Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek :-D To já jsem zase Opička fotografovatelná.... :-D Vždycky to musím zakamuflovat, že se ráda fotím... :-D A už jste měli s ní nějakou informativní schůzku? Jestli máš představu, jaké pózy po vás bude chtít... ;-)
Odpovědět
@kristyn.g dík, že mě tak uklidňuješ. začínám tomu dokonce i věřit :-D Já mám naštěstí a díky bohu tchána suprovního. Můj přítel je jeho dokonalá kopie jak vzhledově, tak povahově. Teď jsme si minulý víkend potykali a vypili u toho půl láhve magistra :-D no zle mi z toho bylo ještě v neděli :-D
Odpovědět
@tekame byla jsem přímo u "akce". Fotila minulý rok svatbu kamarádky, takže zhruba vím. A ona si mě také pamatuje, s břichem v osmém měsíci jsem byla nepřehlédnutelná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Tak bych to právě viděla na to mu nechat volnou ruku... On je přece profík, tak by měl mít lidi nakoukané - jestli ti to víc sluší zespoda, zezadu a tak... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek No jo, ale to si představolala pózy s odhaleným břichem, poslech dítěte skrze šaty a tak, ne? :-D Ne, sranda... ;-) Je fajn, že jsi jí viděla takhle naživo. Aspoň máš představu... ;-)
Odpovědět
@tekame ani nevíš, jak mě mrzí, že jsem se u ní nenechala vyfotit s bříškem. Teď toho docela lituju. Ale co, snad se zadaří a další mládě bude po svatbě na cestě :-D I když teda asi budem muset začít krást ...
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame tak já mu zkusím duvěřovat :-) @bronousek jé taky chci takovýho tchána :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Co není může být a s druhým to budou krásné fotky! :-) A peněz s dětmi už nikdy nebude hodně, ale kdybys měla čekat, až budou, tak... :-( Ale teď máme svatbu, tak budou naše myšlenky jenom šťastné! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g no tak třeba teďka si snubák v pohodě navlíknu na prostředníček a je tam akorát :-( No ještě že jde zlato upravovat... @bronousek No ona taková (zatim) neni, ale už jsem četla dost příběhů o tom, jak se po svatbě lidé změní (včetně tchýní)
Odpovědět
@kristyn.g nedám :-D můj :-D @tekame tak tak. Hodně věcí je naštěstí po malé, takže počáteční náklady vesměs žádné. No už se nemůžu dočkat. Ono je to sice zabíračka, být matkou, ale když se na tebe drobek usměje, nebo se přitulí, to je prostě nádhera :-) A jsem ráda, že jsem měla první dítě tak brzo. Budu pak mladá babička :-D @smisca to známi z vlastního okolí. Kamarádce se tak tchýně vybarvila. Jak píšeš, začalo to kolem svatby a neuvěřitelná fůrie se z ní stala, když se stala babkou. Ale není to pravidlo, takže na to radši vůbec nemysli, ať to nepřivoláš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame My taky nebudeme vymýšlet pózy pro fotografa. Jako určitě budeme chtít nějaké fotky aranžované, ale spíš, aby vyplynuly ze situace a aby to bylo celé přirozené.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Určitě na to myslet nebudu :-) Naštěstí od sebe bydlíme docela daleko (přes 200 km), takže pořád tady bude taková "ochranná bariéra" :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@smisca Tak nám říkala, že v podstatě 3P - prstýnek, polibek, podpis, nám ani ukazovat nebude, že ty jsou teoreticky všude stejné... Na nich se moc vymyslet nedá, ale ty nejzajímavější, že jsou ty portrétní, kdy jste sami dva. Tam už aranžované jsou, ale vždycky se to prý zvrtne do něčeho nečekaného... Takže je to taková kostra, na kterou se nabaluje to zajímavé... ;-)
Odpovědět
