Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
@bronousek jo to verim, ale ja na tenhe sport nikdy nebyla: )
Odpovědět
Ahoj, hezký zbytek neděle všem..mám dotaz - odkud si berete prádlo (mysím web ci kamenný obchod) na svatební noc/líbánky? Nějak nevím...měla jsem vybranou super soupravu u fredericks of hollywood, ale sla jsem do vývrty celovým postovným..drazsí nez celá souprava :(...Díky moc za tipy: )
Odpovědět
Ahoj, hezký zbytek neděle všem..mám dotaz - odkud si berete prádlo (mysím web ci kamenný obchod) na svatební noc/líbánky? Nějak nevím...měla jsem vybranou super soupravu u fredericks of hollywood, ale sla jsem do vývrtky celkovým postovným..drazsí nez celá souprava :(...Díky moc za tipy: )
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Já jsem si kupovala korzet u prádlo-elegant.cz. Jsem spokojená, kupodivu mi i sedí... ;-)
Odpovědět
@tekame Diky a dobry pristup, sedelo?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Jo, všechno proběhlo ok, za tři dny jsem to měla doma. ;-)
Odpovědět
@tekame Dík, koukám, jen se nemůžu rozhodnout... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Já se taky nemohla rozhodnout a tak jsem si objednala jak korzet tak košilku... Takže nevim, jestli a vůbec co použiju... ;-) Ale to se neztratí! :-D
Odpovědět
@tekame Urcite ne: )
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut zrovna včera večer jsme s přítelem na to koukali a já si na svatební den objednám jen kalhotky protože se po ne tu podprsenku objednat bojím, tu koupím radši zvlášť v kamenom obchodě a navíc pod šaty ji potřebovat nebudu, koukala jsem na neckermana, a přítel si vybral trenky od frigounderwear, hodně ho zaujaly :-) Jinak košilku na svatební cestu jsem koupila v CAčku
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Já jsem si zrovna dneska vybrala košilku na svatební noc od Oscara de la Renty, byla jsem úplně nadšená, že je zlevněná na půlku, už jsem jí měla v košíku a najednou koukám - shipping stojí dvakrát víc než košilka. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, holky, u nás se to včera pořádně pohnulo - asi nás vybudilo, že už je to jen těch pět měsíců. :) Takže po včerejším večeru mám vybrané šaty, boty, kabelku i účes. Mám vážně radost. Akorát že jsme to s přítelem řešili do dvou do rána, takže teď nejsem zrovna svěží. :)
Odpovědět
Článek se načítá
@assol Ze, to tak nastve! já mela super honeymoon soupravu, a dnes koukam ze je jeste ode dneska slevnena!!!!takze vse za 40 dolaru a postovne? 70! Oj oj :((( Jsem ráda ze vse máte, já se desím toho ze budem muset udelat co nejdrív seznam svateb. hostu...:(((
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Jo, naštve to hrozně. Já si snad v USA zřídím schránku. ]-( Jo, seznam hostů, to už dlouho odkládáme. :) Asi bychom se do toho měli taky brzy pustit, ale že by se mi do toho nějak extra chtělo... Tak ať to zvládnete rychle a bezbolestně.
