Menu Forum

Svatba v září 2011

11. lis 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
 @nicolletta ahoj, mě se to taky líbí a mi budem mít 10/9/11 emoticon) taková postupka emoticon

@we_y a kde na jihu byste to chtěli? Mame stejné datum emoticon to určitě bude krásně emoticon My máme v Českém Krumlově
15. bře 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 504 příspěvků a 2 alba. Má 16 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 504 příspěvků a 2 alba. Má 16 přátel. Region Praha - východ.
 @we_y vítej tu mezi námi emoticon tak ať najdete brzo místečko co se vám bude líbit a hlavně přeju pěkný výběr šatů emoticon
15. bře 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
we_y
1
Registrovala se 15. června 2010 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
we_y
1
Registrovala se 15. června 2010 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 1 přítele.
 Nakonec nám bohužel nevyšel termín 10.9.11 kvůli fotografovi a tak jsme to museli o týden posunout na 17.9.2011, ale i to se mi líbí emoticon Svatba bude v kostele v Ševětíně, má rodná vesnička (17 km od Českých Budějovic), ale ta hostina... bude to težší najít prostory pro 60-70 lidí...
15. bře 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
 @we_y My taky budeme mít svatbu 17.9. je to pěkné datum...my to posunovali zase kvůli rastauraci...ale mě to nevadíemoticon
15. bře 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 ja bych řekla že je vubec štěstí ted někoho sehnat že? My mame fotografa a restauraci zamluvené už od srpna loňského roku a taky už bylo něco obsazené
15. bře 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
 @kristyn.g No právě proto nemůžu ani uvěřit že mi to dneska tak hezky vyšlo...všechno pěkně na jedné hromádce emoticon mám radost a jsem vysmátá jako beruška emoticon
15. bře 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evakaucka
5
Registrovala se 14. února 2011 na beremese.cz. Přidala 121 příspěvků. Má 20 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
evakaucka
5
Registrovala se 14. února 2011 na beremese.cz. Přidala 121 příspěvků. Má 20 přátel.
 já myslím, že nám přineslo štstí to září - mě taky všechno vychází, dneska přišel deštník a v pátek budou prstýnky, ..... září je prostě šťastný emoticon a ještě k tomu už je venku teplo emoticon
15. bře 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nicolletta (30 r.)
Registrovala se 10. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
    Las Vegas, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
nicolletta (30 r.)
Registrovala se 10. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
    Las Vegas, Česká republika
 Nakonec jsme se rozhodli pro Las Vegas, USA je můj senemoticon
15. bře 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @nicolletta teda Las Vegas sme taky zvažovali udělat svatbu u Elvise emoticon emoticon to by se nám líbilo! ale vy to asi u Elvise mít nechcete co? emoticon

@gabu13
@evakaucka to jo to koukám emoticon jak po másle emoticon emoticon
15. bře 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
Registrovala se 5. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 685 příspěvků, 1 album a 1 článek. Má 11 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
Registrovala se 5. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 685 příspěvků, 1 album a 1 článek. Má 11 přátel.
 Ahoj Holky, no to trvalo nez jsem to vse procetlaemoticon takze to vemu poporade:
@bronousek Moc me rmzí tyhle rpobémy s tchýní je rposte uplne blba (pardon za vyraz) jak se zda, vazne to nechapu a prestehujte se, bude to podle meho epsi!! drzim vam pesti! A tim mamankem jsem prave nemysela toho co bydi s maminkou a ona se o nej stara, ale prave toho muze, ktery kdyz maminka prijede, tak mu hrabne v palici, jak si to vystizne napsala emoticon) to je pak des:( Ae zvadnes to, nedej se!
