Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Hele a nemáš náhodou v březnu svátek? Já bych ještě počkala, a když ani tehdy nedostaneš prstýnek, tak už bych mu klidně řekla, že jestli to s tou svatbou myslí vážně, musíte už zarezervovat termín, protože plánování zabere nějaký čas, zvlášť když to bude úplně jinde, než kde bydlíte
Odpovědět
Profilova fotka
@elissa23 Já budu dávat koláče jen do práce, objednám jich kilo a uvidím, jestli je bude chtít do práce i snoubenec, tak bych to rozdělila napůl. Sestřenici nezvi, když se nestýkáte a taky vás nezvala
Odpovědět
@makovaapanenka tak to ani netušíš, jak ti závidím. Vždycky jsem si to tak nějak představovala, až budu mít tchýni. Že zajdem na kafčo, budeme si vykládat, sem tam proběhne i nějaká ta rada. Jasně, nikdy to není bez chybičky, ale myslím, že tohle jsem si nezasloužila :-( No co už. Chlapi si podle tchýně nelze vybírat, ale včera už mě to i napadlo, jestli mi to stojí za to. Ale dneska už se cítím mnohem líp a samozřejmě, že mi to za to stojí :-)
Odpovědět
@elissa23 no já bych taky měla začít řešit koláčky a cukroví. Sice mám už dodavatele zařízené, ale ještě jsme se nedomlouvali. Ale myslím, že ti poradí, když se zeptáš :-) Pokud se nestýkáte, tak ji nezvi. Přesně tomuhle já jsem es chtěla vyhnout a opravdu jsem pozvala jenom lidi, se kterýma se vídáme, rozumíme si a nezvu někoho jenom proto, že se tituluje slovem "rodina". Ono není rodina jako rodina, že.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak včera jsme byli na ochutnávce menu. Mňáááááám! :-D Nakonec bude zvěřinová paštička s brusinkama, hovězí vývar s portským a na závěr kachní prsíčko na medu. Teda, olizujeme se ještě dneska. Jsme rádi, že jsme jeli, páč takhle dobře bysme nikdy jenom podle názvů nevybrali! A jak to mají nazdobené... Škoda, že jsme vyfotili jenom hlavní chod, páč nejkrásnější byl předkrm. Úplné umělecké dílo! Takže teď ještě ochutnat dort a ochutnávky máme hotové... ;-)
Odpovědět
@tekame No paráda! Tak to je super, že chutnalo a že jsi nadšená :-) Já budu teprve meníčko s tchánem vymýšlet. Musím taky promyslet, co všechno na raut. Moc by se mi líbil třeba i slaný sýrový dort nebo tak, ale to už hodně předbíhám :-D Jinak, konečně se příští týden dostanem do té ikei :-D a dítě necháme u babičky, takže to bude po dlouhé době zase jenom "naše" cesta :-D se těším jako malé dítě. Ještě pojedem i do makra, obhlídnout zhruba ceny nealka a zrovna si uděláme nákup domů. Doufám, že při té cestě i sfouknem ženichův oblek a boty, abysme to už taky měli z krku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Jo, strašně nám to chutnalo. :-D Já totiž nemám ráda knedlíčkovou polívku, tak už bylo blbý pokračovat v šunkový rolce a svíčkový, takže jsme museli vymyslet něco nového. Jj, raut taky ještě budeme muset vymyslet. Asi tam bude kejta, řízečky a pak něco studenýho. Ale to ještě počká... Teď mě minimálně měsíc bude hřát to, že máme vybráno na oběd. :-D
Odpovědět
@tekame tay nesnasim knedl. polevku:)) ale sunka bude! jelikoz to bude jedine co bude servirovane:)) bez ni bych nebyla: )) a my budeme mit pa studeny misy a chlebicky...ty musi byt :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut To je pravda, taky jsme to tak mohli udělat, ale řekli jsme si, že v naší rodině už jsou ty tradice velmi netradiční - sestřenka měla vodní meloun s parmskou šunkou... Tak my pokračujeme. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Ty jo, já tady slintám, jenom to čtu! Vybrali jste skvěle!
