Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Byl to boj, ale odevzdáno. :-D Jo, léto bude volný... Teď, když byly ty nejdůležitější věci zařízený, tak stejně nastala taková hluchá doba, kdy je na některý věci moc brzy, takže se to dá nechat až na léto... ;-)
Odpovědět
@tekame Take gratuluji k odevzdání! Já zas dokončila další články, tak budu mít taky volněji, jen ještě nachystat prezentaci dizertace ve škole, zkoušku z franiny a konec, pojedu se regenerovat :D A teprv řešit zbytek :) Ted jsem akorat kamaradovi zadala at udela navrh oznameni tak jsem zvědava :) @assol Takže řikaš že mám ještě mrknout do Kleinodu ? :) @kristyn.g Ty, ja souhlasim s @makovaapanenka , mě to přijde taky něja..dost? Na to že to je Slovensko? Ale jako v pohodě,nemyslim to zle, jen informativně? Jinak - už sme si zajistili taky svatební cestu - a je uplne nekam jinam nakonec! :D @makovaapanenka Ja se omouvam..ale dam je az to bude hotove...at to je prevapko :))
Odpovědět
Profilova fotka
@nomka no budeme mít to oznámení co mám v albu hned jako první...bude 12x12cm veliké a přední strana bude světlince fialoková a vevnitř bude bílé a tmavě fialovým nápisem :-) a pozvánky ke stolu budou jako dílek puzzle :-) Taky nemám ráda ta přemašličkovaná a přesrdíčkovaná oznámení...chtěli jsme něco jiného...a tohle mě prostě nadchlo už od začátku, ale nedalo se u nás sehnat...no a pak mi jedna hodná holčina tady na beremku dala kontakty na tiskárnu, kde si to necala dělat ona...a paráda...oznamko bude přesně dle našich představ :-) @assol na té zkoušce se mi na tobě líbily max ty poslední...ale pořád to nějak nebylo ono...myslím že ty co sis vybrala v USA budou nejlepší ;-) už se těšm až ti příjdou a uvidíme tě v nich :-) a doplněný těma rukavičkama a botičkama...no budeš krásná :-) @tekame gratulace k odevzdání DP :-) A i všem ostatním přeju hodně sil na zkoušky :-) a pak hurá na přípravy :-) Holky musím pochválit toho mýho skoromuže...normálka se mě večer ptal jestli nechci s tou svatbou pomoct, jestli nemá taky něco dělat...že vidí jak sem šikovná a všechno to tak zařizuju a on nic...tak že by taky měl s něčím pomoct :-) tak mě překvapil, že to vidí a že mě pochválil a že chce pomoct :-) nechci ho podceňovat ale myslím že to byla asi jen nějaká světlá chvilka :-D ale tak do něčeho ho zapojím aby se cítil užitečnej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Mrkni, je to tam fajn. :) Já jsem ráda, že jsem zašla ještě naposled zkoušet, aspoň jsem se přesvědčila, že ty vybrané jsou pořád nej. @gabu13 Přesně, mně se taky líbily jenom ty poslední, ale na ty z USA nemají. Jenom teď váhám, jestli k nim budu brát i ty boty, přítel vyjádřil obavu, abych na těch podpatcích nebyla moc velká (tj. stejně velká jako on :-D ), tak to teď zvažuju. To se tvůj skoromuž pochlapil. Tak šup nějakej úkol pro něj. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut tak slovensko a tatry je docela rozdíl... Je tam přeci jen ta "vysokohorská" přirážka.. Ještě zjistíme, když to bude levnější tak leda dobře :-) Ale radši budem mít rezervu než aby nam chybělo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol A to by vadilo, kdyby si byla stejně velká jako on? Mě se to právě líbí, když už budeš mít krátkou sukni, tak to chce nějaké výraznější botičky a jestli chodíš normálka na podpatcích, tak ti to hezky prodlouží nohu a bude to paráda :-) No a s tím úkolem, já nějak honem nemůžu nic vymyslet, co bych mu zadala a tak mám strach že ho to nadšení zase přejde :-) Holky já teď organizuju rozlučku se svobodou pro kámošku a přemýšlím nad nějakýma dárkama pro ní...poradíte mi??? Objednala jsem jí tričko s nápisem nevěsta...pak ještě placatku na který bude vygravírovaná jejich společná fotka...no a pak jsem si říkala že koupím ještě modrej podvazek....ale jinak mě nic nenapdá...krásnou sexy košilku i se župánkem dostala od kluků v práci, tak to už asi nemá smysl kupovat nějakou další...no a ještě mě napadlo že bych se zeptala jejího skoromuže jakej používá parfém...že bychom jí ho koupili...nebo už fakt nevím...poraďte jestli vás něco napadne????
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Taky radši počítáme vždycky víc... Lepší, když to zbyde, než se zbytečně omezovat... Vždyť to byste si ani neužili a za to to nestojí... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mě vůbec nenapadá kam na svatební cestu...jeli bychom nejdřív na začátku října...no a kde bude ještě v tuhle dobu hezky??? Máte nějaké rady...já byla zatím jen v Itálii a Chorvatsku..ale tam určitě nepojedeme. Tak nevím???
