Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
@gabu13 jo tak:)) trubka ani tele nejsi!! jojo victorie je bozi :) @bronousek to me moc mrzi, rada bych ti pomohla tak apson budu drzet pesti at to brzo skonci!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek To je mi strašně líto :-( Jako máma chápu, jak tohle zabolí :-( je mi z toho až k breku jak to píšeš :-( Takovou tchýni bych fakt taky kopla někam...když si nesednete vy tak budiš, ale proč si to vylévá na vaší malé...a na kočárku :-( to je fakt hnusné :-( vždyť to nebohý miminko nemůže za to že ona je padlá na hlavu...drž se...a prosím tě, jestli to bude takhle i zítra...tak v zájmu zachování zdravého rozumu se sbal a odjeď k vašim...to přítel musí pochopit...tahle ženská fakt není normální!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek tak to fakt neni normální! ja myslela že se ona chová normálně a jen se nesnášíte ale tohle?? A co na to budoucí manžel? Tak tam ten bordel nech ať to vidí co ona dělá? Teda to bych nesnesla. Být tebou tak jedu k rodičum. Máš k tomu víc než dobré duvody :-(
Odpovědět
@kristyn.g @gabu13 je to cvok a jenom svým chováním potvrzuje to, co si o ní myslím. Tom na to nic neříká, ona totiž dělá většinou takové věci, když tu není. Ale on mi narozdíl od ní věří, takže jsem to uklidila a ještě uvidím, jestli mu to řeknu. Je mi ho totiž tak strašně líto za to, jaká ona je člověk. Přece jenom je to jeho matka, ale co je moc to je příliš :-( On zná její pravou tvář, ale bohužel jí vždycky zase začne věřit do doby, než ho opět nějak zraní. :-( je to začarovaný kruh. K rodičům bych nejradši šla hned, ale mám o něho strach. Zase nechci, aby tu byl sám. A to se ve mě pere s touhou odtud co nejdřív vypadnout.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Jéj, to je něco. Ale přesně to znám. Přítel se taky vždycky zařekne, že už na svojí mámu kašle, ale pak zase zapomene, jak se minule chovala, a nechá se zmanipulovat, že se s ní tedy sejde, já ho v tom nechci nechat samotnýho, takže jdu s ním, i když bych si radši ukousla ruku, než se s tou jedubabou viděla. Pak je to samozřejmě to obvyklý psycho, oba jsme z toho zdrblí pár dní, pak na to přítel zapomene a je to zase nanovo. Minule jsem s ním nešla, fakt jsem se nepřomohla a ona mu v kavárně udělala hysterickou scénu, že jí nemám ráda a ona nechápe proč, a ječela tam a brečela, že se prý všichni otáčeli a přítel by nejradši zalezl pod stůl. Je mi přítele taky líto, mámu má jenom jednu a zrovna takovouhle. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek tak to je fakt síla a hrůza. A to jí přítel nemuže nějak "srovnat"? Jako že by jí sprdnul?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky :-) Tak jsem tu projížděla různé diskuse o tom jestli si nechat šatky ušít nebo ne a jsem naplno rozhodnutá, že ano :-) normálka to risknu, páč ty ceny jsou poloviční jak za půjčení a všechny šaty co jsem viděla ušité jsou super, tak budu věřit že i mě to dobře dopadne :-) tak už se těším až půjdu zkoušet a uvidím co mi sedne a pak hurá na ušití :-) Jinak teda dneska jsem koukala po obuvích a snad i něco seženu...jen musím počkat pro jakou barvu šatů se rozhodnu :-D Holky normálně mám pocit že mi spadl kmen ze srdce, že snad nějaký šaty na mě budou a pak si je nechám ušít...doufám že mi to vy tady nerozmluvíte..páč já hodně váhala, ale myslím že to je z hlediska financí dobrej nápad...a pak je můžu klidně ještě prodat...co myslíte???
