Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g přímo u Elvise ne, princeznovské šaty si obléknout chci, moc se mi líbí takové ty malé kapličky s dřevěnými lavicemi, květinami...Doufám, že když jim dám cd s vlastní hudbou tak mi pustí mou vlastní muziku na nástup nevěsty:)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut My taky žádný potomstvo neplánujeme ještě aspoň čtyři roky. Já bych si chtěla nejdřív udělat doktorát a ještě nemám ani magistra. :) Zatím mě to ani neláká, přítel je starší, tak ten už má trochu cukání, ale taky to ještě vydrží. @bronousek Držím palce, abys nějakej byt brzy našla. Tohle vážně nikdo nemusí snášet. A děláš moc dobře, že od toho chráníš malou, já si nedovedu představit, že by se techýně měla k našim budoucím dětem jenom přiblížit. Každopádně děkuju moc vám všem, že nás tak podporujete, ono to vážně vždycky potěší. Jinak se svatbou máme taky teď hluchý období, přítel sice všude rozhlašuje, jaký krásný šaty mi navrhne, ale k činům se ještě nedostal a vymysleli jsme oznámení, ale zatím nerealizovali.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek to je ještě brzo to je pravda :-) @assol a kde si ty šaty pak necháte ušít? @nicolletta aha tak to bude určitě krásný :-) a jak to pak uděláte s těma papírama do čr, slyšela jsem že to muže trvat i několik měsícu než se to všechno vypapíruje a budeš oficiálně vdaná i v ČR
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Ještě jsem se úplně jistě nerozhodla, ale zatím to vypadá na Linii Praha.
Odpovědět
@bronousek Ahoj, to me mrzi - byt i chovani muze, ale neboj, bytu je pno urcite neco najdete! @nicolletta A budete mít svatbu jen vy dva? sami, bez pripadneho pribuzenstva? Zavidim :) @assol Tak jsem rada ze nejsem sama :) Presne, ja taky si chci ted dodelat v klidu doktorat a pak jeste nejakou praci k tomu..navic, ja si prijdu na dite strasne mlada ( I kdyz vim ze treba @bronousek je o dost mladsi:-) a ted jsme byli o vikendu na prochazce, po cele stromovce maminy s kocarkama a tak sme se na sebe s muzem podivali a rekli ze tohle fakt jeste ne..necitime se na to oba dva - coz okoli nechape, nebot - proc se teda vubec vdavam kdyz ne kvuli detem, ze: D Katastrofa:)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol tak to jsem moc zvědavá co ti snoubenec navrhne :-)
Odpovědět
@kristyn.g No tak to sem zvedava v tom pripade, kdy to budete cekat :D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut já taky :-D
Odpovědět
@kristyn.g :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, vítám nové nevěsty. My jsme byli dneska na matrice vyřídit formality a zaplatit poplatek. A pani matrikářka slíbila, že nám objedná hezké počasí :-) Takže určitě to všechno vyjde... @makovaapanenka hlavu vzhůru, výsledky budou určitě v pořádku. Hlavně se kvůli tomu nesmíš nervovat, protože to pak ty hormony "blázněj" :-) @hatsepsut My taky mimčo plánujeme tak za 3 roky. Stejně jako ty si připadám ještě mladá :-) A hlavně kolikrát přijedu z práce tak zničená (a to ani nepracuju manuálně), že si neumim představit, jak bych k tomu zvládla ještě dítě. Ale určitě je do budoucna v plánu. @gabu13 Gratuluju k zařízení nejdůležitějších rezervací. Nakonec budeš mít zařízené všechno jako první :-) @kristyn.g Tak to jste docela odvážní, já bych si to netroufla...
