Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
@tekame @assol no tak blízký..my se ted uz moc nestýkáme, videly jsem se naposedy asi pred 3-4 roky..spís ze si obcas napísem a nebo si brnknem..jako vytocilo me to.
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut To chápu, taky by mě to vytočilo! Mimochodem zrovna jsem četla mezi radama, jak ušetřit na svatbě: Škrtněte z hostů každýho, koho jste minimálně rok neviděli. :-)
Odpovědět
@assol Jo tak tím se řídím :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut No tak to už není kamarádka... Ale chápu, že to ti asi nepomůže, protože mě by se to taky hodně dotklo (mírně řečeno :-D )
Odpovědět
@makovaapanenka Díky :) Já to prostě nějak nepobrala...
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut To já taky, ale přítel se prý těší, že se na svatbě shledá s lidma, co dlouho neviděl. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@assol přesně...taky mi to pije krev...hlavně jak všichni by to udělali takhle a takhle a všechno co řeknu já tak se tváří jako že to se nehodí...ale my máme jné představy...my chcem zábavu a ne nažehlený krajzlíčky a lidi přivázaný s rukama za zády u židle...no sem z toho nějaká vytočená z těch keců ze všech stran ale asi bude ještě i hůř...tak si musím obrnit nervy :-) @hatsepsut tak to chápu že tě to mrzí a že seš vytočená, protože myslím že každá kamarádka by tohle pochopila a vůbec, každý přeci pochopí, když se omluvíš dopředu, že nemůžeš na svatbu...mě taky mrzí, že moje spolubydlící z kolejí nevím jestli přijede, protože bude v srpnu rodit a nevíme jak miminko bude malinký a jak zvládnou cestu a tak...a přeci se na ní nebudu zlobit...myslím že ta tvoje kamarádka reagovala přehnaně a ty z toho nebuď smutná...jestli se s tebou kvůli tomu přestala bavit...tak to zase asi nebyla taková kamarádka o kterou by si měla hodně stát...nesmutni ;-) Jo a holky u nás další super zpráva...máme kapelu na svatbu :-) hurá hurá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jinak já kdybych neměla zvát lidi co jsem neviděla za poslední rok...tak bych nezvala vůbec nikoho z té Járovi rodiny z té jedné strany...protože ty jsem neviděla nikdy...za celých 7 let co jsme spolu..."ale je to slušnost že"...no pořád sem se s tím nesrovnala a leží mi to v žaludku :-( sem zvědavá na čem se nakonec dohodneme :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Uvidíš, ono se to nějak vyvrbí. A blahopřeju ke kapele. :) Mě zase včera naštvali rodiče, resp. otec, když mi řekl, že se na svatbu vůbec netěší, protože se tam bude muset bavit s příbuznýma a pak pojede takovou dálku domů. Jako určitě po něm nechci, aby skákal metr vysoko, těšení se není povinný. Ale může si to nechat pro sebe a aspoň neremcat kvůli cestě, když budeme mít pro mimopražský domluvenej odvoz. ]-(
Odpovědět
@assol :-) tak to jsem pořád na našich 11 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Tak to teda fakt potěší, takové reakce... :-| U nás je to spíš naopak, jedna snoubencova sestřenice má rodit dva měsíce před naší svatbou (jsou od Plzně), ale doufají, že budou moct přijet, aspoň na chvilku. Žádné urážení a vyčítání. No u ní by mi to bylo jedno, ale u táty, který mě má vést k oltáři, by mě taková reakce opravdu hodně zamrzela :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Gratuluju ke kapele :-) Jestli těch lidí nad rámec bude hodně, tak ať si to snoubencova strana zaplatí, když o to tolik stojí. Ono když se to pak přepočítá na peníze, tak už každý mluví jinak...
