Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut My jsme si vybrali u lauragold.sk, ale ještě jsem se neptala na cenu, tak neporadím kolik by stály...ale my se chceme popřípadě zeptat jednoho známého zlatníka...za kolik by nám je vyrobil na zakázku on a pak to porovnáme s tím co nám napíšou oni a rozhodneme se...ale teda počítáme s tím že budou dražší než 4000 za jeden...ale my budeme mít napůl matný napůl lesklý a já s kamínkem...tak nemám představu za kolik to může být...chceme to řešit až příští měsíc...až dořešíme to oznámení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Od lauragold máme prstýnky my... Taky máme mat lesk a jeden kamínek (viz album)... Bílé a červené zlato... A oba dohromady za 10...
Odpovědět
@tekame diky za tip, ale maji všechny s kaminky: ( @assol me to prave prijde zbytecny...ja treba snuba ani osobne nechci, staci mi zasnubni, ta spis uvazuju o variente ze vezmeme jeden rpo muže..ja rpostě nevim, pro mě ma vahu ten zasnubni ne už ten snubni...
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Však to taky není povinné, mít snubní prstýnek. Není to podmínka pro uzavření manželství, takže klidně můžete být úplně bez... Byla bys akorát jenom netradiční nevěsta, no... ;-) Jo a prstýnky když tak jdou se všema domluvit. Není to tak, že by nikde nevyšli vstříc... A klidně ti i udělají vlastní návrh... ;-)
Odpovědět
@tekame Klasika, myslim ze by to uz nikoho neprevapilo :D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut :-D Spíš by je to v tom utvrdilo... ;-)
Odpovědět
@tekame Přesně, prostě sem uplně bba to je mi jasny že to ta berou :D Ale jako, už to neřeším, vážně, nehodlám zcela zešedivět!
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Ale zase si o té vaší svatbě budou povídat hodně dlouho... A pak jim ty konvenční budou připadat hodně fádní a konečně ti dají za pravdu, že ta tvoje byla prostě nejlepší... Vše ostatní šeď, na kterou si nikdo ani po týdnu nevzpomene a ta tvoje... ;-)
Odpovědět
@tekame Dík, když to tak vemu - tak máš pravdu :))
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Určitě ně, bude to krásná, romantická svatební cesta, kde vás nikdo nebude rušit :-) @hatsepsut Tak ono je prý bílé zlato mnohem dražší než žluté, ale já šperky nekupuju, tak se v tom nevyznám :-) Ale přiznám se, že mě na svatebním festivalu ty ceny taky vyrazily dech stejně jako u fotografů... My si je chceme nechat dělat v Ráji snubních prstenů a doneseme i nějaké vlastní zlato, tak nevím, na kolik nás nakonec vyjdou. @assol Ten můj ho nebude nosit určitě :-( Takže pro něj prostě co nejjednodušší, ať zbytečně nevyhazujeme.
Odpovědět
@makovaapanenka No právě, mě to přijde předražené a nemíním pykat za to že je teď zrovna módní...:(
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Já tě naprosto chápu, a pokud snoubenec souhlasí, klidně prstýnky vynechte. Já zase nemám zásnubní, protože mi přítel asi dva měsíce předtím dal prstýnek k narozeninám, a usoudili jsme, že dávat mi další by bylo kontraproduktivní. :-D Stejně bych musela nosit jenom jeden z nich, protože na druhé ruce mám prstýnek od maminky.
Odpovědět
Článek se načítá
@assol to je fakt: ) ted jsem nasla nejae zatnictvi ouse od nas na proseku, taK tam mrnem, vypadai solidne a ne predrazene
Odpovědět
Profilova fotka
s těma prstýnakam taky mi to přijde spoustu peněz za nějaké obyčejné na kterých zlatník nestráví spoustu času práce... my budem nosit oba a vyjde nás asi taky tak 4tis jeden v pruměru.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, konečně se mi podařilo přimět snoubence podívat se na ten rozpočet na raut :-) Kupodivu velice konstruktivně řekl pouze to samé co já, tj. že si myslel, že to bude levnější, tak ať do hotelu napíšu, aby nám udělali nižší nabídku, a jinak se vůbec nerozčiloval ani proti ničemu jinému neprotestoval :-) Asi to bylo tím, že už bylo před půlnocí a chtělo se mu strašně spát x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Gratuluju, to je diplomatický úspěch! :-)
Odpovědět
@makovaapanenka no super, skvělý tah! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut A co váš seznam hostů? My jsme pořád ještě nepřešli od slov k činům. :-)
Odpovědět
@assol No, je plus minus hotov, s nami je to 34 lidi
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já teď právě řeším, jestli nosit snubní i zásnubní na jednom prstě ( @hatsepsut se nepočítá, ta žádný mít nebude... :-D ) Celou dobu to zkouším a vážně se mi to začíná čím dál víc líbit... Jenom nevím, jestli mi ty dva prstýnky pak moc nezaniknou vedle sebe... :-N Jo jo, nemám, co bych řešila, tak řeším blbosti... :-D
Odpovědět
Ahojky holky! Tak jsem tady po kratší odmlce, kdy jsem se opět vyrovnávala s přítomností šílené tchýně. Dneska jsem byla na přezkoušení šatů v salonu Sandra a taky jsem vlezla do salonu Bella La sposa. A to jsem neměla dělat. Šla jsem tam vlastně jenom ze zvědavosti s tím, že vlastně šaty už mám. Ale našla jsem tam TY SVOJE VYSNĚNÉ a dokonalé. Padla na mě ale těžká deprese. Co si budem říkat, jsou drahé a momentálně na ně nemám a nejspíš ani mít nebudu. Snad ještě něco vymyslíme, třeba vyhrajem ve sportce :-) a nebo skusím paní z Madory, jestli by mi neušily kopii. No půjčení v Belle stojí 11.000kč protože je to nová kolekce. Ale jsou fakt krásné, cítila jsem se vnich dokonale. No musím to ještě pořešit, ale už všechny vidím, jak na mě hledí jak na blázna, že bych byla ochotná dát tolik peněz za vypůjčení šatů. Vlastně je to úplně proti tomu, co jsem ochotná dát já. Vlastně ani nevím, jestli jsem ochotná za ně dát tolik peněz, když šetříme kde se dá. No musím si to rozmyslet. Mám na to týden. Ale jsem z nich opravdu okouzlená. Tak teď babo raď. Že já tam vůbec lezla ....
