Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Obávám se, že některé kamarádky, co si do mojí svatby projektujou představy svojí potenciální svatby, se zklamání neubráněj. Včera jsem je kamarádce trochu popisovala a zmínila jsem, že s nějakým barevným sáčkem si je budu moct vzít klidně třeba na promoci, a ta šla do kolen, že svatební šaty jsou přece jenom na svatbu. Vyjdou takhle cca na 11 tis. Jsou z přírodního materiálu - napůl bavlna a hedvábí, takže myslím, že cena dobrá. Jo a včera se přítel pochlapil a oznámil svatbu alespoň svým prarodičům.
Odpovědět
@assol popravdě, čekala jsem, že řekneš tak 6 tis. :-) Ale vypadají fakt nádherně. Na kamarádky se vybodni. Ony, když chcou, to člověku opravdu umí znepříjemnit. I když někdy nechtě, i tak to zamrzí. Něco podobnéo byla moje sestra na začátku příprav. Taky si ventilovala své představy, akorát má naprosto jiný vkus než já :-) Takže tchýně to stále ještě neví :-D No, ale aspoň první krok k tomu jí to oznámit udělal :-) A co na to říkali?
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Prej žádnou radost neprojevovali, jen se zeptali, proč, a pak kolik chceme mít dětí. :-S
Odpovědět
@assol ]-( tyto otázky bytostně nesnáším. U nás v mém okolí teď začíná fáze "vymlouvání" sňatku. Taky na facku. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek To máte taky pěkný. ]-( No já nechápu, proč to ty lidi dělaj. A člověk by si myslel, že minimálně ta starší generace bude spíš proti tomu, abychom žili "na hromádce" a uvítají, že jdeme do tradičního manželství. :) Nechápu.
Odpovědět
Holky to je všude - navic naše rodiny jsou mnohočlenné a čistá rodina číta tak 35 lidi bez tet.... a všeci se divi proč nas bude 60....a večer 100 kdyz dojdou kamaradi.
Odpovědět
Profilova fotka
Klasika, každej je chytrej, jak jde o svatbu. Jinak už mi potvrdili to zkoušení v Kleinodu, tak ve čtrvtek jdu na to (místo školy :-D ).
Odpovědět
@assol Super, budeš dokonalá, vše jsem zkoukla!:)
Odpovědět
Ahojky, mám teď hrozně málo času a mrzí mě, že nestíhám číst a reagovat na celou diskuzi :-( ale mám na vás prosbu...v albu mám přidané nové šatičky, mohly by jste mi je moc prosím zkouknout a vyjádřit svůj názor? Potřřebuji konstruktivní kritiku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivahrdinova Ahoj, podle mě jsou ty šaty příliš zdobené. Já osobně ani nejsem na tento styl, ale myslím si, že tobě moc sluší, až na to zdobení. @hatsepsut Já prádlo na svatební noc vůbec neřeším, protože si taky nejsem jistá, jestli vůbec k něčemu dojde :-D A jestli jo, ukážu se ženichovi v kalhotkách a punčochách, co budu mít na svatbě, jsou to dárky od něho a vím, že se mu to líbí víc než nějaké noční košilky. A taky si nedokážu představit, že mě svlíkne z šatů a já řeknu: "Počkej, já se musím zase oblíknout." :-D @assol Co to, že jste upustili od šatů navržených snoubencem? =-) Jinak já mám asi výhodu v tom, že spolu chodíme dost dlouho a jsem z vás nejstarší, takže když jsme okolí oznámili naši svatbu, všichni začali jásat, že konečně :-D A našim jsem rovnou říkala, že nemusíme, a máma odpověděla, že to ji teda vážně nenapadlo ani na vteřinu :-D @gabu13 Šaty na převlečení neřeším, chci si ty svoje svatební maximálně užít, když je na sobě budu mít jen jeden jediný den :-) Jinak dnes jsem zase měla noční můru o svatbě. Koupila jsem si naprosto famózní botičky, ale když už jsem se ve svatební den oblečená chystala, že si je obuju, byly v krabici místo nich tenisky. Sice bílé, ale tenisky. A vůbec se nic nestíhalo a nic nebylo připravené a do toho jsem řešila vraždy s majorem Zemanem :-D Večer se konečně chystám probrat kalkulaci rautu se snoubencem, jdeme na koncert, tak snad se uvolní a bude přístupnější ;-)
Odpovědět
