Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
@hatsepsut to víš, chce vnouče. Já děti chtěla co nejdřív, protože představa, že bych poprvě měla rodit třeba až po třicítce, mě vážně děsila. Ono sice si užiješ, ale než se dítko osamostatní, mine ti padesátka a co pak. Tím samozřejmě nijak nechci hanit vaše rozhodnutí. Je to každého věc :-) a nikdo nemůže říct, že je to rozhodnutí správné či špatné. Mě se líbí moje mamka. Má 44 a děcka už jsou z baráku a začala si užívat. Párty, večírky atd atd. Je v nejlepších letech :-)
Odpovědět
@tekame ae jo, jen budu makat - je to spis vyzkumna cesta: ) @bronousek no, ta spis by mela tohle resit se starsim synem nez s mladsim :D
Odpovědět
@hatsepsut tak to určitě :-D ono ale potencionální babičky to tak neberou. Touha po vnoučeti je tak silná, že je jí jedno, od koho bude :-D
Odpovědět
@bronousek Tak to se bojim :D já jsem jedináček :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut To jsme na tom podobně s tím rozpočtem. :-) Taky nešetřím na šatech a na špercích. Ale na tom ostatním se snažím, sice mám vyhlídnutý některý věci, co by se mi líbily, kdyby byl rozpočet neomezený, ale věřím, že manželství bude platný i bez závoje od Lanvina za 17 tis. :) @bronousek To je věčná otázka, taky nechápu, že se někdo vyžívá v tom ostatní terorizovat a kazit jim radost. :-S Ale umím si představit, že přesně takhle by tchýnina přítomnost na svatbě dopadla - všechno by zkazila, přidala by pár "dobře" míněných rad a ještě rok by nás pomlouvala. Děkuju, nechci.
Odpovědět
@assol to mysim ze bude: D ja to taky preziju bez bot od Rogera Viviera: D
Odpovědět
Tak místo na hostinu zamluvené radost největší - kdyby byla svatba o týden pozdeji, tak uz není místo
Odpovědět
Profilova fotka
@puntav Gratuluju!!! Teď ještě šaty a nejdůležitější věci máš z krku :-) Jinak - oznámení: My chceme bez citátu a taky zcela klasický text: "...si dovolují oznámit, že budou oddáni..." Svatební cesta: Nevíte, kde se ještě dá koupat na přelomu září a října kromě Tuniska a Egypta a zároveň se to dá pořídit za podobný peníz? Co třeba Turecko? Dnes mi poslali kalkulaci na raut, úplně se mi z těch dobrůtek sbíhaly sliny, ale cena je malounko vyšší, než jsem si představovala... Ještě to musím probrat se snoubencem, ale musím se na to psychicky připravit, protože určitě zase hned vylítne jako čertík z krabičky - snad to zase neskončí hádkou... :-S
Odpovědět
@makovaapanenka Turecko určitě, já osobně doporučuju Maroko, ae ceny bývaj kapáne vyšší...Ale Tunisko miluju, je tam nádherně, hlavně na severu!!Egypt je svělej když nejsi v letoviskách, nemám je ráda, Káhira je úžasná..Ještě mě napadá Ejlat v Izraeli ( nebo Hajfa na střdzm.straně) a nebo Akaba na druhé straně v Jordánsku... A držím pěsti at je snoubenec v pohode: ))
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Díky za tipy :-) Já jsem zase od svojí nejlepší kamarádky slyšela, že se jí v Maroku nelíbilo, ale to je věc názoru. V Tunisku už jsme byli a do Egypta a Izraele se bojím. Vím, že je to iracionální, můžu si stokrát říkat, že bomby bouchají i v Evropě, ale mám to v sobě a prostě bych si tu svatební cestu neužila :-x Navíc nevím, jak to tam teď je po těch nepokojích (myslím v Tunisku a Egyptě). Do Turecka jsme chtěli už loni, ale kvůli mojí operaci jsme nakonec nejeli, tak jsem si říkala, že bychom si to letos mohli vynahradit, akorát ze zdravotních důvodů budeme moct jet právě až na přelomu září a října, tak aby bylo ještě teplo, my milujeme koupání v moři 8-) Jinak snoubenec přišel včera v deset a hned ve dveřích hlásil, že je rozladěný z práce. No nemusel ani nic říkat, bylo to na něm vidět x-) Tak jsem mu dala večeři, udělala masáž a pomohla s prací, kterou ještě musel dodělat, a manažerce hotelu jsem napsala, že to chci probrat se snoubencem, který je však momentálně velmi pracovně vytížený (což je pravda), a že se k tomu dostaneme až příští týden x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Tak na koupání určitě doporučuju Kypr... I na poznávačku je fakt pěkný. A jistota krásného počasí i teplé vody... ;-)
Odpovědět
