Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
holky já jsem ráda že nemusím shánět podprdu pod ty šaty...sedly mi výborně i bez ní...takže já pak budu shánět až podle těch popůlnočních :-) a bižu nebo šperky taky mít nebudu...protože ty šaty jsou už samy o sobě dost zdobené, tak to nechci přeplácat...snad jen nějakou ozdobičku do vlasů:-) která by ladila se zdobením šatů a možná nějaké výraznější naušnice...ale na krk už nic nebude :-) Holky já už se tak těším...jak mám ty šaty už jasné, tak ze mě spadl takový balvan a moc se těším :-) dneska jsem navíc tak trochu popostrčila švagrovku ať nám vyzjistí u svého bývalého, jestli by měl volno v té restauraci, kde bychom chtěli mecheche:-) tak už to začíná nabírat trochu jistější směr :-) @bronousek Broni je mi to fakt líto ta megera...je na čase si fakt promluvit s přítelem, ať jí buď sklidní a nebo jí něco řekne...jak to vypadá s tím stěhováním???
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Souhlasím, ty tvoje šaty mají krásný vršek, že už nic na krk nepotřebuješ. @bronousek Jejda, to jsem zvědavá, co bylo. :( U nás to bylo o víkendu taky husté.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, začala jsem strašně pochybovat o naší fotografce :-( je hrozně milá a tak, ale byla mi doporučena ještě jedna, a ta má nádherný fotky.. hezčí jak ta naše.. mohli by jste mi poradit která se vám líbí víc? nevím jestli sem můžu hodit odkaz ale zkuste do vyhleádvače zadat Markéta Racková (to je ta naše) a pak Eva Fildánová (to je ta co mi byla doporučena a fotí krásně - je to přítelkyně P. Bigoše)..
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka tak mě se líbí obojí moc ! Nehledej... ;-) já to měla stejně! taky jsem našla spoustu další co se mi zdáli lepší a rozhodla jsem se nehledat, nepátrat, nekoukat... protože mi to taky furt vrtalo hlavou.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g jenže ty máš toho nejlepšího! :-) Jirka Tvaroh je super :-) no to já právě dostala od P.Bigoše kontakt už v polovině února, ale nebrala jsem na to zřetel, měla jsem tu svojí a byla jsem spokojená, ale ted jsem projížděla meila a najednou jsem narazila na to.. a šup, byla jsem na jejích stránkách a bylo to :-D a má i volno.. nevím, už asi dumám nad zbytečnostma..
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka jak chceš, ta co maš zamluvenou je taky super! :-) jestli si s ní rozumíš tak bych to asi neměnila... Jirka Tvaroh je fakt milej i co si spolu píšem emaily :-) Takže se těšim až se střetneme v dubnu u pana Baštáře doma :-)) Taky budete mít osobní schůzku?
Odpovědět
no já jdu k fotografovi ve čtvrtek, tak snad se mi jeho fotky budou líbit jinak mě šlehne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g joj, taky jsem si s nim psala a byl moc ochotnej :-) no rozumím, zatím jen přes e-maily, osobní schůzka bude určitě, ale ještě nevíme kdy, nejpozději prý měsíc před svatbou.. tak stahuju inspirace na fotky jako divá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, průběžně dočítám, ale nestíhám reagovat :-( @gabu13 Šatičky jsou opravdu krásné a vypadáš v nich perfektně. Tiše závidim, že už máš vybráno a máš se od čeho odrazit :-) @assol Na tvém místě bych nevěděla, jaké šaty si vybrat. Líbí se mi jich na tobě víc. Takže přeju šťastnou volbu. @bronousek Přeju ti pevné nervy. Moje budoucí tchýně je na Honzu taky docela fixovaná, ale tím, že už s nimi dlouho nebydlí, tak si snad už zvykla. Jenom doufám, že to taky nepřeroste do takové fáze, jako to máte u vás. Jinak u nás stále nic nového. Jenom už máme prstýnky doma a jsou teda mnohem hezčí, než jsem si je pamatovala. Akorát nevim, jestli jsem si neměla objednat menší, protože je mi trošku volnější. Ale na druhou stranu mi kolikrát tak strašně natečou prsty, že bych ho pak nemusela navlíknout... Takže mě akorát trochu "děsí" příběh známého - jeho kamarád ztratil snubák hned v den svatby. Tak abych nedopadla stejně :-(
Odpovědět
Tak holky, prcek spí, vyžehleno, relativně uklizeno a přítel v práci, tak mám na chvíli čas. Nejdřív k odpovědím na to, co jste psaly. Všechno si to nepamatuju, tak snad to nějak dám dohromady. Vím, že některým situace, ve které jsem se ocitla, připadá jako nemožná. Ale je to tak. A nedokážete si představit, jak je pro mě jako pro člověka, který říká to, co si myslí a nikým se nenechá deptat, těžké nic neříkat a jenom se nechat urážet atd. Jenomže to ona právě chce! Vyprovokovat mě, aby všem hned mohla vyvolávat, jaká jsem na ni hrubá a sprostá. Ale já se nenechám, ale bylo to tento víkend hodně těžké, neposlat ji do p***le. Proto to všechno trpím, proto jí nic neříkám. Takhle mám na vrch, i když je to strašně psychycky vyčerpávající. Vlastně si myslím, že to už hraničí i s deptáním a tyranií z její strany. Jenomže, co dělat? Poskytnout jí arzenál, abych já byla ta špatná? Zatím se držím, tak uvidíme. Taky se tu psalo o mamánkovi. Ale už nevím, kdo to přesně byl. Já si pod označením mamánek představuju člověka, který stále využívá služeb mamahotelu, neumí se sám rozhodnout a stále až do stých x let bydlí u maminky. To můj Tom není. Už ve třinácti letech si musel nahoře zařídit pokoj a byl tam. Matka totiž řekla, že jí tam dělají bordel, i s jeho mladší ségrou. Tak měli pokojíky nahoře. Taky jsem zaslechla od sousedů, že nesměli chodit kromě do kuchyně a do koupelny do obýváku, do pracovny atd. Takže si myslím docela tyranie. Co kdyby náhodou přišla návštěva a ona tam měla bordel? No hnus, chovat se takhle ke svým dětem. Takže přítel byl nucen se o sebe postarat už od mladého věku. Uvaří si, vyžehlí, uklidí, upeče. Prostě je soběstačný a to, že je někdy líný, kdo není. Takže si nemyslím, že je mamánek. Nepobrala jsem to nijak špatně, jenom si možná každá pod tímto označením představujem něco jiného :-) Ale je fakt, že jakmile je ona tady, jako by mu v palici hráblo. A to mě štve, proto taky částečně utíkám. Ať chci nebo ne, tak ho má omotaného kolem prstu. Ale je to jeho matka, nikdy jinou neměl a nepoznal třeba to, co já. Nikdy bych nechtěla vyrůstat v podmínkách jako má on, i když mu to ani tak nepřijde, protože nikdy nic jiného nepoznal. Teprve teď mu ukazuju, co by vlastně rodiče měli dělat, a to na naší dceři, které se s láskou věnujem. A k událostem víkendu... Byl to nádherný páteční večer. No a přijela ona. Děcka, krve by se ve mě nedořezal a myslela jsem, že se mi něco stane. Další víkend v prčicích. No hned jsem příteli oznámila, že tam nebudu ani ze srandy. V sobotu ráno jsem se sebrala a šla k našim. Navíc bych tam stejně šla, protože přijela moje babička, kterou jsem už nějakou dobu neviděla a chtěla jsem s ní strávit den. Domů jsem se vrátila akorát na koupání malé, tu jsem okoupala, dala jí najíst a šup s ní do postýlky. Byla se mnou i moje mamka, zachránila mě před tou saní a šla se mnou koupat. Ale když odešla, tak to bylo teprve rodeo. Konečně jsem si vyčerpaná (jsem nemocná a to docela dost) sedla na gauč k televizi a chtěla odpočívat. V tom přiletěla ta ženština a začala mě napadat dost hnusným způsobem. Ani se mi to tu nechce vypisovat. Samozřejmě nic z toh onebyla pravda. Pak začala něco o tom, že si vyhrazuje jedno datum a svolá všechny své rodinné příslušníky a že tam chce i ty moje a že to budem řešit. Což jsem já osobně nepochopila. Své věci si řeším zásadně sama a netahám do toho bratrance a sestřenice atd. No prostě mi přišla jako kdyby opět požila. Tak jsem jí řekla, že nejsem žádný její fracek ve škole, aby mi mohla poroučet a řekla jí, ať se od mé rodiny drží dál a nechá je napokoji. Ona se do mě zase začala navážet. Tom se mě naštěstí zastal, jinak bych nad naším vztahem asi začala pochybovat. Jenomže ona nepřestala a tak jsem se sebrala s tím, že to nemám potřebu poslouchat a šla si napustit horkou vanu. S Tomem jsme se ještě tentýž večer domluvili, že se prostě musíme odstěhovat. Za což jsem ráda a značně se mi ulevilo. Jak tu někdo psal - můj dům - mé pravidla. A závěr? Musím říct, že takhle hlavně psychycky náročný víkend jsem nikdy nezažila a doufám, že ani nezažiju.
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka to jsem nevěděla že bych mohla přinýst nějaký nápady na fotky? Tak mame schuzku pul roku dopředu, stejně si to nebude pamatovat.. @smisca tak záleží jak moc je volnej, ja mam na prstě zásnubní a taky je mi volnej, ale přes koub tak lehce nejde, takže ok
Odpovědět
Jinak holky, nezaložíme si nějakou soukromou diskusi ohledně tchýní a takových problémů, co se svatbou vlastně nesouvisí, abysme to tu "nezahlcovali" pro ostatní? :-) @gabu13 jinak gabu, viděla jsem tvoje šatičky a musím říct, že jsou opravdu nádherné a moc ti sluší. Líp sis vybrat nemohla :-) a jak teda? Necháš si tady ty nebo si je necháš ušít? :-) @smisca nemyslím si, že by na světě existoval ještě někdo takový, jako mám já tchýni. Ona je zvyklá komandovat a být středem vesmíru, takže pokud toto není i tvá tchýně, byla bych v klidu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@bronousek no tak aspon to k něčemu vedlo ne? A kam plánujete se odstěhovat? Myslím že taková diskuse tu žu je o tchýních ...
Odpovědět
@kristyn.g no zatím to vypadá jenom do nejbližšího města, někde do bytu. Musíme se ještě o tom trošku pobavit, ale představu máme stejnou - pryč odsud. Mrzí mě to, hlavně proto, že mám mamku pět minut pěšky, ale co. Za ten teror tady mi to nestojí a za meloun a půl tu půlku baráku od ní taky odkupovat nebudu, nemá ani poloviční hodnotu. Myslela jsem soukromou diskusi, jako jenom pro nás. Myslím, že to jde, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
tak teoreticky to jde ne? :-) ale tak tady je to taky dobrý ne? :-) Rozhodně to nikoho nezatěžuje ... asom mě určitě :-) No určitě to bude ve svom lepší a tchýnim vstup zakázán, snoubenec bude moc za ní chodit na návštěvu sám ne? :-)
Odpovědět
@kristyn.g jo tady je to super, akorát nechci nikoho svým neustálým stěžováním si obtěžovat :-D No to si piš, že tam tchýně ani nepáchne. Jaké si to člověk udělá, takové to má. Měla si rozmyslet, než se ke mě začala chovat tak jako se chová. Tady na to mám totiž dost dlouhou paměť :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@haniiiii Popisovala jsem to výš, vlastně šlo o hloupost (jako u většiny hádek ;-) ) - já jsem řekla svůj odhad ceny svatební hostiny a snoubenec kvůli tomu vyletěl...
