Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
@gabu13 já bych taky tak velkou svatbu nechtěla ani za nic. Kamarádka ji takovou měla, byly jsme tam pozvaní. Měli asi 125 lidí a můžu ti říct, že katastrofa. Zaprvé se nikdo mezi sebou neznal, protože tam pozvali opravdu i lidi, co se s nima nestýkají, hodně kamarádů atd. A zábava docela vázla, než se někdo odhodlal s někým seznámit. Taky v tom sále bylo k nehnutí a u stolu to samé, protože v té hospodě měli co dělat, aby tam tolik lidí nacpali. Navíc jídlo nosilo pět servírek a naprosto nestíhaly. Takže se jedno na etapy, což mi taky nepřišlo nijak super, navíc než se k nám dostalo jídlo, uplynula beze srandy další hodinka. Jako o ničem. To byl zlom, kdy jsem se zařekla že víc jak 50 lidí opravdu ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Tak to jsme o víkendu řešily úplně stejný problém. Já jsem byla včera u našich a měla jsem s maminkou debatu, koho z příbuzných pozvat. Já jsem nechtěla řešit, koho zveme na oběd, koho na party, koho jen na obřad atd., takže jsme chtěli posílat jednotný oznámení, kde bude rovnou pozvání i na party (oběd nebude). A maminka se včera vytasila s tím, že musím pozvat všechny její bratrance a sestřenice plus jejich děti, což jsou vesměs lidi, které bych na ulici nepoznala, protože jsem je viděla maximálně dvakrát v životě. Když jsem jí řekla, že v tom případě bych musela pozvat i tetiny sourozence, podotkla maminka, že ty zvát nemusím, protože to nejsou pokrevní příbuzní! Přitom tetina bráchu vídám dost často, rozhodně stokrát častěji než všechny ty bratrance a sestřenice. Naštěstí jsme obě zachovaly klidnou hlavu a nebyla z toho hádka, ale dopadlo to tak, že s jednotným oznamkem se můžu rozloučit a nechám vytisknout asi dvacet nebo třicet jenom oznámení, které dám mamince, ať je rozdá, komu chce. |-| Ale jinak jsem domluvila předmanželskou přípravu a přítelův strejda mi nabídnul, že mě na obřad poveze v limuzíně. Takže i pozitivní věci se děly o víkendu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Tak ještě že jste se s maminkou domluvily :-) Jako chápu, kdyby chtěla, abys pozvala svoje bratrance a sestřenice, ale JEJÍ... No to by nám počet hostů pěkně naskákal :-D A gratuluju k limuzíně! Jakou má barvu? A jaké na ní budeš mít kytky?
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka No přesně. :) Mám si vybrat mezi bílým lincolnem a černým mercedesem, asi budu brát mercedes, sice černá zrovna "nevěstovská", ale lincoln se mi moc nelíbí. A zdobit ho nebudu vůbec, já mám ráda auta a líbí se mi, jak jsou. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol A jaký mercedes to bude? Nějaký nový? Ty jsou krásné! Ale ty staré hranaté se mi nelíbí.
Odpovědět
@assol kámoška měla černou oktávku náhodou to vypadá moc luxusně černý auto ... jinak mi mluvíš z duše na co auto zdobit stačí vyleštit :-) akorát ostatní tomu nějak moc nerozum, svědkyně říká že alespoň jedno auto by mělo být nazdobené ...