@ivahrdinova tak jsem koukala na tvoje fotky, některé šatičky tam máš nádherné, některé jsou na můj vkus už fakt moc přezdobené. Ale myslím, že tvoje favoritky jsou zatím opravu nejlepším kouskem, cos zkoušela :-) @assol tak to nezapomeň nafotit a podělit se snáma :-))) @makovaapanenka Já měla minulý víkend jenom jednu noční můru a hlavní roli v ní hrála jedna z mých družiček :-D Přesně jak píšeš, nic se nestíhalo, nic nebylo nachystané. No a moje družička pořád s někým telefonovala a nechtěla jít, i když jsme už nastupovali k obřadu. A já ji pořád tahala za ruku a přesvědčovala a ona že prostě nikam nejde. Až jsem se z toho rozbrečela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivahrdinova Myslím že jestli si měla namysli ty šatičky co jsou v tom jednom albíčku zvlášť, tak ti moc sluší...vypadáš v nich hezky hubeňounká...pěkně ti sedí i přes prsa :-) a zdobení...ty hledáš všechny šatičky zdobené...takže se ti to asi líbí a jestli to je tvůj vkus, tak proč ne...sedí ti hezky :-) jsi kočka :-) @assol šatičky parádní a botičky taky super...rukavičky taky budou? No už se moc těším až tě v tom uvidíme komplet :-) je to krásné...:-) a na kamarádky kašli...přesně jak říkala Broňa, kdo tě zná a ví že to je tvůj styl, tak bude nadšený a ten zbytek nebude mít co namítat, protože ti to určitě bude moc slušet ;-) @makovaapanenka Tak držím na večer pěsti ať se nepohádáte a přítel rozpočet schválí:-) A s těma šatama na převlečení...no já je budu mít radši v záloze, páč přeci jen už mám dítě a vím co dokážou děti s takovýma šatama vyvézt :-D takže abych pak nebyla v riflích :-) radši budu mít v záloze jedny na převlečení...než pak s utrženou vlečkou šaškovat se sukní v ruce zbytek večera :-) ale budu chtít být v těch svatebních taky co nejdýl to půjde...to je jasné :-) Jinak u nás to je ze všech stran taky tak jako že "konečně ste se rozhoupali" a "však už bylo na čase" :-) u nás nám to nikdo nerozmlouvá..hlavně už máme dítě...tak jako co by chtěli rozmlouvat že :-D ale hlavně jsme spolu 7 let a myslím že naše rodiny z obou stran jsou s našim výběrem partnera spokojení...takže u nás se výmluvy nekonají...nechápu proč to někde někdo dělá a je mi to líto...ti lidé by měli někdy nejdřív přemýšlet, než něco vypustí z pusy...bych fackovala fakt!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@makovaapanenka Dala jsem snoubenci termín, že nejdýl do konce dubna chci návrh, ale pak jsme zabrousili na stránky, kde byly tyhle šaty, a usoudili jsme, že to jsou ty pravé. :) @bronousek Tak to každopádně, to si nenechám pro sebe. :) @gabu13 Díky. :) Jo, i rukavičky budou. Jsem ráda, že už vím, co budu mít na sobě, úplně mi spadl kámen ze srdce. :) Už aby tu ty šatičky byly! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 No on je ten rozpočet malounko vyšší, i než jsem očekávala já, takže jsem připravená ustupovat, ale navenek se budu tvářit, jako že já s tím souhlasím (je vyšší opravdu jen o malounko vzhledem k celkovým nákladům na svatbu, takže kdyby bylo jen na mně, nic bych nenamítala), ale že mám vůli ke kompromisům. Je opravdu hrozné, jak člověk musí někdy taktizovat, aby zabránil hádce, a stejně se to ne vždycky podaří... S tím převlečením tě chápu, je pravda, že my tam asi taky budeme mít dost dětí, tak doufám, že mě nikdo nepolije červeným vínem nebo tak nějak :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Řešila vraždy s majorem Zemanem, směju se tady jak cvok. :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Děkuji za názory :-) jj, myslela jsem ty, co mají vlastní album :-) a je pravda, že pořád zkouším podobný styl šatů... ale pořád nemůžu najít úplně přesně to, co bych si představovala. Některé jsou moc přezdobené i na mně, klidně bych se bez zdobení obešla. Ale protože chci střih relativně "princeznovský" tak většina šatů má toho zdobení hodně. U toho střihu mi jde hlavne o sukni, kvůli širším bokům musím hledat něco v tomhle stylu. No a ideálně aby byla sukně nabíraná (neumím to vysvětlit, ale jakoby místama k sobě trošku zdrchlá) a to mají jen minimálně, asi to už není moderní :-D když jsem maturovala, tak to měla většina společenských šatů :-D a ještě jednou se omlouvám, že nereaguji na žádné jiné příspěvky, pokusím se to co nejdříve dohnat :-)
Odpovědět
@makovaapanenka Já mam pod šaty vemi nesexy stauhující spodniču - tubu :D takže něco budu muset vymyslet :) ale i ta do zasoby, na libanky :) @ivahrdinova ja byt tebou ta si zkusim celotylovou sukni, vytvaruje ti postavu!(vim o cem mluvim :)) a korzetovy vrsek
Odpovědět
Ahoj, my taky plánujeme svatbu na září, ale koukám že jsme dost pozadu, když jseme to začali plánovat a organizovat teprve nedávno! ;-) Nejste tady některá z Brna nebo okolí??
