Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
@tekame Haha :) Náhodou to byla má původní idea - mít oba na jednom prstu a vypadá to dost dobre! Takze esi budu mít snubák, ta budou oba na jednom :) @bronousek Tak 11 je dost..ale tak zas..vis co, kdyz si ochotna dat 9 tisic tak to uz podle me neni tak hrozny navyseni rozpoctu..muzes zas usetrit jinde @puntav Tak tedy ty jedes, to je super! :) @assol Dilema, chápu, chápu..a která to je návrhárka? Vis co, rozhodni se srdcem..ktere te vic oslovily...
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Které mě víc oslovily... To je těžké, jsou to šaty, co vím, jak vypadají, ale nevím, jak budou slušet/sedět mně, versus šaty, které nevím, jak budou vypadat, ale budou šité přímo na mně. Jinak blahopřeju k hotovému seznamu, musíme se už taky dokopat. :)
Odpovědět
@assol Diky, jo to chpau, je to tezy, nevim ja bych to sama resila...
Odpovědět
Profilova fotka
@assol To je teda dilema :-| nevím jak poradit...ach jej...no a nepojede třeba do států někdo ještě později...že by ses zatím stihla s tou návrhářkou domluvit co a jak by sis představovala??? @bronousek Broni teda to je mazec s tím rozhodováním...ale já myslím, že by ti je v Madoře ušili...už ses ptala??? @puntav teda tobě to jde od ruky :-) paráda...gratulace k tolika zařízeným věcem :-) Já o víkendu dělala vývazky a dneska asi budu pokračovat...už mi z toho ale hrabe...netušila jsem jakej to je záhul udělat 90 vývazků...mám teprve polovinu :-p Holky chtěla jsem se poptat...co :-p budete mít pod prstýnky???? Nějake ten polštářek, nebo už jste nad tím přemýšlely??? mě se pořád nějak nic nelíbí :-S snad něco přírodního s kytkou...ale pořád nevím nevím...ale zase to nechci nechat jen na plechovej tácek, na kterej by nám to na zámku určitě hodili =-) :-p
Odpovědět
@gabu13 My hnizdo - upletene - bude to prece jen sovi svatba :D Polstary mi prijdou strasny prave, to uz radsi ten tacek..jako nejak sme to neresila ale pak sem to hnizdo uvidela a proste, bude to pak dobra dekorace do bytu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Broni po pravdě - v Madoře ti ušijou určitě taky podobné! Navíc je pak mužeš prodat, takže náklady nebudou daleko daleko menší.. To je jen můj názor ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 taky ptačí hnízdo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky chystáme svatbu na září 2011. Už mám udělané vývazky, dělala jsem jich 40 malých a 6 velkých a dalo to zabrat, ale stojí to za to a docela mě to bavilo. Dostala jsem i pochvalu .:-) Pod prstýnky budemem mít oranžovou misku nebo možná jen čirou skleněnou, v tom nasypaný oranžový kamínky, na tom živý kytky a v nich na špendlíku prstýnky - něco jako mám v albu v představách akorát do oranžova. Miska a kamínky už jsou doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Kamarád jede pak o prázdninách, ale vrátí se až na přelomu srpna a září, a to se bojím, že už bych si ty šaty kdyžtak nestihla nechat upravit. No musím to večer probrat s přítelem, ten mi vždycky poradí, když už nevím, kudy z toho ven. :) Vývazky jsou krásný, jsi moc šikovná! Co se týče prstýnků, stejně jako @hatsepsut se mi ty polštářky zdají hrozný. Když už tak nějaká mistička s něčím, nebo to hnízdo, to je super nápad. My je asi necháme v tý původní krabičce a svědek je bude mít v kapse saka.
