Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Já jsem tam zašla spíš zkusmo cestou z práce. V Adině jsem byla na Pankráci, ale nic moc mě tam nezaujalo. Ještě bych mohla zkusit tu v Holešovicích. Ale spíš už bych to obíhání salonů měla ukončit, jinak fakt přeberu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca A pořád tě nic nezaujalo?
Odpovědět
@makovaapanenka @smisca Jo tak psychika o tom by se dalo povídat..taky mi to říkají všichni, ale já se cítím relativně v pohodě..tak nevim :( Držím pěsti ať jste v pořádu holky!
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Nakonec máme zamluvený kostel sv. Klimenta na Praze 1. @simsca Mně v Adině na Pankráci říkali, že tam toho mají mnohem víc, než v Holešovicích, tak nevím, jestli tam pochodíš, když na Pankráci se ti nic nelíbilo. Já jdu ve čtvrtek do San Veritá a v pátek bych chtěla ještě do Nuance a pak končím. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě Adina taky nenadchla,nic si z toho nedělej :-)) .Zkusila jsi Nevěstu?? tam mají teď nové modely a moc hezké - teda aspoň v Letňanech.tak ať vyhrajou ty nej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka No vidíš to tak ještě týden počkám jestli to myslel vážně a nebo to zase posune :-D třeba mě překvapí jindy...uvidíme...ale už to neřeším...no a tím dědou a babičkou sem to myslela tak že jim to asi fakt budeme muset zavolat...protože jinak budeme čekat ten měsíc než tam zase pojedeme...a už by to fakt chtělo se rozhodnout...mamina se na moji prosbu o tom že to vysonduje vyprdla...a nic nezjistila :-( takže budu muset asi zvolit tu cestu po telefonu...však to že sem čekala mimino sem jim taky řekla po telefonu a zvládli to :-) tak co by ne svatbu že :-D Holky přeju ať už vás žádný nemoci nesužujou a ať sou všechny výsledky v poho a nemocnice ať dopadne co nejlíp a záda už nebolí ;-)
Odpovědět
@gabu13 Dekuju moc: )
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Ale jo, právě, že u mě vedou pořád ty samé a žádné další nejsou lepší. Jenom jsem u nich nezažila ten orgasmus, jak jsi to k němu přirovnávala:-D @assol Tak pak poreferuj o San Veritá, uvažovala jsem, že bych tam taky mrkla @evakaucka Nevěsta byl úplně první salon, kde jsem byla. A taky z tama mám jedny šaty v užším výběru :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@franki Díky za nabídku, kdybys vyhrabal, ráda se mrknu.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to už mě pak podle zkušeností napadá jen salóny na Mělníku, jsou menší, ale mají krásné česté šatičky.jen nevím, jestli to pro tebe není z ruky.Já jsem si tam vybrala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evakaucka Tak Mělník a Jasmínu můžu jenom doporučit! Paní je strašně ochotná a šaty má fakt bílé a čisté. Kam se s bílými šaty hrabou v Praze... A nebyl problém se domlivit i na neděli...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@tekame souhlasím :-) Mělník je super :-) i ceny jsou dostupné:-) já je mám z In style, ale v Jasmíně jsem měla taky jedny vybraný :-) menší salóny si své šaty a nevěsty vice hýčkají ......
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame @evakaucka a mají ty salony v Mělníku nějaké webovky? a na kolik tam tak příjde půjčení šatů? a Evi, jaký sis vybrala? máš nějakou fotečku?
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Jj... http://www.jasmine.cz/ a půjčovné okolo 6 tisíc...
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Super díky moc...Mělník nemám zase tak daleko aby se mi nevyplatilo se tam zajet podívat :-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem po dlouhé době opět tady :-) Dávala jsem si takovou kratší pauzu od svatby, ale dneska mi to bylo přerušeno :-D Přišli nám totiž snubní prsteny. Jsou nádherné. Snažila jsem se je i nafotit, ale moc to nevyšlo :-( Jsou to takové mazaniny. Skusím se na to ještě podívat v kompu, jak to vypadá a když tak pak přidám do alba. I fotoalbum svatební dneska dorazilo. No ještě oblečení pro nás a můžeme se z fleku vzít okamžitě :-D Jinak jsem ráda, že jste v tom makru sehnaly :-) Mě by to taky vůbec nenapadlo tam něco takového hledat. Jinak ... moje plány ohledně druhého mimi hned po svatbě ztroskotaly :-( Před týdnem mi totiž přišla výpověď z práce. I přes to, že mi na socce tvrdili, že by se to stát nemělo (měla jsem smlouvu na dobu určitou). Šéf je sketa, dobře věděl, že chci hned potom další dítě. No nevím, co budem dělat. Čtyři roky mezi dětmi jsem nechtěla :-( ale asi budu muset. No co vám budu říkat, obrečela jsem to a hodně. A navíc mi to přišlo i strašně líto, když jsem v pondělí viděla kamarádčina prcka v porodnici. Ach jo, proč je život taková s***ně??