@assol to same - tva tchyne je rposte blba (opet pardon) a nechape ze mas rada jejiho syna - mela by byt vubec rada ze ho nemusi mit na krku!emoticon) ( nemysim to nijak spatne ani adresne na tveho muze, jen rpo infoemoticon a neboj, bude to dobryemoticon
@tekame my zadne pozy, prijde mi to umele, spise jen momentkyemoticon
@gabu13 tak to je perfektní gratuluji!!!!!
@nicolletta ahoj vitam te, mas pravdu to datum vypada hezky - my mame 10/9/11 :D
@we_y ahoj, vitam a preju prijemne vybirani, to je podle me to nejlepsi z priprav :D
15. bře 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
Registrovala se 22. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 828 příspěvků a 1 album. Má 15 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
Registrovala se 22. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 828 příspěvků a 1 album. Má 15 přátel.
 @hatsepsut Netřeba se omlouvat, ona je skutečně blbá. emoticon A navíc mám pocit, že to ani nemá v hlavě v pořádku. A tohle je pořád ještě jenom začátek, až se dozví, že chystáme svatbu, to se teprve budou dít věci!
15. bře 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
Registrovala se 21. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 2138 příspěvků a 1 album. Má 17 přátel. Praha.
  • Svatba byla 3. září 2011
    Chvalský zámek v Horních Počernicích, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
Registrovala se 21. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 2137 příspěvků a 1 album. Má 17 přátel. Praha.
 @assol , @bronousek Holky, to je fakt strašné, já si to ani nedovedu představit. Moje babička byla sice taky příšerná tchýně, ale myslím, že to, co popisujete vy dvě, asi nepředváděla, i když mamka kvůli ní přišla už v 25 o žlučník a o hlas emoticon Bohužel si táta dupnul, teprve až začala ubližovat bráchovi, a to už byl brácha dospělý. Rozhádala se kvůli tomu celá rodina, samozřejmě šlo o peníze, babka se nakonec přestěhovala na druhý konec republiky, kde i umřela. Táta se vyjádřil, že prý k ní nikdy necítil lásku jako k matce, spíš povinnost (byla učitelka), ale přesto bylo vidět, jak ho to strašně trápí... A mě tím tady vůbec neobtěžujete, tak nikam neutíkejte, aspoň se vás tady pokusím čas od času podpořit, i když chápu, že ve vaší situaci to moc nepomůže... emoticon
@hatsepsut Opožděně gratuluju k prádlu! emoticon Kde jsi ho nakonec sehnala?
@nicoletta a @we_y Vítám vás, holky emoticon
@gabu13 Tak to moc gratuluju!!! Měla jsi opravdu se vším štěstí, je to vážně super!!! emoticon
No a teď trochu o mně - dnes jsem byla na endokrinologii a doktor mi nedoporučil těhotenství, za půl roku mám jít na sono a na odběry a pak se prý teprve uvidí, tak jsem smutná emoticon Ale moc mě potěšil snoubenec - když jsem mu to psala, tak mi hned odpověděl, že se to akorát shoduje s naší svatbou, takže všechno jde podle plánu a že mu vždycky všechno vycházelo, takže až bude chtít mít dítě, bude ho mít se mnou a bude bezva emoticon Jo a ještě jedna dobrá zpráva. Doktor mi povídal: "My pacientům většinou říkáme, ať zhubnou, ale vy nehubněte." emoticon Tak aspoň něco pozitivního emoticon
15. bře 2011 v 16:23  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
 @makovaapanenka teda to je smutné s tím vyšetřením, ale víš co se říká...všechno má svůj čas emoticon ono to těď třeba nevypadá a nakonec za půl roku může být všechno jinak a třeba si pořídíte sviště na svatební cestě emoticon
Nevěš hlavu...příští vyšetření určitě dopadne líp a pak už nebude nic stát ničemu v cestěemoticondržím pěsti!!!
15. bře 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @makovaapanenka Dekuju emoticon Nakonec vypomohl ebay, ae chvili trvalo nez se objevila moje velikost: ) Vy jste panovai mimco uz ted? To me mrzí, ale pul roku neni zas tak douha doba...
