Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Jana Minaříková. A tvoje? :)
Odpovědět
@assol Denisa Smutná :)
Odpovědět
tož nějak nam to tady přes ty Velikonoce stagnuje.
Odpovědět
je třeba udělat taky pauzu :-) tak já mám obarvená vejce :-) myšlenky na svatbu momentálně taky stagnují :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se učím a štve mě to, protože jsem letos na Velikonoce nestihla nic navařit ani upéct. Akorát dolaďuju po mailu představy šatů se svojí návrhářkou a to mi dělá radost, protože zjišťuju čím dál víc, jak podobný máme vkus. :-) @hatsepsut Nemá webovky? Já jsem nějak nic nenašla, ale možná jenom neumím hledat. :-( Chtěla jsem se mrknout, co tak dělá...
Odpovědět
@assol nema, prave rikala ze bude tvorit :) ja se ni dostala na doporuceni zname, ktere tvorila saty na svatbu dyz byla jako svedkyne a byly dokonale prave :) ja budou ta ti poslu link :) ja tu mela na vikend rodice, bylo to fajn, a upekla jsem celkem dobry mazanec :) a vajicka uz mam taky obarvene:)
Odpovědět
Profilova fotka
@hastepsut Díky, až budou, pošli. Vsadím se, že se mi to bude taky líbit. :) Já byla naopak dneska u rodičů, maminka sice nepeče, ale dostala jsem Kinder vejce. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky tak jsem se vrátila ze zařizovacího Krumlova :-) Tak mam zajištěné kytičky v květinářství, kadeřnici, vybranou kosmetičku, domluven obřadní sál, zaplacena matrika, objednan svatební dort, schuzka s fotografem, domluveno s kameramanem a ještě jsme stihli navštívit svatbu jedné holičny tady z beremka v sobotu a v neděli udělat šerpu na auto :-) :-) :-) @assol gratuluju k rozhodnutí! Tak sis oddechla že? :-) Taky mě to učení ted čeká :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké Velikonoce všem:-) doufám že nemáte velká jelita na zadnici :-D @kristyn.g Teeeda takový kus práce jste stihli...paráda...gratulace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 děkuju :-) ted toho uděláme mín do pulky června kvuli zkouškovému, tak aspon je vybráno dopředu. Taky hezké Velikonoce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Taky gratuluju, to byly teda plodné Velikonoce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Teda tolik práce... a já sedím jak pecka doma a musím se učit =(((( chjo... občas sem stejně zalétnu mrknout =) odreagovat se..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@makovaapanenka @rennyes díky holky :-) mam z toho radost, taky tam pojedu zas až na zkoušku učesu. Tak snad to dopadne... S tim učením ti vubec nezávidím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Díky, jo, je to vážně úleva. :) Akorát už se nemůžu dočkat, až budou šatičky hotové. :) Tobě blahopřeju k zařízení všeho a smekám, vážně plodný víkend! @rennyes Tak to jsme na tom stejně. Už mi to učení leze krkem, ale do konce června se to nezmění. :(
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Státnice =´( a je to fakt humus... neumim ještě nic a jsou za dveřma =( tež bych se raději věnovala účesu a tak no... ještě jsem ani kadeřnici nevolala =( takže jsi fakt dobrá =)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol taky jsem hrozně zvědavá jak to dopadne, ale řekla bych že je skoro jistota že velmi dobře! :-) @rennyes ježiš, to je hrozný, no ale aspon to budeš mít za sebou. Mě závěrečky čekají příští rok a ted se učit na zkouškový...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Já si taky myslím, ostatně kdyby se to ubíralo nějakym směrem, co se mi nebude líbit, tak to vždycky můžu usměrnit, bude to taková spolupráce. @rennyes Mě taky čekají v červnu státnice a navíc napodruhý. Fuj.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol přesně, to určitě bude super! a budeš originál!
