Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
@makovaapanenka tak to je mazec! My jsme ze začátku, než jsme se do té poloviny domu nastěhovali, zvažovali, že vyměníme okna. Načež jsme si to rozmysleli, protože vrážet prachy do cizího (není tu naše nic, kromě nábytku) je naprostá blbost. A zvlášť, když je to tak jak to je. Je mi jasné, že by to tchýně klíďo prodala, nás vystěhovala a nám zbyly jenom dluhy po rekonstrukci. Naštěstí jsme do toho nešli, protože by nastalo přesně to, cos popisovala ty. Jinak rozpadu rodiny je mi moc líto, ale když si někdo postaví hlavu, že bude škodit, tak mu v tom bohužel nikdo nezabrání. Ale hlavně, že už to mají vyřešené. Ty nervy, co to muselo stát, tak to musel být fakt mazec. Docela dobře si umím představit, jaké to všechno muselo být. @kristyn.g jenomže nejhorší na tom je, že ona není důchodce. Nebylo jí snad ještě ani padesát . A blbá je jak troky. Jako už k tomu fakt nemám co říct. A ta situace přesně jak píšeš, nejlepší by bylo, kdybysme to komplet zrekonstruovali na vlastní nápady a pak vypadli, aby si to mohla borka prodat. Jako už mě napadají jenom sprostá slova, takže to radši rozepisovat víc nebudu :-D Ať si to tady sežere :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek tak to máme podobně, ale asi je nejlepší to ignorovat a zařídit se po svom :-)
Odpovědět
@nevestapetulka ahojda, já se vdávám 2.září . Můj kamarád dělá tak trošku do počasí a dle statistik mi řekl, že by mělo být krásně. Jinak k dnešku máme již vše hotové, objednane a pak se už jen bube dokupovat výzdoba atd...Hanka
Odpovědět
Profilova fotka
@haniafandi Ja koukala na prehled, ktery je myslim na stranka CMU, a pak zari je zrovna blbe. Sem tam krasne i 25°C a sem tam klem 12;C... tak doufam, ze letos bude hezky, my mame svatbu 3.9. Kdyztak tam mrkni, najdes tam pocasi zpet za nekolik let u urciteho data. Ale stejne je to sazka do loterie :-)
Odpovědět
Tak to máte den po nás :) ja budu doufat že celkově září bude krásné :) ale když vidim i ted ten kveten, že sněží a je skoro nula. tak se už asi ničemu nebudu divit :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kh Vždyť většinou ani neumí předpovědět, jak bude za tři dny a ty tady na nás zkoušíš nějaké čtyři měsíce! :-D :-D Holt se musíme nechat překvapit. A i když bude pršet, tak bude pršet štěstí... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs Díky za info. Já jsem si byla v Andělském svatebním studiu (jejich pražská prodejna) zkoušet šaty a děs a hrůza, takže jestli to bude u oznámení stejné, máme se na co těšit... S tou mašlí jsi mě dostala :-S Jinak ten kupón na slevu platí do konce června, aspoň teda ten, co máme my, tak abyste to neprošvihli... Jinak včera jsme měli schůzku s DJ, opravdu moc milý kluk. Akorát mě pak dostal snoubenec, když jsem se ho ptala, co na něj říká, tak že prý je mu moc sympatický a udělal na něj dobrý dojem, což se prý rozhodně nedá říct o našem fotografovi :-S Tak jsem se ho zeptala, proč to neřekl dřív, než jsme mu dali zálohu, a on prý: "Já bych fotografa nebral vůbec, to ty jsi ho chtěla." :-p Ještě teď se mi dělá špatně, když si na to vzpomenu, jak jsem se rozčílila ]-( No nezabili byste ho?! 8-( Ale pak jsme šli ještě do Teska, kde jsem si spravila náladu nákupem výbavy na svatební cestu :-) Jo a večer ještě snoubenci říkám, že bychom už měli začít přemýšlet o konkrétní podobě oznámení, a on na to, že si to ještě musí promyslet. Přitom předběžný seznam hostů máme sestavený od prosince, ale on potřebuje víc času... Ještě že chodím na jógu, kde si vždycky srovnám energie, jinak by už jeden z nás byl asi dávno mrtvý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Ja tu na nikoho zadne predpovedi nezkousim, naopak pisu, ze to s pocasim neni jiste, ze je to jak loterie a nema cenu dat na predpovedi - navic pouze v reakci pro haniafandi, kde psala, ze ji kamarad dal predpoved. A pak davam typ, kdyby nekdo chtel objektivni data, ze se muze podivat na statistiky minulych let, a ani tak ze z nich nelze nic soudit - viz treba to 3. zari, kde jak pisu, jedocel nahoru dolu - rozdil teplot od nejakych 10°C az po 25°C.
