Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@verusa.s Já už jsem si pochvalovala, že jsou naši v klidu, dokud ovšem nepřišel včera brácha s rodinou... A už to přesně začalo, že si máme určitě domluvit tohle a nesmíme zapomenout na tamto, a když jsem se opovážila říct, že je to naše svatba, tak se hned zeptali, jestli tam vůbec musí být... :-| Ještě že už zítra jedu domů a budu muset odrážet dotěrné dotazy "jen" po telefonu 8-( Ale když je mi nejhůř, vzpomenu si na film Moje tlustá řecká svatba :-) Kdo neviděl, vřele teď před svatbou doporučuju, aspoň zjistíme, že je to všude na světě stejné! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to se mi přesně líbí jak všichni hned vědí všechno nejlépe a chtějí hrozně "pomáhat" a pak ještě musím se tvářit vděčně že mi babička "připoměla" že ve vývazcích musí bít větývka mirthy a že když máme zelenou stužku že to zanikne a podobně... :-D ale neřešim, za těch 9měsíců na to zapomenou co ted vyřešej za nás a stejnak si to uděláme po svom. :-)
Odpovědět
Také Vám přeji krásné vánoce!! Taky sem včera zazžia "peklo" - nastínia jsem doma své představy o svatbě..to co následovalo se rovnalo výbuchu bomby..hádky, křik, slzy..ach jo :(( takže asi tak..:((( a to jsem si taky naivně myslela že to he vše v klidu...jinak makovaapanenko, presne to same - je to nase svatba- tak to tam nemusim vubec byt!..uaaaa.
Odpovědět
@hatsepsut Ty jo, to mě mrzí. Jak tady ale holky říkaly, nejlepší je okázalá ignorace, jednou je to tvoje svatba a nebudeš se přeci podřizovat jen proto, aby jsi nijak se svou svatbou nevybočovala z davu..každá z nás přeci chce svatbu podle svých představ, ne? Příbuzní můžou být rádi, že jsi jim o tom vůbec řekla, nebo že jí nebudeš mít v nějaké tramtárii bez nich 8-) Já už doma nastínila příteli, že bych taky ráda svou (teda naší :D) svatbu plánovala podle sebe, ne podle toho co BÝVÁ na svatbách zvykem - tedy tak, jak chtějí tchánovci :)..asi tak, nejvíc totiž organizujou jeho rodiče (počítám že až jim řekneme že nebude dort, ale minidortíky, bude oheň na střeše)..to je furt, tohle je moc drahý, nechtěla bys, Verunko, něco levnějšího :D? NECHTĚLA, DĚKUJU :D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut ahaj, jak to je mi líto :-( vaši jsou hodně tradiční? A co šaty holky? už vybíráte?
Odpovědět
@verusa.s No u nás to nejsou tchánovci, tchyně je s tímhe strašně v pohodě, už ženila strašího syna takže asi už to tak nebere :) Horší je to u nás..táta pohoda, ale horší je to s mamčou..ona je takový malý generál..no a když jsme prohlásili (z poloviny ze srandy) že nejepší by byla svatba jen s rodiči, svědky a babičkami tak vyletěla jak čertík z krabičky a to s epak děly věci...dvě hodiny křiku! ale chapu to, naši maji jen mě a navic byli prvni vanoce sami, rpotože jsem slavili štědrý den jen s mužem u nás doma, takže to byly všechny emoce najednou..ale zas sem to nečekala. Aspon ale už máme ujasněno co a jak..mámě jsem dala volnou ruku v cukroví( no jo:)) a svatba bude max do 25 hostů ( jen nejužší rodina plus svědci a pár nejbližších přátel) dokonce i prošlo to, že nebudem vubec platit tvrdy alkohol..takže ted jen to misto na obrad vybrat..
Odpovědět
@kristyn.g nejsou, pravě že vůbec, u nás to bylo jen o tom, že chceme hooodně malou svatbu:) takové ty věci kolem už najednou není problém..jen je problém s počtem lidí no..nakonec do 25 max:) a šaty už mám vybrané - tedy návrh, ae budu si je nechávat šít, byla jsem už v pár půjčovnách a necítím se v tom..a zas mi přijde blbost dát 15 tis. za šaty na 4 dny ( nádherné jsem si zkoušela v pražské nuanci :) Ale ty výsledné moje budou lepší :))
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut aha, tak to je blbý ale nakonec jste si to prosadili ne? Takže ted už to s nima dal bude v pohodě ne? ;-) Takový pujčovný je hrozný, taky si chci nechat ušít šaty ale v čechách, nebo uvidím kolik by mě stálo koupit originály ze zahraničí(mori lee nebo davids bridal). Kde si je necháš šít ty?