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Přesně tak, já taky nepočítám se svatební nocí, ale příležitostí si to vzít ještě bude. :) @nomka Neboj, času dost. Znám lidi, co naplánovali svatbu za dva měsíce a taky všechno stihli. Už máte něco rozmyšleného?
Odpovědět
Profilova fotka
@nomka Vítám tě tu mezi námí, neboj času je dost...my máme skoro všechny takové ty věci jako místo pro obřad a hostinu a šaty zařízené a teď tak nějak stagnujeme, ale neboj všechno se dá stinout...radím omrknout nějaké šaty...na to není nikdy dost brzo začít :-D Holky já mám dneska hned po ránu radost :-) Jedna holčina tady na beremku mi poradila, kde si nechala tisknout to puzzlíkový oznamko, jak já ho sháním už nevím jak dlouho a tiskne se jen v Německu...no a ona sehnala tiskárnu, kde jí ho udělali, dokonce mi poslala fotky, jaké ho mají a já teď komunikovala s tou paní z tiskárny a ona mi udělala kalkulaci za jedno oznamko na 18Kč, což jsem teda nadšená...bála jsem se, aby to nebylo tak dvakrát tolik, když musí vyrobit i tu raznici a tak...no mám radost...a udělají nám ho i ve fialkové barvě aby ladilo k naší svatbě...no prostě mám dneska úsměv na rtech hned od rána jak jsem otevřela e-mail :-) @makovaapanenka Tak jak dopadlo domlouvání na rozpočtu s přítelem??? doufám že vše ok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Tak to je paráda! Budete mít perfektní oznamko. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 tak to je super, gratuluju........vzpominam si, jak jsi ho tady tak zoufale shanela
Odpovědět
Profilova fotka
@assol díky díky :-) hlavně bude podle našich představ a z toho mám největší radost :-) @ptjj Jojo ...už jsem to v jednu chvíli i vzdávala a najednou hurá hurá díky Barče budeme mít to co jsme si přáli :-)
Odpovědět
Ahoj holky, dnes zkouska satu - budou uuuuuzaaaaasnyyyy! moc se na tesim :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Tak to je paráda! A kdy budou?
Odpovědět
@assol asi tak v červnu...
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Nijak, na koncert přišel o hodinu později, takže jsme se pohádali a nic jsme neřešili :-( Ale gratuluju k oznámení! :-) Jinak dnes jsem měla další noční můru o svatbě - šla jsem si vyzvednout šaty, a nejen že neměli model, který jsem si zarezervovala, ale navíc byly hnědé!!! A přesvědčovali mě, že to jsou určitě ty, co jsem si zarezervovala, jenže já s sebou neměla smlouvu, ale trvala jsem na tom, ať najdou svoji kopii, dokonce jsem si nechala zavolat majitelku, která byla velmi nepříjemná, smlouvu nakonec našli, ale zjistili, že ten můj model už půjčili, pak mi teda řekli, že je mají v druhé pobočce, ale jen krémové, tak jsem jim řekla, že mě to nezajímá a že chci ty svoje nebo ať mi zařídí nějaké podobné, třeba i v jiné půjčovně a na vlastní náklady a že se odtamtud nehnu, a jak jsem tak seděla a čekala, jak to dopadne, tak jsem zaslechla majitelku, jak říká, že doufá, že budeme mít hnusné počasí, bude zima a pršet, no prostě hrůza :-S @hatsepsut Dej sem pak fotky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, u nás to vypadá na 10.9.2011! ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@danulkax Vítej :-) A kde?
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka V malým kostelíčku na Velkém Újezdě :-D je to Třebíčský okres..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?