Odpovědět
Profilova fotka
@kh Já chci těch 25! :-)
Odpovědět
na každým počasí je něco krásnýho, hlavně se s ním člověk nesmí nechat rozhodit sou důležitější věci na řešení :-) byla jsem na deštivé svatbě a ta byla taky kouzelná hlavně to focení s deštníkama :-D
Odpovědět
Takže nám zbývá už méně než 4 měsíce, takže šaty zamluveny, prstýnky vybrány a příští týden na zkoušku, koláčky taky vybrány, s oblekem ještě počkáme, protože se můj nastávající obává aby se do něj potom vešel (jelikož začal posilovat, tak doufám, že to tedy poroste tak rychle jak předpokládá :-D), kytičky právě zvažuji, jsem docela náročná, chci tulipány v září, což je docela nářez, ale vysnila jsem si to už odmala, tak se toho teď kvůli pár stovkám navíc nevzdám... :)
Odpovědět
@makovaapanenka Jj to my víme, proto to raději zařizujeme už teď. Jinak s tím snoubencem tě chápu :-) Ale na druhou stranu...fotky jsou to jediné, co vám krom vzpomínek zůstane a na těch by se šetřit nemělo... Můj snoubenec zařizuje jen to, kam jede se mnou a když jsme doma a já mu popisuju, co jsem vymyslela nebo pořešila a tak, tak vždycky slyším poznámku typu: a proč je to tak a ne tak. Párkrát jsem mu na to řekla, tak ok, zařiď si to sám, já budu jen ráda, což se mu nechce a tak byl klid :-D Teď už to ani nezkouší a naopak mě začíná oceňovat, prtz vidí ten můj našláplej deník a ví, že by to sám takhle nezvládl.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@makovaapanenka Ja ani ne, ja tak 20 C max. Nechci moc zimu, ale ani moc vedro :-) Ja vyssi teploty nesnasim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Teda vy mě bavíte s tím počasím :-) já doufám že nebude lejt jako z konve, ale s těma deštníkama jste mě zaskočily, ty já vůbec neplánovala...a teď mi došlo, že když bude pršet, tak ani žádnej nemám:-D no asi to budu řešit až na poslední chvíli podle předpovědi :-) @makovaapanenka Jinak teda tvýho drahouška bych někdy fakt asi přizabila, kecat ještě do fotografa!!! Mně příjde, že ti chlapi si myslí, že se to zařídí všechno samo a všechno to je vlastně pohoda :-) Ten můj si už tak nějak zvykl, že vždycky všechno zařídím a příjde mi, že s tím tak trochu i počítá...no ale už se i angažoval, že s něčím pomůže...ale ono teď není moc co...dala jsem mu nastarosti, že musí zařídit auta a pak odvozy po hostině večer, to já netuším, kdo bude jezdit...ale na to je ještě čas...no takže na něm je...aby si zařídil oblek a košili a vestu...no a co myslíte...nic se mu nechce...nesnáší nakupování!!! :-D No a jedna další zpráva, zítra mi snad příjde první barevný nátisk našeho oznámení, tak jsem na to zvědavá :-) doufám, že slečna asistentka z té firmy pochopila, jak to celé chceme:-)
Odpovědět
@makovaapanenka ta to je mazec :D Já nasštěstí vše zařizuju sama a ta mi to vyhovuje nejvíc: ) na muži nechávám pouze at si oupi oblek apod, jinak nic, stejne by ho to nebavilo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka tak to je mazec! Ten tvuj chlap! no aspon máte zaplacenou zálohu za fotografa a už nemůže couvnout.... nakonec to nebude tak horký bych řekla. Teda aspon soudím dle sebe, když mi muž řekne že se mu něco nelíbí tak já ho pak přesvědčím že se mu to vlastně líbí a že je to ta nejlepší možnost :-D Tedy v případech kdy se jedná fakt o blbosti, jinak respektuju jeho názor. A jak si to představoval, jako že nebudete mít žádné fotky? @kh joo to jsem taky sledovala, ve většině případů prý pršelo tak doufám že leto stedy 10 záři pršet nebude, maximálně bude lehce pod mrakem a teploty 20stupnu to by mi naprosto vyhovovalo :-D @gabu13 držím palce s oznámkem, to jsem docela zvědavá. Já vytvořila oznámko za pomoci snoubence sama a koupila perleťový papír a ted akorát to nechat vytisknout a nařezat na kartičky, tak snad se to povede. @hatsepsut no ten můj většinou akorát zírá s jakýma že nápadama to domů chodim a nechápe k čemu to je :-D jinak rozhodujeme většinu věcí společně, jako že se ho chodim ptát na jeho názor.
Odpovědět
Profilova fotka
poraďte prosím, večer plánejem natáčet v nočních uličkách Krumlova něco jako bondovku. Přítel bude mít klobouk a doutník a já se chtěla taky trochu stylizovat, myslíte že by to nevypadalo už moc kdybych měla k závoji síťce ještě rukavičky? http://www.beremese.cz/fotoblog/krist...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Rukavičky rozhodně ano! A s tou síťkou vypadáš úžasně. A co to bude, až to bude? :-)
Odpovědět
@kristyn.g Rozhodně souhlasím s @assol - sitku i rukavicky! A vis co by tomu bylo uzasny? Jako dekorace takova ta dlouha spicka na cigarety!