Odpovědět
@kristyn.g No rposadii, ae kdyby to bylo k naší spokojenosti tak je ještě jiné :( Ale to byly ty nejzávažnější body..ještě uvidím co bude následovat více :)) Já si je nechávám šít u jedné sečny co dělala umprum a nádherně šije, tady kousek za prahou:) (sice bude svatba u rodičů na morave ale ziju v praze:) taky jsem uvažovala o šatech ze zahraničí, ale nakonec mě neláká že mito nebude sedet treba..líbily se mi saty v obchodním dome nordstrom, dají se sehnat nádherné treba od calvina kleina, bcbq nebo sue wong, nejsou ani drahé... nebo jsem se zamilovala do bílých satů na jedno rameno z podzimní kolekce od By Malene Birger..ale musela bych si pro ne zaletet do kodane,nebo svédska, sice tam jezdíme dost casto, ale zas sem ríkala ze by to bylo az moc :)) já moc nejsem na ty klasické roby od pronovias, san patrick atd..me se nejvíc vzdy íbily svatební saty jackie kennedy ale bez tech ozdob na sukni a pokud mozno uzsí :)) a ty más inspiraci nejakou?
Odpovědět
Profilova fotka
já právě koukala po levnějších šatech (tak do 15tis ke koupi) a aby měli větší velikosti. Nejhezčí co se mi líbili byly právě od mori lee ale nejsem si jistá jak vypadají v reálu. Na youtube jsem viděla v modních pařehlídkách a skutečnost tak oslnivá nebyla... Ale mam v albu příprav jedny co se mi líbili nejvíc typově a nechám si je ušít. Ta slečna nemá nějaké stránky nebo tak?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut No tak u nás se to sice obešlo bez křiku, protože jsem se dost držela, ale zase jsem se málem rozbrečela, jak jsem to dusila v sobě... ;-( Ještě teď jsou mi některé připomínky dost líto ;-( Přitom když se ženil brácha, tak si jen diktovali, co a jak chtějí, a natahovali ruku. My si chceme se snoubencem financovat všechno sami, takže nikoho nemusí zajímat, kolik co bude stát. Ale zároveň jsem našim řekla, že jestli chtějí něco přispět, budeme rádi (aby se necítili uražení), ale bez podmínek. Je teda pravda, že zatím mi u ničeho neřekli, že je to moc drahé, ale podmínky stanovují :-S Jestli někdy budu vdávat dceru nebo ženit syna, tak se pěkně stáhnu a nechám je, ať si to udělají, jak chtějí.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Šaty půjdu nakonec vybírat s mamkou (to byl hlavní důvod těch skoroslz, jak se na mě vrhli, že jsem si dovolila říct, že půjdu s kamarádkou) a docela se toho bojím, protože když řeknu, že se mi něco nelíbí, aby mě nepřemlouvala, že mi to přece sluší, jak ji znám... Tak budu brát jako pojistku tu kamarádku, snad mamku nějak zkoriguje ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
U nás zase máti řekla, že nám to celé zaplatí, ale o nic se vůbec nezajímá a nestará. Takže zase máme opačný extrém... Snad až se začne něco pořádně dělat, tak se taky přidá, ale kdykoli o plánování začnu, tak většinou mluvím sama a máti to moc nezajímá... Ale je fakt, že se zatím reálně řešily šaty, na kterých se mnou byla... A všechno ostatní je v rovině teoretické...
