Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
@makovaapanenka :-D Tak to se máš :-D
Odpovědět
@akfs moc hezké!
Odpovědět
@hatsepsut Děkuji, jsem z nich unešená, snad tak budou opravdu vypadat i v reálu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs Teď jsem na to koukala a úplně strááášně se mi líbí ty perly s tou kytkou... Hmmm, že by! :-D :-D
Odpovědět
@tekame No ani nemluv, je to nádhera, ale to samozřejmě neznamená, že to tak bude v reálu :-D Já jsem si tam zadala přímo, že chci barvu perel IVORY, tak jak mám šatky, tak doufám, že to bude ladit...
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs Jo, taky nemám bílé šaty. ;-) Tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat ve skutečnosti... Budeš asi takový pokusný králík. :-D Já bych si asi objednala s míň perlama, ale ten náramek je dokonalý!
Odpovědět
@tekame Mně se tam líbilo téměř vše, ale ten náramek jsem prostě už nedokázala opustit, proto jsem si k tomu musela objednat i ten zbytek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs Ahá! Tak to je jasný... :-D Jo, ten nemá chybu. ;-) A když k tomu nebudou přezdobené šaty, tak je tahle sada ideální!
Odpovědět
@tekame No právě, já mám hodně elegantní šaty, žádná cukrová vata, tak si myslím, že to bude ok. Původně jsem chtěla ty velké naušnice, které tam mají a jen ten náramek, ale ty naušnice, které jsem si nakonec objednala jsou přímo k náramku i tomu náhrdelníku, tak jsem si objednala tyhle. Navíc jsou o hodně menší a drobnější, tak se to k sobě bude hezky hodit. Nebudu mít korunku ani nic podobného, ale kdyby to i tak bylo moc, tak si vezmu jen naušnice a náramek. Psala mi, že to trvá tak 4 týdny, tak jestli chceš, tak vydrž, jak to bude vypadat...
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs Jj, to si určitě počkám, přece jenom, zas tak to nespěchá... :-D Uvidíš, jak to půjde všechno k šatům, do tý doby, než to neuvidíš naživo a na sobě, tak nebudeš vědět... Ale vypadá to moc dobře... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs Teeeda..parádní šperky :-) taky už jsem na etsy koukala...ale to co se mi libi, je docela mazec cenově...no uvidíme, jestli si udělám radost nebo ne:-) My dneska jedeme koukat po nějakém obleku pro přítele, tak jsem zvědavá, jak dopadneme, pojedeme se podívat do toho Bandi Vamos, ale nevím jestli tam budou mít něco světlého, co jsem tak koukala na stránky, tak mají spíš tmavé, ale jeden se nám tam líbí, tak uvidíme jaký bude v reálu :-)
Odpovědět
@gabu13 Děkuji :-) Přeji hodně štěstí při výběru oblečení pro ženicha ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@akfs téda moc pěkné šperky a myslím že k tvým šatům se budou hodit :-) @gabu13 tak at vyberete :-) My puvodně taky nehchtěli hlavně ne černý a nakonec jsme koupili uplně černý lesklý :-) uvidíš jak to bude vypadat na něm.
Odpovědět
Ahoj holky, tak já dnes zažila dva (krásný) šoky - kamarád nám poslal návrh oznámení - je naprosto boží a strefil se nám do vkusu a slečna co mi šije šaty mi poslala fotky jak vypadá hrubá stavba - hlavne uz se sukni..no uplne me rozbrecely jsou bozi :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut To je paráda!
