Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
@assol NO sem zvedavá :) nepít alkohol? no teda ach jo :) @gabu13 No, brzo, ono člověk musí myslet dopředu, navíc o prázdnicnáhc se to hůře oordinuje, aždý vyráží na dovolenou.. :)) Jinak - onečně nám potvrdii rezervaci hotelu na líbánky- bude to super: ))
Odpovědět
@evajzek Tak 20 oznamek tiše závidím - ja jich nechávám tisknout 200 a na svatbe budem mit 60 a pak večer 120 lidi... takze už se těším no - 80% z nich skoro neznam...
Odpovědět
@puntav to bych nechtěla, no my budeme mít zase problém s tím, že se asi rodina urazí že nejsou zvaný .... pořád nevím jak jim to šetrně sdělit, na svatbu ať se samozřejmě přijede kouknout kdokoli ale oběd máme opravdu s nejužší rodinou, rodiče bratr sestra, už takhle má člověk tendenci si říkat, že to jídlo vlastně nic nestojí v poměru s těma věcma co má člověk na svatbu o 4 nebo 100 lidech my to stejně chceme pojmout jako pozdní oběd a pak se jít převlíknout a posedět u pivka
Odpovědět
@evajzek jo jo ja bych to tak taky brala - ale drahá polovina nee.... den ode dne se na tu svatbu víc a víc netěším
Odpovědět
@puntav takhle to nemůžeš brát, když se nebudeš těšit tak to bude naprd, asi se mi to kecá, ale zkus se od toho oprostit, moje polovička pro změnu nechce ani babičky, usilovně to tajíme, aby to nikdo nevěděl .... to jsou dva extrémy co? :-) ale říkali jsme si že všechny varianty jsou stejně špatně, buď někoho nepozveš jako my a budou uražený nebo budete mít hafec lidí jako vy ani je nebudete pořádně znát, bude to taková velkosešlost a stejně budou žbrblat že jídlo šlo pomalu a že jste to měli udělat jinak, no a ty co nebudou povaný si budou říkat, že už jste je mohli pozvat taky ....prostě stejně se nikdy nezavděčíš, my jsme to chtěli jen se svědky ale vůči těm rodičům nám to přišlo nefér, oni teda říkali že jim je to jedno, ale já si myslím, že jim to jedno není.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se dnes ve městě chtěla poptat v cestovkách, jestli nabízejí nějaké novomanželské slevy, a dvě ze tří, kam jsem chtěla jít, už tam nesídlí a v Čedoku mi řekli, že žádné takové balíčky nemají :-| Tak jsem nám aspoň zamluvila dovolenou na léto do Adršpašských skal :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla, ale poctivě jsem Vás dočetla. Trošku Vám závidím to „bezstarostné“ plánování a pokroky, ale moc Vám to přeju! Do našich svatebních příprav bohužel zasáhl smutný osud, kvůli kterému už naše svatba nebude nikdy taková, jak jsem si představovala :-( Zatim ještě přemýšlíme, jestli ji budeme posouvat, nebo ne. Měli bychom to ale rozhodnout co nejdřív, ať zbytečně neblokujeme termín. Ten čas strašně rychle letí a co nevidět tady bude září...
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca To je mi moc líto. :-( Držte se.
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Ahoj, to mě moc mrzí :-( Myslela jsem na tebe, že ses tu tak dlouho neobjevila a jak asi pokračuješ...Kdyby ses chtěla rozepsat, jen nás nechceš rozesmutnět, vůbec se neboj, rády tě "vyslechneme", aspoň tedy já ano, ale jinak samozřejmě plně respektuji tvoje právo na soukromí. Doufám, že to nevyznělo nějak blbě, tyhle věci se těžko píšou, aby to nebylo necitlivé, tak jestli jsem se tě dotkla, tak promiň...
