Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@nicolletta ahoj, mě se to taky líbí a mi budem mít 10/9/11 :-)) taková postupka :-) @we_y a kde na jihu byste to chtěli? Mame stejné datum :-) to určitě bude krásně :-) My máme v Českém Krumlově
Odpovědět
Profilova fotka
@we_y vítej tu mezi námi :-) tak ať najdete brzo místečko co se vám bude líbit a hlavně přeju pěkný výběr šatů :-)
Odpovědět
Nakonec nám bohužel nevyšel termín 10.9.11 kvůli fotografovi a tak jsme to museli o týden posunout na 17.9.2011, ale i to se mi líbí :-) Svatba bude v kostele v Ševětíně, má rodná vesnička (17 km od Českých Budějovic), ale ta hostina... bude to težší najít prostory pro 60-70 lidí...
Odpovědět
Profilova fotka
@we_y My taky budeme mít svatbu 17.9. je to pěkné datum...my to posunovali zase kvůli rastauraci...ale mě to nevadí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych řekla že je vubec štěstí ted někoho sehnat že? My mame fotografa a restauraci zamluvené už od srpna loňského roku a taky už bylo něco obsazené
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No právě proto nemůžu ani uvěřit že mi to dneska tak hezky vyšlo...všechno pěkně na jedné hromádce :-) mám radost a jsem vysmátá jako beruška :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že nám přineslo štstí to září - mě taky všechno vychází, dneska přišel deštník a v pátek budou prstýnky, ..... září je prostě šťastný :-) a ještě k tomu už je venku teplo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nakonec jsme se rozhodli pro Las Vegas, USA je můj sen:)
Odpovědět
Profilova fotka
@nicolletta teda Las Vegas sme taky zvažovali udělat svatbu u Elvise :-D :-D to by se nám líbilo! ale vy to asi u Elvise mít nechcete co? :-) @gabu13 @evakaucka to jo to koukám :-) jak po másle :-) ;-)
Odpovědět
Ahoj Holky, no to trvalo nez jsem to vse procetla:) takze to vemu poporade: @bronousek Moc me rmzí tyhle rpobémy s tchýní je rposte uplne blba (pardon za vyraz) jak se zda, vazne to nechapu a prestehujte se, bude to podle meho epsi!! drzim vam pesti! A tim mamankem jsem prave nemysela toho co bydi s maminkou a ona se o nej stara, ale prave toho muze, ktery kdyz maminka prijede, tak mu hrabne v palici, jak si to vystizne napsala :)) to je pak des:( Ae zvadnes to, nedej se! @assol to same - tva tchyne je rposte blba (opet pardon) a nechape ze mas rada jejiho syna - mela by byt vubec rada ze ho nemusi mit na krku!:)) ( nemysim to nijak spatne ani adresne na tveho muze, jen rpo info:-) a neboj, bude to dobry:) @tekame my zadne pozy, prijde mi to umele, spise jen momentky:) @gabu13 tak to je perfektní gratuluji!!!!! @nicolletta ahoj vitam te, mas pravdu to datum vypada hezky - my mame 10/9/11 :D @we_y ahoj, vitam a preju prijemne vybirani, to je podle me to nejlepsi z priprav :D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Netřeba se omlouvat, ona je skutečně blbá. :) A navíc mám pocit, že to ani nemá v hlavě v pořádku. A tohle je pořád ještě jenom začátek, až se dozví, že chystáme svatbu, to se teprve budou dít věci!
