Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
@makovaapanenka Ahoj, moc dekuju, snad to dopadne dobre, vysedky budou rpisti tyden..ted jsem lehla s chripkou :( @smisca Dekuju! Holky, budu tu az zitra ted se posinu do postee, je mi fakt blbe: ( mejte se krasne!
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Děkuju za radu. Ta Madora mě lákala, ale nakonec si je asi nechám šít v Praze, cesta tam by byla zbytečná kompikace navíc. Máš pravdu, že s tím asi nemá cenu otálet. Kdybych zhubla, tak je zaberou, a jak se znám, to se stejně nestane. :)
Odpovědět
@assol já určitě v Madoře. Chystám se tam na návštěvu a hlavně taky zkoušku šatů někdy koncem dubna, ale to ještě nevím jistě. Každopádně šijou i podle fotek, takže cokoliv pro ně není problém. Když tak koukni do diskuze Madora - český výrobce svatebních šatů. Jsou na ně skvělé ohlasy.
Odpovědět
@assol četla jsem, že paní z Madory nasbírá šaty v tvé velikosti a přijede za tebou, takže ani dálka by nebyl problém :-) Je to na domluvě :-) @gabu13 já původně taky chtěla, že se namaluju sama, ale nevím nevím. Pořád se rozmýšlím.
Odpovědět
@hatsepsut uzdravuj se! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Jako mě nepřipadá že bych se líčila přeplácaně, nebo špatně...maluju se už od 15 let sama a nikdy mě nikdo nikam nelíčil ,ani sem nikdy nebyla u kosmetičky...takže já na to ani nejsem zvyklá, tak proto mi to příjde i lepší se namalovat sama...nevím no...tak nějak je mi to příjemnější...jen holky prosím si o radu...jako ve svých 28 letech mám někdy problémy s pletí...mám jí suchou že se loupu a přitom se mi sem tam udělají takové červené tečky...ne jako akné, ale prostě ta kůže není úplně ok...myslíte že by na to zabral nějaký kosmetický přípravek??? asi zajdu do lékárny a poptám se...protože se bojím že to pak na fotkách bude hrůza...nebo máte někdo podobnou zkušenost a poradíte nějaký krémík?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Tak se brzo uzdrav...chřipajzna je potvora!!!
Odpovědět
@gabu13 já mám po porodu docela problém s akné, používám řadu z avonu pro puberťáky :-D Tudíž ti moc neporadím. Asi nejlepší bude opravdu zajít do lékárny a něco vyzkoušet. Slyšela jsem, že Vichi je dost dobrá značka. Ale jinak fakt netuším, každému sedí něco jiného. Mě hodně pomáhaly třeba i Garniery.
Odpovědět
@gabu13 @bronousek dekuju hoky, nakonec jsem to nevydrzela jen v posteli - navic sama :D mam asi 38, 7 ale verte tem tepomeru, rtutovy nemam :( tak se apson tesim z te zahradky na okne - muz mi vcera nakoupil asi 8 ruznych kvetinacku s bylinkama, pry uzasne voni, akorat to necitim :( @gabu13 sysea jsem ze hodne zabira eucerin..ale nevim konktretne ktere vyrobky A jinak, ja se taky nalicim sama, mam dost specificky predstavy o tom co mi slusi :D a vim ze by me kosmeticka nutial bud do a) jemnycho tonu - "serikova se k barve vasich oci uzasne hodi!" nebo metalicke odstiny " je to hit" nebo klasika glamour - ruda rtenka inky " to nikdo nebude mit" ( ja to na spolecensky akce pouzivam skoro porad...takze mam predstavu o vystinovynych ocich do cokoladovych tonu s jemne zlatym nadechem, tmave hnede lince, ruzovo zlate tvarence a svetle ruzovo zate puse.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut No teda, snad tě to co nejdřív přejde! Závidím vám, holky, co se budete malovat samy, taky bych to udělala, ale neumím to. Bylo by to fajn, o starost míň, penízky ušetřený... No snad bude aspoň kosmetička šikovná.
