Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
Ke lstím a trikům - klidně mě odsuzujte, ale kdybych svému snoubenci rovnou řekla, že půjčení mých šatů stojí 7 800, tak bychom se akorát pohádali, že je to moc drahé... Takhle jsem mu nejdřív řekla, že šaty stojí 25 000 (jejich skutečná cena - chtěl totiž, abych si je koupila). Když jsem viděla, že se o něj pokoušejí mdloby, dodala jsem, že mi to přišlo dost drahé, tak jsem si je raději půjčila a že půjčovné činí 8 800 (skutečné půjčovné před slevou). No a když jsem doplnila, že mi dali 1 000 slevu, chválil mě, jak jsem dobře pořídila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes mi to pořád vypadává, ach jo :-S ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Haúúúú dneska snad nic nenapíšu... Ale já vim, co tomu je... Maj to rozbitý... :-D @makovaapanenka U nás to není u snoubence, ale v rodině... Obzvlášť v té přítelově... Ale tam přítel říká fakt nadsazené ceny... Prý ať se zalikají, když jsou tak závistiví! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@assol No já teda zelenina říkám tomu zelenému, co nejsou kytky :-D U mě to budou konkrétně palmové listy a listy salalu (ne SALÁTU :-D - neptej se mě, co to je :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame A tobě jsem taky psala, že se mi moc líbí téma tvojí diplomky a že mám hřbitovy moc ráda, protože podle mě se podle nich dá poznat národ, a že nejhezčí hřbitovy jsou v Norsku a nejošklivější ve Francii, aspoň teda co jsem viděla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Opožděně všechno nejlepší k narozeninám! :-) Snad se brzo udzravíš. Jak jsi dopadla na CT? A koukám, že sis vrátila profilovku, ale nevidím tam údaje o svatbě =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Jo jo, přišla jsem na to, že hřbitovy, i když už zarůstají celé břečťanem, tak mají úžasnou atmosféru. A nejkrásnější jsou secesní hrobky na Olšanech. To pak člověk přijde i na to, že kdysi bylo normální pro architekta, dělat monumentální hrobky. A byla to čest. Takový Kotěra nebyl "pouhý" městský architekt... No jo, o tom bych mohla povídat do nekonečna... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame No já si právě na ty monumentální hrobky moc nepotrpím, mně se nejvíc líbí norské hřbitovy proto, že je to vlastně takový trávník a na něm rozmístěné náhrobní kameny, každý jiný a u nich řezané kytky... No romantika! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka A vidiš, zrovna velké hrobky na Olšanech nepůsobí nějak nepatřičně. Ty tam prostě patří... :-) Všechno je to lemovaný břečťanem, ve stínu stromů... Ta atmosféra je úplně jiná... Taková naše. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Já netvrdím, že působí nepatřičně, mně se jen prostě tolik nelíbí :-) No ale aby nás administrátorky nesmazaly, tohle není příliš svatební téma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím milé "kolegyně" :-) Tak jsem dočetla všechny Vaše příspěvky a nevim, na co mám reagovat dřív :-) K hádkám: musim se přiznat, že jsem cholerik, prostě čas od času potřebuju "vybuchnout", ale za chvilku už je všechno dobré, jako by se nic nestalo. Honza je docela kliďas, takže už si zvyknul, ale nemá to se mnou chudák lehké... Ale když jsou nějaké problémy, tak je řešíme rozumně a ne hádkou. Co se týče výzdoby na auto, tak něco jednoduššího plánuju vyrobit. Ale dávat za profi výzdobu jednoho auta cca 800 Kč se mi fakt nechce. Limuzínu teda mít nebudeme, budeme vycházet z toho, co bude v rodině k dispozici. @hatsepsut Taky se dodatečně přidávám s gratulací k narozkám. Vše nej a hlavně to zdraví! @tekame Před rokem jsem se taky těšila, až budu mít po státnicích. Ale měla jsem docela vítr z toho, že neseženu práci, takže bych si svatební přípravy nemohla užívat. Ty už to máš s prací po škole vyřešené?
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Zdravím, dlouho jsem tě tu "neviděla" :-) My jsme se snoubencem cholerici oba, takže máme doma občas itálii, ale jsme spolu už sedm let, takže si myslím, že je náš vztah dostatečně "prověřený", jestli se to vůbec o nějakém vztahu dá napsat :-) A co nového s přípravami, jak to vypadá s šaty?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@makovaapanenka Já sem chodim pravidelně, akorát nestíhám přispívat :-) No přípravy jsou pořád na stejném "mrtvém" bodě. Akorát jsem si koupila botky. S šatami jsem nepokročila, v neděli jsem sice byla v salonu Venesis, ale šaty, které se mi líbily nejvíc, mi vůbec neseděly přes prsa :-( Začínám uvažovat, že si šaty nechám ušít. Všude mají šaty s vlečkou a já jí prostě nechci (ani připnutou). A copak svatebního zrovna zařizuješ ty?