Odpovědět
Profilova fotka
@assol , @bronousek Holky, to je fakt strašné, já si to ani nedovedu představit. Moje babička byla sice taky příšerná tchýně, ale myslím, že to, co popisujete vy dvě, asi nepředváděla, i když mamka kvůli ní přišla už v 25 o žlučník a o hlas :-( Bohužel si táta dupnul, teprve až začala ubližovat bráchovi, a to už byl brácha dospělý. Rozhádala se kvůli tomu celá rodina, samozřejmě šlo o peníze, babka se nakonec přestěhovala na druhý konec republiky, kde i umřela. Táta se vyjádřil, že prý k ní nikdy necítil lásku jako k matce, spíš povinnost (byla učitelka), ale přesto bylo vidět, jak ho to strašně trápí... A mě tím tady vůbec neobtěžujete, tak nikam neutíkejte, aspoň se vás tady pokusím čas od času podpořit, i když chápu, že ve vaší situaci to moc nepomůže... :-| @hatsepsut Opožděně gratuluju k prádlu! :-) Kde jsi ho nakonec sehnala? @nicoletta a @we_y Vítám vás, holky :-) @gabu13 Tak to moc gratuluju!!! Měla jsi opravdu se vším štěstí, je to vážně super!!! :-) No a teď trochu o mně - dnes jsem byla na endokrinologii a doktor mi nedoporučil těhotenství, za půl roku mám jít na sono a na odběry a pak se prý teprve uvidí, tak jsem smutná :-( Ale moc mě potěšil snoubenec - když jsem mu to psala, tak mi hned odpověděl, že se to akorát shoduje s naší svatbou, takže všechno jde podle plánu a že mu vždycky všechno vycházelo, takže až bude chtít mít dítě, bude ho mít se mnou a bude bezva :-) Jo a ještě jedna dobrá zpráva. Doktor mi povídal: "My pacientům většinou říkáme, ať zhubnou, ale vy nehubněte." :-) Tak aspoň něco pozitivního :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@makovaapanenka teda to je smutné s tím vyšetřením, ale víš co se říká...všechno má svůj čas :-) ono to těď třeba nevypadá a nakonec za půl roku může být všechno jinak a třeba si pořídíte sviště na svatební cestě :-) Nevěš hlavu...příští vyšetření určitě dopadne líp a pak už nebude nic stát ničemu v cestě;-)držím pěsti!!!
Odpovědět
@makovaapanenka Dekuju :) Nakonec vypomohl ebay, ae chvili trvalo nez se objevila moje velikost: ) Vy jste panovai mimco uz ted? To me mrzí, ale pul roku neni zas tak douha doba...
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Ne, až po svatbě, ale štve mě, že budu muset čekat na výsledky nějakých vyšetření, a taky se trochu bojím, jak to dopadne...
Odpovědět
@makovaapanenka Neboj, držim pěsti!!!! Když jsem u toho, kdo z vás ještě plánuje mimčo hned po svatbě? Tedy do roka, případně 2?Jestli se můžu zeptat?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut No my plánujeme druhý zadělat hned po svatbě...nejlíp ještě v září :-D protože malýmu budou v srpnu 2012 3 roky a půjde akorát do školky, tak aby se to druhé malé narodilo tak nějak v červnu aby nebyly zase ty šílený vedra s největším pupkem...to už nechci znova zažít...ale beztak se nám to nepovede napoprvý ale až naporduhý jako s prvním mimískem a zase to budu tahat v létě :-D ale to neva...hlavně ať je vše v poho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych také nejraději mimi hned po svatbě...takže zaděláme hned v září na líbánkách... ;-)
Odpovědět
@gabu13 @mixxinka Diky, já se ptala rpoto, ze se me na to kazdy pta a nejak nedokaze pochopit, ze zatim deti proste nechceme...
