Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Jdu takhle po městě a co nevidím... Vím, že už jsi to oznamko našla, ale tady ho mají taky... Je to sice foto z telefonu, ale... ;-) Jejich stránky jsou když tak copyshop.cz Myslím, že na stránkách je nemají, ale na vývěsce je měli... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Tak to zkusím lepší foto, ať je něco vidět... ;-) A je to fakt vysekaný, ne nakreslený...
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame No vidíš to :-) to jsi hodná že na mě takhle myslíš :-) my nakonec budeme mít přesně to co mám v albíčku, to puzzlíkový...s těma svystřihnutejma dílkama...udělají nám ho i do barvy v jedné tiskárně :-) dostala jsem na ně kontakt od jedné holčiny tady na beremku :-) Já jsem vlastně moc ráda, že jsem se sem vůbec přihlásila...co já bych všechno neměla nebýt tu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Tak to je ok, já jenom, že jsem šla dneska okolo, tak mě to zaujalo... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Jo jo super :-) děkuju moc :-) já se vůbec nikam nedostanu...tak ani nevím že jsou takovýhle shopy, kde vystavujou oznamka...viděla jsem jen něco málo ve svatebním salonu a nic mě teda nezaujalo...tak jsem nakonec ráda za to co budeme mít :-) snad bude hezké i v reálu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Tohle měli vystavené přímo na ulici ve vytrýně... A vypadalo moc pěkně, takže myslím, že i to tvoje bude super. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame No holky mě se všichni diví proč všechno dělám takhle dopředu...ale já už chci mít všechno zařízené a mít klid...já když vidím kámošku...jak se teď měsíc před svatbou nervuje, že ještě nemá tamhleto a tohleto a že jí neudělají tuhle polevu a tohle cukroví...no já chci mít o prázdninách klid a ne nervičky v kyblíčku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 To já si to naopak na prázdniny nechávám. Akorát budu mít v červnu po státnicích, takže konečně na všechno bude hodně času... ;-) A teoreticky mám všechno, co hodně spěchalo zařízený, takže teď mě čekají už jenom ty radosti... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Mně to teda vůbec nepřijde dopředu, přesně to stejné říkám od listopadu snoubenci na jeho obligátní: "Času dost." Začínám být na tu větu už alergická! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka no mě to povídej...já bych fackovala jen jak tu větu slyším :-D Ale já chci mít všechno v klidu a ne ve stresu :-) jen se mi nelíbí ty ksichty co na mě lidi hází a kecy stylu že sem se zbláznila to řešit teď takhle dopředu:-/
Odpovědět
@assol vidím, že to máš taky složité. Sakra, mít tak peníze, tak to neřeším a jdu do nich, ale když vidím, co bych za ty prachy navíc všechno mohla mít ... pro sebe, pro malou ... ale na druhou stranu jsou to opravdu ONY. Myslím, že to psala makovaapanenka, že to musí být tak trochu jako orgasmus :-) Assol, moc ti neporadím, ono pokud by sis stejně nechala navrhnout podobné, tak to moc ani nemá smysl, ale na druhou stranu riskovat to doručení do hotelu ... no chtělo by se s nima napřed domluvit třeba po mailech, jestli jsou opravdu schopni to do týdne dodat a být s nimi dopředu domluvená. Je to mazec tohle to rozhodování :-( @hatsepsut jenomže ono už není kde ušetřit. Na tom, na čem to šlo, jsme už ušetřili. A dva nebo tři tisíce navíc jsou při mateřeské a minimálním platu muže dost :-( No nevím, jak to ještě udělám. Musím se ještě poradit s rodinou. Ale už teď vím, že mě od toho budou stejně odrazovat. @kristyn.g @gabu13 ještě jsem tam nepsala. Dneska byl hektický den a až teď jsem se dostala k mailu. Ale zkusím to, kolik by mě to vyšlo tam. Paní za mnou stejně pojede, tak může vzít i nějaké látky.Jo a my už prstýnky máme asi měsíc doma :-)
Odpovědět
@makovaapanenka nene - bude oběd - svíčkova, pak kolem páte seste večere a pak kolem sedmé osmé obložené mísy a to už tam budou i kamaradi
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ráno, holky, tak po včerejší důkladné poradě to vyhrála návrhářka. Shodli jsme se, že u těch šatů z USA nemáme jistotu, že by mi slušely, takhle budou přesně na mě a navíc budu moct od začátku rozhodovat o tom, jaký budou. A bude to originál. @bronousek Držím palce, ať to dilema taky rychle vyřešíš!
