Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Ahoj Broni, líbí se mi ten nápad použít skleničky na víno jako svícny. Bude to pěkné a ještě se pak ty skleničky dají využít. A ty ubrousky jsou taky pěkné, asi se taky zajedeme podívat do Makra, i když jsem počítala, že výzdobu nechám plně na restauraci :-) Jo a můžeš mi do IP poslat odkaz na ten eshop s bolerkama? @makovaapanenka City Flowers mám taky jako jedno z vytipovaných květinářství, takže jsem ráda, že s nimi máš pozitivní zkušenost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Broni prosím tě já bych si taky přála do IP ten odkaz na ty bolerka :-) děkuju :-) Holky já si taky myslela že půjdu o víkendu zkoušet nějaký ty šatečky...ale jak jsem nachcípaná tak asi těžko...:-( no tak asi až za 14 dní...holky jak to mám udělat aby mi tam ty šaty neprotřídili kvůli tomu že je na ten termín už má někdo zamluvený...jako že bych třeba řekla že budeme mít termín až později...když bych si je nejspíš chtěla nechat ušít...ale zase se bojím, že jsem taková nerozhodná a kdyby mi nějaké padly do oka a byly fakt krásný a za dobrou cenu, tak co kdybych si je přeci jen chtěla půjčit,tak pak budu mít smůlu...no nevím co s tím....zároveň nevím jak budou ty paní v salonu reagovat když si třeba žádný nezamluvím...aby nebyly naštvaný že tam se mnou strávěj hodinu a já si nic nevyberu...jak ste na tom byly vy když ste ze salonu odcházely a nic jste si nezamluvily?
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 A už máte nějaký termín vybraný? Podle mě nebude v salonu problém, když si budeš chtít vyzkoušet šaty, které už bude mít někdo zamluvené. Byla jsem asi v 7 salonech a nikde jim nevadilo, že jsem si šaty nezamluvila. Všude mi ochotně napsali názvy i půjčovné šatů, které se mi nejvíc líbili. S tím přece musejí počítat, že většina nevěst si nevybere hned napoprvé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca No rádi bychom termín 10.9. ale ještě jsme si ho nezamlouvali na zámku, páč ani nevíme zatím kde ta svatba bude...čekám až to bude oficiální a pak se zeptám té babičky s dědou a pak se budeme teprve rozhodovat...ale jak to tak vidím, tak to bude nejspíš až v říjnu, jestli budeme pořád takhle čekat :-( No asi tam pro jistotu napíšu nebo zavolám a uvidíme...ale fakt si počkám až to bude ofiko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 To je úplně v pohodě, já si taky asi nechám ušít, všichni mě od toho odrazujou, tak chodím po salonech, a po každý návštěvě jsem přesvědčenejší, že ušití bude jediná možnost. Ale co kdyby... A vůbec nikomu nevadí, že si nevyberu. Dokonce mi i říkali, ať se v klidu podívám na fotky a uvidím. Takže toho se neboj.