Odpovědět
@assol tak limuzínku jo? :-) Tak to závidím. Já zadala bráchovi, aby mi sehnal nějakou káru, ale jelikož budeme mít obřad nejspíš přes cestu od baráku v galerii (stále v jednání, babky na úřadě pořád něco vymýšlejí :-D ) tak jde jenom o cestu na hostinu. Takže nevím, jestli mám třeba řešit i výzdobu aut. Jinak objednala jsem si bižuterii a mám z ní ohromnou radost. Doufám, že brzo přijde, už se nemůžu dočkat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@assol to je super že ste to vyřešili v klídku :-) ;-) My pojedeme naším autem na focení - to si taky nazdobíme když už mam koupenou výzdobu na auto... a na obřad pojedeme kočárem. Akorát sme zjistili že kočár je jen pro 2lidi(pro nás), počítala jsem že bude aspon pro 4 abychom mohli vzít mého dědu s babičkou :-p tak další komplikace :-( Nedavno jsme se s přítelem trošku neshodli na hostech. On volal svojí sestřenici kterou chce za svědka aby jí to oznámil a ona mu řekla, at počítá s tím, že se přijedou podívat jak se žení i jeho teta se strejdou - který nezvem na hostinu... tak začal vymíšlet že je teda pozve když přijedou se podívat takovou dálku (200 km). Tak jsem mu řekla, že nebudem zvát každýho kdo si "řekne" a že sme se dohodli že svatba bude jen s příbuznýma v přímé linii (rodiče,prarodiče,sourozenci) a že bych v tom případě musela taky pozvat svoje 4 strýce s manželkama a tetu s bratrancem, což by značně navýšilo plánovaný počet hostů...
Odpovědět
@kristyn.g přesně to nemám ráda. Když se člověk na něčem domluví, počítá s tím, řídí se tím a pak přítel přijde a nejradši, aby bylo všechno jinak. Tak to mám sem tam taky. A to je asi jeho jediná vlastnost, která mě teda opravdu vytáčí :-D Snad to nějak vyřešíte v klidu :-) Každopádně dalších tak 15 lidí by teda rozpočet určitě navýšilo. Otázkou je, jestli jsi ochotná do toho jít...
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek no to mě taky docela naštvalo, že radši než aby jim řekl, že NE tak je radši pozve ]-( Taky to snad vyřešíme v klidu...
Odpovědět
@kristyn.g to víš, že je to jednodušší, říct radši, ať přijdou. To mám doma taky toto :-) Ale naštěstí jsme nějak hosty sestavili už před několika měsíci a neměníme to. Nechala jsem už udělat jmenovky a hotovo. Takže i kdyby něco někdo měnit chtěl, tak nemůže :-D Musím přiznat, že to byla trošku "pojistka" než se do toho někdo začne montovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek no vidíš to je super výmluva :-) ale ten muj by mi řekl, že jmenovky se přidělaj... no a stejně už mam hotový vývazky kterých je jen určitý počet podle puvodního plánu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@kristyn.g já si je nechala dělat (jmenovky) od jedné paní a nejspíš už nemá ani ten papír, na kterém to je, takže smůla :-D nic se předělávat nemůže :-D Jo a pročítala jsem některé diskuse a víte co mě překvapilo? Kolik lidí je tady na foru "provokatérem". A mě to v některých případech znechutilo natolik, že jsem tu diskusi po pár příspěvcích zavřela. např. dneska diskuse ohledně svatebních novin. Holčiny prosily o inspiraci a dočkaly se tak možná urážek od jistých osob, že jsou neschopné, že nedokáží nic vymyslet. No jako nečetla jsem dál, dost mě to vytáčí takoví lidé. Akorát nechápu, proč lezu do tématu, se kterým nesouhlasím a kazím náladu ostatním a hádám se. No, to je jenom moje úvaha :-D Ale docela mě to štve, člověk si chce pročíst diskusi, najít