Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
@evajzek pokud se ti líbí zelená, tak proč ně? Já abych se přiznala, tak zelenou barvu vůbec nemám ráda, takže jsem ji vyhodila i z kytky :-D Viděla jsem tu nějaké variace na tu hnědou barvu a musím říct, že to vypadalo nádherně a velice elegantně. Kdybych nebyla blázen do fialové, tak jdu nejspíš do hnědé. Ale je to strašně individuální :-)
Odpovědět
@bronousek no to je jasný, když já jsem v tomhle antitalent, nemám vůbec žádný barevný a estetický cítění :-) zkusím juknout na tu hnědou, to se mi zalíbilo :-) a vínovou/bordo a lososovou :-) taky musím samozřejmě myslet na to jaký budu mít kytky :-)
Odpovědět
@evajzek skus tu hnědou okouknout. Nemusíš se rozhodnout okamžitě :-) Však si projdi nějaké albíčka a uvidíš, co se ti bude nejvíc líbit. Ale tu hnědou bych ti schválila raz dva :-D
Odpovědět
Holky, teď jsem koukla na účet, protože jsem potřebovala zaplatit nějaké složenky a málem jsem dostala infarkt! Mám tam nějak moc peněz =-) Tak jsem se koukla a přišli my od bývalého zaměstnavatele, žeprej jakési spoření je v popisku. No vůbec nevím, co to má být. Ale nebudu říkat, že nejsem ráda :-D
Odpovědět
ty jo premie se vždycky hodí :-) zvlášť teď :-)
Odpovědět
@bronousek existují hnědé kytky? :-) jdu studovat :-)
Odpovědět
@bronousek ukazu:), ae jinak budou pro vsechny prekvapko :D budou krasne, jednoduche, propracovane..no pohadka :) z matneho satenu, kremova barva :)
Odpovědět
@evajzek no jenomže on mi minulý měsíc ukončil pracovní poměr a nic jsme spolu nevyřízeného neměli. Tak proto se tak divím. Hnědé kytky nevím, ale můžeš mít nějaké krémové :-) @hatsepsut no už se nemůžu dočkat! Asi bych taky měla ty svoje šaty pořešit ...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak jsme dneska domluvili hudbu na obřad : Krumlov Classic Guitar Duo :-) :-)
Odpovědět
@bronousek ja se taky nemuzu dockat haha :D Pristi tyden jdu na prvni zkousku - tvarovani modelu :)
Odpovědět
@hatsepsut a kde si necháváš šaty šít?
Odpovědět
@bronousek U jedné slečny co šije a navrhuje:) Ne v salonu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kristyn.g Gratuluju :-) A co vám budou hrát?
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka tak to ještě nevíme... ale co jsem slyšela ukázku tak hrajou moc hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@boneli Ahoj, tak chtěli bychom svatební cestu, ale jěště jsme na toto téma nemluvili. Spíš teď řešíme sv. přípravy.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jaký máte názor na to, aby svatebčané místo sv. darů dávali nějaké ty korunky do připravené pokladničky. My jsme si pořídili před půl rokem nový byt a kompletně máme všechno nové, takže další mixér, toustovač, ... bych nevyužila.
Odpovědět
Profilova fotka
@katulaaa Než abychom vymýšleli svatební dary (na to prostě není čas, oběhávat obchody, co by se nám líbilo a na svatebčanech to nechat nechci), tak budeme chtít peníze. Ale víme, že někdo to respektovat nebude a něco přinese...
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame: No právě a my všechno máme. Zařídila jsem si kompletní domácnost od A po Z. Když to necháme volně na svatebčanech, polovina věcí skončí v garáži a na co si budu přát nový mixér, když ten co mám ještě voní novotou. Říkali jsme si, že nám každý dá kolik může (není povinnost uvést jméno) a potom bychom si za penízky pořídili sv. cestu. Ve výsledku to bude pěkný sv. dar.
Odpovědět
Profilova fotka
@katulaaa My akorát budeme stavět, takže se peníze budou hodit. Svatební cestu máme jako dar od rodičů, takže s tou si hlavu lámat nemusíme... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame A je to, bude pokladnička. Když nám dá někdo dárček, budeme rádi.
Odpovědět
Profilova fotka
@katulaaa Jj, jenom napíšeme nějakou básničku a bude hotovo... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, bude blbý, kdyby boty ke svatebním šatům měly béžový podpatek? Mně to přijde OK, ale mamča mě nahlodala, že je to není pěkné... Co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca :-D :-D No jo, u nás se zase řeší bílá barva, když šaty mám šampaň ;-) Ale všichni říkají, že boty nejsou vidět... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca: Tak já si myslím, že to taky nebude moc vidět a nebude to vadit. Je to jenom podpatek a všichni se koukají na nevěstu zepředu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) @katulaaa My taky máme baráček komplet zařízenej, takže žádný dary chtít nebudeme...stejně se všichni budou ptát co chcete, tak jim prostě rovnou řekněte, že všechno máte a že pokud vám něco chtějí dát, že byste byli radši za korunky...a uvidíš jak se každýmu uleví, že nemusí lítat a shánět nějaký dar...prostě přispějou penízkama a bude...my to tak teda uděláme, penízky se hodí vždykcy na něco a můžete to třeba říct i rodičům ať to těm všem tetám a tak říkají a uvidíš že těch nechtěných toustovačů moc nedostaneš :-) jasný že takovým těm ručníkům a vázám se asi nikdo nevyhneme, ale bude to podle mě minimum :-) @smisca no myslím že můžeš mít klidně podpatek béžový...stejně botičky nejsou vidět a když jo tak spíš zepředu, podpatku si fakt nikdo ani nevšimně :-) klidně si je vm, jestli se ti líbí a jsou pohodlné :-) Holky přiložím dvě fotky kde má Jára na sobě ten světlý oblek a zkuste na to mrknout a říct mi jestli bude v poho k smetanovým šatům? on je spíš béžovej, takže bude světlejší...ale je v něm takový světlý proužek a navíc když to doplníme šampaň vestičkou a bílou košilí a šampaň kravatou, tak by to mohlo být hezké...co myslíte?
Odpovědět
@katulaaa Ahoj, vítám tě :) My taky chceme jen peníze, taky máme domácnost kompet zařízenou,, takže asi tak :) A já tedy osobne zádnou pokadnicku nedeám, rposte kdyz nám nekdo bude chtít neco dát, tak to dá osobne - v obálce :) @smisca boty nejsou videt, opravdu, to bych vubec neresila: )
Odpovědět
@gabu13 Ja mysim ze je moc hezky, to podle me bude akorat. A já mysím ze jo, vázám se vyhnu - nejrizikovejsi skupina - prvni babicka - dostane presny popis daru co chceme ( jeikoz by reptala ze penize jsou blby), druha babi me uplne porazila napadem ze mi da jako dar vec co jsem vzdy strasne chtela a ani me nenapdo ze by mit o snad nekdo koupil :) a treti babi ravnou prohlasila ze nejlepsi budou finance, jesti mi to nebude vadit :D
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee mně se tam nahrály obě stejné...tak pardon a tady je ta druhá...nejak jsem asi nepochopila ten nový nahrávač fotek...omlouvám se za svou retardaci...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a to nejsem tak tlustá...to jsem těhotná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut No vidíš to ty to máš pěkně vymyšlené s babičkama a copak že to od té babičky dostaneš, jestli můžu být zvědavá :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?