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 taky jsem neměla problém když jsem stravila v saloně hodinu a kamarádka fotila každé šaty milionkrát :-) a nic jsem nevybrala... Oni ani nemají čas to třídit jestli sou volné nebo ne na ten termín bych řekla.. Kamarádka co jsem s ní byla minulé uterý zkoušet se vdrává v červenci a jen si brala z věšáku jedny šaty za druhýma a nikdo neříkal že jsou nebo nejsou zamluvené... Takže toho bych se nebála, a do září času dost ;-) určitě bude výběr :-) A jak to vlastně vypadá s tím požádáním o ruku? Furt nic? Jsou nějaké vyhlídky?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No já jsem byla právě před třema rokama s kamarádkou zkoušet v Andělským a tam byla taková slečna, co moc neporadila, jen nosila šaty a pak na konci se jí snažila přesvědčit, že když si je objedná hned tak dostane slevu a když ne tak že o ní příjde a tak...prostě takové manévry aby jí přesvědčili aby nešla už jinam...ale ony jí tenkrát ty šaty fakt sedly, takže jsme už ani jinam jít nechtěly...ale tomuhle bych se prostě chtěla vyhnout...nevím proč, ale pak mám prostě takovej provinilej pocit...asi se budu muset vyprdnout na pocity a nechat to náhodě :-N =-) S tím požádáním pořád nic...psala jsem že jsme měli na horách menší debatu o tom co teda bude...jak nám to moje drahá budoucí tchýně trochu zavařila, když to všem už vykecala a všichni se na mě sesypali, kde mám prstýnek a tak...a ono nic...bylo mi líto, že jsem jim všem musela říkat, že vlastně o ničem nevím...no ale Jára říkal že chtěl na ten můj svátek co mám příští týden ale že mu to zase zkazili...tak už fakt nevím...asi mě nepožádá nikdy...ale já už to neřeším...víc mě štve že k našim pojedeme teď až za měsíc, takže to ani nebudeme moct říct babičce a dědovi a tak budeme zase nejmíň další měsíc čekat než budeme moct zamluvit místo a to už je fakt pozdě...to ten náš termín volnej fakt už nebude...nevím jako co s tím...ale už se nenervuju...na horách jsem to obrečela a řekla jsem si že mi to za to nestojí abych se trápila...že až to bude tak to bude a jaký to bude bude prostě náhoda...no a uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Tak tím se přeci nebudeš trápit ne, že tě oficiálně nepožádal a ještě si z toho dělat takový nervy, to by přeci mělo být něcko krásnýho :-) Neboj, hlavně že víš že se to blíží :-) Třeba ti opravdu dá ten prstýnek na ten tvuj svátek akorát chce, abys byla překvapená tak ti přeci nebude řikat že ti ho dá, nebo kdy ti ho dá. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 a je fakt že v andělském docela trošku nalehaji... Ale to v naiv taky... v nevěstě naopak mi přišlo že zas vubec nečekali že bych si vybrala hned :-) Asi fakt záleží jak kde. Ale mě to bylo jedno, v jednom saloně mě strašili že pak už nebudou a podobně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Jo to na kámošku tenkrát taky zkoušeli že pak už nemusej být k dispozici a tak...no ale to mi může být ukradený že když si je chci nechat ušít...holky já se bojím že to co jsem si myslela že mi bude sedět bude nakonec strašný a že skončím v korzetu...což moc nechci páč se bojím těch holých ramen....myslím že je mám dost široký a když je budu mít odhalený, tak se budu cítit divně...no ale proč nad tím teď přemýšlím, když vlastně ještě ani žádný zkušený nemám že...asi už fakt budu muset někam vyrazit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 neboj, určitě jich zkus víc a uvidíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Neboj, myslím, že budeš hodně překvapená, co ti sluší. Já jsem třeba korzet nechtěla nikdy a nakonec mi některý i slušej. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@gabu13 Holých ramen se neboj. Když tak se to vyřeší bolerkem, ale úplně stačí závoj. Ten tě zjemní a orámuje, takže ruce nebudou tak na očích. Taky to tak mám... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Já právě o závoji ani nepřemýšlela...jednak si myslím že už jsem na něj tak nějak stará a navíc už mám dítě a tak ani moc ani vlečku ani závoj nechci...když si představím že kamkoli se pohnu mi bude v patách a pošlape mě...tak to by mi asi urval se závojem i celou hlavu :-D No ale tak uvidím co na mě kde čeká a co mi bude slušet...nechám se překvapit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Však jsou i závoje. které tak dlouhé nejsou... ;-) A kde je psáno, že nesmíš mít závoj? A uvidíš, až vyzkoušíš, tak třeba změníš názor... Já když si zkoušela šaty, tak až závoj ze mě udělal nevěstu... ;-) Sice když jsem teď vybrala jiné šaty, tak budu mít asi jenom bolerko - a k tomu už bohužel závoj nejde... Tak ho asi oželim, ale budu hledat stejně způsob, jak si ten závoj aspoň na chvíli vzít... :-N
Odpovědět
Ahoj holky tak máme místo obradu! Pekne v prírode, na louce pred mistem oslavy, pripadne pri spatnem pocasi v jejich altanku, 10.9. v 16.00 :)
Odpovědět
@smisca @gabu11 holky ta adresa je http://camella.eu/ Píšu to teď jenom stroze, pak vám ješt ěnapíšu co se dělo přes víkend, ale teď malá stváří, tak si jdu s ní lehnout. Zatím pa :-) Jinak u eshopu nemají ceny, pro info stačí napsat na email, odpovídají prakticky okamžitě.