inspiraci a dočte se jenom, jak jsou ostatní lidé v té diskusi podle jistých lidí hloupí. Ach jo. Proto chodím vlastně jenom sem za váma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek já taky některé diskuse co si pročítám tak se u toho docela pobavím, nebo naštvu... Taky jsem si všlimla že je tu docela hodně provokateru. Taky s těmna novinama. Když někdo žádá o vzorek novin a já vím že svoje noviny rozesílat nechci každýmu kdo si řekne protože tam mam svoje citlivé a soukromé informace tak jen dám odkaz ale rozhodně nebudu nikomu nadávat, jsou takové nevěsty kterým nevadí svoje noviny poslat(až budu mít po svatbě tak mi to taky asi vadit nebude), taky jsem je dostala od jedné nevěsty která se sama nabídla že pošle :-) Já jsem tedy osobně za beremko ráda, nedokážu si představit že bych svatbu připravila bez něho :-D sice určitě připravila, ale určitě bych se u příprav tolik nebavila, a kamarádi maj ode mě taky pokoj když se o svatbě vykecám tady, a našla a zjistila jsem tu mraky inspirace a informací :-D
Odpovědět
@kristyn.g no já jsem si říkala, že taky nějaké ty noviny udělám, klikla jsem na diskusi a asi za deset minut jsem z tama znechuceně odcházela. Někteří zde prostě sežrali moudrost světa. Já jsem původně noviny dělat nechtěla, ale uvidím, kolik času bude a jestli bude hlavně nějaký nápad. U nás tady to žádná tradice není, vlastně o tom nikdo neslyšel, tak si s tím takovou hlavu nedělám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Jo, bude to jeden z těch nových, typ přesně nevím, protože jsem ho ještě pořádně neviděla. Půovdně jsem chtěla starý porsche, ale to nikdo ze známejch nemá a půčovat ho mi přijde zbytečný, když jde jenom o přesun z Prahy 2 na Prahu 1, maximálně 15 minut. :-) @evajzek Přesně. Jsem ráda, že někdo sdílí můj názor. :-) Já bych se i bála, že se to třeba odře, nebo tak. Když jsem viděla kamarádku, jak píchá špendlíky do těsnění čelního skla, tak jsem šla do kolen. :-D @bronousek Taky chodím skoro jenom sem. V ostatních tématech jsou některý holky strašně netolerantní. To by mě zajímalo, jaký jsou v reálnym životě, když se takhle chovají k lidem, který ani neznaj. A ještě mi přijde, a dost mě to vytáčí, že pro některý holky jsou chlapi jejich největší nepřátelé, radši je pomlouvaj tady, než aby si s nima promluvily, svěřujou se tu, jaký na ně používaj lsti a triky... Někdy mám pocit, že se bavěj o drezuře psů, a ne o svejch nastávajících. :-)
Odpovědět
@assol tak na to jsem asi ještě nenarazila, na ty lsti a triky. Na mojeho flegmouše, co mám doma, by to ani nefungovalo :-D Pokud chce člověk něco řešit, tak napřímo a hned, jinak se to u nás míjí účinkem :-D Jako přítel mě taky někdy štve a vytáčí, ale to udělá někdy určitě každý každému :-) Já jsem taky někdy nesnesitelná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek tak u nás to taky zvyk není, akorát jsem chtěla stejně dělat nějaký program a menu a zasedací pořádek a podobně.. tak jsem to všechno shrnula do těch novin. Je to spíš takový informační letáček :-)
Odpovědět
