Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Nechci tě stresovat, ale o pleť se musí pečovat pravidelně, jednorázové vyčištění nic neřeší. Já mám hypersenzitivní probelmatickou smíšenou pleť, a navíc jsem alergická na slunce, kovy, vodu a většinu kosmetiky. Mně osobně vyhovuje Garnier a Margaret Astor a každý měsíc chodím ke kosmetičce. A chce to hodně pít neperlivou vodu, minimálně dva litry denně.
Odpovědět
@assol Souhlasím s @tekame :) Já mám nastesatí kamaárdky v anglii, tak vydatne zásobují tamejsí rpodukcí:)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky :-) Tk s časopisama souhlasím, že to je samá reklama, ale pár obrázků tam taky je...ale články nic moc no :-| Jinak s tou mojí pletí asi bude největší problém právě to že já nic nepiju :-S ]-( já se nějak nemůžu donutit...vypiju za den tak 0,5 až 1 litr...nkdy ani to ne...je to hrůza, proto jsem taky tak suchá!!!
Odpovědět
@makovaapanenka nestresuješ :-) Já se o pleť starám vlastně každý den. Musím, jinak bych vypadala jak nevím co. Akorát teda nechodím ke kosmetičce. Doma se ale pravidelně peelinguju, natírám, používám masky. Akorát se nemůžu zbavit černých teček. Ani po žádné kosmetice. Tak jsem myslela, že by mi to mohlo pomoct. Co myslíš? Já s tím žádnou zkušenost nemám. Ty jo, tak jak vidím, tak si se svou puberťáckou pletí můžu ještě pískat, oproti tobě. A jak to děláš se sluníčkem a vodou? Když je tvoje pleť taková? To si vůbec nedokážu představit.
Odpovědět
Ahojky holky, v galerii jsem přidala bižuterii, co mi přišla. Je úžasná, nádherná, jemňoučká. Přesně, jak jsem si představovala :-) Mám z ní velkou radost. Jinak k časopisům. Ohledně svatby žádný nemám a ani jsem se vlastně nepídila. Mě víc vyhovuje internet :-) Ale odebírám třeba Maminku. Hodně se mi na tom líbí, že je tam docela málo reklam a když reklamy, tak co se týká dětských věcí. Už několikrát sem tam přišla na skvělý typ pro malou :-) Dneska frčím plavat na bazén :-D už se moc těším, až se odreaguju. Akorát jsem si dneska musela jít koupit plavky v celku. Včera jsem před zrcadlem probrečela docela dlouho, protože po těhotenství mám sice váhu zpět, ale tělo je "zdevastované" a hlavně břicho. No musím začít cvičit, jinak to asi nepůjde. Přemýšlím, že si stáhnu zumbu a budu skákat před TV :-)
Odpovědět
Ahoj holky, práva mi prisla objednaná spodnicka z ebaye - bez raminek, telova se vsitoou podprsenkou na samostatné zapínání a taky lehce stahující, no jsem z ní úplne nadsená, takovou jsem si pod saty presne predstavovaa: ) a jsou k ní i náhradní ramínka kdyby náhodou :D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Jo jo, to jsem četla, že v zahraničí je to normální, tyhle tělové spodničky... Hlavně kvůli nekrabatěním se šatů... Ale že nám v Čechách se nelíbí ta barva... ;-)
Odpovědět
@tekame Pockej, jak nelíbí?To nechápu? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut V Čechách chceme pod šaty bílé a krajkové prádlo. Tohle nám prý přijde málo sexy... :-D
Odpovědět
@tekame Jo takhle :D no já bych si teda - alespon osobne - nevzala pod bílé veci bílé prádlo..no a na to abych se cítila sexy zrovna na svatbu ho nepotrebuju, a korzetů, podvazků, puncoch a podobných vecí mám plnou skrín:D Takze pro me je důlezitejsí vypadat v tech satech práve co nejlíp :) ae rposti gustu...a bile pradlo fakt neni podle me sexy :D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Pokud se chceš "jen" zbavit černých teček, tak bych ke kosmetičce šla těsně před svatbou, aby se ti póry zase nestihly ucpat. Možná to nejdřív vyzkoušej jen tak, jestli ti to vůbec pomůže, ať pak nejsi zklamaná. Ale záleží taky na kosmetičce, jako všude bohužel ne všechny jsou kvalitní. Mně docela trvalo, než jsem našla tu svoji. Při první návštěvě se mě nejdřív zeptala, jakým způsobem se starám o pleť, co jím a piju apod. Když jsem jí popsala svoje problémy, tak se omluvila, že budu muset chviličku počkat, protože tedy musí převařit vodu na smytí masky, aby mi nevyskákaly fleky. Prostě stoprocentní profesionálka. Teď, když k ní mám přijít, už ji má převařenou a vychladlou předem. Jsem s ní maximálně spokojená. Alergii na vodu a kosmetiku mám naštěstí jen na obličeji (na parfémy vlastně i na krku a na zápěstí, takže si je stříkám pouze na oblečení nebo do podpaží). K "mytí" obličeje používám pleťovou vodu Garnier, no a když si myju hlavu, tak mi voda samozřejmě steče i na obličej a dvě hodiny pak vypadám jako po náletu neštovic, jsem oteklá a flekatá, ale naštěstí to vymizí samo. Na slunce používám Daylong 20, a to i v zimě, když třeba vykoukne sluníčko a jdu jen do trafiky pro noviny, jinak se mi vyhodí vyrážka. Proto jsem pořád jako ředitelka vápenky, opálím se pouze po dvou týdnech u moře.