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut wow :-) no ty máš dneska super den :-) jsem ráda že se ti obojí tak líbí :-) Holky tak my byli v tom Bandi na Budějárně a paráda :-) všem vřele doporučuji, slečna se o nás parádně starala, vyzkoušela nám všechno na co jsme se jen podívali, poradila a byla moc milá...nakonec jsme nevybrali světlý oblek, protože tam měli jen dva...a to jeden takovej letní, jako když lněnej a to se na svatbu nehodí...teda ne na tu naší...no a druhej byl moc lesklej a pruhovanej, což prostě nebylo to co jsme si představovali...ale pak jsme narazili na ten tmavě hnědý...teda on není úplně hnědý...ale spíš takový kovový, měděno hnědo tmavě šedý :-) takže ladí k mým šampaň šatům, je trošku lesklej, ale ne nijak extra, a je v něm trochu proužek...no prostě ten co mám v albu od Bandi :-) No a mají tam i švadlenu, což se nám hodí, páč musí příteli popustit trochu pas a o cenťák prodloužit rukávy...ale fakt výbornej přístup :-) půjčili nám tam na vyzkoušení cokoli...boty, košili, vestičky, kravaty...výborný...nakonec jsme koupili i vestičku s regatou... a boty a pásek s košilí (neměli jeho velikost) koupíme příště až si ho půjde vyzvednout :-) No prostě jsem nadšená a celou dobu jsem si říkala, jakýho fešáka si to beru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Paráda, gratuluju! Holky, já vám závidim, už abych se do těch příprav mohla zase vrhnou. No ještě tři tejdny budu relaxovat tady a radovat se aspoň z vašich úspěchů a pak se do toho budu moct zase vrhnout. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol To mi povídej, taky teď jenom závidím a ještě tři týdny budu... ;-) Takže plánujte a zařizujte dál, my se budeme aspoň kochat výsledkama... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Přesně tak. :-) Kdy tě to čeká? Já jdu 1. června a mám pocit, že do tý doby se pořádně nevyspím.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Jak na to koukám, tak ty máš ještě hóóódně času! :-D Já jdu okolo 24. května (ještě termíny nejsou, ale jeden ze tří dnů od 23. do 25. to bude). Už teď mě chytá nerv a to ještě jdu teprve příší týden pro posudky (státnice i obhajobu máme najednou)... Takže plánování není holt na pořadu dne. Ale pak musím co nejdřív pořešit oznámení...
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame :-D No ono to zase tak moc času není, už jenom tři víkendy, přes týden chodím do práce. Já mám taky jako první na pořadu po státnicích oznámení. :-)
Odpovědět
@assol @tekame Holky to zvádnete, držím pěsti!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut @gabu13 Gratuluju!!! :-)
Odpovědět
@makovaapanenka Díky! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ode dneška to máme přesně za čtyři měsíce! A pořád není skoro nic zařízené. :-) Akorát příteli včera nabídli limuzínu na obřad, tak jsme se dohodli, že v ní pojedeme společně i se svědky. Díky tomu se mi začala nějak rýsovat organizace dne, jen musím ještě vyřešit odvoz ostatních, co se sejdou u nás. A taky jsem se rozhodla ušetřit za vizážistku a nechám se nalíčit od kamarádky.
Odpovědět
Profilova fotka
holky mám dostaz :-) kdybychom jeli na svatební cetu do zahraničí...jako že asi jo...a kdyby to nebylo do EU, jako že asi nebude...tak jak to budete dělat s pasem...když už je vlastně neplatnej...kdo mi ho kde udělá za týden a jak je to s těma formalitama ohledně běhání po úřadech...do jaké doby se to musí všechno vyřídit???? Máte někdo tucha??? zařizovali ste to už někdo???
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Neboj, pas platí ještě tři měsíce po svatbě i na starý jméno... ;-)
Odpovědět
@gabu13 vím jen o řidičáku do 5 pracovních dní ale prej se to neřeší moc :-) zkus téma změna dokladů no ale první je určitě OP a pak ten zbytek jako kartička pojištěnce, banky, auto .... http://www.finance.cz/zpravy/finance/...
Odpovědět
@gabu13 ten článej ber jen orientačně je starej 9 let :-)
Odpovědět
http://www.websvatba.cz/magazin/20-de... tady je něco aktuálnějšího :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?