@kristyn.g já budu dělat menu jako součást výzdoby svat. tabule a program budu dávat už k oznámení a pozvánce, aby všichni věděli kde a kdy se sejdeme, jak pojedeme atd atd. Takže do nich vlastně ani nemám co dát :-D Ale říkala jsem si že bych udělala jakoby nástěnku a tam bych dala postupně fotky od narození prarodičů až po narození mojí dcery. A nějaký rodokmen nebo něco. Ale to ještě nevím, na to mám družičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Tak to buď ráda, že jsi na to ještě nenarazila, není o co stát. Na mýho přítele by to určitě taky nefungovalo, přesně jak píšeš, když chceme něco řešit, tak bez okolků a na rovinu. Nějaký náznaky nikomu nepomůžou. :-) A taky se někdy štveme a já vím, že dokážu být pěkně protivná, až se mu někdy divím, že mě nevykopne. :-)
Odpovědět
Tak mi právě napsali, že mi posílají tu včera objednanou bižuterii :-D No moooc se těším, až dorazí! @assol já taky dokážu být pěkně protivná. Ono každý den prostě nemůže být krásný, že. Jinak si myslím, že máme hodně bezkonfliktní soužití. To vím, kolikrát se ségra s přítelem pohádá i několikrát do týdne, to samé kamarádky. Pak mi píšou o rady a já vlastně nevím, co jim poradit, protože my se skoro nikdy nehádáme. :-) to si pak připadám taková nad věcí, že jsme na tom tak dobře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Tak s tím že jsem se znechutila některýma holkama v diskuzi o novinách jsem na tom stejně...taky jsem si říkala, že se tam třeba dočtu co do nich patří a co kde pohledat...no a dočetla jsem se jen urážky, tak jsem odešla...já prakticky taky chodím jen sem za váma a nebo max někde odpovím na nějakou otázku, když vím třeba co poradit, ale takové ty rejpalky mě dost štvou a na koníkovi to u nás dopadlo tak, že tam byla vzpoura a my s holkama co jsme byly takhle v uzavřené skupině jsme odešli na emimino, protože se na koníku nedalo vydržet...tak doufám že se nám to nestane i tady...ale v tomhle našem tématu naštěstí jsme všechny rozumné a žádný rejpal nám sem neleze :-) tak mám radost :-) @assol Teda koukám, že si měla o víkednu taky veselo...ono je to složité...každý by to chtěl vidět a každý by chtěl být u toho...ale už nechápou že nejsme milionáři že :-| no u nás to dopadlo tak že ty bratránky přítel pozvat chce...že prý jim na svatbě byl taky ( i když mu bylo asi 5 let) tak že prej je pozve...tak už se nerozčiluju...ať si pozve koho chce...ale jestli se jeho maminka vytasí i s kolegyněma z práce a podobně...tak to už je pošlu do háje!!! Jo a limuzínku joooo...teeeda :-) a @kristyn.g kočár...no teda vyse povezete jako princezny :-) pěkné :-) Já ještě nevím v čem pojedu...my máme Peugeot 407 a v okolí auta jako VW golfy a octavia scaut a tak...normální auta...ale mě je to tak nějak jedno...jedeme jen kousíček a zdobit budeme asi jen cilindrem a nejakou kytickou pro mě...nechci nic moc přeplácaného. ještě uvidíme... Jinak u nás ohledně svatby nic nového, páč já sem pořád zavřená doma s tím naším neštovičátkem a nemůžu nikam...tak ani nic nezařizuju...vlastně ani moc nevím co zařizovat...máte už někdo zařízené koláče, nebo dorty, nebo cukroví...nebo kdy je na to čas...a co kytky???
Odpovědět
@assol taky neminim auto (rodicu) nejak zdobit, jen mamka to nejak nemuze prekousnout :) a taky bude cerny, ale ne zadna limo ale Coltik :) Jinak holky zdravim, o vikendu jsem slavila narozky, tak tu bylo plno lidu, tudiz jsem se dostala sem az dnes. Navic me nakdo urcite pri tech polibcich a pranich poprskal tak sem mela vcera 39C a dnes jenom 38C, prskam kaslu a tak :) Navic odpo musim na CT vyšetření tak je to veselý :( Sem taková nejaká zmátozená, a abych rekla pravdu lidi me stvou( kecy v pribuzenstvu opet) boze to se nemuzou lidi starat o sebe a nemuzou byt radi ze je clovek vubec pozve????