Odpovědět
@makovaapanenka zkuste takovy ty skupinove slevy co jsou na netu, my tak jedeme
Odpovědět
@smisca ahoj sice vůbec nevím co se stalo, ale je jen na Vás jestli se vůbec cítíte na zařizování, na jednu stranu byste mohli přijít na jiné myšlenky, proberte to a hlavně držte se
Odpovědět
Profilova fotka
@assol @makovaapanenka @evajzek Díky za podporu. Nechci tady naladit smutnou atmosféru, takže se spíš rozepíšu v příslušné diskuzi, tak mi tam třeba pomůžete vyřešit to naše dilema. Ale musim říct, že naše situace nás s Honzou ještě víc sblížila, prostě je to chlap, se kterým chci strávit zbytek života.
Odpovědět
Článek se načítá
@smisca ne nadarmo se říká že všechno zlé je pro něco dobré
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca O atmosféru bych se nebála, myslím, že tu nejsou žádné citlivky, co by to nezkously, takže jak píše @makovaapanenka, vůbec se neboj rozepsat.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol No já už jsem se trochu rozepsala v tématu Úmrtí v rodině...
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Upřímnou soustrast, je mi to moc líto |-| drž se!!! Holky já jsem dneska dojatá, jakýho mám hodnýho chlapa :-) Měli jsme nějaký problém s penezi, a to spoření co jsme chtěli použít na svatbu nám banka nějak zkrouhla, takže nám vyplatí asi jen polovinu, kvůli tomu že jsme to ukončili dřív...no a tak jsme řešili co a jak dál, ale to nebude problém my to vyřešíme...no ale já najednou zasmutněla, že nemůžu nijak přispět, že jsem na mateřské a z toho se ušetřit nic nedá...no a přítel mi řekl "ale jo, prispeješ.....budeš tam stát vedle mě a to mi stači, to je za všechny prachy :-)" Tak jsem z něj naměkko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Teda, to dojalo i mě. :-N
Odpovědět
@gabu13 To je krasny!!!!
Odpovědět
@gabu13 To je krasny!!!! Me dnes dorazila mamka kdyz mi do telefonu znicehonic rekla - vis, asi jsi mela pravdu v tom jak to chces ty, to bude lepsi: )
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut To je hodně dobrý! To bych si napsala velkým písmem do deníčku! Nebo to mamku donutila zopakovat, abych si to mohla nahrát. :-) Pokud by se mi někdy něco takovýho stalo. Což se jistě nestane. :-)
Odpovědět
Ahoj, chtěla bych vás poprosit o názor k poslední svateb. šatečkům, který mám ve svým fotoalbu, protože řeším obrovský dilema..!! Tak bych potřebovala slyšet názor nestarnýho člověka.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nomka Nomko zkousela jsis jeste jine? Nemas v albicku saty na porovnani. Taky nevim, jestli si chtela ten vrsek takovyto, tento typ satu, nebo to jsou nejake saty, ktere mas k dispozici, tak o nich uvazujes? Ja myslim, ze by Ti slusely jeste jeste nejake zduraznujici postavu a bez raminek. Chtelo by to dalsi styly pro porovnani.
