Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut To si nad albama nevěst občas řeknu, ale u tvýho to určitě nebude! @bronousek Máš pravdu, a tyhle šaty se mi vážně "dostaly pod kůži", v noci se mi o nich zdálo (mimochodem poprvé sen o svatbě, co nebyl noční můra :)) a teď jsem byla s přítelem na obědě a mluvili jsme o tom, jak máme hroznou radost, že jsme sehnali tak krásný.
Odpovědět
@assol sakriš já už se nemůžu dočkat té fotky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Jak psala @hatsepsut, aby sis pak neřekla, že to je hrůza. :-D
Odpovědět
@assol opravdu si nemyslím, že by ses "zamilovala" do nějaké hrůzy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Tak snad nezklamu. :) Jinak tvoje album z Madory je krása. A ty ceny... super!
Odpovědět
@assol Tyhle jsem paní napsala, že bych je chtěla vyzkoušet :-) Ale stejně si myslím, že skončím u těch mých :-D A ceny jsou báječné. Vem si, že takové částky dávají holky za šití v číně. A tohle je poctivá česká práce a holčiny se tam otáčejí jak nejlíp umí. Byla to celkem jasná volba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek To je fakt skvělý. A ještě můžeš mít dobrej pocit, že podporuješ český výrobce. (Aspoň ty, když já jim nakonec dám košem. :))
Odpovědět
@assol v dnešní době to mají chudáci čeští fakt složité. Nechtěla bych podnikat ani za nic. Takto mám fakt daleko lepší pocit :-) Navíc všechno české krachuje, tak aspoň ty šatičky budou :-) Vem si, že mamka si šla koupit umělý průhledný igelitový ubrus na stůl a ženská v obchodě jí řekla, že je jí líto, že se už nebudou vyrábět, že ten český výrobvce zkrachoval ... Takže asi tak.
Odpovědět
@assol no nevim nevim esi si to nereknes nad myma satama:D @bronousek ty saty jsou vázne super! jen si nech trochu zkratit ten vrsek, mysim ze by ti to zbytecne ubiralo centaky na vysku...ten strih
Odpovědět
@hatsepsut jj ony byly na vysokou nevěstu a popravdě si v nich nešlo ani sednout :-) Ale jinak byly úžasné. Cítila jsem se v nich zase jako s velikostí XS, které jsem měla před těhotenstvím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek To je vážně smutné a štve mě to. Snažím se kupovat český potraviny a člověk aby je pohledal. A to v Praze. Jinak už mi napsala paní z Kleinodu, hrozně mile - ptala jsem se na velikost u dvou šatů a ona mi napsala velikosti u všech krátkých, co mají, a ještě mi k tomu poslala fotky. Parádní přístup, kéž by takovej měli všichni. @hatsepsut Nebo ty nad mýma. :) Ale inspirace máme podobný a hádám, že ani jedna z nás nebude chtít vypadat jako bonbón. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut @assol nebojte nebojte...já si určitě neřeknu že je to hrůza...já si totiž myslím že každý má nárok na vlastní vkus a to co jste si vybrali vám určitě bude moooc slušet :-) @bronousek Já jsem právě nevěděla jestli by ty velké ubrousky byly v poho...nejsou moc tvrdý??? možná že to ještě přehodnotím a tyhle nechám třeba do výslužek a na stůl oupím ty velké...ještě uvidíme :-) aždopádně myslím že jsou krásné...takže díky ještě jednou za tip :-) Holky tak já si ty šatky asi zkusím objednat...jen nevím kde tam řeknu jakou chci velikost??? já se v tom fakt nevyznám...tak abych si neobjednala nějaké jiné...to by mi bylo podobné :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@assol tady na vesnici nemám moc výběr, co kupovat. Je tu jenom Jednota a jedna večerka a tím to hasne. Pak jedině do města, které je 24 km. Takže tak. Jediné, co tu mají skvělé, je maso. To mají od českého výrobce, který sídlí tady blízko a fakt to jde poznat, že je to "domácí" než ty blafy třeba z kauflandu či lidlu.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek No ono ani v městě to není žádná sláva. Něco se dá, ale člověk musí hledat, a na to zase není čas. @gabu13 Kdyžtak mi pošli link přímo na ty šaty a já ti řeknu.
