Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Nebyla, měla jsem to v plánu, ale nakonec jsem to vypustila. Nevím, jestli bych si tam vybrala já, ale šaty měly hezký. Asi jsem moc vybíravá nebo co. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Tak ono je to dáno spíš tím, že chceš něco jiného, než se standardně nabízí, a co jsem viděla tvoje fotky, tak ty "klasické" šaty ti ani nesedí - prostě každá jsme jiná (naštěstí!) :-) A už máš ty svoje objednané? A jak teda budou vypadat?
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Jo, to máš pravdu. Kamarádka si teda taky nevybrala klasiku, ale antický, vzpomněla jsem si přitom na @bronousek, že by se jí určitě líbily. :) Moje už vím, jak budu vypadat, ale návrh ještě není nakreslený, musím přítele trochu popohnat. :) Až bude návrh, budu objednávat.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol A jak teda budou vypadat? :-) A co tchýně, už je obeznámená...?
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Kdepak, tchýně je nadále v nevědomosti. :) Šaty budou mít tylovou sukýnku (přesně jak jsi doporučovala), bílo-růžovou, něco jako má Audrey Hepburn u mě v albu, ale délka jen po kolena, vršek jednoduchý s lodičkovým výstřihem. Jsem hrozně zvědavá, jak to dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol To já taky! :-) Až se snoubenec vytasí s návrhem, tak se poděl v albu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka To se neboj, s váma se určitě podělím!
Odpovědět
@makovaapanenka @hatsepsut sportovní žurmalistiku, podobor motorsport :-) Potřebovala jsem na to jenom tu nejvyšší zkoušku z angličtiny, aby mě přijali. Už mi chyběl jenom ten nejvyšší stupeň A jako status cizince bych měla i výhody, co se týče placení školy. Dokonce už jsem byla i ve spojení s vedoucím toho oboru, který mi dával instrukce, co a jak mám splnit. Byla to univerzita v Leedsu. No ale bohužel jsme se pak nepohodli s paní domu a vyvrcholilo to tím, že jsem s nimi nesměla už ani jíst u stolu. Práce nebyla k sehnání a už jsem neviděla žádné východisko, tak jsem se vrátila domů :-)
Odpovědět
@assol že pozdravuju kamarádku s antikou :-) Jestli budeš mít fotku a souhlas na ukázku, tak budu ráda :-) Já jsem se asi nadobro rozhodla pro ty č. 2 :-) Ale kdo ví co ještě za ten týden proběhne že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Ach, žurnalistika zaměřená na motorsport? To je obor mých snů! Já jsem hrozná fanynka rally, to by mě bavilo! V Leedsu byla kamarádka na Erasmu a moc se jí tam líbilo. Ale asi ti to nebylo souzeno, já měla taky takovejch snů a dopadlo to úplně jinak. :-) Fotku asi mít nebudu, vyfotily jsme jí jen jednou na mobil, on nebyl důvod, když si je hned objednala. Byly hodně podobné šatům č. 1 v tvém albu, jen mají takový výraznější štrasový proužek.
Odpovědět
@bronousek Ty jo ta to je drsny! Super obor, z toho by byl nadsenej muj tata, takze jsi blazen do motoru? A do jakych? @assol No teda, fanynka raly! co se tu covek nedozvi!!! Jo a dnes sem si zkousela saty - jen tak - pro zabavu :)) mou nocni muru -korzet vrsek a zaplavu tylu na sukni s kaminky a perlickama - proste sem chtela vedet ja to na me vypada :D a nej na tom je, ze kdyz mama videla fotky, tak sem sem se ji strasne libila :D a to sem malem neprosla dvermi kabinky jak byly siroke: ) ze pry to je nejpucovanejsi model - jako delaly hezkou postavu to jo, ale rpisla sem si jak ruska carevna: D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Chceme vidět fotky! :-D No jo, já jezdím po celý republice na závody, hrozně si to užívám. :) A přitom řidička jsem přinejmenším mizerná.
Odpovědět
Článek se načítá
@assol No teda, ta to je super! Nejezdís náhodou i závody do vrchu třeba? Ty mozná si je zkousela..v Adine, s takovym srdcovym vystrihem, korzet bez raminek a perlickami na sukni...
