Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut To víš že se ti poptám...zítra jde s náma zkoušet ty šaty, tak všechno vyzjistím ju :-) @assol teda to je vtipnej výběr termínu :-)
Odpovědět
@gabu13 přečti si i diskusi. Podle všeho ta paní i jezdí po republice za holkama, takže když se nemáš jak dostat, tak to pro ni není problém. No jsem z toho nadšená :-) Ještě dočítám diskusi ale myslím, že je rozhodnuto :-) @assol díky :-) Mě vždycky strašně pomůže, když se o to s někým můžu podělit :-) Ale nedokážeš si představit, jak je to pro mě těžké, držet jazyk za zuby. Jsem totiž povaha taková, že co na srdci to na jazyku. Jenomže přesně jak píšeš, byla bych ta nejhorší já. Zajímavé je taky to, jak ona ze sebe dokáže udělat chudinku a všichni jí to žerou. Na moje pocity a city se ale už tak moc neohlíží. Začínám toho mít fakt dost :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek No už jsem to pročítala a myslíš že mi ušijou i šaty podle obrázku? vypadá to že některým holkám to tak ušijou že??? to by bylo super...protože klidně pojedu 200km na zkoušku a vybrání materiálu, než riskovat Čínu a kor když teď mají zvedat DPH a clo a já nevím co...tak by ty šaty z Číny beztak vyšly na 7000 a to už si je fakt můžu rovnou nechat ušít v Madoře a pak je po svatbě střelit...třeba za 2 nebo 3 tisíce a už tak se to vyplatí .-) Já bych nejradši chtěla takovéhle jednoduché šatky...takže myslím, že když tam nejsou žádné korálky a tak...tak by ušití nemuselo být zase až tak drahé...ale uvidím co mi zítra na zkoušení padne...třeba budu překvapená :-D asi tyhle ale bohužel nebude kde zkusit...sice jsem je našla na fotkách v Andělským...ale nikde jsem je neviděla že by je nějaká holka zkoušela...takže asi je tam v realu nemaj :-( no zkusim něco jinýho na ramínkách... No přítelova rodina bydlí na moravě...takže bysme si tam popřípadě mohli i udělat výlet do Mikulova...to se uvidí...ale díky moc za tip...asi taky půjdu spíš do českých švadlenek než těch zámořských :-)
Odpovědět
@gabu13 super moc díky!!!
Odpovědět
@assol to je dobry teda :D
Odpovědět
@gabu13 jj šijou i podle obrázků, mají to na hlavní stránce napsané, že to není problém. A co jsem pochopila, tak paní je ochotná klidně i dorazit s šatama a látkama. Takže to je asi fakt na domluvě. Já tam ale asi pojedu, uděláme si výlet a nechci ji zase tak moc otravovat :-) Nemáme to tak moc daleko a já Mikulov a celý lednickovaltický areál miluju, takže se tam ráda znovu podívám. Ty šaty jsou opravdu krásné. Zkus vyzkoušet třeba jenom podobné šaty střihově, abys věděla, jestli ti padne ten střih. Já taky ještě vůbec nevím, ale i z jejich nabídky se mi šaty moc líbily, takže uvidíme, co mi padne. Každoépádně jsem moc ráda, že jsem tu diskusi vůbec otevřela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek No to já jsem ráda že jsi mě navnadila se tam podívat :-) mě totiž to půjčvné příjde fakt strašně drahé a z těch šatů co jsem viděla na zkoušení kamarádek jsem fakt nebyla nadšená...já nevím proč ale vždykcy jsem měla pocit, že už je mělo na sobě tak 30 nevěst přede mnou...a já tohle prostě moc ráda nemám...i proto jsem se rozhodla si je nechat ušít :-) No jsem zvědavá co zítra vyzkoušíme...ale už se nemůůůžu dočkat :-)
Odpovědět
@gabu13 no těším se na fotky! :-) Já půjdu asi až na konci měsíce, protože nevím, jak budou mít družičky a mamka čas. Budu s sebou mít procesí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Broni no já s sebou taky budu mít tři holky jako poradkyně...já bych sama jít nemohla...páč já jsem strašně nerozhodná :-) fotky určitě přidám :-) snad nebude zlobit foťák...pro jistotu si vezmu ještě jedny baterky
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek To znám, já si taky nenechám nic líbit a vždycky se ozvu, ale v případě tchýně to vážně nestojí za to, je lepší jí ignorovat, i když to není vůůůbec lehké! Já tu svou uvidím zítra a fakt se netěším. :-p Navíc přítel by jí to chtěl už konečně oznámit, uvidíme, jestli najde odvahu.
Odpovědět
Tak holky a je zase tady! :-p :-p :-p Už toho mám fakt dost! A příteli jsem taky řekla, že si přeju mít od ní aspoň jeden víkend klid. Až se vrátí, oznámím mu, že zítra ráno odcházím k mámě a vrátím se až v neděli večer. Já na to fakt nemám už sílu. Chce se mi z toho brečet! :-S
Odpovědět
@bronousek Broni to nemá smysl, prostě si s ní před přítelem - podotýkám, to nebude moci pa nasedne pomlouvat- promluv. A taky mě zaráží že jí on nic neřekne? Vždyť je to panebože jeho matka a musí vidět jak tě to ničí ne???
Odpovědět
Článek se načítá
@hatsepsut tohle akorát vede k tomu, že se odstěhujem a budu mít klid. Jinak to prostě nevidím. Necítím se tu jako doma a nikdy nebudu. Já jsem si taky myslela, že se bude taky ohlížet na mě, na moje pocity, ale má ho tak dobře zpracovaného, že prostě nemám šanci a ať řeknu cokoliv, tak to prostě bude proti mě. Ani nevíš, kolikrát jsem si říkala, jestli náš vztah má vůbec cenu a jestli bych to neměla jednodušší se prostě sbalit a jít. Zatím stále bojuju za náš vztah a za naši lásku, ale nevím, kolik síly mi ještě zbívá. Jak napsala assol, tohle nemám šanci vyhrát. Nikdy.
Odpovědět
@bronousek Broni ale uvědomuješ si že tohle budeš mít celý život? to mě opravdu moc mrzí :(((
Odpovědět
@hatsepsut hodně vyřeší otázka bydlení. Až budem ve svém a ne v "jejím" i když to taky není úplně pravda. Ale jo, uvědomuju :-( a cítím se jako zvíře chycené do pasti, co nemá kama utéct :-( Jenomže co dělat? I když to budu nějak řešit, dopadne to stejně jako vždycky. Nikdy jsem si nemyslela, že se do takové situace dostanu :-(((
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek a myslíš že jí přítel dá vždycky přednost? A kolik je tý ježibabě jestli se mužu zeptat? Třeba tu taky nebude věčně... neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek To je mi fakt líto, že už jí tam zase máš. Ale máš pravdu, že až budete ve svém, tak to bude lepší, budeš si určovat svoje pravidla. A k rodičům určitě běž, na tom není nic špatnýho a tvůj přítel to snad pochopí, to není utíkání, to je přirozená reakce, když se s ní nedá vyjít. Přece si nenecháš ubližovat, nebudeš tam čekat, jak tě zase zprudí. Pro mě je to jedinej způsob, jak to přežít - prostě se jí vyhýbat. Šťastnej vztah mi za to stojí.
Odpovědět
moje kamoska ma podobny problem, bydli teda uz ve svem ale kdykoli "tchyne" zavola tak synacek jede okamzite k rodicum, takze je tam kazdy vikend, kamoska rezignovala jezdila tam driv s nim ale rekla ze tam proste jezdit nebude at si tam jezdi sam
Odpovědět
Holky, já jsem asi nějaká divná, ale vy si to necháte líbit? Mě kdyby dával muž takhle najevo že rpostě máti je to hlavní a já nula, stál vždy při ní tak se seberu a utíkám od něj co nejdál! Protože takovýho chlapa bych si nemohla vážit, neměla v něm oporu, dybych věděla že dyž bude vyhrocená situace tak nebude objektivni, alespon ramcove..ale každopádně mě to moc mrzí že tohle musíš Broni prožívat, držím Ti pěsti!
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Jasně, že se na chlapa můžeš vykašlat, ale já od svýho přítele nebudu odcházet proto, že má příšernou matku. On za to nemůže a já ho miluju, tak to vydržim. To je hrozně obtížná situace, je to jeho máma, s tím nic nenaděláš, ať je to jaká chce fúrie, on už jinou mít nebude. A snažit se, aby s ní třeba úplně přerušil kontakt - líbilo by se mi, kdyby to udělal, ale těžko to po něm můžu chtít.
Odpovědět
@assol tak to je jasný že se s ním kvůli tchýni asi nerozejdeš, ale zaléží co jsi ochotná ještě tolerovat a co už ne a jasně vymezit hranice, hlavně až se přestěhujete tak ty pravidla nastavte hned od začátku jinak se to pak špatně láme
Odpovědět
jinak ahoj, mám svatbu 16.9.2011, jen by mě zajímalo co už máte holky všechno zařízené já jen jestli nejsem nějak moc pozadu :-) mám pocit že 6 měsíců je na všechno času dost, mám zamluvené šaty, termín a objednané prsteny.
Odpovědět
Profilova fotka
@evajzek Vítej :-) Tak já mám šaty, místo obřadu i hostiny, předběžně kytky a fotografa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak vás teda, holky, všechny zdravím :-) Co se týče naší hádky, tak snoubenec se dostavil v jednu s kytkou k MDŽ - a hádka pokračovala :-( Druhý den se dostavil s ještě větší kytkou a omluvil se :-D No ale ty dva dny jsem celé probrečela ;-(
Odpovědět
@makovaapanenka Ahojky, a pročpak jste se hádali?
Odpovědět
@assol Jee, tak jsem to nemyslela, že jako od něj odejít kvůli jeho matce:) Ale já prostě na ty mamánky nejsem no, že co řekne maminka je svaté a já nebudu mít pravdu nikdy...prostě si těchto mužů nevážím. Jasně říká se, jestli chceš vědět, jak se k tobě bude chovat, podívej se jak se chová ke své matce, to ano a něco na tom i bude, ale je zdravý vztah a "zdravý" vztah. Holky rozhodně Vás nechci poučovat nijak, já jen říkala svůj názor: ) @evajzek Já myslím že toho máš tak akorát, já mám svatbu 10.9 a ještě nemám ani zdaleka to co ty: D @makovaapanenka Tak to mě mrzí, ale už to je ok? A teda, MDŽ kytka? Mě se můj muž po příchodu z práce zeptal- a ono je dnes MDŽ? Tak to dostaneš velkou pusu :D Ale nestěžuju si :D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Však jo, já vím, jak jsi to myslela. Jenom říkám, že je to obtížné. A někdy byl ten teror tak intezivní, že jsem i přemejšlela, že kdybych ho opustila, bude po problému. S mamánkem, co by dával přednost matce přede mnou, bych nevydržela ani minutu, můj přítel naštěstí vidí, jaká jeho matka je. Jenom někdy mě krotí v projevech nenávisti k ní, ale většinou je na mojí straně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut naprosto souhlasím! Taky bych nedovedla žít s chlapem, co je neustále pod máminou sukní a ve všem s ní souhlasí. Chápu, že je určitá úcta k rodičům, ale všechno má své hranice. ;-)
Odpovědět
@assol Tak to pak ano..já bych si ale prostě ničit život tchýní nenechala...já jsem ten typ co nesnáší intriky za zády a radši vím na čem jsem a taky to řeknu dotyčnému když mi něco opravdu moc vadí.... @beruska80 asi tak :)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka ahoj, tak to jsem ráda že se to urovnalo :-) a došli jste k něčemu nebo ste to jen zametli pod koberec?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?