Odpovědět
@hatsepsut jak já to poslouchám, tak se nejspíš nalíčím taky sama :-) Já zase používám kombinaci tří stříbrnošedých odstínů a bílého odstínu do koutků a k obočí. A babička mi třeba říkala, že mi to strašně sluší, to líčení. I ven se líčím spíš výrazněji, aby to šlo k brýlím, ale na svatbu si budu pořizovat čočky, tak to budu msuet ještě zkusit potom. Přinejhorším mi udělá fotografka retuš obličeje :-D
Odpovědět
@assol Dekuju a neboj jen do toho nesmiš nechat kecat- tedy pokud jsi jako ja: )) ja co prave slysela tak ze hodne nevest se v tom iceni co jim nekdo vytvori neciti - viz moje tlusta recka svatba haha :D proto se v nem musis citi sama a pak to bude presne to rpavé :))
Odpovědět
Článek se načítá
@bronousek jee nebooj:) ja ymsim ze to bude super liceni, moc s emi ibi ale nesedi mi
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Tak to se neboj, já jsem dostatečně rejpavá a s něčím nepěkným na obličeji neodejdu! :-)
Odpovědět
@assol a tak to má být!! :D :D
Odpovědět
A holky nad čištěním pleti před svatbou jste nepřemýšlely? Já právě uvažuju, že bych si tak tři týdny až dva před svatbou zašla na kosmetiku na čištění. Po porodu mám docela akné a nejspíš by to chtělo trošku "protáhnout" :-)
Odpovědět
@gabu13 Ahojky já mám taky hrozně suchou pleť a strašně citlivou, takže mi sedne málo který krém a myslím si, že ty červené tečky máš proto, že když je pleť vysušená začne se takhle "otvírat". Nebo to taky může být tím, že máš špatný krém a dělá ti to vyrážku. Já jsem teď narazila na první krém, který mi opravdu perfektně sedl, ale to si musíš zkoušet sama. Většinou je lepší se někde zeptat na testry než za to vyhodíš peníze, potom si ten krém natři na pusu a když tě nebudou pálit, ani se ti neudělá vyrážka nebo něco jinýho, tak pak by ti měl sednout. Já mám teď lékárenskou kosmetiku Alcinu - colagenový krém, stál něco přes tisícovku, ale fakt je to první, co mi nedělá zle, takže jsem spokojená. Dobrý je taky od vichy (prodávají v lékárně), musíš si říct o speciální na velmi suchou a citlivou pleť. Snad ti to k něčemu bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs Děkuju moc :-) tak já zajdu do lékárny a poptám se...já jako akné mám jen pár puntíků...nikdy, ani v pubertě jsem s tím neměla problémy...ale když mám mít MS tak se pár pupínků objeví, ale ty tečky jsou takové jako divné popraskané nevím co a je to právě většinou vidět na fotkách :-( no zkusím to pořešit s nějakou paní lékárnicí a uvidíme :-)
Odpovědět
@gabu13 a nebo se skus poptat u kožní lékařky. Můj k ní myslím docházel kvůli problémům s pletí a dost mu poradila. Třeba ti i ona řekne, jakou mast nebo krém bys na to měla mít.
Odpovědět
@gabu13 Mně vždycky nejlíp poradí kosmetička, na kožním máme hroznou babu. Já teda naštěstí problémy s pletí nemám, jen mám citlivou a sušší pleť a vím, že kosmetička mi říkala, že když je pleť přeschlá, tak se můžou objevit červené tečky. Však uvidíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Však nemá cenu stresovat, to jenom já jsem takovej plašan :-D @makovaapanenka Jestli se ti daří v práci a i doma máte pohodu, tak to je jenom dobře ;-) Věřim, že se všechny z mrtvého bodu zase rychle posuneme... @assol Už taky začíná uvažovat o šití šatů, ale vůbec netušim, komu to svěřím. Jestli budeš mít nějaký tip, tak budu jedině ráda, když se podělíš ;-) @gabu13 Já mám s pletí , respektive s celou kůží taky problémy. Trpim na ekzémy, ale co mi vadí ještě víc je to, že se mi špatně hojí jakýkoliv sebemenší pupínek nebo ranka. Takže se radši psychicky začínám připravovat na nejhorší :-( A jinak co se týká líčení, přijde mi fialová zajímavější. Tim spíš, jestli dohněda "nosíš" denně, vybrala bych si něco jiného. Aspoň tak to zamýšlím já ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Já to vidím na Linii Praha, zatím na ně čtu a slyším samé pozitivní ohlasy. Dneska mi přišly od kamarádky svatební časopisy z USA, tak je celej večer čtu. :-) Na jednu stranu je to nádhera, na druhou stranu jsem z toho smutná, že takový super věci nejsou k dostání i u nás. Dokonce ani takovýhle časopisy! K vzteku...
Odpovědět
Profilova fotka
@assol To je fakt, tady jsou časopisy samá reklama a vypovídací hodnota článků nulová... ]-( Škoda. Ale aspoň, že je internet... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@assol @tekame tak já jsem po žádných časopisech nepátrala, tak ani nevim, o co přicházim. A možná je to tak lepší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Já je občas takhle prolítnu v trafice. Kupovat to totiž nemá vůbec cenu.
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Přesně! Samá reklama a dva nicneříkající články. Tyhle časopisy maj kolem 200 stran a jsou v nich velký fotky a tak. Super.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Tak to teda velká závist... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Akorát že naše "úplně jiná" svatba mi teď už nepřipadá tak jiná. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@assol :-D Víš kolik jich v Americe je, kdo chce být jiný? Tak se na to klidně můžou specializovat - trh mají přece jenom jiný, větší. A my Češi jsme starý konzervy... Takže není problém mít "jinou" svatbu. Holt to ale v Americe už jako "jinou" svatbu nevidí... Ale u nás budeš origiš. ;-) A Amerika je daleko... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Máš pravdu, díky za uklidnění. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?