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Ach jo, to je mi vážně líto! :-( Ale moje maminka vždycky říká, že nikdy nevíš, k čemu to bude nakonec dobré.
Odpovědět
@assol momentálně jsem takový pesimista. Všechno vidím černě, na další mimi jsem se opravdu hodně těšila. Moje mamka zase říká, že peníze nejsou všechno. Vím, že ne, ale nedokážu si vůbec představit, jaké by bylo uživit dvě děti z rodičáku 3800kč měsíčně a přítelova skromného platu. Cítím, že jsem ve slepé uličce ... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek To je jasné, situace je to určitě nezáviděníhodná. Ale časem se to vyřeší, nebo už se ti to aspoň nebude zdát tak hrozné. Ve slepé uličce určitě nejsi, máš krásnou dcerku, budeš se vdávat - slepé uličky vypadají jinak, tahle jistě někam vede. ;-)
Odpovědět
@assol a co ty? jak pokračují přípravy? Popravdě jsem ty tři stránky zpět nečetla :-) Já si teď dám asi zase na chvíli oddech. To hlavní zařízené je, cosi nakoupené taky. Akorát to vypadá, že příští týden půjdu na šaty. Žeprej má do jednoho salonu dojít nová kolekce, tak tam zítra budu volat.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Přípravy pokračují dobře, zítra a pozítří jdu ještě zkoušet, a pokud nenarazím na ty nejkrásnější šatičky na světě, tak to vzdávám a jdu vybírat švadlenu. A pak bude asi takový klidný období, protože kostel i restaurace jsou zamluvený, fotograf taky a zbytek věcí asi počká do léta. Nakonec neřešíme žádnou výzdobu, ale když u tebe v albu vidím, co všechno na to máš, docela závidím. :)
Odpovědět
@assol já počítám s tím, že tu výzdobu pak zase prodám, tak snad se mi aspoň něco vrátí zpět. A nebo ji ode mě odkoupí tchán, aby mohl popřípadě na další svatbu, kterou by tam na ubytovně měl, co nabídnout. Jinak, mě by se líbilo, kdyby mi ukázal obrázky, já si vybrala, jak to chci, a nemusela se o nic starat :-D Ale baví mě to, co ti budu povídat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek No právě, mě by to taky bavilo! Ale nejsem šikovná, takže všechny rukodělný výrobky by vypadaly hrozně. :-D Myslím, že výzdobu prodáš v pohodě, tady ten bazárek frčí.
Odpovědět
@assol já ručně budu dělat sama jenom ty svícny a to omotám jenom na šťopku perličky na vlasci :-D jinak jsem taky levá, i vývazky jsem si radši objednala :-D Hlavně ani nevím, kdy bych to motala. Večer jsem vždycky vyřízená ...
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek To věřím, já si taky neumím představit, že po večerech dělám vývazky pro našich 80 hostů. :-D
Odpovědět
@assol doma si akorát nakopíruju na ozdobný papír meníčka a možná i denní harmonogram a tím veškerá má domácí práce padá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek To jí máš pořád o hooodně víc než já. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 ahojky najdeš to na www.instylemelnik.cz a ceny myslím, že okolo 5-6 tisíc.Já mám za 8 /se závojem, kravatou pro miláčka ve stejný barvě a vizážistkou a jelikož se vdávám na zámku, mám to i s donáškou a pomocí při oblékání/ - jsou to nové šaty a hodně zdobené.fotku nemám, ale opravdu jsem byla moc spokojená - utulný salón, velký zrcadla, paní uplně užásná, šaty čisté, bílé ...... a když budeš na Mělníku zkus i Jasmínu jsou od sebe jednu ulici :-):-) snad si vybereš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 tahle nevěsta gabina815810 má fotky z Jasmíny - apoň malej náhled :-):-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?