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Neboj, my to taky tak brzy neplánujeme... Nejdřív za dva roky a kdo ví, jestli ještě ne dýl... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale tak to je jasný, jak se každý cítí... já mám určité zdravotní problémy, takže bych právě ráda co nejdříve
Odpovědět
@tekame no tak my..tak za 4 roky nejdriv :D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut my taky tak za 3-4roky :-) nooo třeba se to "povede" dřív, protože antikoncepci nepoužíváme :-D
Odpovědět
@gabu13 tak to je super, že se ti ty šaty tak povedly. Hej a brzdí, začínáš toho mít zařízeného víc než já a to jsem začala o hodně dřív :-D A gratuluju k zařízení termínu a místu oslavy! Jsi šikula :-) Jinak díky za podporu. Já jenom, že ne každého zajímají takové problémy a někomu to může vadit, tak se radši ptám :-) @assol tak u vás je to taky docela mazec. A jak píšeš, skoro stejné jako u nás. Jenom tě dost lituju, protože až budete mít jednou děti, uvidíš, že i přes tvůj nesouhlas se k nim bude chtít dostat, aby ti ukázala, že ona je ta silnější. Tak, jako je to teď u nás. Ale nepolevuj. Já taky nepolevuju. Nemíním, aby za mnou moje dcera jednou přišla s brekem a já jí musela vysvětlovat, proč se chová tak jak se chová. Ochráním ji před vším špatným, před ní. Ale je super, že už i její rodina pomalu chápe, co je opravdu zač. U nás to taky všichni ví, akorát ona je dost dobrá herečka. @nicolletta vítám tě tu :-) Ať se ti tu s námi líbí a dobře diskutuje. @we_y vítám tě tady! Září je nádherný měsíc a doufám, že i nám všem vyjde skvělé počasí :-) @hatsepsut a víš, že ani nevím, proč to tak je? Proč mu hrábne? Možná je to v tom, že pořád věří, že se změní a myslí si, že ji k tomu dovede. Ale lidé se ve své podstatě nezmění nikdy. Vždy to v nich bude a ona je toho zdárným příkladem. Když se nad tím ale zamyslím, kdyby se ke mě chovala takto moje mamka a to bych ji mohla milovat jak bych chtěla, asi bych s ní styky omezila na minimum. Proč si pořád nechávat ubližovat, když to stejně nikam nevede? @makovaapanenka něco podobného měla i moje mamka. Ale nešlo o tchýni ale spíš o tchána. Doteď taťka neřekl, jak reagovali na zprávu, že je mamka těhotná (se mnou) a že se budou brát. Doteď si pamatuju, jak děda do mých mladších sourozenců (tehdy asi měli kolem pěti a kolem tří let) hustil, co je mamka za člověka atd atd. Až mi z toho bylo tak špatně, že jsem tam od svých deseti let nepáchla. Ani na prázdniny a i návštěvám jsem se bránila. Doteď to mám všechno před očima. A přesně tohoto svou dceru uchárním protože si jsem jistá, že by to bylo to samé. A díky za podporu. Moc si toho vážím a jsem si jistá, že @assol taky. Někdy se divím, jak je ten život opravdu těžký. A strašně moc ti držím palce, aby to u toho doktora vyšlo v pořádku! A mohla jsi pak s posvěcením lékařů začít plánovat a pracovat na potomkovi :-) Abych se přiznala, před několika dny jsme se s přítelem nějak "zapomněli" chránit :-D tak jsem zvědavá, jestli z t oho náhodou něco nebo spíš někdo nevzejde :-D Ale to by byla asi dost velká náhoda, zrovna jsem dost nemocná. Ale i tak je to pocit plný očekávání :-) Ale myslím si, že by to byla opravdu velká náhoda. @kristyn.g tak to pozor, já otěhotněla dva týdny po vysazení antikoncepce :-D houby čištění organismu :-D
Odpovědět
Jinak holky, ten byt mi nakonec utekl mezi prsty. Když jsem psala pánovi z agentury, tak mi odpověděl, že už je byt zadaný. Sakra :-( Byl naprosto podle mých představ. Ale co, byl to teprve první pokus. Přítel se dneska z toho snažil vyvlíknout, ale řekla jsem mu, že půjdu a to buď s ním nebo bez něho. Takhle já prostě žít nemůžu. Jinak kolem svatby nového vůbec nic :-D mám hluché období :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek tak my spoléháme na přerušovanej... a dlouho nám to vychází 4,5roku :-D ale co jsem četla statistiky tak to vychází do 5 let že těhotenství :-) ted mi bude v dubnu 24, tak to na mě asi začíná "líst" :-D
Odpovědět
@kristyn.g no jsem dosti zvědavá :-D No ale vychází ti to fakt dost dlouho :-D Jsem holt amatér :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek správně si mu to řekla...
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek to jo no :-D snad ještě bude, aspon do svatby :-D
Odpovědět
@kristyn.g to já bych byla ráda, kdyby mi to vycházelo ještě aspoň tak do příštího roku. To víš, malá bude mít teprve 10 měsíců :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?