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Paráda! Máme stejné datum i hodinu. Špatné počasí být nesmí! :-)
Odpovědět
@assol Tak to je supeer!!!! Kdyz bude, tak to nejak zvladnem, ne, bude nam prset stesti :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Však jo, poradíme si i tak. :-)
Odpovědět
Ahoj nevěsty, tak jsem zase prolítla vaše příspěvky a gratuluji všem k novým úlovkům. My jsme byli v sobotu v hotelu, kde jsme naplánovali s paní managerkou celý den a v průběhu týden mi pošle cenovou nabídku. Máme domluvenou zhruba výzdobu (ulevilo se mi, že nebudu muset kupovat téměř nic, prtz materiál na stříbrnou výzdobu už tam mají i potahy na židle). Dokonce vysoké stříbrné svícny, které chceme budou také kupovat sami a to tak 5x tolik kusů :-D Domluvili jsme zvyky, oběd, 2 večerní rauty i velkou čokofontánu. Paní byla moc ochotná a hlavně bylo vidět, že má přehled. Počet hostů jsme stanovili max. na 72 + 25 večer, takže se do stovky vlezem :-D Budeme mít uzavřený celý hotel, k dispozizi kulečník, bowling, dětský koutek, terasu i nádhernou velkou zahradu. Hotel je postavený do kruhu, takže je to všechno pohromadě a nebude každý jinde. Už se moc těšíme a jsme zvědaví na tu pálku, kterou nám pošle :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás po náročném víkendu, kdy jsem našim pomáhala s úklidem po rekonstrukci baráku a ve vlaku pracovala :-S @assol Gratuluju ke kostelu!!! :-) Tak kde to nakonec budete mít? @hatsepsut Mrzí mě, že jsi nemocná, asi je to něco vážnějšího, když musíš do nemocnice :-( Já jsem si něco podobného, i když asi v menším měřítku zažila loni a předloni - pořád jsem byla strašně unavená a vycházely mi špatné krevní výsledky a nikdo nemohl přijít na to, co mi je. Rok a půl jsem běhala po všech možných vyšetřeních, u doktora jsem byla prakticky každý týden. Nakonec se z toho vyklubala oslabená imunita v kombinaci s gynekologickými potížemi, takže jsem v srpnu musela na operaci. Za dva týdny mě čeká endokrinologie a v dubnu další vyšetření, tak doufám, že už nic nenajdou... :-| Co se týče prádla, slyšela jsem, že je hodně dobrý obchod v Opletalce kousek od Janisu. Paní sice vypadá dost extravagantně, ale prý umí skvěle poradit, tak to zkus. Jo a gratuluju k místu obřadu :-) @gabu13 Tak vidíš, že jsem měla s tím tvým svátkem pravdu ;-) U nás to zase všem vykecala moje mamka. Sice už jsme měli zamluvené datum, ale stejně jsem to chtěla všem oznámit osobně, takže mi taky docela zkazila radost ]-( Myslím, že není důvod čekat na oficiální prstýnek, když tě přítel ujistil, že to s tou svatbou myslí vážně, máte datum a skoro všichni už to ví. Prostě začni plánovat, ať pak nejsi ve stresu, zvlášť když to chcete mít mimo svoje bydliště a máš malé dítě, ono to pak najednou začne strašně rychle utíkat. A nechápu, proč byste měli čekat další měsíc, než to řeknete babičce a dědovi - prostě už jim to oznamte. A přinejhorším existují telefony, ne? ;-) Co se týče šatů, někde je třídí podle toho, jestli už jsou zarezervované, a někde ne. Např. když jsem si vybrala ty svoje, zažila jsem minutu hrůzy, když mi prodavačka řekla, že se musí podívat, jestli už