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca No já jsem teď právě taky na mrtvém bodě, cítím se nějaká otrávená, ani nevím proč... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Že by jarní únava? Už by to chtělo hezké teplé slunečné počasí. To mi vždycky dodá energii. Akorát jí pak hned vybiju na zahradních pracech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca @makovaapanenka Tak koukám, že na mrtvém bodě jsme všechny... :-D To co hodně hořelo jako fotograf, DJ, místo a matrika, tak to mám zaříuené, šaty taky, kaeřnice a vizážistka o mě ví, ale na to všechno je ještě brzy, květinová výzdoba brzy... Jenom oblek pro ženicha... Ale ten bude miset počkat po státnicích... Takže teď je prostě plonkový čas, kdy (ani když bych neměla školu) se prostě nic neděje... @smisca No, tak s prací to bude problém, to vím, alr strasovat se nehodlám. Já se spíš bojím, abych ji nenašla brzy, aby mě nechtěli ještě před tim zářím! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca To snad ne, snažím se jíst vitamíny a citím se docela dobře, v práci se mi daří a se snoubencem i rodiči taky všechno v pohodě, ale nějak jsem prostě uvízla na mrtvém bodě a nemůžu se rozpohybovat, protože to nejdůležitější už máme a na ostatní je ještě dost času
Odpovědět
@makovaapanenka neboj, neshodíš se. Já jsem si nakonec objednala bílou organzu, jedna družička je moc šikovná na různé aranžmá, tak jí to dám za úkol, něco na ty auta vyrobit. Jinak bude klasika, bílé stuhy do V. A k těm úškokům. Já to spíš dělám tak, že se nezmiňuju, když se přímo nezeptá a to je málokdy :-D Myslím ohledně těch cen. Tom totiž moc neví, co co stojí a tak by mu přišlo drahý i kdybych mu řekla, že prstýnky stály tisíc korun. Takže vždycky řeknu buť, že cena byla "normální" a tím je to vyřešeno :-D Jinak holky, včera jsme se s mamkou byly podívat do místní Galerie a je rozhodnuto. Obřad bude tam. Zrovna tam byl i pan majitel, tak jsme to zrovna domluvili. Ono je to sice zatím ve výstavbě, ale hotové to bude už na konci dubna. Takže jim to tam v září pokřtíme :-) Možná budem viset i na čestném místě :-D Jinak výzdobu místnosti si na starost berou babky z úřadu, takže super, že se o to nemusím vůbec starat. Dneska mi má přijít bižuterie, no nemůžu se dočkat :-D A přijede i tchán, tak do něho začnu hučet ohledně svatebního menu a složení rautu. Musím mu taky připomenout ty minizákusky, jak je na tom ta paní, co je bude péct. Slíbila mi vzorky a zatím nic. Ale je fakt, že před dvěma měsíci chudinka pohřbila manžela, tak na ni nechci moc tlačit.
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka @bronousek Tak zrovna s tou cenou mi to nepřijde nic hrozného, to jsme vždycky s maminkou dělaly otci. Ale to bylo hlavně proto, že otec absolutně netuší, kolik co stojí, takže boty přes 500 Kč jsou pro něj šíííleně drahé atd., tak jsme buďto upravovaly skutečnou cenu, aby líp zapadla do jeho představy, nebo prostě zamlčely, že je to nové a tvrdily, že už to máme dýl. :-) Příteli tohle dělat nemusím, protože není škrt a ví, kolik co stojí, ale rozhodně neodsuzuju, že to někdo dělá (však jsem to dělala taky). :-) Já měla na mysli spíš to, když si tu holky radí, aby příteli zkontrolovaly zprávy nebo maily, nebo aby si holka koupila kytku a předstírala, že jí dostala, aby přítel žárlil... To mi přijde fakt ubohé.
Odpovědět
@assol tak to opravdu ubohé je :-D Já jsem tomovi nikdy nevlezla do mobilu a už vůbec ne na email! Tohle bych si nikdy nedovolila. Dokonce si nedovolím mu vlést ani do batohu, co nosí do práce, ani do peněženky. Nevím, my jsme byli vždycky vychovávání v takové úctě k určitému soukromí. A vím, že on by taky nic takového neudělal. I když samozřejmě že nikoho jiného nemám, takže nemám co skrývat :-) A Tom taky ne. Na 100% mu věřím, protože ho znám a vím, že na tohle by neměl žaludek.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Právě, já bych si to taky nikdy nedovolila, nechápu, že to někdo udělá. =-) Když ve vztahu není důvěra, tak k čemu ten vztah je?