Odpovědět
@gabu13 já ti to určitě rozmlouvat nebudu, sama si je budu nechávat šít. Mrkni se na MMB, tam jsou hodně šaty ukázané i jak vypadají po ušití - reálné foto na figuríně, ne na modelce. :-) Jinak holky, trošku ke svatbě, ať se odreaguju. Nakonec máme problém s tím místem obřadu. Tam, kde jsme to chtěli u toho jezera, se začne v létě stavit hospoda, takže to tam bude rozjezděné a do září to určitě nestihnou, takže to bude vlastně staveniště :-( A na staveništi svatbu opravdu nechci. Takže se nakonec s mamkou pojedem podívat do města na obřadku. No uvidíme jak to dopadne. Jinak dneska mi tchán říkal, že zařídil paní, která peče minizákusky. Takže mám vystaráno :-) Aspoň něco pozitivní.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Broni díky...no já se rozhodla právě až podle fotek holek tady na beremku...jak v nich vypadají ony...všem to totiž moc sluší:-) je fakt že všechny jsou docela hubené...tak jsem zvědavá jak budu vypadat já baculka :-) ale já asi budu jako nafouknutej balonek ve všem:-D Holky ale už se těším až si půjdu nějaký zkusit :-) Jinak to je mi líto, že ti nevyšlo to místo :-( ale víš jak...říká se že všechno zlý je pro něco dobrý a třeba najdeš nějaký hezčí místo, který bude to nej pro vás oba:-) držím pěstičky
Odpovědět
@gabu13 a kolik prosímtě vážíš? Mluvíš, jako bys měla nejmíň sto kilo :-D A to si nemyslím. Určitě najdeš takové šaty, ve kterých budeš vypadat nádherně a budeš se v nich cítit skvěle. Zatím je našly všechny nevěsty, tak určitě i my dvě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek No měřím 170cm a vážím 72Kg takže jsem pěkně oplácaná...ale hlavně mi po miminu zůstalo břicho a zadek...takže s tím asi teď už nestihnu nic udělat...pořád jsem si říkala že nemá přeci cenu hubnout, když chceme ještě druhý miminko...ale nějak jsem zapomněla na tu možnost že by byla mezi těma dětma svatba :-D Mám normální velikost 42 a to moc šatů nedělají...všchno je to tak 38, 36, někdy nějaká 40...ale já doufám že díky těm šněrovačkám se aspoň do nějakých vejdu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Tak já normálně nosím 38-40, ale šaty budu mít 36. Mně se zdá, že u svatebních šatů je to číslování posunuté. A jestli si budeš nechávat šaty šít, tak se nemusíš bát, že by na tebe nic nezbylo :-D V klidu si vyzkoušíš, co ti sedí, a pak jen ukážeš fotku švadleně. To bys vlastně mohla začít zkoušet už teď, když se nemusíš stresovat datem ;-) A šikovná švadlena by ti měla doporučit nejvhodnější střih pro tvoji postavu, takže bych se fakt nebála ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jů, super holky, nejsem jedinej "exot", co si nechává šaty šít. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek jak to tak čtu bronousku, tak je mi tě líto. Chápu, že si málokdy nevěsta rozumí se tchýní, to je jako v životě, vždycky se najde někdo s kým si "nesedneš". Nechápu ale, proč neakceptuje to, že si s jejím synem a nechová se alespoň tošku slušně???? Ona musí být opravdu zlý člověk, a obdivuju tebe, že to tak zvládáš..... ale víš jak se říká, boží mlýny melou a na každého jednou dojde, to jak se ona chová se jí jednou vrátí dvakrát. Tak se drž!!!! Jinak holky navštívila jsem svatební salón, zkoušela patery šaty a jedny se mi moc líbili, ale mají holá ramena, a mám trochu strach, aby mi nebyla zima - pokud nevýjde počasí..... sice tam půjčují i takové ty rukávy, ale to mi zase příjde, že se to moc nehodí k těm šatům..... a už máte domluvenou nějakou kosmetičku či kadeřnici?
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka No já právě až se vrátíme teď z těch druhejch hor, tak už to chci začít řešit...šaty a každopádně i to místo a termín...jen doufám že na nás na zámku nějakej ten termín ještě zbyl :-D No a jestli se teď na ty hory přítel už nerozhoupe...tak už se fakt asi zeptám na co čeká??? :-D @elissa23 No já myslím že na to že by nám byla zima nebude čas myslet ani kdyby bylo pod nulou...neboj na to přeběhnutí z auta na obřad to nepotřebuješ...fotit se budeš stejně jen v šatech...i kdyby sme měly zmrznout že :-D a na hostině a tak už bude teplo ;-) Kdyžtak ti manžel půjčí na chvilku sako na zahřátí ;-) Jo a kosmetičku já mít nebudu...namaluju se sama...jsem tak zvyklá, no a kadeřnice bude u mě problém páč tam vůbec žádnou neznám a kamarádka co mě vždycky česala, tak je už dva roky ve Skotsku a pochybuju že se kvůli mně bude chtít vrátit :-( Tak asi pak budu muset oběhnout nějaký kamarádky Járovy ségry a poptat se na nějaké reference...no netuším fakt :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 - znásilnit a přinutit :-D ..... nebo taktně naznačit i když se říká, že chlapi naznačování nechápou.... to je fakt, že na přeběhnutí s auta na úřad to asi nebude potřeba a fotit bych se v tom nechtěla.... dneska jdu navštívit ještě jeden salón a uvidím, buď si vyberu tam nebo se vrátím do toho prvního. Dneska s náma chce jít i otec :-D už ho vidím, jak tam bude čekat hodinu než si odzkouším několik šatů :-D, myslím, že po 10 minutách ho to přestane bavit, budu mu to muset rozumně vysvětlit ;-).... a s tou kadeřnicí a kosmetičkou - taky ještě nevím, kosmetičku nemám, ale mám jedno doporučení a kadeřnice asi půjdu k té své se poptat, jestli by mě učesala popř. na nějakou zkoušku a pak tady je prý jedna paní co se specializuje na účesy na svatby, tak zvažuju, že bych zašla i za ní a uvidím, co se mi bude líbit více:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@elissa23 Asi to tak budu muset udělat :-) :-D Taktní naznačování jaksi nefunguje :-N Jinak s tím tatínkem...já byla zkoušet s kamarádkou a byl tam i její tatínek a řeknu ti že tam neměl co dělat...tohle je čistě holčičí věc a on tam jen rušil...ze všech šatů si dělal srandu...pořád se mu něco nelíbilo, byl otrávenej a už od třetích šatů jí říkal ať už nějaký veme a jdeme že to je stejně všechno stejný...no mě kdyby tohle dělal můj táta tak ho pošlu ven ať si jde zakouřit...ale můj táta by naštěstí ani jít nechtěl, páč ho to nebaví :-D Jo a kde máme fotky tebe v šatečkách...jak ti to sluší???