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Holka, tak s tím pitím honem rychle něco udělej, a to nejen kvůli pleti (v tvém případě by možná opravdu postačilo jen začít normálně pít - tzn. aspoň dva litry neperlivé vody denně), ale i kvůli svému celkovému zdraví, protože si zaděláváš na dost vážné problémy s ledvinami a močovými cestami... Zkus ke každému jídlu vypít aspoň skleničku a taky si rozestav po domě sklenice s vodou na místa, kam často chodíš, a když uvidíš, že je plná, tak ji vypij a znovu doplň. A když jdeš ven, ber si pití s sebou. Pitný režim se dá naučit. Taky jsem dřív málo pila, ale naučila jsem se to a teďˇ, když nemám svoje tři až čtyři litry denně, mám prostě žízeň sama od sebe a nemusím se do ničeho nutit.
Odpovědět
Článek se načítá
@makovaapanenka k tomu pití. Byla jsem jako Gabu, taky jsem málo pila. Vlastně piju míň, než bych měla i teď, ale není to tak rapidní. Naučila jsem se to v těhotenství. To jsem měla žízeň pořád a pak když jsem kojila, tak taky. Ale teď je to takové něco mezi. Snažím se pít víc, ale nevím no. Už jsem přestala pít i kávu, místo toho si dělám Caro, takže do sebe aspoň dva litry vody a čajů dostanu. Ale chtěla bych víc. Asi skusím ten tvůj systém. To by u mě mohlo fungovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Tak dej pak vědět :-)
Odpovědět
Holky pitný řežim se odráží na všem...na pleti, zdraví i na váze. Pokud málo pijete, neodplavují se vám z těla škodliviny, tloustnete, mohou vás bolet záda a podobně.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek @makovaapanenka @akfs Já věděla že jak se zmíním o tom že nepiju, že mi dáte za uši!!! 8-) mě nadává každej a já i mám žízeň ale prostě se nějak nedonutím pít...vím že si zahrávám s ledvinama, my navíc máme v rodině s nima problémy, takže to nejspíš mám i dědičně a tak bych i kvůli tomu měla víc pít...když já ale pak nesnáším to, že potřebuju pořád lítat na záchod...já když víc piju, tak jsem pak na záchodě i 5x za hodinu...no to mě pak teda štve...takže to pití zase omezím a tak je to se mnou pořád dokola.... :-| Ale asi jsem od vás potřebovala sprdnout, abych zase začala pít...možná by se mi i ta suchá kůže zlepšila...zkusím ten systém se skleničkama po domě...třeba to pomůže, díky za tip ;-) musím je ale postavit někde kde na ně malej nedošáhne, jinak budeme mít doma potopu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Je pravda, že to lítání na záchod je otrava, ale pro krásu se musí trpět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem dnes byla u kadeřnice a asi budou rozpuštěné vlasy bez závoje, moc se jí líbily ty moje návrhy, akorát neví, jestli mi to bude držet, ale přinejhorším se prý udělá něco napůl vyčesaného a napůl rozpuštěného, tak jsem zvědavá, co nakonec vymyslí :-)
Odpovědět
@makovaapanenka já mám kadeřnici až tři týdny před svatbou. Doufám, že mi klapne ten závoj s korunkou, protože to je opravdu můj sen a taky tak trochu podmínka :-) Brýle mít nebudu, budou čočky, takže to nebude rušit celkový dojem. Jinak holky, bazón s whirlpoolkou byl úžasný! Relax jako už za dva roky ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Já jsem taky ještě nebyla na zkoušce, jen si nechat zastřihnout konečky a ofinu jako obvykle a ukazovala jsem jí svoje šaty, a co by se mi líbilo. Říkala, že zkoušku necháme na prázdniny :-)
Odpovědět
@makovaapanenka říkala jsem si, že je to nějak brzo :-) Mě to jak napotvoru strašně blbě vyšlo. Chodím k holičce co dva měsíce a teď jsme to musely rozpracovat do toho září tak, že to vyšlo že jeden týden půjdu na barvu a na střih a další týden teprve na zkoušku a pak za dva týdny svatba. Takže se k Markétce vlastně nastěhuju :-D