na můj termín nejsou zarezervované :-) A vybrala jsem si až v sedmém salónu a nikde na mě nekoukali divně. Vlastně na mě nikde nenaléhali, a to jsem byla i v Andělském (tam si mě skoro nevšímali, natož aby naléhali) a v Naïve. Asi působím tak, jako že to na mě neplatí :-) Hlavně teď neřeš, co by kdyby. Já jsem si taky myslela, že NIKDY nebudu mít korzetové šaty a už vůbec ne s vlečkou - a mám korzetové šaty s vlečkou :-D Ono je vážně rozdíl si něco představovat a pak to zkusit - můžeš být dost překvapená, co ti doopravdy sluší. A jestli se budeš cítit skvěle v korzetových šatech, tak to bude proto, že se v nich sama sobě budeš líbit, takže ramena bych vážně neřešila. Jinak o víkendu mě dorazila tříletá neteř, co mi půjde za družičku - když mě vezli z nádraží, sdělila mi, že bude potřebovat kytku :-D Švagrová říkala, že o tom prý pořád mluví :-D Tak už jsem jí objednala zmenšeninu svojí svatební (viz album) :-) Doufám, že si nás pak ženich nesplete ;-)
Odpovědět
@makovaapanenka deuju za tip! to me mrzi ze jsi mea taove rpoblemy!! ja mam probemy se zady, ne takovy ty bezny, ale snad to uz bude lepsi!! porad doufam :( uz jsem si to jednou zazila ta apson vim co ted cekat ale vzdy te to prekvapi..:(
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Žádný problém, se kterým musíš do nemocnice, není běžný... Doufám, že se ti to brzy vyřeší a mně nic nenajdou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Ahoj, tak jsem byla na tvou radu v Makru s přítelem a koupili jsme super ubrousky! přesně ty jsem sháněla po internetu a kopila jsem je cca za 4kč kus v balíčku jich je 50 :-) takže mam hroznou radost! By mě nenapadlo pro ně jet do makra. Chtěla jsem si je koupit v svatební-doplnky za 6kč kus ale neměli jich dost. Taky jsme koupili čokoládky a ted jen vytisknout přebaly. Ale to budem řešit až v létě :-) čokoládky pokčaj v chládku :-)
Odpovědět
@makovaapanenka jsi hodná:) drzim Ti pesti!
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Děkuju, mají tam fakt pěkný výběr. A i ty ceny jsem tam našla ;-) @makovaapanenka , @hatsepsut taky jsem poslední dobou dost unavená, ale u mě je to teďka spíš psychického rázu. Tak hlavně ať jste brzo zdravé. Já jsem měla problémy se štítnou žlázou, táhlo se to 4 roky a pomohla až operace, takže tušim, o čem mluvíte... No a jinak jsem dneska zase navštívila jeden salon, měli tam nádherné šaty, ale skoro všechny mi byli malé :-( Trošku mi to zkazilo náladu, ale aspoň mám motivaci začít se sebou konečně něco dělat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca A kde jsi byla? Jinak je pravda, že psychika má na zdravotní stav velký vliv, a taky tahle divná zima... :-S Doufám, že já mám štítnou žlázu už v pořádku, respektive že ty zvýšené hodnoty z loňského roku nejsou problém... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka DD Models ve Zborovské. Taky už se těšim na jaro, sluníčko mi vždycky dobije energii. Tak držim palce, ať jsou výsledky v pořádku!
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Aha, tak o tomhle salónu jsem ani neslyšela :-) A v Adině jsi už byla?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?