@smisca tak aspoň že tak. U nás je hlavní nevýhoda v tom, že si sem může přijet vlastně kdykoliv a nikoho se nemusí ptát. Jiné to bude, až budem bydlet pryč. To už tak lehké dostat se ke mě mít nebude. :-) Právě jsem narazila na pěkný byteček 3+1 za přijatelnou cenu po celkové rekonstrukci. No uvidíme :-D docela se začínám těšit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca aha tak to si ho nech zmenšit, oni ti tam vyzkouší jakou velikost potřebuješ :-) @bronousek ja nějak začínám být taky na děti :-D ale jen trochu :-) nedavno ke mě přiběhlo malinký dítě a objalo mě za nohu - spletlo si mě :-) a to byl takovej zvláštní pocit... uf, asi se mi taky bude líbit mít vlastní :-)
Odpovědět
@kristyn.g musím říct, že i ten porod za to stál, vlastně všechno za to stálo :-) To víš, že sem tam závidím, když jde ségra pařit, nebo brácha jede s kámošema na výlet a já vlastně "nemůžu". Ale pak mě to zase přejde :-) Je to zlatíčko moje.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek No síla, to je mi líto, žes měla taky takový peklo. Jestli založíš téma s nadáváním na tchýně, tak počítej se mnou! Do té doby si teda asi postěžuju tady, třeba tě aspoň trochu potěší, že v tom nejsi sama (mě většinou potěší :)) V sobotu jsme šli s přítelem na rodinnou oslavu, když tchýně viděla, že jsem přišla i já, tak ani nepozdravila, otočila se na podpatku a zabouchla se nahoře v ložnici. Pak teda slezla dolů (pravděpodobně proto, že pro ní její táta přišel) a začala luxovat předsíň, aby se mnou nemusela bejt v jedný místnosti. Tu předsíň luxovala asi půl hodiny a to je to přitom takovej krcálek. Takže všichni seděli v jídelně na oslavě a ona vedle luxovala. No děs. A do té jídelny prostě už celé odpoledne nepřišla. Seděla vedle u otevřených dveří, aby slyšela, co si všichni povídáme, ale dovnitř prostě nešla. Když jsme s přítelem odešli, tak se prý nechala slyšet, že už nás nikdy nechce vidět (děda nám to pak řekl). Kdyby to byla pravda, tak za mě super, ale přítele je mi vážně líto, protože jí nic neudělal.
Odpovědět
@assol to víš, že potěší, i když bych teda za tebe byla ráda, aby to tak nebylo. Ale nadělat s tím ani jedna nemůžeme nic :-) Vidím, že jsi na tom velice obdobně, jako já. A co se mezi vámi vlastně stalo? A nebo je to tak, že tě nemá ráda, protože jí kradeš syna? Někdy by ty ženské opravdu potřebovali dostat nakládačku, třeba by se jim v těch palicích rozsvítilo a chovaly by se normálně. Jestli já taková někdy budu, tak se radši nechám zastřelit.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Právě že nic. Nikdy jsem jí nic neudělala a měly jsme minimum otevřenejch konfliktů, je totiž podlá a většinou se tvářila jako moje největší kámoška a pak mě za zády pomlouvala, což jsem zjistila až tak po roce. Předtím jsem chodila s klukem, co měl příšernou matku, a když jsem začala chodit s přítelem, tak jsem si říkala, že teda tohle bude změna k lepšímu... No na příšernou matku svýho ex teď vzpomínám s láskou. :-D Takže je to jenom o tom, že jí kradu syna. Ona se k němu teda chovala vždycky hrozně, je to dost podobnej příběh, jako píšeš ty, na jednu stranu ho odstrkovala a skoro se o něj nestarala a na druhou stranu je na něm hrozně závislá... Teď mám docela radost, že po tom víkendovým výstupu už i její rodiče začínají pochybovat, že je normální. Dřív je vždycky měla na svojí straně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky...tak už jsme zase doma od našich :-) teda ale co to tu čtu...Broni a Assol, to je hrůza ty vaše tchýně :-( je mi to líto a nejradši bych je nakopla!!! já můžu mě neznají, ale ony to budou takový megery že by mě nechaly za to nakopnutí zavřít...takže jak říkáte...co nejdál od nich ;-) no a Broni super že už se rýsuje nějaký ten byteček...na nic nečekejte a stěhujte se...hned!!! @bronousek jinak s těma šatama děkuju moc:-) a nechám si je nakonec půjčené...sice jsem si je chtěla nechat ušít...ale tyhle mi tak výborně padly a cítila jsem se v nich tak super, že