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Jj, taky jsem zvědavá, jak to nakonec budeš mít... ;-) A je fajn, že to můžeš konzultovat. Přece jenom, objednávat šaty a nemoct do nich zasahovat, je velký risk. A státnice mám zhruba za měsíc, do toho ještě pár zkoušek... Takže vím, o čem mluvíte... 8-(
Odpovědět
Ahoj holky! Tak jsem po týdnu a něco zase tady :-) Nejdřív vám napíšu, co je u nás nového a pak se pustím do čtení. Zajímá mě, jak jste na tom vy :-) Abych začala od začátku. Zítra nebo pozítří se jdeme dívat na byt. 3+1 za 7500kč měsíčně se vším všudy. Takže nádhera. Uvidíme, jestli se nám bude líbit. S přítelem z tadma chceme vypadnout co nejdříve. Naše vztahy se tak přiostřily, že už to nejde jinak. Zase tady byla tchýně a nadávala jak mě, tak příteli. Děs a hrůza, vůbec se mi to nechce znovu popisovat, jak je mi z toho špatně. A je to přesně, jak jsem říkala. Stále do přítele hučí, ať si tak ohavnou a strašnou osobu, jako jsem já, nebere. Naštěstí ji přítel poslal k šípku a ujistil mě, že se mnou chce být, chce si mě vzít a žádnou jinou nechce. Od pátku zažíváme něco ve stylu druhé líbánky :-) Takováto krize nás vždycky ještě více spojí a upevní náš vztah. Nikomu nedovolím, aby to krásné, co máme, někdo zničil. Co se týče šatů, mám vybráno. Vyhrály to definitivně La sposa Achara. Akorát si je nebudu půjčovat, ale paní z Madory mi je ušije. Příští týden ve středu přijede, ještě mi na zkoušení doveze šaty, co jsem chtěla, a vezme si míry. Achary mě vyjdou na 7800kč + 500kč vlečka, takže nádhera. Ujistila mě, že střih není problém, že podobné už šily a že ani aplikace nebude problém udělat takové, jako jsou na původních šatech. Takže jsem nadšená a po rozčilování ohledně tchýně je to velice pozitivní a povzbuzující zpráva. Jinak s tchánem už začínáme dávat dohromady meníčko a složení rautu. Mňam mňam to bude dobrot. Už se taky pomalu pouštím do svatebního oznámení. Do konce měsíce vyberu verš, citát nebo co tam vlastně chceme a nechám ho udělat. Další věc z krku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Tak moc držím pěsti, aby ten byt vyšel! Je dobře, že máš ve snoubenci oporu, vůbec si nedokážu představit, že bych měla takovou thcýni :-S Gratuluju k výběru šatů a těším se na finální fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Ach jo, to mě mrzí, cos zase musela zažít. Ale je krásné, že se za tebe přítel postavil a že to urychlilo stěhování. Držím palce, ať byt klapne, to je krásná cena. S šatama to, jak vidím, dopadlo, jak nejlíp mohlo, takže v podstatě samé pozitivní zprávy! A to je dobře!