15. bře 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
Registrovala se 21. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 2138 příspěvků a 1 album. Má 17 přátel. Praha.
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
Registrovala se 21. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 2137 příspěvků a 1 album. Má 17 přátel. Praha.
 @hatsepsut Ne, až po svatbě, ale štve mě, že budu muset čekat na výsledky nějakých vyšetření, a taky se trochu bojím, jak to dopadne...
15. bře 2011 v 16:42  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @makovaapanenka Neboj, držim pěsti!!!! Když jsem u toho, kdo z vás ještě plánuje mimčo hned po svatbě? Tedy do roka, případně 2?Jestli se můžu zeptat?
15. bře 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
 @hatsepsut No my plánujeme druhý zadělat hned po svatbě...nejlíp ještě v září emoticon protože malýmu budou v srpnu 2012 3 roky a půjde akorát do školky, tak aby se to druhé malé narodilo tak nějak v červnu aby nebyly zase ty šílený vedra s největším pupkem...to už nechci znova zažít...ale beztak se nám to nepovede napoprvý ale až naporduhý jako s prvním mimískem a zase to budu tahat v létě emoticon ale to neva...hlavně ať je vše v poho emoticon
15. bře 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mixxinka
21
Registrovala se 14. října 2010 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků. Má 157 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mixxinka
21
Registrovala se 14. října 2010 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků. Má 157 přátel. Region Praha.
 já bych také nejraději mimi hned po svatbě...takže zaděláme hned v září na líbánkách... emoticon
15. bře 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @gabu13
@mixxinka Diky, já se ptala rpoto, ze se me na to kazdy pta a nejak nedokaze pochopit, ze zatim deti proste nechceme...
15. bře 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tekame (30 r.)
7
Registrovala se 16. září 2010 na beremese.cz. Přidala 415 příspěvků. Má 10 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Svatba byla 10. září 2011
    Dětenice
fotoportrét
fotoportrét
tekame (30 r.)
7
Registrovala se 16. září 2010 na beremese.cz. Přidala 415 příspěvků. Má 10 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Svatba byla 10. září 2011
    Dětenice
 @hatsepsut Neboj, my to taky tak brzy neplánujeme... Nejdřív za dva roky a kdo ví, jestli ještě ne dýl... emoticon
15. bře 2011 v 19:41  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mixxinka
21
fotoportrét
fotoportrét
mixxinka
21
 Ale tak to je jasný, jak se každý cítí... já mám určité zdravotní problémy, takže bych právě ráda co nejdříve
15. bře 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @tekame no tak my..tak za 4 roky nejdriv :D
15. bře 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @hatsepsut my taky tak za 3-4roky emoticon nooo třeba se to "povede" dřív, protože antikoncepci nepoužíváme emoticon
15. bře 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
Registrovala se 13. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 558 příspěvků. Má 12 přátel. Region Vsetín.
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
Registrovala se 13. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 558 příspěvků. Má 12 přátel. Region Vsetín.
 @gabu13 tak to je super, že se ti ty šaty tak povedly. Hej a brzdí, začínáš toho mít zařízeného víc než já a to jsem začala o hodně dřív emoticon A gratuluju k zařízení termínu a místu oslavy! Jsi šikula emoticon
Jinak díky za podporu. Já jenom, že ne každého zajímají takové problémy a někomu to může vadit, tak se radši ptám emoticon
@assol tak u vás je to taky docela mazec. A jak píšeš, skoro stejné jako u nás. Jenom tě dost lituju, protože až budete mít jednou děti, uvidíš, že i přes tvůj nesouhlas se k nim bude chtít dostat, aby ti ukázala, že ona je ta silnější. Tak, jako je to teď u nás. Ale nepolevuj. Já taky nepolevuju. Nemíním, aby za mnou moje dcera jednou přišla s brekem a já jí musela vysvětlovat, proč se chová tak jak se chová. Ochráním ji před vším špatným, před ní. Ale je super, že už i její rodina pomalu chápe, co je opravdu zač. U nás to taky všichni ví, akorát ona je dost dobrá herečka.