jsem si řela...nebudu si to ztěžovat a půjčím si je :-) chtěli za ně 6900 což jsem si říkala že kdybych sehnala hezké šaty do 7000 tak že si je půjčím...to byl můj strop a ono to bylo přesně tak..tak to bylo taky takové znamení...navíc byly úplně nové, ještě ani neměly knoflíček na připnutí vlečky...tak jsem ani neměla ten onošený pocit...sice vím že si je do mojí svatby ještě asi nějaké nevěsty půjčí...ale co už...jen musím doufat že je nezničí a to snad ne :-) no taky ještě doufám že teď neotěhtním, protože to bych se do nich pak asi nevešla :-D jinak na druhé mimi se taky moc těším hned po svatbě...:-) je to super mít doma prďolku co jen se usměje tak všechny problémy světa jsou ta tam :-) malej teď sice chytil neštovice, takže je puntíkatej...ale co puntíky jsou teď prý v modě :-D Jinak s fotografkou...jelikož máme tu kamarádku tak jí do toho asi kecat trochu budeme...ale žádnou inspiraci zatím nehledám...nechám to na ní...ona je holka šikovná tak jí určitě něco napadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 To jsi hodná! Ale máš pravdu, kdybys je nakopala, byly by problémy. :) Nicméně ta představa se mi zamlouvá. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@assol no alespoň jsem tě poveselila a to je dobře :-) ještě jsem chtěla holky říct...nikam se nestěhujte...nikam se nezavírejte...to byste se zbytečně utápěly v depkách jak jsou tchýně hrozné...nám to tu nevadí a rády vás podpoříme...zůstaňte tu s námi a bude líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Ty jsi hodná, to je super, hned jsem veselejší.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol To je dobře...však od toho tu jsme...abychom se podpořily :-) v dobrém i zlém :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) tak jsme včera diskutovali s přítelem nad svatbou a už máme vybranou barvičku...shodli jsme se na fialové :-) mají k ní asi nejvíc doplňků a líbí se nám ta kombinace tmavě fialové a lila :-) Teď jdu volat na zámek jestli mají nějaký ten volný termín...tak mi držte palce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky to mám v září, podzim je nádherný, i když my budeme v teplých krajích :-) Září se mi moc líbí a mít svatbu v 9/2011 vypadá hezky :-D
Odpovědět
Ahoj děvčata, ráda bych se k Vám přidala :-) Po sedmi letech jsem byla nečekaně požádána o ruku... rozhodli jsme se, že svatbu chceme ještě letos a vybrali jsme si září. Oba žijeme sice v Praze, ale pocházíme z Českých Budějovic, takže bude svatba na jihu Čech. Zatím máme domluveného fotografa Jaroslava Klímu (po nekonečném hledání jsem našla fotografa, který má volný termín právě v nás den) a včera jsme si vybrali svatební oznámení, které bychom si chtěli udělat sami. Svatba bude 100% v kostele, ale největší potíže budou s výběrem místa, protože nás bude kolem 60-70 lidí. Teď se chystám na šatičky, tak se móóóc těším. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nicolletta ahojky :-) vítám tě tu mezi námi :-) letošní září bude nejhezčí :-) A kde budete mít teda svatbu, když ne v Čechách? Holky hurá hurá...já byla dneska úspěšná :-) ve vyjednávání termínů :-) Takže svatba bude 17.9 ve 12:00 :-) bude na zámku v Jaroměřicích a už mám zamluvenou i restauraci na hostinu a mecheche :-) no a když už to bylo jasné tak jsem zavolala i na šatičky a zrušila jeden z těch rezervovaných termínů a máme to hotovo :-) jé já mám radost že to tak hzeky vyšlo všechno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Jů, gratuluju! Teda, od včerejška takovejch věcí zařízenejch! Ty jsi se do toho obula, super. :-) @nicolletta @we_y Vítejte mezi námi. :)
Odpovědět
Profilova fotka
to je super, že ti to dneska všechno vyšlo ..... jen tak dál :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?