Odpovědět
@assol dekuju, no...mysim ze to ta bezbolestne nebude: D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Tak jsem koukla podrobněji na tu schránku v USA a asi si jí zařídím. Zdá se mi, že se to vyplatí.Vybrala jsem si v USA i šaty, boty a rukavičky, tak to možná testnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Ufff teda chvíli jsem tu nebyla a teda dočíst vše co jste vy kecalky popsaly mi dalo celé dopoledne :-) A navíc už ani nevím na co jsem chtěla reagovat :-) tak pardon :-) S tím prádlem...já se nějak pořád nemůžu rozhodnout...chtěla bych spíš nějaký saténový pyžamko...přítel na ty košilky a kraječky moc není...máte někdo nějaký tip kam na pyžamko ze saténu ? :-) Jinak u nás nic nového...děkuju tomu kdo sem tenkrát dával tip že na ubrousky je super zajít do makra...včera jsme tam byli a hned jsem si nakoupila parádní fialkový ubrousky s ornamentama takových kytiček :-) tak mám radost:-) No a co mě dojalo...mamka mi o víkendu nabídla že mi napíše ručně na kartičky ke stolu jména...no to mě fakt překvapilo...páč to podle mě je hooodně namáhavé napsat krasopisem jména, aby to bylo veliké a hezké :-) no ještě uvidíme...já bych to vytiskla a bylo by to...:-) Jinak jsme zadali tatínkovi nápad na naši výzdobu auta...tak snad si pohraje a nějak to vymyslí :-) No a to je asi vše co máme nové okolo svatby...nějak se nemůžeme rozhoupat jít někam kouknout po tom obleku pro skoromuže...a já už bych to chtěla mít z krku...budu ho muset dokopat...ale asi až za 14 dní...dřív tu na víkend nebudeme...my pořád někde jezdíme a není čas :-D Jo a ještě jsem vlastně psala do jedné firmy jestli by nám nevyrobili oznámení protože to co chceme se tu v ČR nikde nevyrábí...jen v Německu a na to já nemám se domlouvat s Němcema a čekat co a jak dopadne...ale jedna slečna tu na beremku mi poradila, kde si ho nechali dělat oni a i mi ukázala fotky jak to jejich vypadá a paráda...tak jsem tam dneska písla a čekám co se dozvím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já jsem zoufalá...pořád hledám jaký šaty bych si koupila na převlečení...a nějak pořád nemůžu najít to co by se mi fakt líbilo...:-( nemáte někdo tip třeba nějakýho e-shopu, nebo třeba i obchodu v Praze, kam by se dalo jet omrknout šaty??? chtěla bych krátké...nejspíš nějaké do fialkova :-) já vůbec neumím nakupovat přes ebay...i když vím že tam holky hodně nakupují...já to nějak neumím, jak mi nejde moc AJ tak se špatně orientuju :-(
Odpovědět
@hatsepsut soupravu na svatební noc neřeším. Popravdě nemám iluze, že by k nějaké vůbec došlo :-D Myslím, že budem pařit celou noc a pak budem rádi, když se aspoň pár hodin vyspíme :-) Takže si nic speciálního nebudu kupovat, i když si myslím, že něco nejspíš dostanu od holek na rozlučce se svobodou. @assol no tak tys toho teda stihla najednou :-) Máš všechno v albu? Ráda bych viděla šatičky (teď si nepamatuju, jestli už jsem u tebe nějaké viděla, ale kouknu). @gabu13 to jsem byla já s tím makrem :-) A vypadá to, že máte i stejné ubrousky jako já :-D Jsem moc ráda, že jste pořídili :-) Jinak na šatičky se koukni na mimibazar. Původně jsem měla šaty na převlečení mít z tama, ale pak jsem se rozhodla, že je nebudu pořizovat, když si budu nechávat šít šaty. Ať si jich pořádně užiju :-) Jinak holky, s šatama se mi to komplikuje :-/ Už jsem byla rozhodnutá, že si je jenom vypůjčím, ale nakonec si je nechám ušít. Paní mi totiž ze salonu psala, že se informovala na ty šaty a jedny (č. 4) už se nešijí, že nejsou aplikace a moje vybrané č. 2, že mi teda nechá udělat v bílé ale bez vlečky. Což já nechci. :-( Takže žádné půjčení, ale nechám si je definitivně ušít :-) Nakonec jsem dneska i napsala paní do Madory, jestli nebude mít cestu, že by se za mnou stavila (ona jezdí po celé čr k zákaznicím a přiveze ssebou šaty na zkoušku) a domluvily bysme se co a jak. No uvidím. V pondělí jedu ještě jednou do toho salonu a když nic, tak si tam koupím aspoň podvazek a ostatní drobnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Zatím tam šatičky nemám, ale chystám se tam dát všechno vybrané, až budu doma u svýho počítače. Mám myslím v albu jedny hodně podobné. Teď řeším nejvýhodnější způsob, jak sem ty šaty z USA dostat. To mě mrzí, že ty šaty nevyšly. Ale aspoň budeš mít svoje.
Odpovědět
@assol na tvoje šatičky se obzvlášť těším! Máš skvělý styl a já sama mít krátké nemůžu, tak jsem strašně zvědavá :-) Vím, pročítala jsem, že by to vyšlo snad dráž než samotné šaty. A jak je chceš kupovat? Přes ebay? Nebo přímo někde z USA?
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Díky, úplně se červenám. :-) Mám je vybrané přímo v jednom obchodě, posílají i do Čech, ale poštovné hrůza, k tomu z nich musím zaplatit daň a ještě je budou mít jak dlouho na celnici... Tak teď se poptávám po kamarádech, jestli by mi je někdo nepřivezl.