Odpovědět
@assol Dobry že :D @nomka Můj šálek kávy ty šaty rozhodně nejsou, ale můj vkus není rozhodující :) Objetkivně - jsou až moc přeplácané, nesourodé a úplně v nich zanikáš..promin jestli tě to nějak naštve ale mysím si že by to chtělo něco jiného..a rozhodně si neber široká ramínka, to fakt ne..pardon
Odpovědět
Děkuju za názory holky, vůbec se nezlobím, potřebovala jsme to slyšet ještě i od někoho jiného! Jsou to šaty, které mi byly nabídnuty ke koupi, proto o nich uvažuji, zkoušela jsem i jiné, ale korzety mi nesluší, proto hledám šaty na ramínka..asi ale teda zvolím třeba nějaký s vrškem za krk.. ;-)
Odpovědět
@nomka bud za kr, nebo si mylsím že by ti hodně sedly i špagetová...na ramenech zavázaná. a určitě - ač nejsem fanda - širokou hladkou sukni, vynikne ti postava
Odpovědět
Tak o šatech rozhodnuto, tyhle jsme odmítla a nechám si ušít šaty přesně podle svých představ.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nomka Ja myslim, ze ses dobre rozhodla :-) Jinak muzes mit bez raminek (jeslti na nich netrvas) - nemusi byt korzetove - neco jako ja. Ja korzet taky nee. Hlavne si zkus ruzne typy, at mas predstavu, a klidne je sem hod :-) Ja zksuila asi teda 4, ne vsechny typy, co bych chtela (ale ty jsou drazsi a tak je tam nemeli), ale ja vedela, ze nechci raminka, korzet a srdickovy vystrih. Nakonec jsem zkusila korzetove i srdickove, doprovod chtel, a potvrdilo se mi, ze fakt nee. Treba zas bys videla, ze to mit muzes. a hlavne jestli mas vysnene, a tyhle to nebyly, porad bys mela pocit, ze mas spatne ...
Odpovědět
Profilova fotka
@nomka Souhlasím s Hatsepsovet že ti nesluší ta široká ramínka...a že jsou ty šaty hrozně přeplácané, nějak mi nejde dohromady ta nabíraná sukně a ten zdobený vršek, příjde mi to jako by byly sešité dvoje šaty dohromady ;-) promiň jestli jsme ti to nějak zkritizovaly moc...ale radši teď než aby ses pak cítila špatně ve svůj velký den ;-) běž zkusit nějaké klidně s těmi úzkými ramínky, když se necítíš na korzetové...já si myslím že máš hezkou postavu a můžeš si dovolit lepší střih, než tyto šaty...jak radí holky vyzkoušej jich víc a uvidíš ;-) aspoň budeš vědět, jestli ten tvůj vysněný styl co si chceš nechat ušít ti bude slušet :-) Já měla taky původně představu na ramínka...ale skončila jsem bez ramínek, ale mám je aspoň nahoře takové jinak řešené, než jen rovný střih, tak se to trošku rozbije...každému prostě sluší něco jiného, ale je třeba to ozkoušet ;-) @hatsepsut Pěkná slova od maminky :-) to potěší..:-) Snad jí to i vydrží ;-) Holky já včera nějak poprve obrečela svatbu...nějak toho na mě najednou bylo hodně s těma penězma a měla jsem pocit že nic nestihneme a že nemáme nic připravené a už sem bulela :-| ale přítel mě naštěstí podržel, řekl že všechno zvládám v pohodě, že si uděláme harmonogram co je potřeba ještě zařídit a kdy to uděláme a že se nemám nervovat, že to za to nestojí...tak byl zase klid...ale nějak jsem měla nervičky v kyblíčku asi :-D
Odpovědět
@gabu13 Já doufám ze jí to vydrzí :DAle tím pádem - je to super, ze to je podle me, protoze tahe me prítel uvidí az vázne pred obradem, nez aby me nekde vyzvedával a já byla nervozni ze se vsichni sjeli k nam a barak je plnej lidi co te chteji videt, apson budu mit klid :) A kytku si tim padem zaridim sama, vyzvednu sama a bude klid, zadny stresy :) A holka nebrec, svatba je jeste daleko a neboj, vse klapne!!!!Fakt to nestoji za to, ja si vazne mysim ze sem z tech nervu zesedivela: (
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Můžu se zeptat, jak to tedy máš organizačně? Na obřad jedete každý zvlášť a setkáte se až tam? A kdy se budete fotit? Já to právě dost řeším, jak to uděláme, bojím se, že po obřadu a po gratulacích už nebude hezký světlo, taky nechci, aby na nás ostatní museli čekat, takže bych se radši vyfotila před, ale to by mi zase odpadlo, že mě uvidí až před oltářem. A ještě jedna otázka: co bude dělat tvůj ženich celej den? Přece jenom do čtyř je docela dlouhá doba...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?