Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
@bronousek Sobecká určitě nejsi! Je to logické, že to tak chceš. Možná se začne angažovat až se to bude více blížit. Oni okolo mají všichni pocit, že je to ještě za dlouho, tak třeba se to časem změní :-) Ikdyž teď je toho na zařizování nejvíc :-/
Odpovědět
@akfs Přesně jak píšeš. Říkala jsem jí, že vím, že moje svatba není středem vesmíru, ale že bych byla ráda, kdyby se toho "chaosu" ohledně zařizování zůčastnila, na čež mi řekla, že je ještě brzo na zařizování a tím to haslo. Ale já sama dobře vím, jaký jsem měla problém sehnat fotografa. Hodně z nich už mělo termín zadaný daleko víc dopředu než my svatbu plánujeme. Tak je to i se zákuskama a vlastně i hospodama. Takže jsem si to pozařizovala všechno sama. Nechtěla jsem, aby za mě měla řešit problémy, ale aby se mnou oběhala nějaké obchody, cukrárny, zkoušky šatů. Na ty naštěstí jede příští týden, ale i tak to byl mazec dohodnou se na nějakém datumu. No jo, mamku miluju, ale tohle mě fakt štve, ona mě tím přístupem štve :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Tak to je taky hrozný, a to přítel má taky nějaký velký voči, tak mu dej, at udělá sám. Milan tak uvěřil až když tu tabulku co sem vytvořila viděl. Tak prej že to projde a proškrtá, a pak ještě přidával u některých věcí a když skončil tak mu vyšlo ještě víc... Moje mamka taky protočila panenky když jsem jí řekla že to vyjde cca 70-80tisíc a to jsem ještě dobrých 40tisíc ubrala :-D tchýni a trchánovi to radši ani řikat nebudem, to by nás rovnou vyděldili... @terulilinka Klid, o mě řekl tchán že jsem na korunu a že co Milanovi nakukam to on udělá, takže na Milana nepřepíše byt, abych se k němu náhodou nedostala :-D jaká jsem strašná ( a sem tam u něho na navštěvě za ty 4 roky byla tak 10krát maximálně a nikdy sem toho moc nenamluvila). Ten jeho tata o mě vubec nic neví, zepta se akorát co práce a jestli už vařim maso (jsem vegetarian). Ale to že jsem na prachy a chci se dostat k majetku ví naprosto přesně... Jinak Jirku Tvaroha mame zamluvenýho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g tak si nám ho vyfoukla :-D ale už máme jiný termín a jinou fotografku :-) nevím, proč to ty rodiče dělaj.. akorát si pak kazí vztah i se svýma dětma..
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek určitě nejsi megera ! :-) náhodou jsi šikovná jak to takhle seženeš levně.. řekni jim at si to zkusí zařídit :-)
Odpovědět
@akfs svatba v sobotu, odjezd na svat. cestu v utery: ) at mame nedeli a pondeli na zotaveni se: ) nejdriv jsem chteli do benatske laguny, ale rpopocitali sme to a hlavne casove by to bylo spatne a unavne - na prejezdi lodi kazdy den, takze pojedeme na pobrezi do pikardie a pak asi na par dnu do parize...nejsme typ na exoticke ostrovy, nic nam to nerika, jeste jsme meli ve hre island a nebo tradicne svedsko, ale tam jezdime casto tak proto francie: )
Odpovědět
@hatsepsut Tak to budete mít krásné. Já taky miluju poznávačky, ale řekli jsme si, že na svatebku si uděláme nějaký zážitek, který jsme nikdy nezažili a taky možná už nezažijem :-) Kdyby to bylo na partnerovi, tak jedem na Alijašku :-D :-D :-D :-D Tam bych se taky ráda podívala, ale přece jenom si hor a zimy užiji přes rok až až :-D
Odpovědět
@akfs jo tak to budete mit perfekt:) a poznavacka to nebude, nesnasime kolektivni zajezdy a na druhou stranu i takove ty klasicke hotelove ubytovavaci komplexy: )) jen odpocinek rposte:) v jednom malem venkovskem hotylku :)
Odpovědět
@terulilinka Ahoj, koukám že budete mít svatbu kousek po nás a na červené lhotě-) tam jsme uvažovali o svatbě taky, ale pak jsme to změnili, když jsme se dočetli že chtějí 6500 za obřad. Ale stále mi to ještě vrtá hlavou-)) Máte už vybrané místo hostiny? Já taky pátrám po různých věcech u JH..ale je to těžké, přeci jen dodavatelé nejsou ještě tak moc zvyklí se prezentovat online-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hest ahoj :-) radši si je obejdi osobně, na tu hostinu.. jsou příjemnější :-) minulý rok chtěli 6500, letos už chtějí "jen" 5500 za obřad :-D
Odpovědět
@terulilinka asi jim klesla popularita-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hest tak to nevím, ale nebylo by to špatný :-D alespon by se tam nestřídaly nevěsty jak na běžícím páse :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@akfs sestřenka byla na aljašce na pracovní cestě. Měli zrovna polární noc, ale říkala, že nezapomenutelný zážitek. Byla nadšená, takže pokud Aljaška, neváhala bych :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky takový luxusní dovolený samý! Taky jsem snila o nějaké luxusní svatební cestě - už od dětství.... ale netušim kde bychom na to vzali peníze... Už tak nam hrozí že si budem meuset na svatbu vzít částečně uvěr... Na svatební cestu pojedeme autovlakem do Tater asi na týden do apartmánu kde budeme mít napokoji krb, tak to určitě taky bude romantické x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g A kam do Tater? Já jsem byla v Tatrách požádána o ruku, takže pro mě budou romantické do konce života! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka našli jsme nějaký romantický penzionek kde by byly krásné a hlavně nerušené líbánky, tak jsme našli zamocek.sk v Popradu. Neni to sice horská chata ale když by nevyšlo počasí tak se pujdem koupat do lázní a na masáž :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak o víkendu se mi zdálo, že se vdávám, ale mám černé šaty, a jak mě vezli k oltáři (nevím, proč jsem jela na nějakém vozíčku), zjistila jsem, že mi příšerně odstává korzet, tak mi tam mamka hned začala cpát staré ponožky a pohádala se s taťkou, protože ten tvrdil, že mnohem účinnější jsou trenýrky :-D Najednou se vozíček změnil na katafalk a já jsem zjistila, že je to vlastně můj pohřeb, a vpředu jsem měla vypsaný v datech svůj životopis, ale už někdy od začátku 19. století - ne rodokmen, fakt životopis - a asi jsem musela být geniální, protože tam byla samá význačná díla a objevy od divadelních rolí přes romány po fyziku :-D Tak jsem se strašně uklidnila, že je to pohřeb, a ne svatba, protože to by s tím korzetem byla tragédie :-D Jsem normální??? :-N A mám vybrané květinářství, ve čtvrtek mám s nimi schůzku, zatím jsem z jejich přístupu fakt nadšená, tak doufám, že mě nakonec nezklamou. V pátek jsme se taky bavili o svatebním dortu. Já bych nejraději měla celý čokoládový s čokoládovým krémem, ale nakonec jsme vybrali jedno patro podle mě, jedno ořechové s pistáciovým krémem a jedno kávové (caffe latte) s krémem rafaelo (rum, kokos, bílá čokoláda). To teda nastřílel snoubenec, ale ještě uvidím, co nám na to řekne cukrářka :-) Jo a taky nevím, jaké by mělo být jejich pořadí, protože já nesnáším ořechy, které ovšem miluje snoubenec, tak jak to udělat, abychom při krájení mohli mít každý tu svoji příchuť - no jsou to starosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka tak to teda fakt nevim... leda že byste měli jak píšeš každé patro jiné a nakrojili byste obě patra...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Asi to tak uděláme - horní (nejmenší ;-) ) ořechové a já si pohlídám, až se nakrojí to čokoládové :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka tak asi budete krájet pro všechny že? takže nejdřív dáte talířek stranou ženichovi ty si vezmeš až se nakrojí to druhé patro :-) ja taky miluju čokoládu a přítel radši ovocný. tak to asi budem řešit podobně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé diky holky, já pořád dumala, jak to udělám, když máme patro s jahodama /pro Tomáše/ a s malinama pro mě.díky Vám, už vím jak na to :-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Super sen. :-D Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo z toho magoří. Já jsem si dneska chtěla zapsat svatbu do diáře (blbost, já vím) a najednou ve mně úplně zatrnulo, že co když to bude všední den. :-D Přitom samozřejmě vím, že je to sobota, že jsme vybírali jenom ze sobot, ale najednou jsem na to úplně zapomněla a hrozně jsem se bála, že až tam v diáři dolistuju, že to bude třeba čtvrtek. :-D Je ze mě psycho.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Nic si z toho nedělej, já svatbu v diáři taky mám :-D Jsem totiž na volné noze, takže se mi klidně může stát, že bych na ten den dostala zakázku, a znám se, že se v rychlosti podívám do diáře, nic tam neuvidím, tak to vezmu a pak budu riskovat ztrátu klienta :-D Kdepak, není nad jistotu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka No právě, prázdno v diáři = volno, takže bych si úplně klidně taky něco domluvila. A pak bych se omlouvala, že jako pardon, to vlastně nemůžu, to se vdávám. :-D Můj otec učí na VŠ a jednou se mu přihlásila holka na zkoušku a pak mu poslala omluvnej email, že to vlastně nebude moct přijít, protože ten den rodí.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol No tak to měla štěstí, že to věděla takhle přesně, já ze svého okolí neznám nikoho, komu by termín porodu odpovídal na 100 %. To se u svatby naštěstí říct nedá :-D
Odpovědět
@hatsepsut Ty jo tak to bude romantika jak blázen :-) To bude krásný! @bronousek To věřím, nás to taky strašně láká, určitě se tam jednou vydáme, líbila by se mi i Kanada, ale na svatební cestu vybereme teplíčko :-)
Odpovědět
@akfs no doufam:))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme chtěli mít lampiony, ale nakonec jsme je zavrhli... Přece jeno m jim to tam nechceme podpálit! :-D Takže budou holoubci. Už jsme si je zarezervovali. Mají i pěkné klece a dokonce dojedou, takže to bude bez práce... A vypadá to prostě romanticky... ;-)
Odpovědět
@tekame My lampiony mit budeme, měla jsem trochu obavy - kolem dokola hluboké lesy :D ale pak mi došlo že u chaty je sjezdovka: ) a co se pak s těmi holuby dělá? to je pochytají zpět?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Né, holubi snad odletí zpět domů sami. :-D A když ne, tak holt měl majitel pěkné holuby. :-D :-D Mně se jinak lampiony taky strašně líbí, se když tak zeptáme na zámku a stejně si ty dva večer vypustíme. x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?