Odpovědět
Profilova fotka
Haha ta holky se mnou to nebude tak jednoduché...zkusila jsem to objednat a přihlásit se a já asi nemám to pay pal jak je potřeba ...a to je na mě už fakt moc složité...takže zase asi nic :-( já si to pamatuju že sem nemohla přes ebay objednávat...i ten teploměr mi tenkrát kupovala kamarádka páč mě to nešlo..nějak sem na to zapomněla :-( ach jo :-(
Odpovědět
@gabu13 byly pevnější, ale mě osobně se nezdály nějaké hrozné. My je teda měli na klín. Já to udělám tak, že ten bílý pak bude na utření úst a ten plátěný bude na klín. Ale ať si to každý pak dá sám jak chce :-) S šatičkama ti neporadím. Já z ebaye nikdy neobjednávala, jenom z mimibazaru :-) Ale šaty jsou fakt krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol tak tady je odkaz...http://viewitem.eim.ebay.cz/New-Cute-Lilac-One-Shoulder-Prom-Party-Evening-Dress/180640553708/item Nějak nevím co s tím...asi si řeknete že jsem tele...ale já tyhle transakce do zahraničí prostě nějak nezvládám... :-|
Odpovědět
@gabu13 nejsi tele, já to taky neumím, přitom všichni říkají, že na tom nic není :-D
Odpovědět
@assol Bonbony nebudem. Budem sladký a roztomily ale bonbony ne: D @gabu13 diky :) jo na ebay je treba zrizeni uctu na paypalu, poud mas emboss platebni kartu ta to neni probem, praticky tak ebay neprijde do kontaktu s tvymi informacemi..https://www.paypal.com/ a s velikostmi bacha, over si jestii jsou amer nebo britske :)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Přesně jak píše @hatsepsut, je třeba mít paypalový účet. Já ho bohužel taky nemám, ale pokud ho někdo v tvém okolí má, tak ti to může snadno koupit. A šatičky se dají i vrátit, kdyby se ti nelíbily. A nejsi tele, však nikdo neumíme všecko, jen každý něco.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol @hatsepsut Díky za rady...no ono tam píšou obojí velikosti i US i UK tak snad to nepopletu...no ale já nemám právě tu kartu abych si mohla ten pay pal učet udelat...ale snad někde nekoho seženu kdo by mi to koupil...uvidíme
Odpovědět
@gabu13 a jeste dodam - poud by bylo neco v neporadku nebo by neprisly, staci to pak nahlasit a dostanes penize zpet...
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut dobrá díky moc :-) zkusím to a snad to bude ok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Držím palce, ty šatičky jsou bezva.
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Teď jsem si vzpomněla, že když nemáš paypal, tak ještě existuje asistovaný nákup, nějaká firma to jakoby koupí za tebe, ty ty peníze normálně pošleš jim na účet a oni zařídí ten obchod a pošlou ti to do ČR. Akorát že za to asi něco chtějí.
Odpovědět
@gabu13 urcite: ) drzim pesti
Odpovědět
Profilova fotka
@assol díky no to by asi za to něco chtěli...já už sem napsala kamarádce co mi tenkrát objednávala ten teploměr :-) tak ona na to večer mrkne a snad mi to objedná :-) díky holky za rady :-)
Odpovědět
@assol musím říct, že jsi opravdu nezklamala. Ty šaty jsou úžasné! No nemůžu se dočkat, až tě v nich uvidím. A sehnala si někoho, kdo by ti je přivezl? Možná by ti je někdo i tady ušil, co?
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Mám fakt radost, já jsem je ještě kromě vás tady nikomu neukázala, protože se bojím, že se ostatním nebudou líbit a zkazí mi radost. :) A taky se nemůžu dočkat, až je budu mít konečně na sobě. :) Zatím jsem zaúkolovala lidi, aby se mi poptali, a kdyby nikdo nejel, tak si asi udělám v USA schránku a to clo holt obětuju. Asi by mi je tu i ušili, ale mám pocit, že by to asi nevyšlo o moc levněji.
Odpovědět
@assol myslím, že ostatní budou v pohodě. Pokud tě znají, nemůžou od tebe čekat bombonové šaty, jak jim říkáte :-D A na kolik tě takto vyjdou?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?