jedno necháme...
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Tak vidíš, všechno zlé je k něčemu dobré ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zdhc Prosím tě a kde jsi byla?! :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Kočku jsem zbožňovala, byl to můj miláček...bez tchýně bych to přežila,takže zlé převažuje nad dobrým :((
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se vdávám v září, tak mi zbývají 3 měsíce na všechno a nic nemám, sem z Prahy jediné co sem zařídila je místo a kde bude hostina a matriku máme vyřízenou. Nemám ani šaty ani oznámení vlastně nic. Pora'ďte mi kde co sehnat abych to do 1. září měla. Myslíte že to stihnu. Koukám že si někdo zkouší šaty rok před svatbou. Byli sme na válečné stezce s přítelem, ale už je to zas v pořádku a najednou mi došlo že mam fakt málo času. Navíc vše okolo svatby mě fakt stresuje, to asi každou :))) ale čas mě tlačí :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?