Odpovědět
Ahojky, tak se mi povedlo sehnat i hudbu, naprosto suprový pán z Českého rozhlasu, který to dokáže rozparádit jako blázen :-D že člověk jenom žasně... Našla jsem úplně dokonalé místo pro 70 lidí, ale už tam mají rezervaci, majitel říkal, že napsal té firmě zda tuto rezrvaci má brát jako konečnou a do týdne mi dá vědět... tak hrozně moc doufám, že si to rozmyslí... Ještě jsem se s ním domluvila, že mi písne jaké má volné termíny v září, že bychom to ještě přesunuli, ale zatím nenapsal, takže jsem stále v "očekávání" ;-( Jinak co se týče plánování miminek, my už jsme začali na prďouskovi pracovat, tak uvidíme jak rychle se nám to povede :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g My taky žádnou antikoncepci nemáme a funguje nám to dlouho...ale jak se říká...tak dloho se chodí se džbánem pro pivo, až...:-D já totiž nemůžu mít klasickou antikoncepci kvůli tomu, že se mi po porodu zhoršila játra a navíc mám špatné srdce, takže by to byla moc velká zátěž...no a dnešní medicína nevymyslela nic než to, že si tam můžu nechat zavézt nějaké tělísko, což se dost bojím a příjde mi to zatím zbytečné, když chceme ještě druhé dítě...no a nebo hormony, který já nemůžu....takže my sme bez ničeho a zvládáme :-) po druhým miminku to nějak pořešíme...ale teď to necháváme být a nehrotíme to...a i kdybych teď otěhotněla...tak sice bych byla na svatbě jako koulička...ale tak co no...jsou horší věci na světě ne :-) všem hlavně držím pěsti ať vám děti vyjdou tak jak si přejete, ať to jde snadno a hlavně ať jsou děti zdrvé :-) ať už to bude za rok, nebo za 5...tohle je nejdůležitější :-) no a ke svatbě...začínám hledat fialovou inspiraci a docela se bvím :-) pořád přemýšlím, jestli Járu a mě ladit celý do světla a nebo třeba fialovou kravatu...a mě kytku...ale shodli sme se že asi tu fialovou necháme až na převlečení :-) jo a holky ještě jeden úspěch mám:-) přesvědčila jsme Járu že na svatbu musí mít pod tu vestičku dlouhý rukáv a ani moc neprotestoval...jen pak řekl, že teda na to převlečení si koupí fialovou košili a já fialový šaty abysme k sobě ladili a on tu fialovou košili už bude mít bez ničeho jen tak a s krátkým rukávem...tak to byl takový náš kompromis a jsme spokojení oba dva :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak já dnes mela schuzku se slecnou svadlenou - merily jsme miry:) a saty budou boziiiiiii :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mám dotaz :-) možná trochu trhlej ale ráda bych slyšela názor někoho dalšího :-) Přítel normálně obleky nenosí, jako do práce a tak...má ho fakt jen na sváteční příležitosti...koupil si nový oblek na svatbu kamarádky, měl ho jednou na sobě a je přesně takový jako bychom si představovali na svatbu. Má cenu se dívat po nějakém novém, nebo půjčovat nějaký, když ten co má je super, měl ho na sobě pouze jednou a koupili bychm k němu novou košili, vestičku, kravatu a botky? nebo je to divný že už ho měl někdy na sobě a teď by se v něm měl ženit? co myslíte? mě to tak nějak trochu příjde divný, ale zase na druhou stranu si říkám, přeci nebudeme kupovat druhej podobnej oblek, když ho pak neunosí a půjčovat podobnej co máme doma mi příjde ještě víc uhozený...co myslíte???
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 tak to máme stejný problém... nedavno jsme to taky řešili... taky jsme minulý rok kupovali nový (docela i drahý) oblek a měl ho asi 2x max 3x... taky jsem přemýšlela, koupit pouze vestičku a košili, boty jsme taky kupovali nové... ale asi si ho vezme i na svatbu... taky nevíme, myslím si, že u těch chlapů se to tak nebere... :-N
Odpovědět
@gabu13 gabu nekupuj ani nepůjčuj žádný. Ať si vezme ten, co měl jenom jednou na sobě. Kamarádky teď už manžel to tak měl taky. Kupoval si na svatbu kamaráda nový a měl ho pak pár měsíců potom i na svojí svatbě. Byly by to zbytečně vyhozené peníze.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, náš den D bude 17.9.2011 a jestli můžu poradit, tak nový oblek nekupovat, pokud by pak měl ležet ve skříni.
Odpovědět
Profilova fotka
@katulaaa asi to tak uděláme, stejně si pak sako sundá a bude mít jen kalhoty a vestičku...
Odpovědět
Profilova fotka
@boneli: no právě, pořizovat oblek za několik tisíc kvůli pár hodinám...
Odpovědět
Profilova fotka
@katulaaa přesně ;-) plánujete nějakou svatební cestu?
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 no ja když jsem mělha hormonální tak jsem dostala deprese a neměla jsem chut vubec... takž antikoncepce 100% když jsem je zkoušela vyměnit tak jsem přibrala hrozně, takže žádné neberu a je mi fajn :-) Tak to gratuluju to je super s tim dlouhym rukávem :-) určitě bych nový nekupovala, pokud splňuje vaše představy, akorát pro změnu bych ho vyzdobyla jak píšeš tou košilí na manžetové knoflíčky a vestičkou :-) @hatsepsut tak už se moc těším až je uvidím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky moc za rady...já jsem nevěděla jestli to není divný...ale tak když říkáte tak snad ne :-) Já si myslím, že když bude doladěnej do svatebna tou košilí, vestičkou a regatou, tak bude vypadat jinak než když v něm měl oranžovou košili s kravatou...teď bude celej do šampáň laděnej...tak snad to bude hezký :-) asi teda bude mít jen do fialova laděnou korsáž, protože já budu mít asi fialovo bílou kytičku :-) co myslíte...je to ok?
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 já myslím, že to bude ok :-) určitě to bude vypadat jinak a moc hezky!