Odpovědět
Článek se načítá
@gabu13 Ahoj díky za podporu! A gratuace ke kapele! @assol Nesmutni, mě ty lidi taky tak štvou :D
Odpovědět
Profilova fotka
@assol to je taky hezký, muj otec se netěší protože je nervozní jak mě povede k oltáři a kvuli tomu že nestačí aby si vzal černý džíny a sako :-D Milanuv kamarád se netěší protže podle jeho slov to určitě bude hrozná nuda ]-( A co tu tchýni tu zvete?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g @hatsepsut Jo, některý lidi umí potěšit. Ale tak co, už si z toho hlavu nedělám. Tchýni jsme zatím ještě neřekli, že se budeme brát, takže jsme jí ani nepozvali. :-) Přítel sice pořád říká, že jí zavolá, ale skutek utek. :-)
Odpovědět
@assol Pritel je dobrej teda :D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Pohoda, ne... času dost. :-D Já jsem do něj napřed prudila, ale teď už na to kašlu, ujal se toho, tak já počkám, jak se to vyvrbí. Mně by vůbec nevadilo, kdyby nepřišla, takže ho nehoním. :-) Akorát mi vadí, že to nemůžeme říct babičce a dědovi, dokud to ona neví, a oni mě mají rádi a určitě budou mít radost, až se to dozvědí.
Odpovědět
@assol ty ae ja treba nechapu rpoc vubec s tim tak otalite? jasne tchyne je upne blba ae rpeci si neberes ji ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut No přítel se bojí reakce. Tak to radši odkládá. On je hrozně nekonfliktní a ona ho vždycky rozhodí. Má problém jí i normálně zavolat, to dokáže odkládat klidně půl roku.
Odpovědět
Ahojky holky! Tak jsem zase tu po docela náročném víkendu :-) V sobotu jsme byli nakupovat pro drobka oblečení a botky no a v neděli přijela moje babička, tak jsem celý den trávila u našich. Jinak ze svatbadekor mi už poslali balíček se zbytkem dekorací, tak se těším, až dorazí. Už se mi to začíná cosi rýsovat :-) @assol nic si z tchýně nedělej, že to ještě neví. To u nás přítel udělal tu chybu, že jí to řekl hned na začátku a ona do něj beztak teď pořád hučí, aby si takovou strašnou osobu, jako jsem já, nebral. Ale mi je to jedno. Ať si ta ženština dělá co chce. Já ji poslouchat nemusím :-) @gabu13 já budu mít družičky svobodné a bezdětné, teda zatím jsou :-D Ono žeprej se to tak má dělat. Ale měla bych i jednu vdanou, kdyby zrovna neměla malého prcka. Takže si vem toho, kdo je ti blízký a na tradici kašli :-) A gratuluju ke kapele :-) Jinak, docela se ti divím, že si do toho, koho pozvat, necháváš kecat. To u nás neexistuje. A když se někdo pokusí, tak mu slušně řeknu, že prostě ne a hotovo. Asi už jsem ale taková, že si do toho prostě kecat nenechám. Jako do ničeho :-) Naštěstí to všichni kolem chápou, takže mám klid. Jinak kdybyste chtěli vědět, co zase udělala ta ženská, co bude moje tchýně. Když jsme se s přítelem stěhovali dolů do bytu po ní, nic jsme neupravovali. Jenom jsem si chtěla nechat udělat oblouk, který propojil kuchyn a obývák, abyh tam mohla mít velký jídelní stůl. No a tchýně hned, ať zapomenem, že to tam nemůže být, že byla za statikem a kdesi cosi. No prostě dělala s tím mnoho problémů, ale naštěstí jsme její souhlas nepotřebovali. A ejhle, tenhle víkend si přijela a hádejte, co nahoře bourali. No stěnu, aby propojili obývák a kuch\ň. Já byla tak vytočená! Ale tak! Lhářka jedna ulhaná! Vymýšlí si věci, jak se jí to zrovna hodí. Koza blbá. Já jsem byla tak rozčílená, ale tak, že jsem už i Tomovi řekla, že takovou osobu u své dcery prostě nechci! Jak bych ji pak mohla vychovávat, kdyby její babička každou chvíli v něčem lhala? Jenom se potvrzujou moje slova, co je ona opravdu za člověka.