Odpovědět
Profilova fotka
@puntav To víš, že přihodím, jen co se dostanu domu a vyfotím je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Jo, to o tom orgasmu jsem říkala já :-D @assol Tak gratuluju k rozhodnutí, musíš nás tady pak průběžně informovat o vývoji :-) Jinak včera jsme se dohodli na rozpočtu na raut, sice se tvářil, že strašně trpí, ale neremcal a beze slova to odsouhlasil, ale už mi začíná lézt na nervy a začínám být dost nešťastná... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Nebuď nešťastná. Hlavně že to nakonec to odsouhlasil. To je lepší, než kdyby se šprajcnul a nepřistoupil na to. Informovat vás určitě budu, i když pořádně se to rozjede asi až v červnu, na což se hrozně těším - budu mít po zkouškách a budu řešit už jenom svatbu. :-)
Odpovědět
@makovaapanenka Nebud nestatsná, vzpomen si na moje stresy pred pár mesíci, stálo me to objevení prvních sedivých vlasů :( Bude to o, ja se fat prestaa stresovat, i dyz mi mama oznamila ze mi domluvila svatebni dort..tak ja ho nechci..no ta si rposte promluvim s cukrarkou sama a klid..:) @assol super, ja mysim ze ti budou sluset, ja mam taky navrharku a nemuzu si ji vynachvalit :))) @gabu13 u nas ot zacal ted resit muz..ta uz resime oba: )))
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Jééé tak to už se těším :-) ...vdáváš se jednou za život že :-) a ty jsi už od začátku říkala, že na šatech nehodláš šetřit a tvůj přítel tě v tom hezky podporuje, tak to je výborný a budete mít oba radost :-) no a ty budeš mít ty šatičky takové, že je pak klidně můžeš ještě nosit i jindy než na svatbu, takže já myslím, že skvělá volba....upřímně, tak trochu jsem to čekala, že se s přítelem takhle rozhodnete :-D tak teď už jen naplánovat jaké budou :-) tak šup šup popohnat návrhářku, ať už je můžeme vidět :-) My jsme včera dovymysleli kolik oznámení objednáme a kolik pozvánek ke stolu a teď už jen ho nechat vyrobit...jen jsem pořád zaseklá na tom citátu nebo veršíku...nějak nevím no...:-/
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka nebuď nešťastná...to za to nestojí aby ses trápila...hlavně že to nakonec odsouhlasil a bude to dle vašich představ...hlavu vzhůru, ono se občas objeví takové věci, které zaskřípají...ale to je normální život, bez toho se to neobejde...teď už nebude za nic tak hodně výdajů, tak už se snad hádat nebudete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak mi dneska přišla ta placatka s vygravírovanou fotkou pro tu kámošku co jí budu dělat rozlučku se svobodou a taky to tričko...je to paráda oboje :-) tak ještě objednám ten modrej podvazek a možná něco z té kosmetiky a bude hotovo s dárkama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Jé, to je perfektní dárek! No vidíš, tys to čekala, že se takhle rozhodneme, to je pěkné. :-) Já jsem ráda, už se hrozně těším, jak budou šatičky vznikat. @hatsepsut Určitě budeme spokojené. A ještě podporujeme české návrháře. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@puntav Fotečka je v albu :-) jak pro svatebčany tak pro rodiče a svědky :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je nějak mrtvo :-D hezké počasí vás unavilo, nebo vytáhlo ven na procházky, či co :-)
Odpovědět
@gabu13 To jsem si říkala dnes ráno :))
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, ven na procházky, to by bylo prima, ale já vysedávala celej den ve škole. :-(
Odpovědět
Ahoj Holky tak ja včera jsem si poslala na tisk na zkoušku oznamka - jak to bude vypadat - tak snad se vydaří
Odpovědět
Profilova fotka
@puntav Paráda, držím palce. Já jdu dneska na schůzku s návrhářkou, tak jsem zvědavá.
Odpovědět
@puntav Taky držím pěsti! @assol Jaaaj, tak to sem zvědavá, určitě to bude fajne :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Jo, bylo to skvělé! Slečna je báječná, hned mi udělala pár náčrtků, tak jsem nadšená a na šatičky se hrozně těším! Kdo je vlastně šije tobě?
Odpovědět
@assol Bezvadné! Taky slečna co navrhuje :) jak se jmenuje ta tvoje?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?