Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@danulkax Ahojky vítej mezi námi :-) Já se budu vdávat v Jaroměřicích nad Rokytnou :-) to je taky na Třebíčsku :-)
Odpovědět
@danulkax Ahoj, vítám tě, jak jdou přípravy? taky mame 10,9: )
Odpovědět
@nomka ahojky :-) Vítej! A neboj, všechno se dá stihnout, neboj :-) @gabu13 no vidíš! Tak to je super, žes to sehnala :-) A za parádní cenu teda. Ono každý úspěch potěší :-) @hatsepsut pěkně si uží tu zkoušku :-) Já si to užívala moc. @makovaapanenka já mít tolik nočních můr o svatbě, tak se z toho asi zblázním :-D @danulkax ahojky! Máte stejné datum, jako my :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Já sním a miláček to nehrotí :-D tak doufám, že vše stihnem... :-S snažím se ho decentně "motivovat" - protože on má na vše čas... nejradši by šel v neděli v džínách do kostela, tam to vše odbyl a hotovo - jakýpak copak.. x-)
Odpovědět
@danulkax vsak rpoc ne, je to vase svatba: ))) @bronousek uzila sem si to moc
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut :-D :-D :-D jj, to je - ale já to tak nechci x-) jen tak "zadarmo" mě nedostane ;-) Ale těším se moc - už mám jen bílo-fialovo-zelené sny...ááááách joooooo, já to snad do září nevydržím! A stejně vím, že to strašně moc rychle uteče!
Odpovědět
@danulkax To si teda pis, ja ted resila oznameni a moje mama prohasila ze mam zacit s nejaou pletovou kurou, ze uz nenic moc casu :D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Hm, to potěší ;-) @danulkax Koukám, že všichni chlapi jsou na tom stejně - mají dost času a nejraději by to "nějak" odbyli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka :-D :-D :-D jj - hlavně, když už budem svoji.... prevíti.... ale že nám za to stojí, co...? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mam asi štěstí protože ten můj se začal těšit. Bohužel to bude hodně finančně náročné a včera jsme seděli nad rozpočtem a počítali a počítali. Přítel si to vzal k ruce že to někde seškrtáme a došel jen k závěru že jestli to radši neuděláme jen ve 4. Když sem mu ale řekla že ty pozvání bude hostum rušit sám tak změnil názor... Pak mi dokonce řekl, že se těší že budeme mít krásnou svatbičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@danulkax No hlavně že nakonec sami dobrovolně pochopí, že ta naše představa je lepší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@danulkax taky občas přemýšlím jestli mi to za to stojí. A dokonce jsem to i vyjádřila finančně :-) to těšení, včera jen tak z legrace jsem počítala že moje těšení a užívání si příprav mě vyjde i se svatební cestou na 267kč za den za dobu co už připravujem, vymýšlíme, těšíme (600 dnů) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kristyn.g Jestli je v tom i svatební cesta, tak to jo. A je to už konečná částka, nebo je to těšení k dnešnímu dni a ještě to bude narůstat? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka no doufám že už to moc neporoste... ale předpoklad jen pro svatbu se vyšplhal z plánu 80tisíc na reálných 120-130tisíc, na svatební cestu plánujeme vymezit částku cca 45-50tisíc(10nocí v tatrách), takže to spíš bude víc... to jsou pálky neskutečný! Když si představim kam bychom mohli jet na dovolenou za tyhle peníze...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Nechci ti do toho mluvit, ale dát za 10 nocí v Tatrách 50 tisíc?! :-o Za stejnou částku můžete jet na stejnou dobu někam k moři...
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka to není za ubytování, ale počítáme 30tis jako kapesný ;-) masáže, jídlo, termální lázně, benzín, lanovky, vstupy tak to tak vyjde. Jde o to, že k moři nechceme, snoubenec prostě chce do tater :-) Lepší počítat víc než míň.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Ježišikriste, za co?! :-o Já jen že my jsme se v Tatrách zasnoubili, sice to celé platil přítel, takže nevím, kolik to stálo, ale on by za to takové peníze rozhodně nedal, když i mně to přijde moc (on je ten spořivější ;-) ), a byli jsme ubytovaní v hotelu s polopenzí, každý den jsme měli nějakou lázeňskou proceduru a každý večer vstup do Vitálního světa (vířivka, bazén, několik druhů saun) a utratili jsme jen pár korun za pití... Neber to prosím tak, že tě chci kritizovat, jen si říkám, jestli nechcete zbytečně vyhodit peníze za něco, co můžete mít ve skutečnosti daleko levněji...
