Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@evajzek @tekame holky děkuju moc...pročtu to a uvidíme :-)
Odpovědět
jo souhlasím s @tekame , opravdu je platný 3 měsíce po svatbě, nedávno jsem si dělala nový a ptala se paní přímo na přepážce: )
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, otázka: Jak to máte s únosem nevěsty? Já ho za žádnou cenu nechci a teď vymýšlím opatření, jak mu storpocentně zabránit. Bojím se, že když to napíšu třeba na web, že si únos vyloženě nepřeju, tak že to někdo na just udělá...
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Taky nechci únos. A myslím si, že mě odtahávat násilím nikdo nebude. Myslím, že to, že nechci, si snad ten den obhájím, kdyby byl někdo tak dotěrný... Holt musím doufat... :-N
Odpovědět
@tekame @assol no já všem řela že to je to trapný a že ani omylem to nechceme - ani muž to nechce. No a poud by mě nědo prostě někam chtěl tahat - nebo snad nedejbože meho muže, tak začnu křičet, kopat a škrabat :D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut @tekame Mně to taky přijde neskutečně trapný. Asi to udělám taky tak, že budu odmítat a kdyžtak ječet. Snad všichni pochopí, že to myslím vážně, nerada bych byla nucená někomu ze svejch hostů vystříkat do ksichtu pepřák.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol @tekame @hatsepsut Taky nechceme únos...je to hloupá tradice a u nás naštěstí ani nebude snad moc kam mě unést...nebudu to nijak řešit dopředu, ale kdyby mě chtěl někdo unést, tak řeknu rázně ne a hotovo...a mám ještě jeden tip...hned u přípitku všechny potencionální únosce nalít něčím alko a nebude kdo by unášel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 To je dobrej plán. :-D My budeme mít asi pro všechny nějakej welcome drink, takže unášení by pak šlo jedině tramvají. Ještě mě napadlo, že pověřím pár kamarádek, že se budou "infiltrovat" mezi potenciální únosce, a když se doslechnou, že se něco takovýho plánuje, tak hned zakročej. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Taky dobrej nápad :-) jen já myslím, že mě ani nikam unášet nebudou...kdo by se se mnou tahal :-D :-D :-D
Odpovědět
@gabu13 @assol papřá je super, vidíš, to všude rozhlásím a nikdo si na mě netroufne :D No u nás je potenciální možnost am aniž by se museo vzít auto - chata kousek od te chaty kde bude svatba - je totiz lesacka a kamarad svagra je lesak...ale snad je to nenapadne. ja se spis bojim aby je nenapadlo unest zenicha..jako to by me ale nastvali upne brutalne, to by asi nevydejchali...
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut O mně se právě všeobecně ví, že pepřák všude nosím a nebojím se ho použít - jednou jsem ho vytáhla i na přítele, když mi šel večer naproti a já jsem ho nepoznala. :-D Teda ale že by mi unesli ženicha, to mě ani nenapadlo, no potěš!
Odpovědět
@assol No vidis, dobry! nO, já se bojím ze na nasí svatbe nebudu zdaleka tak zajimavym jedincem na rozdil od pritele..aspon pro jeho kamarady a rodinu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hatsepsut snad by neunášeli ženicha ne? to se přeci nedělá...a ty bys ho rozhodně nešla hledat...to přeci musí všem být jasné, že by to tu svatbu zničilo...to nikdo neudělá...ale záleží spíš na tom, jestli tvůj nastávající by na něco takového přistoupil...snad to i on bude považovat za blbost...ale co si budeme povídat ve večerních hodinách po doušku něčeho ostřejšího mají obzvlášť chlapi všelijaké nápady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 No já bych ho asi taky nešla hledat. A byla by z toho hádka. Kamarádka takhle měla svojí první manželskou hádku, když jí unesli a manžel ji nešel hledat.
Odpovědět
@gabu13 no nepřistoupil, já vím že se to nedělá a proto mi je jasné že to něteří jedinci budou považovat za hodně dobrý nápad...ano a já abych ho v bílých šatech hledala :D
Odpovědět
Profilova fotka
@assol To je dobrý a použila jsi ho? :-D @hatsepsut Únos ženicha?! =-) No ale když chceš mít svatbu takovou jinou bez "klasických" tradic, tak to by tam zapadalo :-p Jinak se teď skoro bojím říct, že mi na únosu nevěsty absolutně nic trapného nepřipadá. Trapné je to, pouze pokud si to nevěsta nepřeje, a někdo se o to přesto pokusí, ale je to stejně trapné jako cokoliv jiného, co si nevěsta nepřeje. Klidně si o mně myslete, že jsem trapná nána a já nevím co ještě, ale ať přemýšlím, jak přemýšlím, já na tom prostě nic trapného neshledávám (hm, docela slušná koncentrace slova "trapné" ;-) ). Jestli mě někdo unese, to nevím, ale mně to přijde zábavné, takže kopat, škrábat ani stříkat pepřový sprej rozhodně nebudu :-)
Odpovědět
@makovaapanenka Však to je na aždém de gusta :) Ne ani omylem, nezájem že to je netradiční svatba, tohle fakt ne, asi bych to nerozdychala a přitel to vi...