Odpovědět
@assol přesně. To jako míní tohle dělat donekonečna? Na to bych ani neměla sílu. Jak člověk jednou zapochyuje, tak pochybuje pořád, i když třeba nevědomky.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Souhlas. Nedokážu si představit, že bych celej život strávila s někým, kdo mi nedůvěřuje, nebo komu nedůvěřuju já.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Jako s těma cenama, to není žádná lest...to je spíš v zájmu zachování domácího klidu..to mamka dělala taky dycky...protože táta přesně jak říkáte, nikdy nechápal co kolik stojí...nikdy nechodil nakupovat a i oblečení mu kupovala mamka...tak buď jsme všechno měli "levný" a nebo mamka dycky říkala "to mám prosím tě už za svobodna" :-D to táta samozřejmě věděl, že to říká ze srandy...ale nikdy do toho nerejpal...peníze byly a budou a co s nima že :-)Přítel mi do cen naštěstí nekecá...když já mám pocit, že to je moc, tak to stejně nekoupím a nebo se s ním nejdřív poradím a hledáme kdyžtak jiné alternativy:-) A s tím bodem mrazu jsem na tom stejně...nějak nevím co teď dělat...tak jsem se dala aspoň do hledání nějakého vtipného mota na oznamko...my totiž nechceme takové ty verše o lásce, my jsme asi trochu divní :-D No a taky jsem zkusila líčení...jedno do hněda, což se tak maluju většinou, protože mám zelený oči, tak to tak nějak je v tonu a nebo do fialova...ale nevím no...tak mi kdyžtak mrkněte do albíčka a když poradíte, tak budu ráda :-)
Odpovědět
@gabu13 koukla jsem na líčení a jsem pro hnědou. Jde ti krásně k očím. Fialová se mi na tobě zdála taková zbytečně "světlá", nevýrazná :-) Navíc hnědá je přírodní barvička a bude to vypadat přirozeně. Možná bych jenom trošku ztmavila, ale to se určitě ještě doladí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Gratuluju k místu obřadu! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol To si tady vážně někdo radí...? :-o No tak to je fakt hrůza ]-( Pro mě vždycky bylo soukromí nedotknutelné, takže by mě ani nenapadlo prolízat snoubenci mobil nebo mail! A očekávám totéž, i když samozřejmě nemám co tajit, ale jde o princip. A když snoubenec třeba chce, abych mu přinesla mobil z tašky, přinesu mu celou tašku, i když mi říká, že do ní klidně můžu sáhnout. A kdybych si přinesla kytku, tak by řekl, že je to super, že aspoň ušetřil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Mně se teda na tobě víc líbí to fialové, podle mě ti krásně zvýrazní oči, máš je fakt nádherné. No ale já tomu nerozumím, mě bude líčit kosmetička :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám otázku na holky, co si nechávají šít šaty: Kdy si je dáte ušít? Já mám pocit, že je na to zatím hodně času, že třeba do svatby ještě zhubnu nebo ztloustnu, takže čím pozdějc tím líp, ale zase dokud nemám šaty, nemůžu koupit boty, řešit účes atd. Jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek @makovaapanenka díky za tipy...já se tada normálka líčím takhle do hněda...a Broni máš pravdu, chtělo by to ztmavit tu hnědou...ale já už doma tmavší neměla...budu muset vyrazit někde do drogérky a něco koupit :-) Byla to zatím jen taková zkouška...no uvidíme...já se budu určitě líčit sama, nejsem zvyklá chodit ke kosmetičce a asi bych mrkala a tak a tohle bude rychlejší a jednodušší a taky dle mých představ...jen to musím nacvičit a pořídit ty správné stíny no. Teda do mobilu já taky nelezu i když my před sebou nic netajíme...máme účty společné...na maily víme taky oba svoje heslo...ale nelezeme si tam...jen někdy řeknu příteli ať mi jde do mailu a třeba se podívá co mi kdo poslal, nebo ať mi něco vytiskne a tak, když třeba nejsem u netu a něco čekám...ale jinak si tam za záměrem že tam najdeme kostlivce nelezeme...jako proč taky že...když nemáme co skrývat :-D @assol no já původně plánovala si je nechat ušít, ale nakonec jsem si je půjčila...ale myslím že ti je ušijou třeba v té Madoře docela rychle...tipuju do 14 dnů...a klidně bych si je nechala ušít a oni by ti je popřípadě pak zúžili, kdyby si tak hodně zhubla ;-) toho bych se nebála...co jsem tu četla tu diskuzi o madoře, tak ta paní tam je dost ochotná ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?