Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Po pravdě netuším, úplně jsem zapomněla zeptat se na cenu. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek no ja sem to taky tak četla že sladěné mají být jen doplňky... ale je to asi na každom... Já nechci aby byl ženich celej zelenej :-) Tak bude normálně krémovej a kytičku bude mít podobnou :-) Jinak s těma pujčkama, od mamky si pujčit nemužu tata nam něco přispěje. Taky chceme finanční dary ale raději nepočítáme abychom se nepřepočítali :-D uvidíme, snad se to povede a vyjdeme dobře ale tedy o prsa...
Odpovědět
Profilova fotka
jo a přišli mi botičky :-)) zítra si pro ně jdu na poštu :-)) to je fofr z Anglie je posílala pani v pondělí a už jsou na poště :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Mazec s těma barvičkama...ale mě nějaká etikta nerozhází...Jára bude mít světlej oblek, páč ve všem tmavým vypadá hrozně a do toho vestičku, kravatu a košili sladěné do bíla nebo šampáň podle toho jaké budu mít já šaty...no a korsáž podle mojí kytičky a hotovo :-) a jestli chceš mít ženicha fialového tak ho měj fialového...myslím že záleží co se líbí vám a ne co paní v salonu říkala ;-) Jo a s tou tchýní...to jako nejde že ona nechce a nebo ste jí ani nepozvali??? 8-) @assol Teda už se těším na fotečky:-) jo a kde že to je ten salon??? že bych tam taky zašla?? :-)
Odpovědět
@gabu13 ona nejde 8-)
Odpovědět
Ahoj holky, my taky budem mit sladene jen kytici a korsaz..je teda neresim co bude muj muz mit, to je jeho vec, do oblikani mu nekecam:D Jen tedy vim ze bude mit tmavy oblek, bilou ci kremovou kosili, v kazdým prípade na manzetove knoflicky - jine stejne nosi jen minimalne, spis jen jako lezerni obleceni a hlavne zadnou vestu- vesticky se letos nenosi (Svetaci) :D! me se to prave moc nelibi, pokud chlap nenosi bezne oblek, tak ho vetsinou ani neumi nosit, a v kombinaci s tou vestou - nejlepe hodne vyrazne barevnou, a kosili nejlepe s kratkym rukavem to uz je rposte vrazedny..ale jen muj nazor:)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek tak to se máš :-) @hatsepsut Mě je nakonec taky vlastně jedno co bude mít Jára na sobě...hlavně ať je mu v tom pohodlně...no ale vestičku chtěl on sám...já myslela původně že ne...ale on že ji chce...tak ať ji má...je to jeho volba a já mu do toho kecat nebudu...max vyberu s ním jakou...ale ať si ji má nebo sundá...mě je to jedno...no ale do košile s dlouhým rukávem ho asi nedostanu...to teda pochybuju...i když jak říkáš...vypadá to divně...ale on by se mi asi opupínkoval nebo co kdyby měl mít na něčem dlouhej rukáv...natož na košili :-D
Odpovědět
@gabu13 ne to proste musis, na dlouhy rukav bud neustupna! jako kdy uz jindy nez na svatbu by mel chlap byt dokonale obleceny, a proste do saka je kosile s kratkym rukavem ta nejhorsi nevkusnost a nechutnost - uz jen ta moznost zpocenych rukou ze saka, bleee:) - jako rukavy si muzes pripadne vzdy ohrnout a me osobne to prijde strasne sexy, nez kratky rukav :D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 taky bych trvala na dlouhém rukávu pokud chce mít vestičku, tak by to vypadalo divně s kratkym ne?
Odpovědět
Profilova fotka
No já ho nutit nebudu, mě to zase tak strašný nepřijde, když má chlap krátký rukáv. Pořád lepší než aby se v tom pařil a pak byl spocenej...to by mi vadilo daleko víc...já na takových detailech bazírovat nebudu :-) myslím že každýmu se líbí a je pohodlný něco jiného a je to každého věc :-) Kdepak mame Asol s fotečkama...já už se tak těším...já se tak ráda dívám jak vám holky ty šaty slušej...pořád to svoje zkoušení odkládám, ale asi už budu někdy muset...jen na netu nic nevykoukám že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak holky dobrá zpráva:-) Dneska ráno jsme se dohodli že příští týden pojedeme našim oficiílně oznámit že se budeme brát a řekneme to i té babičce s dědou aby se mohli rozhodnout zda tam chtějí být a pak se rozhodneme kde to teda bude a pak už zarezervujeme místo :-) hurá hurá...konečně se to někam pohnulo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Páni... Dneska jsem měla schůzku s naší fotografkou... To je neuvěřitelná ženská! :-D Teda v dobrém slova smyslu... Přinasla ukázat fotky a fakt bomba. Dokonce jsem se dozvěděla, že tam bude ještě druhý fotograf, aby byly fotky i z jiných úhlů... To jsem si ani nemyslela, že to dopadne až takhle dobře... Taky mi říkala, že jsme s termínem měli sakra kliku. Po nás se jí na to ptalo jenom 20 lidí... ;-) A ještě větší klika byla, že někdo před náma chtěl slevu a my ne, tak jsme termín dostali my... :-D Ale kam se hrabe takový 11. červen... To prý bude letos nejexponovanější datum. :-D (to bylo dotazů "jenom" 46 ;-) )
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@tekame tak to je super že jsi takhle nadšená :-) to budou určitě krásné fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame tak to je super ! :-) určtě budou supr fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, fotky ze San Veritá jsou tu. Měla jsem jít dneska ještě do Nuance, ale musela jsem to zrušit, takže až příští týden. @gabu13 Ten salon je na Praze 2, hned u zastávky Albertov, pět minut od Karláku. :-)
Odpovědět
@tekame tak to je super. že to tak vyšlo! My budem mít fotografku, se kterou jsem se bavila na kámoščině svatbě. To jsem ještě byla těhotná. Dokonce jsme ji vezli i na obřad a z obřadu, takže si nás pamatuje a termín nám okamžitě přiklepla :-D taky docela klika. jinak k těm rukávům. Tom bude mít dlouhý rukáv. Ani nás nějak nenapadlo, že by měl mít krátký, ale to je asi opravdu na každém. Kamarádčin manžel měl taky krátký, ale neměl teda vestičku, tak to vypadalo normálně.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Já jsem asi slepá...ale žádné nové fotky nevidím :-( Kam sis je před náma schovala :-D Holky já o tom dlouhým rukávu zapřemýšlím aby ho to jako napadlo samotnýho a neměl pocit že mu něco nutím...to on by ten můj paličák pak asi stávkoval..ale uvidíme...třeba mě překvapí a nakonec si ho bude chtít vzít sám...jako tu vestičku...nechám to na něm :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Jé, já jsem je dala jen pro přátele a nevšimla jsem si, že tebe tam nemám :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Já si říkala že v tom bude určitě tenhle háček .-D No ale už jsem tě omrkla a teda nejvíc se mi líbí ty s tou obrovskou sukní :-) A ty uvažuješ i o tom že by si šla v krátkých?
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Jo, promiň, to jsem zvrtala. :) Ještě včera jsem o krátkých jen uvažovala, dnes už je to stoprocentní. Včera jsme si sedli s přítelem, okoukli fotky ze všech zkoušení a shodli se, že určitě ne bílé a že budou krátké. Příteli se prostě v těch dlouhých nelíbím, prý to nejsem já. Což chápu. Našli jsme model, co je tomu nejblíž (foto v albu), ten mají bohužel jenom v nějakým salonu v Paříži, takže si je podle toho nechám ušít. Ale ty s tou obrovskou sukní se mi taky moc líbily, bylo to aspoň něco jiného, já v každym salonu otravuju obsluhu s tím, že chci něco netradičního, a většinou mi moc nemohou vyhovět.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol V poho :-) no a to že ste se takhle hezky dohodli se snoubencem se mi moc líbí:-) a když si je necháš ušít přesně na sebe tak budeš určitě spokojená :-) je to netradiční a tak už se moc těším na fotečky...určitě ti to bude moc slušet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Doufám. Netradiční to bude určitě, chtěla jsem závoj, ale příteli se líbím v klobouku, takže bude asi klobouk. A ještě se vám musím pochlubit s úspěchem ohledně zařizování: Nad námi bydlí pán, který je muzikant, ale už v důchodu, a každé ráno krásně hraje na klavír, my vždycky ležíme v posteli a posloucháme, tak přítel se dneska osmělil a poprosil ho, jestli by nám nezahrál na svatbě. Takže už máme i varhaníka. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Wow tak to je super že ste takhle hezky odposlouchali a získali varhaníka:-) paráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Mám z toho fakt radost, teď musím ale vybrat co bude hrát, a to bude asi oříšek. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky,kromě těch svatebních příprav,plánujete i svatební cestu?A kam?Já si z toho všeho nějak nemohu vybrat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@marrsik ahoj, tak my pojedem do tater :-) @assol tak to gratuluju k rozhodnutí, šatičky co maš v albu ty kratké jsou krásné! jeslti máš dobrá lítka tak to bude určitě moc supr! :-) A to jste krásně sehnali varhaníka! :-) taky by se mi to hodilo...
Odpovědět
@marrsik Ahoj, my do francie, ...ale možná nás napadne ještě něco úplně jiného, první varianta byla itálie...:D
Odpovědět
@assol Ta to más super, toho varhaníka! A co to zkombinovat? krátké se širokou sukní? echt 50-ky?Já o nich taky uvazovala, mela je moje babi na svatbe a byly perfektní- na tu dobu i na dnešek :D
Odpovědět
@assol jeste jsem zapomnela dodat - proste audrey co mas v albu, ty jsou skvele!!
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut taky mě napadla paříž,ale francouzky neumíme a anglicky pár slov umí přítel,takže by sme se tam akorát stratili :-D Chtěla bych spíš něco v česku.Jenže ty wellnessy jsou předražený.Chtěla bych aspoň něco s polopenzí
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?