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Fakt jsme si nemysleli, že to bude chutnat jako ze špičkové restaurace. Mysleli jsme, že to sice dobrý bude, ale prostě tak nějak normálně. Fakt nás strašně překvapili... Ale to jsou pak příjemná překvapení! ;-)
Odpovědět
@assol taky jsem si honem musela kousnout něčeho dobrého, protože jsem se rozslintala, jak jsem to četla :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@tekame To je super příjemné překvapení! Já se zítra dozvím, na kolik nás vyjde raut, tak očekávám spíš nepříjemné zprávy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame a jaká že je to restaurace?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nam řikali v cukrárně, že objednat koláčky máme týden dopředu! tak se trošku bojím, aby nás týden před svatbou neposlali do háje...
Odpovědět
@tekame jo vodni meoun by nebyl spatny..ale nemam rada meloun:) a ac ho zbyte rodiny zboznuje ta sorry, tohle bude podle nevesty, nezajem :)) prto ani nebude svicova - nemam ji rada:))) a rekla bych ze muzou byt vsichni radi ze uz nejsem vegetarian :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut tak já jsme vegetarian \ :-D ale hostum dam napapat neco jiného... přemýšlím o té svíčkové, i když už byly protesty... kamošky chtěj kuřecí a to zas nejí ženich. Takže bud bude svíčková nebo nějaké věřpové/hovězí, ale bud je tam houbový přeliv, nebo na pepři... těžko se zavděčit všem, tak ta svíčková není protivná každému... tak nevím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g A nebo gulas ten sni kazdej a vyjde te levneji :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g To právě není restaurace. Vaří jenom pro svatby v tom našem zámku. Oni mají totiž celý komplex, kam patří i ta bláznivá dětenická krčma (to je ta, kde to žije středověkem a kde i jazyk obsluhy je - mírně řečeno, jadrný :-D ) Takže šéfkuchař je z jedný tý restaurace, ale tyhle jídla prý dělají jenom pro svatby... @assol My jsme zase zadali, do kolika peněz chceme ten raut mít a podle toho nám udělají nabídku... @hatsepsut A jasně, že to bude podle nevěsty... Všichni dostanou to samý. A nebojím se, že by něco nejedli... Páč největší mlsoun jsem já, takže když něco chutná mě, tak už je to co říct! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...píšu od našich, páč na hory jsme nedojeli...malej v noci zvracel a ráno taky...takže asi nějaká střevní viroza a protože na ty hory s náma jedou i další děti, rozhodli sme se počkat, jak se to vyvine a zatím jsme tam nejeli...je mi to tak líto, ale snad ho to do zítra přejde a budeme moct jet :-( Nejvíc mě ale mrzí to, jak jsem bezradná a že nemůžu malýmu nijak pomoct...:-( Jinak Broni super že už je ježibaba pryč...tak nohy nahoru a odpočiň si ;-) @tekame Super že obídek bude tak mňamkozní:-) v Dětenicích jsme byli loni na Velikonoce na výletě a zavítali jsme i do té středověké restaurace a je fakt že to bylo výborný:-) Sestřenku bych taky nezvala, když se nestýkáte a ani ona vás nezvala, takže žádná povinnost tam není...my taky nezveme všechny...to by byla pak svatba o 200 lidech a to nejde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Aha, no my to máme od kamaráda, tak čekáme, jak přátelská bude cena.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Nj, to jsou ty známosti! :-D To je prostě to, kde se dá fakt dobře ušetřit...
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Jo jo, známosti se vyplácí. Já jsem jich teda moc nepřinesla, naštěstí přítel má kamarády všude. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 To je teda opruz. Přeju malýmu, ať se co nejdřív uzdraví!
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Jojo v březnu mám svátek, tak jestli se do té doby nerozhoupe, tak se asi ozvu a nadhodím něco jako si říkala...díky za tip :-) @assol díky snad to bude dobrý
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 a co kdyby si ho požádala o ruku ty?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No to já jsem udělala teď na horách :-D ze srandy jsme po sobě všichni čmárali fixama, co jdou umýt vodou (co by taky opilý blázny nenapadlo že :-D ) no a já Járovi napsala na hrudník...Vezmeš si mě? a on si na pupík napsal... JO :-) Ale to neplatí...já chci přeci prstýnek ;-) :-D =-)
Odpovědět
@gabu13 ať se prcek brzo uzdraví! Dobře vím, o čem mluvíš, když říkáš, že je nejhorší to, že nemůžeš pomoct. Dobře to znám. Stačilo mi, když měla bobina teplotu :-( Na tom prstýnku trvej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 jééé to je hezký :-) a on o tom ví že chceš prstýnek?
Odpovědět
Profilova fotka
gabu13 třeba to bere jako hotovou věc :-) , ale jak píše bronousek trvej na prstýnku ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?