@nicolletta vítám tě tu emoticon Ať se ti tu s námi líbí a dobře diskutuje.
@we_y vítám tě tady! Září je nádherný měsíc a doufám, že i nám všem vyjde skvělé počasí emoticon
@hatsepsut a víš, že ani nevím, proč to tak je? Proč mu hrábne? Možná je to v tom, že pořád věří, že se změní a myslí si, že ji k tomu dovede. Ale lidé se ve své podstatě nezmění nikdy. Vždy to v nich bude a ona je toho zdárným příkladem. Když se nad tím ale zamyslím, kdyby se ke mě chovala takto moje mamka a to bych ji mohla milovat jak bych chtěla, asi bych s ní styky omezila na minimum. Proč si pořád nechávat ubližovat, když to stejně nikam nevede?
@makovaapanenka něco podobného měla i moje mamka. Ale nešlo o tchýni ale spíš o tchána. Doteď taťka neřekl, jak reagovali na zprávu, že je mamka těhotná (se mnou) a že se budou brát. Doteď si pamatuju, jak děda do mých mladších sourozenců (tehdy asi měli kolem pěti a kolem tří let) hustil, co je mamka za člověka atd atd. Až mi z toho bylo tak špatně, že jsem tam od svých deseti let nepáchla. Ani na prázdniny a i návštěvám jsem se bránila. Doteď to mám všechno před očima. A přesně tohoto svou dceru uchárním protože si jsem jistá, že by to bylo to samé. A díky za podporu. Moc si toho vážím a jsem si jistá, že @assol taky. Někdy se divím, jak je ten život opravdu těžký.
A strašně moc ti držím palce, aby to u toho doktora vyšlo v pořádku! A mohla jsi pak s posvěcením lékařů začít plánovat a pracovat na potomkovi emoticon Abych se přiznala, před několika dny jsme se s přítelem nějak "zapomněli" chránit emoticon tak jsem zvědavá, jestli z t
oho náhodou něco nebo spíš někdo nevzejde emoticon Ale to by byla asi dost velká náhoda, zrovna jsem dost nemocná. Ale i tak je to pocit plný očekávání emoticon Ale myslím si, že by to byla opravdu velká náhoda.
@kristyn.g tak to pozor, já otěhotněla dva týdny po vysazení antikoncepce emoticon houby čištění organismu emoticon
15. bře 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
 Jinak holky, ten byt mi nakonec utekl mezi prsty. Když jsem psala pánovi z agentury, tak mi odpověděl, že už je byt zadaný. Sakra emoticon Byl naprosto podle mých představ. Ale co, byl to teprve první pokus. Přítel se dneska z toho snažil vyvlíknout, ale řekla jsem mu, že půjdu a to buď s ním nebo bez něho. Takhle já prostě žít nemůžu. Jinak kolem svatby nového vůbec nic emoticon mám hluché období emoticon
15. bře 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @bronousek tak my spoléháme na přerušovanej... a dlouho nám to vychází 4,5roku emoticon ale co jsem četla statistiky tak to vychází do 5 let že těhotenství emoticon ted mi bude v dubnu 24, tak to na mě asi začíná "líst" emoticon
15. bře 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
 @kristyn.g no jsem dosti zvědavá emoticon No ale vychází ti to fakt dost dlouho emoticon Jsem holt amatér emoticon
15. bře 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @bronousek správně si mu to řekla...
15. bře 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @bronousek to jo no emoticon snad ještě bude, aspon do svatby emoticon
15. bře 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
 @kristyn.g to já bych byla ráda, kdyby mi to vycházelo ještě aspoň tak do příštího roku. To víš, malá bude mít teprve 10 měsíců emoticon
15. bře 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš