Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@marrsik Tak se koukej na ty slevový servry... My od nich máme Zbiroh místo za 8 tisíc za tři... Jinak je to na slevo.cz... Nemůžeme si to vynachválit...Už jsme byli takhle na spoustě míst. ;-)
Odpovědět
@marrsik Já mám pěkné vzpomínky na Kutnou horu,nebo Tábor, Litomyšl, Jindřichův Hradec nebo doporučuji Jeseníky a Orlické hory, odtud pocházím:)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Trefa do černého, včera mi kamarádka ukazovala šaty, co chce vzít na naší svatbu, byly to přesně jak píšeš echt padesátý léta, široká sukně, tylová spodnička - tak jsem si je vyzkoušela a zamilovala jsem se do nich a už zase rozhodnuto nemám. :-D Takže teď váhám, jestli jen tylovka, tak jako mám v albu, nebo ty padesátý léta.
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame diky za typ,urcite se na to podivam a dam vedet,jestli bude uspech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marrsik Jj, ale musíš koukat každý den. Ty nabídky tam visí jenom jeden den... Takže se ti může stát, že měsíc na nic zajímavýho nenarazíš, ale když narazíš, tak to stojí zato... ;-)
Odpovědět
@assol určitě bych na tylovou sukni nechala svrchní šaty, nech si tyl jen jako spodničku, aby třeba kousek koukal ven?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Jo, myslím, že to udělám přesně takhle.
Odpovědět
Ahoj nevěsty, tak jak jdou přípravy? Já to tady vůbec nestíhám číst :-( Teď nám nějak přípravy stagnují a já bych strašně ráda něco nakoupila :-) Minulý víkend jsme byli domluvit podrobnosti v hotelu a tento týden mi došla cennová nabídka. S obědem pro cca 70 lidí + s rautem pro 90 lidí včetně pití, přípitku, alkoholu atd. jsme na 60 000, takže jsme celkem v šoku jak málo to je. Samozřejmě s výzdobou, kytkama na hostině, barmanem na míchačky, velkou čokofontánou, celým uzavřeným hotelem, spaním na hotelu atd. budeme tak na 100 000, ale i tak je to opravdu dobrá cena, prtz jsme měli dvojnásobný nabídky. Akorát paní je tak skvělá, že všechno zařídí sama a já nemám co dělat a nakupovat, tak jsme taková přepadlá :-D I ty stříbrný svícny bude kupovat ona na hotel cca 100 kusů, takže paráda. Jaké máte vy cennové nabídky?
Odpovědět
A ještě jsem se chtěla zeptat, jestli nemáte typ na šaty pro družičky. Nemůžu žádný hezký za přijatelnou cenu sehnat. Objednala jsem troje z BonPrixu, ale ty už jsou vyprodané, takže jestli nedojdou do měsíce, tak už nejsou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Koukala jsem na to,že to je časově omezené.Budu to sledovat.Říkáš,že s tímhle máš zkušenosti a vždy to bylo parádní? :-) Tak snad se poštěstí i mně :) JInak asi budeme sedět doma
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame a jak to je s obsazeností? Nestalo se vám že už jste měli třeba v tom hotelu obsazeno když jste chtěli jet?
Odpovědět
Profilova fotka
@marrsik Jo jo, většinou je ta nabídka platná jenom jeden den... Takže musíš koukat... ;-) @kristyn.g Občas se to stalo, že ten termín jsme museli přizpůsobit tomu, jak mají obsazeno... Holt to nějaké nevýhody má... =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky :-) @akfs No teda to se mi zdá na tolik lidí a tolik servisu moc dobrá cena :-) gratulace:-) my ještě nevíme co kde bude stát, protože my ještě nikde nic nezařizovali :-D Holky já začínám pochybovat že to stihneme v září:-( No ale ještě nevěším hlavu...teď o víkendu máme jet k našim oznámit tu novinu a pak další víkend na moravu obejít zámek a pozeptat se po termínech...tak jsem zvědavá...no každopádně musím počkat jak budeme zdraví...chtěla jsem jít o víkendu zkoušet šaty...ale uvidíme jak na tom bude malej, jestli už bude ok:-) Teda se svatební cestou jsme ještě vůbec nepočítali...hlavně, kde bude tak ještě teplo až bude po svatbě že :-D takže my možná pojedeme na předsvatební cestu...uvidíme :-) nějak to nehrotíme :-) ale možná bych taky klidně jela někde po Čechách, někde kde se dá jít na vejšlap a i si večer dát masáž :-) to by se mi líbilo:-) Jinak s těma šatama pro družičky mrkni na www.studioprincess.cz...tam mají spoustu hezkých šatů :-)
Odpovědět
@gabu13 Děkuji za radu, mrknu se. Jinak neboj, všechno se dá ještě stihnout! Pak napiš, jak proběhlo oficiální oznámení s rodinou :-) A už tě ten tvůj i oficiálně požádal o ruku nebo si to šetří na nějakou hezkou příležitost?
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs Pořád ještě neee :-( ale včera jsme byli v obchoďáku a tak mě zatáhl k klenotnictví abych mu aspoň ukázala jaký typ prstýnku se mi líbí...no nevím jestli to dělal jen tak a nebo už ho má koupený...každopádně u té výlohy se mi ani žádný moc nelíbil :-D no ale tak pořád ještě si schovávám naději na ten zítřejší svátek :-) ale tak já se jednou dočkám Určitě pak poreferuju, jak dopadlo oznámení rodině...hlavně nevím jak to mám říct té babičce a dědovi...aby jako pochopili že bych je tam ráda měla...ale aby hned neřekli že nepojedou...no musíme to nějak asi prodiskutovat s našima :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame tak jsem dneska koupila na zlateslevy.cz pobyt v Krumlově v hotelu kde budem mít hostinu, plánujeme se tam vydat zařizovat tak se nám to akorát hodí :-D tak si vyzkoušíme svatební apartmá na dvě noci dáme si romantickou večeři o 4 chodech a hodinovou medovou masáž za 2990kč :-D A termín který jsme chtěli tam přijet měli volný :-D dík za nápad ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 tak jelikož chlapi většinou nakupujou na poslední chvíli tak bych se nedivila kdyby ti chtěl koupit prstýnek k tomu svátku :-D já taky dostala prstýnek k svátku a taky jsem chodila po výlohách a ukazovala co se mi líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No tak jestli dělají chlapi něco na poslední chvíli...tak můj je v tom přeborník...spíš bych řekla že dělá všechno až po poslední chvíli...takže já spíš čekám, že mi zítra zase řekne...víš já ti ho chtěl koupit teď na svátek...ale nějak sem to nestihnul :-) ale já už na to fakt kašlu...jestli se nerozhoupá do pátku, tak to našim řekneme tak jako tak...a pak už asi nikdy žádnej prstýnek nedostanu....když on je ten můj takový trdlo no |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky řeším dilema :-( přemýšlím koho za svědka...mám dvě kamarádky...jednu z práce s kterou si moc dobře rozumím a ví o mě všechno...vždycky sme si všechno říkaly...a druhou co je moje sousedka a taky si výborně rozumíme a jsme spolu téměř denně....ta první kámoška je od nás dál, takže se nevídáme tak často a se svatbou by mi asi moc nepomohla, protože sama se bude vdávat a bude toho mít až nad hlavu, navíc má úplně jiný vkus jak na šaty, tak na styl svatby a zařizování....to ta druhá co je sousedka má podobný vkus a se vším by mi moc pomohla...no já tak nějak chci asi tu sousedku...ale ta první mě včera požádala zda bych jí šla za svědka na její svatbu...a trochu se tak bojím aby se pak nenaštvala, že já si vemu tu sousedku a né jí....nebo vlastně ani nevím jak jí to mám říct...poradíte????
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No tak to je skvělý! :-D To se budete teda mít... Jo, tohle jsou nejlepší nákupy... My si takhle vyhlídli ten Zbiroh. No, byl za osm tisíc, tak jsme si to sakra rozmýšleli... Ale řekli jsme si, bude to k výročí, tak se obětujeme. No a druhý den to bylo na slevách za necelý tři tisíce... Ještě, že jsme to nekoupili! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame teda to jste měli vážně štěstí! To byla fakt náhoda že ste si to vybrali a pak to bylo na těch slevách ! :-) na Zbiroze bude ručitě krásně :-) @gabu13 no tak mu řekni že neni nic ztraceno a běžte vybírat prstýnek spolu nebo mu to naznač že tě muže požádat i bez prstýnku a pak si ho mužete jít vybrat ;-) to by se ti nelíbilo? S tou svědkyní je to blbí, ale zase když váháš a jedna tě pozve za svědka tak bych asi brala tu co ti za svědka pujde a z té druhé bych udělala družbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Družbu??? co to je? Jako družička??? Nad tím už jsem taky přemýšlela že bych z nich obou udělala družičky a jen ta jedna by šla zároveň za svědka...ale zase moc víc kamarádek takhle blízkejch nemám a mít jen dvě družičky je divný ne...to chce aspoň 3 nebo 4 ne...když už??? Já jsem z toho nějaká zmatená...ale hlavně nechci aby to ani jednu mrzelo...vím že jim na tom právě asi záleží oběma...a tak nechci aby byly zklamané...ach jo... No a s tím prstýnkem...já vím že když mě požádá bez něj, tak už nikdy žádnej nedostanu...a jít s ním si ho koupit taky nechci...to bych si asi připadala divně...třeba se zítra budu divit...uvidíme :-D a když ne, tak svět se mi rozhodně nezboří...však už jsem s ním 7 let, tak už ho trochu znám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 no co jsem pochopila když jsem o tom četla, tak družba pomáhá s přípravama a s organizací a podobně, neni to klasická družička. Tak jestli jedna víš že ti fakt chce pomáhat tak bych z ní udělala tohle a z druhé toho svědka. Ale je to na tvom pocitu :-) No tak budu zítra držet palce ;-) Já budu mít min 3 dospělé družičky. Aby to někomu nebylo líto, třeba mojí nevlastní segře tak se jí chci zeptat jestli chce být taky družička a segram od Milana (10 a 12let) taky bych mohla říct. Budu pro ně šít stejné šatičky, tedy minimálně pro ty 3 - jedna z nich bude svědek, takže bude muset mít ty šaty nějak odlišnější... Chci sehnat nějaký hezký střih z burdy, budu si kupovat šicí stroj - aspon bude záminka :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Jéé to budeš mít veselou zábavu :-) já jsem se vždycky chtěla naučit šít...moje mamka to umí skvěle...ale já jsem se k tomu nikdy moc nedostala...my měli doma stroj, na kterej já jsem nesměla šáhnout...páč to byl takovej krám starej a uměla s nm jen mamka a když jsem něco chtěla šít já, tak jsem ho vždycky nějak porouchala...no a k jinýmu jsem se nikdy nedostala....takže nebyla možnost se to nějak naučit...ale taky by mě to bavilo :-) obzvlášť teď na prcka...to bych mu ušila věcí...no jeje :-) No já jsem s těma holkama přemýšlela, že si prostě vemu tu kterou cítím že bych chtěla za svědka a ne tu u které to cítím jako tak trochu "že bych měla", protože jí jdu za svědka já...no a pokusím se jí to nějak šetrně vysvětlit...aby jí to nebylo líto...doufám že se na mě nebude zlobit :-( to by mě mrzelo...ale tak mělo by to být moje rozhodnutí že? a ne na základě toho že to někdo předpokládá...co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 no líto jí to určitě bude, s tím musíš počítat... takže to asi žádný med pro tebe nebude. Ale zkus to a uvidíš, určitě se nenaštve ;-) No já se těšim, moje mamka taky umí šít, právě se to naučila když šila na nás když jsme se narodili, pak na panenky, a na sebe a taky mě k tomu nechce pustit, babička to samí. Si budu muset pořídít vlastní šicí stroj... Jsem koukala že co bych chctěla stojí cca 2tisíce :-) tak si to budu přát k narozkám co budu mít v dubnu :-) Tak mužeš třeba na malýho plést? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Haha tak pletení mi nikdy nešlo...ještě tak háčkovat...ale pletení u mě vždycky skončilo v koši :-) no líto jí to asi bude no...ale tak ona bude mít dost starostí se svojí svatbou, tak se nebude muset nervovat ještě s mojí :-) Přeci ale nikdo nemůže automaticky něco takovýho předpokládat...to je přeci na rozhodnutí každýho člověka ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 jasně že jo :-) určitě to pochopí a třeba nakonec bude ráda když jí to takhle řekneš, že nebude mít starost navíc ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, četa jsem si vyše uvedenou diskuzi..on jako svědek s něčím pomáhá??jako před svatbou? ja mysela že tak max bude něco malo organizovat během svatebního dne...
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut no moje svědkyně se mnou byla vybírat šaty a ridí mi když potřebuju a tak :-)
Odpovědět
@gabu13 U nás, ani nevím proč, je dost stupidní zvyk, že za svědka jdou jakoby kmotři (i když nejsme křtění). Takže moje teta automaticky předpokládá, že když šel taťka její dceři,t ak ona půjde mně. No to se ale šeredně mýlí! Pak mám další 2 kamarádky, mezi kterýma jsem dost váhala - jedné jsem dělala starší drůžku. Jenomže já to prostě nehodlám řešit, takže za svědka mi půjde brácha :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?