Odpovědět
@makovaapanenka @assol byl to děs, v pátek jsem se z toho složila, už jsem to všechno neunesla. Přítel musel odejít z práce a být se mnou. Celá jsem se třepala, myslela jsem, že mám nějaký záchvat. Naštěstí se to pak uklidnilo, takže jsem nešla na pohotovost, kam mě přítel chtěl odvést. Ale byl to mazec, v takovém stavu jsem nikdy nebyla. Už jsem to prostě nemohla vydržet. Ale opravdu to dopadlo, jak nejlíp mohlo, i s šatama i s bytem. Teď mi ještě psal pán z realitky, že mi našel další byt, na který se jdeme příští týden podívat, takže si vybereme ze dvou. Snad to opravdu dopadne a konečně budeme žít v klidu. Jediné, co mě na tom štve je to, že jsem to chtěla řešit v klidu po svatbě, ale nemůžeme čekat. Bohužel to nejde. Teď dočítám stranu 82. Docela jste se rozepsaly, co jsem tu nebyla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Ježíšikriste, to je mrcha!!! ]-( Já si vůbec nedokážu představit, co jsi musela zažívat, když ses z toho málem složila!!! Doufám, že se vám některý z těch bytů bude líbit a co nejdřív se odstěhujete! :-)
Odpovědět
@makovaapanenka děkuju :-) Snad to vyjde, moc se těším na prohlídku. Pán, co to s ním řeším, je taky v pohodě, takže nemám vůbec strach do podnájmu. Uvidíme, jestli ta mrcha dá ten barák fakt na prodej. Jsme domluvení s tchánem, že to uděláme tak, že ji vlastně vyplatíme - zaplatíme půlku a bude to naše. Jenomže složité to je v tom, že ona se to nesmí dozvědět. Kdyby totiž věděla, že to chceme koupit my, nikdy by to neprodala. Jak říkal tchán, ona nesnese, že je tady někdo šťastný a je schopné to tu fungovat. Jako na palicu fakt. Někdy si připadám, jak magor. Kdybych to nezažila na vlastní kůži, nikdy bych nevěřila, že je něco takového možné. A co ty a přípravy? Já teď sháním tu cukrářku. Ale je to boj. Paní, co jsem měla vytipovanou, už má celé září zabrané, tak sháním dál.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek To je fakt hrůza! Mě jednou tchýně tak vytočila, že jsem úplně bez sebe vyběhla z domu a prostě jsem šla, absolutně jsem nevnímala kam, a přítel pro mě pak musel dojet autem, protože jsem ušla spoustu kilometrů, aniž bych o tom věděla. A teď mě moje máma neustále přesvědčuje, že se s ní mám smířit, no to asi spadla z višně.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek My máme dohodnutý rozpočet na raut a příští úterý schůzku s DJ. V restauraci mi nabízeli, že vytisknou zdarma menu, ale ta jejich standardní grafická úprava je naprosto příšerná, já však zase nejsem vůbec výtvarně nadaná, tak bych to chtěla zkusit zadat kamarádce jako svatební dar ;-) O Velikonocích jsem byla u našich a táta mi ukazoval oblek, pásky, košile a kravaty, které si koupil - oblek tmavý a košile a kravaty v různmých odstínech fialové, tak jsem zvědavá, co si nakonec vybere :-) A v pátek se mi narodila druhá neteř, byla jsem moc ráda, že jsem zrovna byla u našich, takže jsem ji hned druhý den mohla vidět :-)
Odpovědět
@assol taky dobrý zážitek. Já jsem o smíření s ní (nebo ani ne smíření, spíš příměří) měla snahu zrovna v ten pátek. Ale ona mi začala nadávat, vyhrožovat, lhát všem okolo a pomlouvat. Takže to byl můj jediný a poslední pokus něco na tom vztahu k ní změnit. Ona to prostě změnit ani nechce. Na co bych se já snažila. @makovaapanenka tak to jsi měla veselé :-) Gratuluju k neteři, ať je zdravá :-) Malá má příští měsíc rok, letí to, že si to člověk ani neuvědomí. Jinak taťka myslím ještě oblečení neřešil. Oblek má a asi jenom tu kravatu si dokoupí. Zato mamka začíná vymýšlet. Nejspíš se půjde podívat do nějaké půjčovny.Jinak menu si budu tisknout doma. Nakoupím už přímo ozdobný papír a jenom to hodím do počítače textově a vytisknu. Nic složitého :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Ona je veškerá snaha marná, když není vůle na druhé straně. Bohužel. @makovaapanenka U nás byl táta první, kdo měl oblečení na svatbu. :) Taky mi to hned ukazoval a dělal módní přehlídku. A zkoušel si v tom, jak mě povede. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Mně se líbí, že je tam logo jejich restaurace, takže to bych chtěla zachovat, ale ty hrůzy okolo - srdíčka, ptáčci, prstýnky... Jsem sice romantička, ale tohle je už na mě moc :-) A když mi nabídli, že to vytisknou zdarma, mám o starost míň, tak jen něco provést s tou grafikou :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?