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek No, jedenáct je docela dost... I když já mám co říkat! :-D Zkus to jen tak cvičně poslat do Madory, co oni na to, jestli by to šlo (i když přesnou kopii ti neušijou :-( ) Ale je fakt, že to jsou ONY...
Odpovědět
@tekame jsem z toho dost špatná. Kdyby byly třeba za osm devět tisíc, tak se nerozmýšlím ani vteřinu. I když je mi proti srsti platit půjčovné jakékoliv, nakonec bych to udělala. Ale takhle ... ach jo :-( Ale zkusím ještě tu Madoru, třeba to vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Jo, taky se mi nechce platit za půjčení, ale po tom, jak to dopadlo s ušitím si říkám, zlatá půjčovna... :-D
Odpovědět
@tekame no a jak to nakonec s tou babou dopadlo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Teď si akorát vyměňujeme dopisy přes právníky, kde si vzájemně vyhrožujeme soudama... :-D Po pravdě, tak se akorát bavím, co jsou schopni vymyslet - jako například, že výšivka není ozdobný prvek a tak... :-D Ale svoje vysněné mám, tedy nebyly vysněné, ale jsou ještě mnohem lepší, takže jim vlastně můžu být vděčná, že mi je ušily špatně. ;-) A v jiných salonech je třeba nemají? Já taky po těch mých - levnějších, pátrala, ale nikde neměli... :-(
Odpovědět
@tekame a co má společné to, že výšivka nemá být ozdobný prvek (i když teda to moc nechápu :-D ) s tím, že prostě zbabrali barvu? :-D No jsem opravdu zvědavá, jak to dopadne :-D Ono jak se říká, něco špatného je k něčemu dobré. V tvém případě to sedí :-) Popravdě netuším. Byla jsem tam dneska, vrátila se v šest večer a nějak nemám dneska už chuť něco hledat. Ale zítra či pozítří se do toho pustím. V pondělí jim musím dát vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek No, v jejich terminologii nemá výšivka na používání šatů žádný vliv, takže je můžu nosit i s tou zlatou, ne? :-D Ale jak vím, tak La sposa jsou drahý šaty... Takže to moc růžově nevidím... :-(
Odpovědět
Tak holky, jídlo předběžně domluvené, pečení taky, kulturák i kostel zamluveny, první příprava s knězem bude v květnu, oznamka čekají na tisk, kadeřnice zamluvena a domluvena i na zkoušky účesu, takže asi bude chvíli svatební pauza (jeste teda prstýnky)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Ach jo, to je situace! 11 tis. za půjčení je vážně hodně, zase pokud jsou to ty pravé, tak chápu, že je chceš. Být tebou, dám si pár dní pohov, a pak se zamyslím, jestli se na svatbě opravdu vidíš v nich, nebo jestli to nadšení trochu opadlo. Já mám teď taky šatové dilema a nevím, jak z toho: V sobotu jsem byla na Code Mode a hrozně se mi tam líbily šaty od jedné mladé návrhářky. Nějak mi ležela v hlavě a přítel mě vyhecoval, ať se jí zeptám, jestli navrhuje svatební šaty. Navrhuje, dokonce krásné, ale stojí od 15 tis. výš. A kamarád jede do USA a je ochotný mi přívézt tamty šaty, ale bude tam jenom týden a já mám strach, jestli za tu dobu stačí ty šaty doručit. A já teď váhám, jestli je lepší vsadit na tamty a risknout dodání do hotelu, nebo se na ně vykašlat a vsadit na návrhářku.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?