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 ahojky, v září a říjnu je hezky v Egyptě, na Kanárech /tam jsme byli na Vánoce a bylo to super/ Mě láká Dominikánská republika a nebo Dubaj a nebo Corfu - no uvidíme, zatím mám ještě časík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 To jsou super dárky. My jsme kamarádce pak dávali ještě takovej kosmetickej balíček, kupovali jsme ho myslím v Manufaktuře nebo v Lush, byl to výběr takovejch "lechtivějších" věcí z jejich nabídky - nějakej masážní olej, nějaká "afrodiziakální" sůl do koupele atd. Jinak tričko s nápisem Nevěsta je super, doufám, že taky nějaký dostanu. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Jo jo taky se mi líbí to tričko...taky doufám že nějaký dostanu :-D No moje svědkyně už se mě taky ptala jestli budu chtít rozlučku se svobodou :-D což mě fakt pobavilo, páč je ještě 5 měsíců čas :-) No ale žádné pařbičce se přeci bránit nebudu že :-) Dneska mi přišel parádní kosmetickej kufříček se šminkama...tak mám radost...budu testovat co mi bude na svatbu slušet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Jo a to s tím kosmetickým balíčkem je super nápad...píšu si :-) díky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@gabu13 Mě už se holky taky ptaly na rozlučku. :) Budu mít narozeniny tři týdny před svatbou, tak se těším, že to spojíme s oslavou. Jé, kosmetickej kufřík, závidím. :) S těma botama pořád váhám, moc se mi líběj, ale na podpatky moc zvyklá nejsem, takže bych se stejně po obřadu asi přezula, což mi zase přijde líto vzhledem k tomu, kolik ty boty stojí.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Asi myslíš Lomnický štít, no to má táta pravdu. Jestli musíte jezdit lanovkami, tak to se vám to asi prodraží. Ale stejně mi to ubytování přijde předražené - 55 EUR bez stravy :-S A vy jedete ještě v září? My jsme byli v hotelu Nezábudka v Tatranské Štrbě, nevím, kolik to stálo, ale vím, jak je přítel spořivý, a v ceně bylo ubytování s polopenzí, každý den lázeňské procedury a vstup do vitálního světa. Já být vámi, tak bych ještě zkusila hledat nebo projít nějaké slevové servery, ale nemyslím to nijak zle, spíš chci poradit (jojo, nevyžádané rady - už trénuju na roli tchýně ;-) ) @hatsepsut Tak to teda budu pěkně dlouho napnutá! ;-) @gabu13 V říjnu je teplo v Tunisku, já bych ráda do Turecka a na přelomu září a října je prý ještě teplo na Kypru a taky mi někdo radil Izrael.
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Jo a těch dárků je podle mě ažaž, my jsme vždycky kupovaly jen podvazek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka jasně :-D trénovat se musí. Tak jsem se koukala na jejich stránky. Škoda že jsem je nenašla dřív :-p vypadá to fakt super. Spočítala jsem to že tam maj ty pobytové balíčky na 7 nocí a vycházelo by nás to na 60eur na noc pro oba s polopenzí a každý den procedura - přesně jak píšeš. No co se dá dělat, máme už zaplacenou zálohu na tamten... Zase aspon budeme mít klid. Právě jsme nechtěli ryskovat že bude vedle v pokoji ubytovanej někdo jinej, nebo že budou zdi sádrokarton. Máme totiž dvě docela nepříjemné zkušenosti z dovolené - jednou sádrokartonová stěna + lesbickej páreček padesátnic na "líbánkách" a druhej kde byla kousek diskotéka každou noc do 5 do rána... taky se nám tam líbilo že je tam krb :-) Tak snad to bude dobrý, je to jednou v životě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g To víš že jo, bude to super a máš pravdu, že zase budete mít soukromí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka tak snad nebudu litovat ... :-)
Odpovědět
@makovaapanenka To sem radila já! :D @kristyn.g Prosimtě co máš proti padesátiletým lesbičkám??? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut pokud nejsem u "toho" i když za "papírovou" stěnou tak nic... :-D :-D
Odpovědět
@kristyn.g :D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut a kam pojedete tedy na svatební cestu?
Odpovědět
@kristyn.g Do Kodane: )
Odpovědět
@gabu13 Aha, tak to zní dost dobře, není nad originalitu!! ;-) Já jsem dneska našla taky ještě pár originálních oznamek u různých malých výtvarníků a grafiků, tak snad něco vyberem! :)
Odpovědět
Holky!!!! Mam prosbu - kde si necháváte delat prstýnky? A vázne vám prijde cena min. 4000 plus priplatky za velikost za jeden normalni????
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut My jsme si to objednali od slováků a platili jsme to za pár, takže žádný příplatky za velikost nebyly... A vyšly nás kolem deseti za oba... Ale zase záleží na materiálu i na složitosti i na kamínku...
Odpovědět
@tekame Podotýám - upne obyčejne, bez rytin, bez kaminku bile zlato, hladke lestene..
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Ale koukala jsem na Goldex, mají zrovna slevy, takže bílé zlato tam vychází okolo 7 tis za oba...
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Dík za rady :-) no do Turecka bych taky ráda...ale nevím kam??? asi se po něčem mrknu :-) Tak jsem dneska nakoupila mašličky na vývazky a zkusila vyrobit pár kousků a jsem rozhodnutá pro bílou a světle fialkovou :-) jen nevím jak veliký je mám dělat...asi jsem je udělala moc velký 5x4cm...zkusím udělat ještě menší :-) máte je někdo už doma??? jak je máte veliký?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut My máme jeden za 6 tis., ale jsou dost neklasické, od jednoho designera - titan a koryan. I tak se mi to zdá dost, vzhledem k tomu, že ho přítel pravděpodobně stejně nosit nebude. :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?