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Jasan u vás super nápad :-) ale já na ptáky moc nejsem...takže hnízdo nee :-) Jinak souhlasím že polštářky jsou tak trochu kýčové a mě to příjde trochu i divné... @ivka1981 Vítej mezi námi :-) musím omrknout to tvoje albíčko :-) a tu mističku...jsem zvědavá @assol Hmm to už by bylo asi pozdě...a co té návrhářce říct, že bys ráda šaty od ní...ale tak do 15 tis a ne nad??? Uvidíš co poradí přítel ;-) Molštářky u mě taky nijak nevedou...někomu se to líbí...no mně právě moc ne...tak hledám nějakou variantu :-) Díky za pochvalu vývazků:-) docela mě to bavilo i když to byla fuška...no ještě mě jich 40 čeká a než jsem si vás pročetla tak se mi prcek vzbudil...tak nevim nevim jestli dneska ještě nějaký vyrobím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 za jeden den tolik vývazků? To si dobrá :-) Já taky nejsem na ptáky ale budu Strnadová (od strnada obecného což je pták) :-)
Odpovědět
@kristyn.g Což tedy na hnizdo sedi :D @ivka1981 Ahoj, vitej
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hatsepsut :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No tak to budeš mít vtipný :-) to fakt sedí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky :-) Holky už jste řešili prstýnky? Kdy si je budete kupovat? Nobo už je tu někdo má?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g My už je máme, využili jsme svatebních veletrhů, kde byli skoro všichni zlatníci pohromadě i se slevama, tak jsme to zrovna sfoukli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@clara.7 koukla jsme ti do alba - jsou moc pěkné :-) Já právě nevěděla, jestli když je pujdem objednat v květnu, jestli to není moc brzo...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g určitě není brzy ... sice si můžeš pro inspiraci stahovat stovky obrázků, ale v reálu ty prstýnky vypadají trošku jinak ... mě ty naše na obrázku nijak zvlášť neučarovali, ale v reálu to byla láska na první pohled :-) Přítel má celkem úzké prsty, takže má jen o něco málo větší prstýnek než já ... tím jsme ušetřili na zlatě, proto jsem si mohla dopřát jako kamínek briliant ;-) Celkově nás vyšly na 10500,- (včetně 10% slevy). Ještě mám doma určitě poukázky na slevu od jiných zlatníků ... nekteří je tam dávali, jiní to měli udělané tak, že sleva byla jen v den veletrhu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@clara.7 ty jo to je krásná cena když je to i s briliantem! :-) My už máme vybrané, jen zajít do zlatnictví a domluvit to tam :-) U nás je to naopak, já mám prsty široký a přítel štíhlý, takže budem mí taky malý rozdíl ve velikostech... snad si to pak při obřadu nespleteme.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol A jak je to s tou návrhářkou cenově? Jestli to odpovídá tvojí představě, kolik jsi schopná a ochotná dát za šaty, šla bych jednoznačně do návrhářky - není nad originál! :-) A navíc když nevíš, jestli ti ty vybrané budou slušet - tady bys je měla přímo na míru a nemusela by ses ničím stresovat. @gabu13 Na čem budou prstýnky, neřešíme, pro nás je tohle zbytečnost, mně je to vážně jedno, vlastně až tady jsem zjistila, že se dávají na něco jiného než na klasický plechový tácek, co mají na matrice :-D Nám na tomhle vůbec nezáleží, je to pro nás nepodstatné. @kristyn.g My prstýnky taky ještě neřešíme. Na festivalu jsme si vybrali zlatnictví, kam půjdeme, a přineseme tam naše zlato, máme taky vybraný typ, ale zatím jsme se k tomu ještě nedostali. Jinak musím pochválit tu naši vybranou restauraci. Včera jsem jim napsala náš požadavek na nižší cenu a obratem mi poslali upravenou nabídku, ale ještě musím přimět toho svého jezevce, aby se na to podíval :-p
Odpovědět
@gabu13 ahoj - my sme na svatby dělávaly takový tácek naplněný mechem a ten mech měl kolem klacíčky z vrby - je to těžké na popsání, ale bylo to pěkný
Odpovědět
@gabu13 a můžu se zeptat jak si dělala vývazky - zatím jen dvoje stužky ? Holky a nebude do těch vývazek pak pridávat krušpánek? není to pak jen na mašličku? poraďte díky ;)
Odpovědět
@ivka1981 nepřihodila bys prosím fotečku těch vývazků?
Odpovědět
Profilova fotka
@puntav Já jsem je dělala dle tohohle návodu :-) a je to jednoduché :-) a co je krušpánek? ty vývazky se dělají proto, že se k nim pak dává do klopy svatebčanům myrta :-)
Odpovědět
@gabu13 myrta je vpodstatě krušpánek
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Moje původní představa o tom, kolik za šaty chci dát, byla o dost nižší, než na kolik vyjdou ty vybrané. Už jsem se s tím ale nějak smířila. Od návrhářky stojí od patnácti tisíc výš, podle konkrétního modelu, což není moc, za originál, někdo to dá jen za půjčení. Ale váhám.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol No a co kdyby sis koupila ty z USA, a když ti nebudou slušet, tak je můžeš prodat a necháš si ušít od návrhářky? @puntav A co dobrého budete papat? :-)
Odpovědět
@makovaapanenka nejspiš to vypada na svičkovou, plátek s brambory a večer obložené mísy (vše upřesníme v srpnu s paní kuchařkou)
Odpovědět
Profilova fotka
@puntav Jako že si hosté budou moci vybrat, jestli chtějí svíčkovou, nebo brambory?
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Rozumný nápad, tak to asi udělám.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?