Odpovědět
@hatsepsut ahoj my chceme asi tak 3 měsíce před svatbou začít :-) kdyby se to náhodou povedlo tak abych neměla na svatbě balon :-D
Odpovědět
@gabu13 normálně ho vemte, to nikdo nepozná, kámoška měla svatbu a teď už manžel měl oblek který si kupoval na promoci ... žádnej stres, ušetříte alespoň nějaké korunky na něco jiného
Odpovědět
jinak mě děsíte s tou barvou ... já budu mít champagne šaty a vůbec netuším jakou barvu k tomu, nějak se mi k tomu hodí takový spíš pastelový (lososová nebo tak něco), partner bude mít určitě tmavej oblek a koupíme mu něco jako šampaň košili a kravatu, ale nevím jaký kytky nic, jestli nějakou oranžovou nebo vínovou ...
Odpovědět
@assol k dětem - pokud chceš dál studovat, tak studuj, dokud máš chuť :-) Děti ti neutečou a i když je přítel starší, on může plodit v každém věku, takže taky o nic nepřijde. To u mě to bylo tak, že jsem studovat dál nechtěla, odjela jsem do zahraničí, pak se vrátila, našla si práci. A ta mě vůbec nenaplňovala, nebavila mě. Ale jsem člověk, který musí mít nějaký smysl života. Přítele jsem měla a chtěla s ním strávit zbytek života. Navíc Tom už je taky starší, bude mu 30 let, takže se taky chtěl usadit. A já si miminko strašně přála a nakonec ho i mám a ničeho nelituju :-) Přijde doba, kdy budete taky oba připraveni a pak si to parádně užijete :-) Děti jsou sice starost, ale i taky ohromná radost. K tchýni - tenhle víkend byla opravdu poslední kapka, takže pryč z tadma. No bude to boj, zvláště, pokud si ta tvoje tchýně jednou vzpomene, že bude babkou tvých dětí a bude si myslet, že se na tebe jenom usměje a to všechno, co udělala a řekla bude pryč. Ale tak to teda nefunguje. Držím ti pěsti! Ke svatbě - já si do šatů od přítele kecat nenechám :-D a ani ho to teda nenapadlo. Je rád, že dáme dohromady nějak jeho oblek :-) On totiž drahouš vůbec na takovéto věci není. @smisca tak to já už zase nevím, kde svatba bude :-( už mě to štve. Tam, kde jsme obřad chtěli nebude, protože se tam bude v létě rozestavovat hospoda a do září to určitě nestihnou uklidit a já se nechci vdávat na staveništi. Ale tento týden to snad už rozlousknu. K dítěti - ono to není zase taková hrůza. Nejhorší je dát se dohromady po porodu. Pak už se dá přežít všechno .-) A do práce bys nechodila, takže to vyřešíš až potom. Já jsem taky mladá na děti v dnešní době :-D Akorát se pak budu všem smát, protože už ve 40 budu mít děcka z baráku a ostatní zatím budou mít desetileté špunty :-D Na všem se musí najít něco pozitivního :-D @we_y tak to držím pěsti, aby to dopadlo a pán se ozval, že má volný termín :-) A taky přeju, aby vám prcek vyšel, tak pracujte, pilně pracujte :-D @gabu13 @kristyn.g k té antikoncepci. Přesně, jak píšeš, kristyn.g neměla jsem na to vůbec ale vůbec chuť, otékala jsem z ní, byla jsem tlustá a taková nějaká bez nálady. A vyvrcholilo to tím, že jsem špinila tři měsíce v kuse, tak jsem hormony nadobro vysadila. No sice jsem za dva týdny otěhotněla, ale chtě :-D a teď zase nic neberu a cítím se skvěle. Gabu na tělísko se teď vykašli. Ono je to na pět let nebo na kolik. Mamka jedno měla (vím, že je to delší dobu a medicína pokročila ale i tak) a chytla takový zánět, že jí ho okamžitě museli vytáhnout. Já z toho mám taky strach. Přijde mi divné mít něco umělého v sobě :-) Po druhém prckovi uvidíš, ono i kondomy nejsou zase tak hrozné. @hatsepsut a jaké šaty si necháváš šít? Jsem hrozně zvědavá, doufám, že nám je ukážeš :-D @gabu13 já budu mít Toma sladěného nejspíš do stříbrna nebo do bíla a jenom korsáž bude fialová. Já taky nebudu mít fialové šaty a jenom kytku fialovou, takže to k sobě pěkně půjde :-)
Odpovědět
@evajzek tak k šampaň bych určitě nedávala bílou, stříbrnou a žádné studené barvy. Ale třeba ta vínová, bordó, hnědá a takové podobné teplejší budou určitě ok. Ono spíš záleží na tobě, co se ti líbí. :-)
Odpovědět
@bronousek se mnou je to těžký :-) mám ráda přírodní barvy ale i tu vínovou a ta moc sluší partnerovi, takže by mohl mít teoreticky i vínovou kravatu a košili :-) hnědá zní dost zajímavě .. jo a dostala jsem záchvat, že se mi líbí břečťan, že bych si ho nechala dát do kytky :-) zelená je dobrá ne?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?