Odpovědět
Profilova fotka
a to je taky ta tchýně který vadí že jí bereš syna? To je divný vzhledem k tomu že je "vykopla" do patra a podobně...
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Jojo, už je to v pořádku a včera jsme zažili jeden z nejkrásnějších dnů za dlouhou dobu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No tady jaksi není k čemu dojít, musíme počkat, až jakou kalkulaci nám vlastně pošlou :-) O to víc mě to mrzelo, že ta hádka byla vážně totálně zbytečná... :-(
Odpovědět
@kristyn.g to je přesně ona. Říkám, že ta ženská nemůže být normální. Ještě že aspoň moje mamka se k Tomovi chová jak k vlastnímu synovi a tu péči, kterou neměl, mu aspoň trošku vrací. Ale i tak ...
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka ty hádky jsou většinou zbytečny. Poslední rok vstahu se to snažíme regulovat a je fakt že se hádáme míň. Tak snad dojdete k nějakému kompromisu. @bronousek třeba jí štve že už se tolik kvuli ní netrápí - jako že si na něm nemuže vylejvaz zlost - že to nezabírá? No je to šílenec ta ženská. Dobře si jí to řekla že se ti do rodiny nemá cpát :-) Prostě ted ste ty, snoubenec a miminko jedna rodina :-) a baba jaga zustane sama :-) a co ta segra? Ta je s ní v pohodě?
Odpovědět
@kristyn.g co vím naposled, tak snese nanejvíš její jednu návštěvu tak do měsíce. Ale taky naní kolikrát nadává. Však jak tu teď byla na víkend, tak se za ní ségra ani nestavila, asi na to neměla nervy :-) A sama říkala před tím, než se z tudma odstěhovala: Pryč z tadma a ani se neohlížet. A vyhrála to. V tomto případě opravdu platí že kdo uteče, ten vyhraje.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Tak to já jsem naší fotografce řekla, že pro ní žádnou inspiraci na fotky mít nebudu. Taky říkala, že je to dobře, protože každý pár je jiný a jiné budou i fotky. Prostě, co ji v tu chvíli napadne, tak to cítí a fotí. A to si myslím, že je dobře... A hlavně - by se mi to ani nechtělo vymýšlet! ;-)
Odpovědět
@tekame já si ispiraci na fotky vzala jenom na ty s družičkama. Mám tam pár typů, které bych chtěla vyfotit. Jinak taky nic nevymýšlím. To je přece její práce :-) Ale kecat jí do toho asi budu :-D jsem už taková :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Jj, bydlet pod jednou střechou nedělá dobře... Já se všema sice báječně vycházím, ale jelikož chci, aby to tak zůstalo, tak s nimi žít nesmíme... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek No hele, my máme fotografku, co toho kecání zvládne ne za dva, ale rovnou za tři lidi... :-D Takže myslím, že se k tomu ani nedostanu... ;-)
Odpovědět
@tekame My s ní ale prakticky taky nežijem. Už dva roky je přestěhovaná někde v Uh. Hradišti či kde. Ale stačí, když si sem přijede na víkend a je to. A stihne deptat i po telefonu, to už jsme si taky prožili. Ale držím ti palce, aby to tak zůstalo. A závidím, ani nevíš jak, že s tchýní vycházíš. Taky jsem si to tak vysnila, ale realita je bohužel jiná.
Odpovědět
@tekame no já jsem na to moc zvědavá na to focení. Ale mám z toho trošku obavy, muž se totiž nerad fotí a já nesnáším, když mě někdo bere z profilu kvůli mému orlímu nosu. Ale budu mít na svatbu čočky místo brýlí, tak snad to nějak zvládnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame já se hrozně bojím, že když se podívám na nějaké fotky co se mi moc líbí, tak že se mi pak ty naše nebou líbit. To se trochu(moc) bojim... @bronousek tak vidíš, řešení existuje ;-) a všechno bude fajn. Tak sem se od přítele dozvěděla že zas v sobotu pojedem za mim "milovanym" tchánem... :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?