Odpovědět
@bronousek prosimte prestehujte se do vlastniho...takhle to jinak budes mit cely zivot! @assol to me mrzi, ae odkladat to nemuzete, navic kdyz jde ho jeho vlastni matku
Odpovědět
@hatsepsut tak to si piš. Už hledáme a zadala jsem to i do realitek, tak snad něco dřív či později klapne. Nebo se z toho zblázním.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Má samé krásné vlastnosti, ta tvoje tchýně. :-S Jinak k dekoracím: já teď sháním krabičky na "výslužky", což v našem případě asi bude jedna makronka, a hledám malé průsvitné krabičky, ale nikde je nemůžu sehnat. Na svatbadekor mají malé papírové, tak když nepochodím jinde, objednám je tam. @hatsepsut Máš pravdu, odkládat to nemůžeme. Řešili jsme stejnej problém, když jsme se od tchýně stěhovali - věděli jsme to už skoro měsíc a pořád jsme se neodhodlali jí to říct, až jí nakonec přítel poslal sms až v den, kdy jsme tam byli naposled. Doufám, že tentokrát to takhle nedopadne.
Odpovědět
@assol ona má celou řadu podobných vlastností. Ani se nedivím, že od ní taťka utekl. A víš co bylo úžasné? Že když se taťka odstěhoval, mohl za to Tom se sestrou. Mazec co? Rodičovská láska z její strany jak blázen. A co takhle to nějak zabalit do celofánu a ovázat mašličkou? Žádné průhledné krabičky jsem neviděla. Já asi budu kupovat na výslužky klasické dortové krabice a ty ozdobím mašličkou a hotovo. Jaképak copak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Tak to má přesně můj kamarád - jeho rodiče se rozvedli a máma se rozhodla, že je to vina jejího syna (mého kamaráda), a dodnes mu to vyčítá. Vážně nechápu, co za chorej mozek tohle napadne. S tím celofánem by to šlo, to je dobrý nápad! A udělali bychom k tomu visačky. Já jsem právě narazila na tuhle fotku a přesně takhle bych to chtěla, ale asi budu muset udělat nějaký kompromis.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Teda tvůj taťka je ale průďa :-| mohl si to odpustit, ale tak snad to nemyslel zle ;-) Jo a té tchýni bych to taky už doporučovala říct, protože za chvíli se to dozví z jiné strany a pak to bude teprve peklo!!! @makovaapanenka to je dobrá rada...ale my po nikom nechceme žádný peníze...já počkám s jakým tím seznamem se vytasí a pak to zkrouhnu a bude to...prostě řeknu že na tolik lidí nemáme a hotovo...a když budou mít řeči, tak řeknu že od nás taky nezvu ani tety a strejdy, natož všechny sestřenky a bratránky...no už to nebudu řešit a počám jak se to vyvine :-) @bronousek Broni fakt se odstěhujte...už je toho myslím až až s tou můrou!!! Jinak zapomněla sem ti napsat že ta tvoje sada bižu je fakt krásná :-) pěkný výběr :-) až mi je líto, že mám tak zdobené šaty, že už žádnou bižu pořizovat nebudu
Odpovědět
@assol no to vypadá opravdu moc pěkně! Ale v žádném eshopu jsem je teda ještě neviděla, leda zkus na ebay nebo na aukru, ale nevím. Myslím, že ten celofán bude fajn. Já tak budu balit po hrstech rýži a převážu to stužkou. Proto mě to napadlo :-D
Odpovědět
@gabu13 děkuju :-) vybírala jsem docela dlouho. Ale je fakt nádherná, jemná. Moc se mi nelíbí takové ty obrovské těžkopádné náhrdelníky a koruny ala marfuša z Mrazíka :-) To víš, že se odstěhujeme. Denně brouzdám na netu na nabídkách pronájmů, ale zatím nic. Musíme to nějak ještě vydržet :-(
Odpovědět
@assol @bronousek Holky drzim Vám pesti!!! Já teda osobne výsluzky dávám jen lidem kterí na svatbe nebudou - rozhodne nebudu davat svatebcanum
Odpovědět
@hatsepsut já budu dávat spíš jenom symbolicky. Pár kousků cukroví, trochu rolády a konec. Věci do výslužek budem péct doma, tak mi to ani moc nevadí :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?