@makovaapanenka Já bych se nebála...ani do Egypta, rozhodne ne :) Já před svatbou musim do Izraele, takže to neřešim :D Ale tak pro klid v duši, jedte do turecka...:) Tak to jsi dobrá, taková, pečující :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hatsepsut ty jo ty jsi docela zcestovalá že? :-) @makovaapanenka to znám :-) my budeme mít na oznámku "kdyby neexistovali optimisté, neexistoval by stav manželský" :-)
Odpovědět
@kristyn.g Ale tak aji jo :) Ale to je dano i mym oborem, i když po Blízkým východě nejezdím ta často jak bych chtěla..ale miluju taky Evropu :) Nejsem akorát na Karibik a ostatní exotické ostrovy, Thajsko, Indii a tak :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut a co vlastně děláš?:-)
Odpovědět
@makovaapanenka obě moje kamarádky byly na svatební cestě v Turecku. Jedna na přelomu září a října a druhá na přelomu dubna a května a obě byly maximálně spokojené. Navíc měli za hodně slušnou cenu to super exclusive (nevím přesný název) ale měly po celou dobu jídlo i pití v ceně a to i alkohol atd. Jedna ze svatebky neodjela sama, ale za devět měsíců se jí narodil syn :-) Takže je tam jak teplo, tak i "přívětivé ovzduší" :-)
Odpovědět
@kristyn.g Já jsem arabistka, tedy vystudovaná:) ale ted jeste dodelavam doktorat tak spis se venuju publikacim a tak :)
Odpovědět
@hatsepsut to jsem snad v životě neslyšela :-) Co to obnáší?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut to je krásný :-) to by se mi taky líbilo být něco speciálního....
Odpovědět
@bronousek No jazyky, historii, umeni,politiku atd atd :) @kristyn.g No ono to moc v Cechách není in :D Ani na uzivení moc in ne, navic ja se nevenuju prekladum..:( Ale me to hrozne baví :)
Odpovědět
@hatsepsut jo to jsem pochopila, ale co je tak náplní práce? Právě, že bych si představovala tak ty překlady, ale jinak nemám páru. Ale je strašně super, že děláš to, co tě baví. Já na to moc štěstí neměla, ale můžu si za to tak napůl sama. Měla jsem se holt víc snažit a na tu výšku se dostat :-) Ale já ne a radši frnk do Anglie. :-)
Odpovědět
@bronousek To vůbec není o vš!! to fakt ne! tak muzes pracovat treba v diplomacii, kamaradky delaji na ruznych ambasadach, prekladat ve firmach nebo rposte vyjet pryc a tam pracovat, vyhodou je znalost jazyka.....ja osobne chci ucit na VS,venovat se badatelske praci, tak se to snazim k tomu smerovat a snad se to podari :)
Odpovědět
@makovaapanenka šaty už mám doma - mrkni do mých fotek ;)
Odpovědět
@hatsepsut držím ti palce, aby se ti všechno povedlo! Jsi tomu blízko :-) Hlavně to nevzdávej. Já do Anglie odjela s jasným cílem, naučit se jazyk (což se mi povedlo) a vystudovat školu, kterou jsem chtěla a pak bych se věnovala tomu, co je mým koníčkem a mám to moc ráda. Ale bohužel se situace v rodině, ve které jsem žila, vyostřovala a skončilo to tak, že jsem to vzdala a odjela zpět domů. Nakonec to tak asi mělo být, protože mým cílem se teď stalo mít spokojenou rodinu, ale i tak si na to někdy vzpomenu a zasteskne se mi. Ale je to pryč. Tak po mateřské skusím najít práci, co by mě fakt naplňovala. V kanceláři jsem si to už skusila a ne, nic mi to neříkalo.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek A co jsi chtěla studovat/dělat?
Odpovědět
@bronousek Deuju moc! tay se ptam, co jsi chtela studovat?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zrovna jsem zžila pro mě dost neuvěřitelnou věc - byla jsem s kamarádkou vybírat svatební šaty, má svatbu o dva měsíce dřív než já a ještě nikde nebyla, tak jsme naplánovaly tour po celý Praze. Zašly jsme do prvního do salonu, vyzkoušela jediný šaty a hned to byly ty pravý! Ušijí jí je na míru a pak si je v salonu nechají a to celý za 4 tisíce. No, přeju jí to a ty šaty jí fakt sluší, ale říkám si, co dělám blbě, že jsem na sobě už měla přes dvacet příšernejch šatů a nevybrala jsem si. :) Tak jsem se musela o ten zážitek s váma podělit. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol A v jakém to bylo salónu? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka V Della Sposa.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol A byla jsi tam předtím?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?