Odpovědět
@assol @hatsepsut moji láskou je F1. Koukám na to prakticky od dvanácti díky taťkovi. Před tím, než jsem si našla Toma, tak jsem tím vlastně tři roky tila každý den díky tvoření internetových stránek. Je to moje láska a největší koníček. Korunovala jsem to v roce 2007, kdy jsem prožila ten nejůžasnější víkend v Británii v Silverstone. :-) Akorát teď stíhám akorát tak koukat na závody. A to někdy ani to ne, když nemá malá náladu. Takže teď není moc času :-( Ale až povyroste, vyrazíme spolu buď do Maďarska a nebo do Německa :-) V česku nikam nejezdím, popravdě není moc čas a ani mě tu tak moc nic nebere. Ale sem tam kouknu na vše ... ralley, ostatní formule. Ale motorky mě teda neberou vůbec.
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Já jsem se blbě vyjádřila, jezdím jen jako spolujezdec, když mám štěstí. Závodit jako řidič, na to bohužel nemám auto ani schopnosti. Ty šaty asi vím, myslím, že jsem se do nich nezapnula. :) @bronousek Můj přítel byl na formuli v Maďarsku a hrozně si to užil. Věřím, že Silevrstone musel být super. Jinak my jsme zrovna přišli z předmanželský přípravy, měli jsme jí poprvé a vůbec jsem netušila, co mám čekat. Ale bylo to docela fajn, mluvili jsme hodně o sobě. Jdeme zase za týden, jsem zvědavá, kolikrát to budeme ještě absolvovat.
Odpovědět
@bronousek Jo tak me motorky taky ne..ale nekouam ani na F1, v telce me to neba, spis dyz me tata vytahl nekam na zivy zavody:) Ale silverstone musel byt zazitek, to fat zavidim! @assol tak to jo, ale i ta to je super! jezdite i na moravu? myslim olomoucko a tak..Akorat dejte bacha, ted ctu co se stalo na rallye šumava..:( Tak asi ty, ja v nich taky nemohla moc dychat a mela prsa jak Pamela A. :D Ty ja se nezapnula do satu..v adine konkretne sem nektery saty ani nedokazala pretahnout pres boky a ve vetsim cisle mi zas brutane odstaval vrsek..divny no proste..ale zkousela sem i nektery cos zkousela ty a co mas fotky - konkretne ty hnedo zdobeny bez rukavu a ty vinovy:D jen tak, at vidim jak me sedi...:))
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek @assol Teda holky, nestačím žasnout! ;-) Mě tohle vůbec nebaví. Jednou, když jsme ještě bydleli se snoubencem na Strahově, tak jsme se tam byli podívat na rallye, co ukončovala sezónu, postáli jsme půl hodiny a šli jsme. Mně na tom nepřijde nic zajímavého, když auta jezdí pořád dokola :-D A na koleji jsem bydlela na Větrníku, a když byly motocyklové závody na Markétě, tak jsem to měla jako přímý přenos i přes zavřené okno :-D Ale mým vysněným autíčkem je Audi TT, stříbrné, jsem schopná ho zaregistrovat periferním viděním i z jedoucího autobusu, když si čtu, a vždycky za ním automaticky otočím hlavu jako chlap za ženskou v minisukni :-D Když odhlédnu od ceny a nákladů na provoz, tak je to totálně nepraktické, ale my ženy přece milujeme nepraktické věci, protože jsou vždycky tak strašně krááááááááááásnéééééééééééééééé x-) @bronousek Ale můžeš to dělat aspoň jao koníček, udělat si nějaké internetové stránky nebo blog a tam psát a kdo ví, co se z toho vyvine. Konkrétně u tohoto oboru si myslím, že vysoká není to nejdůležitější, i když vzdělání se samozřejmě hodí vždycky :-) @hatsepsut Hele a nezkoušela sis náhodou ty "moje" svatební šaty? :-D Ten popis mi to nápadně připomíná ;-) Nepamatuješ si, jak se ten model jmenoval?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Jo, na Moravu jezdíme taky. Jenom mě vždycky deptá, že když jsou závody dál, musíme vstávat třeba ve čtyři. :-) To s tou Šumavou je hrozné, samozřejmě že riziko tu je. Ale to u každýho sportu. S těma šatama jsem měla někdy měla problém dopnout vršek, a když jsem měla větší číslo, tak už to na mě viselo. A chápu, že jsi ještě byla zkoušet, já už mám taky o šatech rozhodnuto, ale chystám se ještě příští týden do Kleinodu. :-) @makovaapanenka Jé, Strahov já ráda. :) Letos bylo hrozně moc sněhu a rally byl největší masakr. :-D A TT se mi taky hrozně líbí, párkrát jsem v něm i jela a není to marný, ale přesně z těch důvodů, co píšeš, si ho asi nikdy nekoupím. :-) Jo a pokud myslí @hatsepsut ty samé šaty, co já, tak to nebyly ty tvoje. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol To se máš!!! Já bych se v něm aspoň chtěla projet, zatím jsem se u něj jen párkrát vyfotila, když jsem ho viděla někde v zahraničí (před spoustou let :-D ), a to tyhle lidi, co se fotí u cizího majetku bez dovolení, jinak totálně nesnáším, ale tady jsem prostě neodolala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Ha ha, to bys měla vidět moje fotky z dovolených. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@assol :-D :-D :-D
Odpovědět
@makovaapanenka Jsou to ty co mas v albu? nene, ty "moje" mely sirokou tylovou sukni posetou kaminky bez zadne svrchni latky, jen ten tyl... @assol Tak to sme se mozna nekde nedy " videly":)) vsak jasne, ja si taky jeste nekam asi "skocim". Vzdyt se (doufam) vdavam jednou za zivot: ))
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Jo, ty, co mám v albu :-) Ale nedivila bych se, kdyby na tobě vypadaly příšerně, protože každému fakt sluší jiný styl - viz moje hororová zkušenost z Andělského studia, a některé nevěsty v těch modelech vypadají skvěle.