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Hele, kde jsou fotky ze zkoušky?! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka no já nevím kolik utratíme ale mame uvytování za 55eur na noc bez stravy, ale za to je to moc heký apartmán s krbem. Jo ted jsem spočetla že to je 12nocí. Takže to bude dýl. Pojedeme tam autovlakem. Já to beru podle toho co normálně utratíme když jedeme na dovolnou i po čechách, tak jsme schopni za 10 dní utratit s ubytkem, benzínem, stravou a vstupy 35tis. Budeme si akorát moc více užívat. Muj tata byl před dvěma lety na 4 dny a nechali tam spoustu peněz. Já tedy nemam představu jaké tam jsou ceny ale jsou prý vysoké, jako že drahé lanovky a tak? Když si tam byla, jak to tam tedy je? Kdyby to bylo levnější tak by to bylo samozřejmě super? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Fíííííííííha, to jsou teda cifry! =-) My jsme tam byli v listopadu, takže mimo sezónu a lanovky nejezdily, takže jsme chodili pěšky. Akorát jsme se vždycky vyvezli zubačkou na Štrbské pleso, ale to nestálo ani euro. A my jsme teda obecně turisti, rádi chodíme, takže lanovkou bychom stejně nejezdili :-) Byly tam dosta drahé pohledy a známky a pití v hotelu bylo samozřejmě dražší, ale asi jako u nás, jinde nám to přišlo přiměřené. To bych měla ukázat snoubenci, ty vaše dovolenkové útraty, aby si vážil toho, jak jsem spořivá! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka nooo tak myslím že nebudem zrovna rozhazovat, jen 4tisíce nas vyjde autovlak do popradu a spátky, pak těch 55euro na noc v hotelu a hned je to 20tisíc... Právě jak tam byl tata tak říkal že lanovky strašně drahé. My nejsme zdatní turisti, navíc přítel má dědičnou nevyléčitelnou nemoc svalů, takže by to ani nešlo nachodit toho tolik. Prý na ten vršek toho štrbského plesa je lanovka za 1500 pro jednoho! Prý se to musí objednávat dopředu atd, a navíc tam jedem ještě v sezoně, takže to draho určitě vydje.. to je ta vysokohorská přirážka :-( No klidně mu to užkaž když ti to pomůže aby byl radši :-)
Odpovědět
@gabu13 Jee, a jak vypadá takový oznámení?? Já jsem totiž už pár dní zoufalá ze všech těch kýčových svatebek, který mají na všech stránkách, který jsem zatím prohlídla!! :( A svatbu budeme mít taky do fialova! ;-)) A na šaty se chystám v nejbližších dnech..:)
Odpovědět
@assol Máme rozmyšlený jenom datum (zatím 2možnosti: 3. a 10.9.), místo obřadu a hostiny, ale pevný termín ještě nemáme, teď čekáme jak se vyjádří v restauraci, co jsme si vybrali, protože tam mají prý přesvatbováno, no a od toho se pak odvine zbytek! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nomka No tak to je dobré, to místo je stěžejní a pak už to bude odsýpat. :) My jsme ještě spoutu věcí vůbec neřešili (kytky, dort, oznámení) a já vím, že dřív než v červenci se k nim nedostanu, ale zatím jsem v klldu. Jinak, holky, dneska jsem byla zkoušet a v Kleinodu a bylo to perfektní. Takhle milou prodavačku jsem ještě nepotkala. Ale moje vítězné šaty samozřejmě nic nepřebilo. :)
Odpovědět
@assol Tak to jsi mě celkem uklidnila, že taky ještě některý věci neřešíte! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nomka Úplně v pohodě. Já ještě studuju a tak teď v první řadě šrotím na zkoušky, až to bude za mnou, tak se do toho dám. Času dost. Dneska se mně moje máma ptala, co bude na rautu za jídlo a pití, a byla překvapená, když jsem jí říkala, že absolutně netuším, protože jsme to ještě neřešili. :-D
Odpovědět
jj, supr, tak to jsme na tom stejně, taky studuju a ještě navíc pracuju, takže až přez léto budu mít volněji a čas to řešit.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nomka No to já taky, jenom studovat je pro mě nedosažitelný luxus. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Nj, deska jsem odevzdala diplomku a začínám řešit zkoušky, takže čas bude zase až v létě... To teprve začnu řešit kytky, dorty, raut, kadeřníka a zbytek "drobností"... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Blahopřeju k odevzdání! Jsme na tom podobně, ale zase to léto si pak krásně užijem!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?