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Tak to Ti vážně závidím!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka no jo, tak to tě uplně chápu, mam to totiž uplně stejně. Tak to mam i s normálním oblečením, nejradši na mě maminka s babičkou viděj oblečení o 3čísla větší a pak přemlouvaj a vychvalujou jak mi to sluší a já se vždycky hrozně rozčílim... Ja mam takových zájemkyň o doprovod na zkoušení, taky bych chtěla někoho objektivního.... Když budeš brát i tu kamarádku tak snad to dopadne dobře. Já taky budu mít víc poradců sebou :-) nejradši bych ženicha, ten je asi ze všech nejvíc kritický :-D ale v tomhle případě to nejde.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No když jsem si stěžovala, že nevím, s kým půjdu vybírat šaty, protože se mi kamarádky zrovna rozutekly do ciziny, dojal mě snoubenec odpovědí: "No přece se mnou!" x-) Vážně mě to potěšilo vzhledem k tomu, že při slově "svatba" mu vyskáčou osypky :-D Tak jsem mu vysvětlila, že mě v nich uvidí až ve svatební den, abychom neměli smůlu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Taky jsem dělala "konkurz" na doprovod na zkoušení... A babičku bych teda nevzala :-D Přece jenom... Babi moc vkusu nepobrala - a v její době ani svatební šaty jako takové nebyly ;-) Měla jsem s sebou mamku , tchýni, moji kamarádku a mamčinu kamarádku o které vím, že pro ni je oblečení všechno a její vkus je dost objektivní... Nakonec jsem nelitovala... Sice jsem chtěla vzít ještě někoho, ale kvůli místům v autě jich nakonec bylo takhle "málo" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka :-) jé to je od něj krásný :-) Aspon viš jaký zlato máš doma :-) Já to mam doma obráceně, ale taky mi to přijde roztomilý, když jsem jen ukazovala snoubenci jaké šaty bych chctěla, jestli by se mu líbili tak se mě uplně starostilvě ptal jestli nám to nepřinese neštěstí, že nechce abychom měli neštěstí když uvidíš moje šaty :-) a to je měl uvidět jen na retušovaném obrázku na modelce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No to jo, úplně mě to dojalo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame tý jo a co v salonu, nedivili se že tam máš takový doprovod? Já jsem spíš přemýšlela že jestli víc jak dva lidi jako doprovod není moc :-D jinak s tim "nezájmem" od ostatních si nic nedělej. Tata mi řekl že odmítá cokoliv řešit tři čtvrtě roku dopředu :-N takže vždycky akorát oznámim co nového a tím to končí... Hádka byla akorát o místo na obřad kvuli přejezdům. Nakonec jsme uznali že bude lepší vše na jednom místě a přejezdy nebudou... ale jsme spokojení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mam známé kteří byli vybírat spolu šaty a oblek... ale mě to přijde takový divný
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Kupodivu v salonu nebyl problém a ani žádné divné pohledy :-D A nakonec se mi to vyplatilo vzít si víc lidí... Kupodivu se docela shodli! Jelikož si šaty nechávám šít z více dílů, tak se dohadovali, kolik a které díly do sebe... No, v tu chvíli jsem tam vlastně nebyla já, kdo by rozhodoval :-D Ale nakonec bych to líp neudělala... A táta... Ten jenom důležitě zaregistroval, že byl požádán o mou ruku a vůbec nic neřeší a neví... Ale tchánovci se budou chtít sejít a řešit, takže tam už to bude chtít jeho invenci, tak uvidíme ;-) A chceme se sejít už někdy v lednu nebo únoru - tak se to snad pohne...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Taky jsem to už tady v jednom albu viděla, ale já jsem konzervativní 8-) Jinak ať si každý udělá, co chce, když jim to vyhovuje 8-)
Odpovědět
@kristyn.g nee nema, domouvali jsme to pres znamou :) albumy mas moc pekne, taky se mi tam libi par satu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Toho se taky trochu bojím, až se seznámí rodiče... Snoubencovi mi přijdou (zatím) v pohodě, ale naši jsou zvyklí pořád něco organizovat, tak se trochu bojím, aby se nepohádali... Na tom jsme se se snoubencem shodli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To asi jo, ja sem taková že se mi líbí všechno, a pak až na fotkách vybírám... Hele a když v tom salonu slyšeli že si je asi nehodláš pujčovat nebylo to blbý? Já tedy nevím jak to tam chodí... Jojo přesně tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a budete je seznamovat před svatbou jo?
Odpovědět
@makovaapanenka Tak my si to chceme taky platit sami, ale jak jsem videla, tak to nezabrání nicemu v nicem :(( ja zas mam opacny proble, opravdu nechci za svatbu vyhazovat hodne penez, jen rozumne a bylo mi receno ze jsem skrt :D ale já radsi fakt osobne pojedu na skvelou svatebni cestu, nez platit stovky panaku tuamorek lidem kteri si z toho udelaji nalivarnu..nebo jsem divna??
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Právě že jo, aby na sebe nekoukali až ve svatební den, to bude strašný blázinec, takže chceme mít o starost míň ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Tak to naštěstí řešit nemusíme... Naši jsou s tchánovci dobří kamarádi. Seznámili jsme je tak po půl roce našeho vztahu a padli si do oka... A jezdí spolu na dovolené a schází se a tak... Takže teď se budou řešit akorát provozní věci jako kdo co bude platit, kolik aut a tak popdobně.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?