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Tak pak dej hned nějakou fotečku až ti bižu dorazí :-) No a s hádkama to u nás je tak, že si spíš všechno vyříkáme a je klid...my sme oba fakt flegmatici, takže ani sporů moc není, páč to většinou hned zapomeneme, když nás někdo naštve...ale samozřejmě že někdy konflikty jsou...většinou je to únavou nebo stresem z práce nebo mým vyčerpáním z prcka...ale to je asi v každé domácnosti...kdyby nebyly rozpory, tak nebude usmiřováníčko :-) Já jsem ty noviny taky ještě na žádné svatbě neviděla...ale příjde mi to jako dobrý nápad, dala bych tam právě taky program a takový ty věci jako meníčko a tak...mo ale ještě nevím kdy se ty noviny lidem dávají...jako až před hostinou mi to příjde pozdě...já bych ráda po obředu než se budeme fotit...aby se zabalivi...no ale nevím zase jak jim je dát a tak...co radíte?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut U nás budou spíš kecy těch, který člověk nepozve... ;-) Jinak o víkendu jsme museli zařizovat takových věcí, že jsem si počítač ani nestačila zapnout... ;-) V pátek ples, v sobotu oslava Pepíků a v neděli jsme se vypravili na ForGarden (to byla profesní povinnost ;-) ) Ale půjčili jsme si katalog oznámení od strejdy a uvidíme, jestli budou od něj. Má moc pěkný, ale chtěli bysme jinou barvu... No, ale s tou barvou to bude ještě veselý... Uvidíme, jak si to ještě rozmyslíme... Takže svatba teď ustupuje do pozadí a diplomka volá... :-D Ale už jenom do 15. 4. kdy odevzdáváme a můžu zase začít. Ale ono stejně nebude co, vždyť je skoro všechno zařízený! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Taky budeme takhle zabavovat. Sice program máme, ale někdo na něj nebude chtít jít a tak se noviny budou hodit... :-)
Odpovědět
@tekame Teda obdivuju te ze mas nervy na diplomku i na svatbu :)ja prave tohle loni resit nechtela ani zaboha:)) Jake mas tema?
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek tak to jo... :-) my tam budeme mít i o tombole a poděkování a zkrátka jsem to tak nějak shrnula... Jinak se ti nedivím že se těšíš :-) já jsem strašně zvědavá jak to bude vypadat, na obrázku je to užasný :-) Kliiid jak jsem taky protivná furie někdy :-) například včera když jsem byla o hodinu dýl v práci, pak jela na tance odkad jsem spěchala unavená na poštu kde jsem čekala čtvrt hodiny špatnou frontu a pak ještě dalších 40minut čekala jiné dvě fronty, pak běžela s balíkama a taškou převlečení na tance do obchodu koupit něco k jídlu domu a uplně vyšťavená a hladová obklopená taškama jsem volala Milanovi jestli pro mě přijede že už to nezvládnu ten 1,5km všechno dotahnout domu a on mi sdělil že musí dohrát "dungeon" a že za pul hodiny vyrazí... to jsem opravdu příjemná na něj nebyla :-D pak jsem přijela domu a šla ještě obstarat fretku která už akutně potřebovala vyčistit klec... Se divim že jsem to vubec všechno zvládla... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Tak dodatečně přeju všecičko nej k narozkám :-) No a teda ať jsi brzo zase zdravá...ono teď pořád něco lítá a tolik lidí je nemocných...mě měli přijet na víked rodiče, protože tu budu zase sama s prckem, páč přítel jede zase na moravu, jeho teta má 50 ale my tam nemůžeme kvůli těm neštovicím, protože tam budou i malé děti a to nechci riskovat...no a mamka mi včera volala že taky lehla a má neschopenku...tak že nepřijedou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut A pak v červnu ještě státnice... :-D A já si zase říkala, že při škole mám nejvíc času, že můžu všechno zařizovat ve všední dny... A naštěstí je to pravda. Všechno stíhám... ;-) Jinak diplomku mám - pro někoho morbidní téma, ale já si ho užívám. :-) Dokumentuju květinové motivy na hrobech a pak navrhuju osázení hrobů... :-D Ale zase mě to baví... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?