Odpovědět
@kristyn.g Ehm..ty ji tam vlastne mas..ja se soustredila jen na situ a ruavicy -no jsem rposte uz asi mimo :) Ale to bude radosti z toho, ze si muj muz odpoledne koupil oblek i boty, vypada v tom naporsto bozsky a zacinam se fdost bat ze hlavni hvezdou bude on..fakt, uplne dokonaly princ :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut @assol jééé to jsem ráda že se vám to líbí :-) :-) díky moc :-) špičku taky budu mít a přítel doutník :-D budeme večer natáčet svatební klip na golden eye od tiny turner tak to chcem mít ve stylu 007 @hatsepsut gratuluju k obleku! To věřím že jsi jak v tranzu.... taky to tak mám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Jé, tak to je vynikající nápad, to bude super! @hatsepsut To je krásný. Já vůbec nepochybuju, kdo u nás bude hvězdou večera. :-) Já se můžu jenom snažit co nejlépe sekundovat. :-)
Odpovědět
@assol asi tak :D
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs @gabu13 @hatsepsut @kristyn.g Holky, nejlepší na tom je, že já bych to klidně zařídila od A do Z celé sama, strašně mě to baví, jenže miláček chce o všem rozhodovat a u všeho být, ale nebaví ho to... No co byste mu řekli? Fotografa jsem samozřejmě nevybrala sama - našla jsem ho, to jo a bylo to docela těžké, když čtu ty ceny tady, byla jsem dost hrdá, jak se mi podařilo víceméně sladit kvalitu a cenu (aspoň teda podle jeho stránek), snoubenec souhlasil, společně jsme šli na schůzku, zaplatili zálohu, a on mi řekne tohle... Mě teda ten fotograf svojí osobností taky neokouzlil, ale pořád si říkám, že je nutné hledat komrpomisy. No a jak si to představoval snoubenec? "Vždyť tam bude mít každý foťák." Někdy mám sto chutí shodit ho ze schodů / vyhodit z okna / praštit válečkem - podle toho, kde se v inrkiminovanou dobu, kdy pronáší svoje perly, zrovna nacházíme a co mám po ruce :-D @barborka2010 O tulipánech v září mi povídej! Prý mám štěstí, že se vdávám na začátku, ke konci měsíce prý už nejsou k sehnání ani na holandksých burzách... Docela by mě zajímalo, na kolik taková kytka vyjde na severní Moravě, jen pro porovnání...
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka teda tak to máš s nim opravdu těžký! Ale zas se kvuli tomu fotografovi nerozčiluj, tobě se taky nezdál a tvuj snoubenec to akorát řekl nahlas ;-) oni chlapi jsou hrozně přímý... Tedy jak kdy, někdy když mi řekne že to je "přece jasný" nebo že si to přece mam "domyslet" tak taky mi v duchu už lítá vzduchem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka A koho jste vybrali za fotografa? Teda jestli to není tajné :-) My jsme se s tím naším ještě ani nesešli, jenom jsem s ním mluvila po telefonu...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No my jsme si to, že se nám jako člověk nezdá (fotky jsou v pohodě), řekli hned po té schůzce a hned jsem se snoubence ptala, jestli s ním opravdu souhlasí, a on že jo, tak mě to pak vždycky vytočí, když chce všechno pokud možno zadarmo, já celé dny vysedávám na internetu, snažím se najít co nejlevnější a zároveň kvalitní, on pro to nehne ani prstem a pak má akorát kecy... Prostě jsme si hned po schůzce řekli - ten vrchní je nějakej divnej, ale pivo točí dobrý, tak to beru jako vyřízenou věc a takovéhle řeči mě vždycky dokážou vytočit. @smisca Pošlu ti to do IP, tihle lidé tahle svatební fóra velice pilně pročítají, tak bych byla nerada, kdyby si svoje jméno vygoogloval zrovna v téhle souvislosti :-N Koho máte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Odpověď máš taky v IP :-)
Odpovědět
@kristyn.g Je to super :-) @makovaapanenka Mluvíš mi z duše :-) Ale já už jsem to dovedla do takové dokonalosti, že stačí škaredý pohled a je klid :-) :-D Jinak dneska jsem si objednala na Etsy.com šperky na svatbu a jsem z nich nadšená. Dokonce mi hned psala prodávají, kdy máme svatbu a že si ty šperky určitě zamiluji, tak doufám, že budou vypadat stejně jako na obrázku :-D Hned si je dám do alba...
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Hezké fotky :-) @akfs Hm, u nás je škaredý pohled začátkem hádky, miláček u mě nesnese nic jiného než úsměv, ale trénuju ho ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?