Odpovědět
Ahoj, já k holicce vyrazím na zk nekdy v léte - nebot me bude cesat mamina holicka a na abrvu chodim tady v praze ke své...tak jsem taky zvedavá..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já teď na holiče nějak krz tu školu nemám ani čas... :-D Ale nechávám si dorůst vlasy, takže ani na zastřižení konečků teď nepůjdu... To mě vždycky o ten pracný centimetr oberou... :-N Kadeřnice o mě ví (na ten můj termín), ale zkoušet půjdu asi o prázdninách - přece jenom, jsem nedočkavá. Asi si ještě v salonu vyzvednu stužku, kterou budou moje šaty opatřené, aby mi s ní něco na hlavě zkusila, když už to asi nepůjde se závojem... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mě nějak začíná štvát jak nám do té svatby všichni kecají...nějak to je ze všech stran...nevím jsem nějaká otrávená... Otázka : kdybych chtěla dospělý družičky...mus to být svobodný a bezdětný holky??? Já si myslím, že se na to už nějak v dnešní době nehraje...co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Jestli si necháváš dorůst vlasy, tak by sis je naopak měla nechat pravidelně zastřihávat (ale u kvalitní holičky, která odstraní opravdu jen oslabené a roztřepené konečky). Mluvím z vlastní zkušenosti. Když jsme se se snoubencem seznámili, měla jsem krátké nekvalitní vlasy zničené pravidelnými trvalými. Všichni mi vždycky říkali, že na dlouhé prostě nemám, ale po roce jsem se od přítele nechala ukecat a zkusila si je nechat narůst a výsledek? Sice mám vlasy pořád jemné, takže to na fotkách možná tak nevypadá, ale všichni mi je obdivují včetně mojí kadeřnice :-) Ovšem chce to o ně pečovat. A taky mám jako jedna z mála svých vrstevnic pořád svoji barvu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Nejhorší je první měsíc po oznámení svatby. Všichni jsou toho plní a chtějí se podělit o své "dobré" rady a nápady :-) Nejlepší je říct jen to nejnutnější (termín a místo, případně údaje o ubytování apod.) a s ostatním je odbýt, ať se nechají překvapit :-D A s družičkami je to úplně jedno, hlavně aby to byl někdo, kdo je ti blízký
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka To já naopak s vlasama nemám problém - spíš naopak... Mám jich tolik a jsou akorát husté. Takže jim chybí už jen dýlka. Ale i to už doháníme. ;-) Mně rostou docela rychle, takže to nechám být a za půl roku mám pět centimetrů k dobru... ;-) Jinak já si dávám melíry, ale teď jak jsem půl roku nikde nebyla, tak už mám zase barvu svoji. Ale na svatbu si melír zase dám... ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, dalsi rpoblem:( Nemuzu se zucastnit svatby kamaradky - kvuli skolnim povinostem ( trosku slozitejsi - pokud nebudu mit vykazanou akademickou cinnost, nezvysi mi mi pristi rok stipendium.. chapali byste ze kdyz se ji omluvite tak se s vama prestane bavit a da vam najevo ze jste ten nejhorsi povl????boze...
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Tak to je zapeklitý... :-( Taky by mě to mrzelo, ale jelikož vím, že škola je sviňa, tak bych to nerozebírala...
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Ach jo, to je hrozný. Mě by taky mrzelo, kdyby se nějaká blízká kamarádka omluvila, ale pochopila bych to. Třeba jí jenom pracujou nervy a zase se uklidní. @gabu13 Já bych někdy vraždila. Už bývám na kamarádky docela ostrá, protože kecy typu "To se musí/to se nehodí/je to hezké, ale ne na svatbu" mi už pijou krev!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?