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Vůbec si nemyslím, že je něco trapného na tom, že chceš únos. A dovedu si představit i různé varianty svatby, kdy bych se mu taky nebránila. Ale na svatbu, jak jí máme my, ho mít nechci. Hlavně z toho důvodu, že s tou stovkou hostů si asi stihnu s každým stěží chvilku popovídat, a kdybych měla prosedět hodinu i více někde v hospodě, tak bych zbytečně marnila čas, stejně jako ženich, co by mě hledal. Takže asi rozhlásím, že mám pepřák, a ať se klidněj. :-D A na přítele jsem ho teda nakonec nepoužila, ale bylo to o fous, ono se k nám chodilo přes les a nebylo moc vidět, tak jsem byla vystrašená a poznala jsem ho fakt až v poslední chvíli. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak na téma únos nevěsty - kamarádka si brala Američana a jemu se strašně líbily naše tradice. Nevěstu mu unesli, ani si toho nevšiml, až se ho jedna kamarádka zeptala, kde má manželku. Odtušil, že neví, že může být kdekoliv, a hodlal se dál věnovat štamprlím. Tak mu kamarádka povídá: "Anebo ji třeba unesli..." Konečně mu to došlo, takže jen na své americké příbuzné houkl: "Musím letět, unesli mi manželku!" A zmizel. A Američani vytrénovaní terorismem tam zůstali sedět celí zkoprnělí a my jsme jim museli vysvětlovat, že je to česká tradice, tak bylo veselo na druhou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Já to nechci spíš z toho důvodu, že jsem na jedné svatbě únos zažila a ta zábava bez nevěsty, která byla pryč dobře dvě hodiny... Prostě ten den je postavený na snoubencích, tak je dobře, když se zábava děje okolo nich a s nimi, než každý zvlášť a každý ať si poradí jak umí... To se mi prostě nelíbí - když na nevěstu všichni čekají, ženichovi je to (z přemíry) jedno a všichni se jenom ptají: tak co, kdy už konečně přijede...
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka mě se taky unos docela líbí :-D ale na svatbě ho nechci z časovýho důvodu. Bude mít hostinu od 15hodin a včer v 19:30 hodin se chcem jít zase fotit, takže neni kdy. @tekame Nemyslím že je to postavený jen na snoubencých, ale asi jak kde a jak kdy. Když to řeknu hodně zveličeně, nechci dělat i po hostině hostům šaška a aby všichni čeklali jak je já a snoubenec budeme bavit :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Já netvrdím, že tam musím dělat zrovna opičky, ani že bude všechny bavit, ale ten pocit, že na všechny kašle, tam prostě je. A samozřejmě, že ten den je postavený na těch dvou lidech. Kdyby nebyl, tak je něco špatně,ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame to jo je postavený na těch dvou ale na tom aby se novomanželé bavili a byli štastní a ne hosti ne? Jen disktutuju :-D protože jsem zažila svatbu kde novomanželé poletovali mezi hosty aby se všem chvilku věnovali a pak po svatbě tvrdí že si to moc neužili... myslím že by měli novomanželé dělat to co sami chctějí a jak to cítí. Nenutit se do unosu a nenutit se do toho být s hosty. To je na každém. Já třeba se těšim na večerní focení ale zase nechcem vypadnout moc brzo abychom si to taky s hostama užili, to se uvidí podle toho co se bude dít až na místě, neznamená to ale, že bychom nešli se fotit protože by se hosti mohli bez nás nudit :-)
Odpovědět
Tu informaci ohledně pasu a svatební cesty je fajn věcět! Už jsme se to hodlala jít někam zjišťovat.. ;-) Jinak dneska jdu na druhý pokus zkoušet šaty do salonu, a když ani tady nic tak jdu definitivně do šití!! A k termínu..ten jsme museli z organizačních důvodů přeložit z 10.9. na 27.8., takže jsme v pěkným skluzu! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já únos nevěsty ani žádné jiné tradice nikomu nevnucuju ani nezakazuju, jen jsem měla potřebu se k tomu vyslovit, když se tady o tom obecně psalo jako o trapné záležitosti. Samozřejmě má každý právo cítit věci, jak chce, ale já jsem z těch příspěvků spíš nabyla dojmu, že to není o tom, jak to někdo cítí, ale že to prostě považuje za trapné, a kdo má na svatbě únos nevěsty, totálně se shodí... No ale možná to byl jen můj špatný dojem :-) Pokud se na svatbách, kde jsem byla, únos konal, bylo to až během večerní zábavy, kdy nevěstu s ženichem už nikdo moc nepostrádal, protože všechny hlavní aktivity - obřadem počínajíce a prvním tancem končíce - už byly za námi a všichni se bavili podle svého - tančili, jedli, pili nebo si povídali s novými či starými známými a novomanželé už prostě nebyli středobodem. Pokud by tomu tak bylo, tak by nebylo tak snadné nevěstu unést, kdyby ji všichni sledovali ;-) A taky únos nikdy netrval déle než hodinu. To jen k tomu, jak to cítím já, nikomu nic nevnucuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka jasně :-) Holky docela nám to už utíká že?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No tak teď jsem se bavila s nevěstou, co se vdává zítra, takže proti ní máme ještě moře času! :-D
Odpovědět
My se berem 9/9/11:-)))
Odpovědět
@azeretv pěkný datum :-)
Odpovědět
@kristyn.g v srpnu začnu panikařit :-) zatím mám pocit že mám moře času :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?