Odpovědět
@makovaapanenka Ty, vypadaly nadherne to je na tom to nejvtipnejsi! delaly super postavu, ae rposte sem se v tom vubec necitila, dyz jsem si sedla tak to malem ani neslo a nepredlonila sem s eani :)D ja proste nejsem na tenhle barbi styl :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Jestli ses v tom necítila, tak to fakt nemá smysl. Taky už jsem tady spoustě holek komentovala šaty, jak jim sluší, ale psaly, že se v nich necítily. Svatba není o modelkovských fotkách, ale o tom, aby si ji člověk užil, a to se mu asi těžko podaří, když se bude pořád ošívat :-S
Odpovědět
@makovaapanenka asi ta, rpto si necham usit takove at se v nich hlavne citim :)
Odpovědět
Profilova fotka
tedy holky, to koukám jak se tu bavíte o autech! tomuhle já absolutně nerozumim a ani radši nechci, i když muj chlap je tedy přes auta skoro odborník a přemlouvá mě že až budem mít garáž tak si pořídíme porsche 944 nebo maserati biturbo, jakože "veterána"... Já na ulici poznám maximálně saaba a poznám i typ, ale to jen proto že jednoho máme... Fakt obdivuju že někdo pozná auta, protože ja nepoznáma ani značku...
Odpovědět
@makovaapanenka internetové stránky jsem měla, teda mám :-) Ale momentálně jsou v uzavírce. Ale jsem na sebe pyšná, dotáhla jsem to až tak daleko, že jsem pod sebou měla další čtyři lidi a po boku jednu spoluvedoucí. Vyhoupli jsme se i před některé "oficiální" stránky. Ale Pak jsem byla nucena pozastavit. Byla to práce vlastně na "celý" úvazek po práci. s tím se přítel a poté dítě nedalo skloubit :-) Ale byly to krásné roky, to jo. Teď jsou priority někde jinde. Možná až později děcka odrostou, na důchod jestli se ho dožiju :-D Jinak k šatičkám. Máš právdu s tím, že když se člověk v šatech necítí, nemá to smysl. Viz. já a šaty č. 7. Nádherné, úžasné, krásná vlečka. Ale když jsem je měla na sobě, nějak jsem tušila, že to není ono :-) Nebyla jsem to já :-) @kristyn.g nic si z toho nedělej, klasické cesťáky taky nepoznám :-D Maximálně ferrari či bmw nebo mercedes. Jo a škodárny :-D Ale jinak vůbec, označení či tak. to mi fakt nic neříká. Ale na formule jsem laik odborník :-D @hatsepsut ono živě má i své nevýhody. Ale samozřejmě i výhody. Tu atmosféru před obrazovkou nikdy nezažiješ. Ale jediné, co mě strašně štvalo na tom živém, že jsem neměla ani páru o časech. které hoši zajížděli :-D A to mě strašně štvalo :-D No ale atmosféra, pání, pořád, když na to vzpomínám, tak mám husí kůži. A nejlepší bylo vidět svoje oblíbence na stupních vítězů. To byl pro mě ten největší zážitek :-D
Odpovědět
@kristyn.g my teda auto nemáme - muž neřídí a já sama auto nepotřebuju :) @bronousek ta to určitě, ta atmosfera musela byt super, to by s emi taky ibio!
Odpovědět
@hatsepsut v anglii jsem byla i na fotbale. Bylo to něčo neuvěřitelného a to fotbal bytostně nesnáším :-) Ta atmoška tě prostě strhne :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?