Odpovědět
@assol to mě právě napadlo, jestli tam náhodou buď někoho nemáš, nebo jestli tam někdo nepojede. Kdybys náhodou už něvěděla, skusila bych se poptat kámošky, má tam bráchu a často jezdí i sem do čr. Já už se těším, až se mi paní z Madory ozve. Už bych šaty taky chtěla mít zařízené. Musím s tím trošku hnout. Práce hodně, času cosi málo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Děkuju moc, jsi hrozně hodná! Já jsem teď rozhodila sítě, tak uvidíme. Jeden kamarád tam jezdí nakupovat elektroniku, tak by třeba mohl přibalit i šaty. :-) Jsem zvědavá, jak dopadnou tvoje z Madory. Ale podle ohlasů je paní vážně šikovná, takže určitě skvěle.
Odpovědět
@assol nemáš za co :-) Tohle vůbec není problém. A paní z Madory už mi napsala, že se určitě staví a že mi dá vědět, až pojede okolo. Už jsem jí i napsala, jaké modely bych ještě chtěla vyzkoušet. No je fakt moc ochotná a cenově se mi to taky moc líbí. Ty dva tisíce navíc oproti půjčení mě už nezabijou. Už se moc těším. :-) Zatím vedou ty č. 2, ale uvidíme, až si ještě něco od nich vyzkouším. Ale moc mě mrzí, že z toho salonu brát nebudu. Byly moc hodné a šikovné. Ale já prostě tu vlečku chci :-D i když jenom malinkou.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek No vidíš to, tak to já děkuju teda přímo tobě:-) a myslím že máme opravdu ty stejné ubrousky :-) vzala sis ty normální nebo tam měli ještě takové...jako skoro látkové...ale to mi přišlo, že by se do toho ani nikdo nemohl utřít...a když sem si to nemohla ošahat...tak sem vzala normální s tím, že si ještě asi v ikee dokoupím ty tmavě fialové a skombinuju to dohromady :-) Jinak s těma šatama je super že si je necháš ušít...já si teď taky pořád říkám, že jsem možná neměla dát na holky a měla si je nechat ušít...ale tak co...už sem jednou to rozhodnutí udělala tak si je půjčím...ale u tebe to je myslím jasná volba...a když nemají přesně podle tvých představ v salonu na půjčení, tak ušití je jasná věc :-) @assol Jinak na tvoje šatečky se taky moc těším...i na ty od hatšepsovet...bude to něco jiného a pro mě určitě zajímavá podívaná :-) když už já budu mít tu "klasiku" Jo a koukala sem teda na ebay...přemohla sem se a cosi v AJ tam vyhledala a líbí se mi jedny šaty...ale copak já vím jestli by mi to slušelo a sedělo???
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Jasně, ve svatebních šatech se nedělají kompromisy. A dva tisíce navíc jsou fakt nic za to, že se nebdueš muset klepat, aby ti je někdo nepřišlápnul nebo ses neukecala dortem. Já jsem dneska ještě napsala do Kleinodu, kde se mi líbí jedny šaty, jestli je mají v mojí velikosti, tak čekám, až se ozvou. Ale vlastně už jsem rozhodnutá pro ty z USA. A je to super, že už mám představu, v čem půjdu, co budu mít na hlavě atd. Je to fakt úleva.
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Ty jsou super! Kdyby sis je objednala a nakonec ti neseděly, tak je můžeš v Čechách prodat. A na ty od @hatsepsut jsem taky hrozně zvědavá!
Odpovědět
@assol @gabu13 abyste si nerekly- paneboze to je hruza :D
Odpovědět
@gabu13 ubrousky jsem brala ty jakoby látkové 40x40. Kamarádka je měla taky na svatbě a byly v pohodě. K tomu jsem dokoupila taky 40x40 bílé ale už jenom třívrstvé a nějak to zkombinuju na stůl. Jinak šatičky jsou nádherné a ta barva je taky super. Ale já bych je nemohla mít takhle hladké přes břicho. Leda, že bych pod tím měla hladký korzet. A ty sis vlastně nakonec šaty půjčovala, že? Slušely ti strašně moc, tak se nemusíš bát, že ses rozhodla špatně. Určitě ne! Budeš nádherná! @assol taky si říkám, že nechci dělat kompromisy. U takové věci, jako jsou šaty, teda nee. Už tak jsem jich udělala víc než dost :-) Pak dej vědět, co ti napsali. Ono by to určitě bylo jednodušší ten salon, ale pokud jsi rozhodnutá pro ty z USA tak jdi do nich, jinak nad tím budeš pořád přemýšlet a pochybovat :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?