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 no právě toho se chci vyvarovat ;-) , takže mu to musím doma vysvětlit, taky by si dělal srandu, znám ho:-), jinak fotečky z toho prvního salónu nemám, dneska pokud to bude možné tak se nafotím a pak to sem šoupnu do alba:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@elissa23 Jááák nemáš :-) to ses nevyfotila abys to pak mohla porovnávat ? :-) já sem asi magor...ale já jsem strašně nerozhodná...takže já vás tu pak asi budu otravovat hlasováním co mi bude slušet...páč já si to vůbec neumím představit...já mám ráda hodně jednoduchý styl...ale kdo ví co mi bude sedět že? :-) už se na to zkoušení strašně těším...jen nevím kdy půjdu, páč musím vymyslet co s prckem...ten by to tam totiž asi hodinu nevydržel, ale zase bych si aspoň v reálu vyzkoušela jaký to bude za ním v těch šatech běhat :-D No uvidím i podle holek co se mnou mají jít zkoušet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nemám no, dneska se polepším:-), mě to ani tak nějak nenapadlo vyfotit se, šaty mi seděly, byly jednoduché ( nějak si nepotrpím na volánky a velké sukně...) a měly přijatelnou cenu, uvidím co budou mít dneska v tom druhém salónu, pokud se mi nebude nic líbit tak si půjčím ty co jsem zkoušela v tom prvním:-), horší bude, když se mi budou některé líbit dneska, to pak bude dilema...... :-D
Odpovědět
Tak to holky vypadá, že už mám klid. Snad odjela a už se nevrátí. Doufám, že to ještě nezakřiknu a nejela jenom na výlet. Jinak moc vám chci poděkovat za podporu. Ani nevíte, jak mi pomáhalo se tady vypsat. Pomalu už začínám získávat zpět rovnováhu a dávám se pomalu do pohody. Byly to strašné tři dny.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek A proč tam k vám ta baba blastně jezdí když se nemáte rády?? Ani s malou si nehraje jako babička? Gratuluju k uspěšnému zvládnutí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek klobouk dolů, že jsi to zvládla ...... na mě by to bylo moc. a teď už jen klid a pohodu :-)
Odpovědět
@kristyn.g jezdí proto, že půlka baráku je její. Takže to neovlivním. Ona babičkou není, to není titul, který se získává automaticky, ale u mě je to tak, že se člověk jako babička musí chovat. A to ona zkazila už v průběhu mého těhotenství. Malou nechtěla, nechtěla, aby se vůbec narodila a teď si hraje na nevím co. Ale už je pozdě. Několikrát jsem jí začínala i věřit, že to myslí vážně, ale při první příležitosti mi bodla nůž do zad. Tak jsem řekla dost. @evakaucka já sama se divím, že jsem si zachovala zdravý rozum. Ale byl to těžký boj.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek tak to teda pevné nervy! Bude to ještě těžké :-(
Odpovědět
Profilova fotka
achjo holky, dneska jsem si chtěla vyzkoušet v jednom salónu šaty, ale když sme tam s mamkou dojely, tak nám paní řekly, že balí na svatební výstavu do Brna:-(, tak tam jdu v pondělí, ale bohužel sama, protože nikdo nemá čas jít se mnou, takže si budu muset poradit sama....... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Já jsem taky nerozhodná. Vyzkoušela jsem už tolik šatů, asi je budu muset jít vyzkoušet znova, abych je mohla vyřazovat, protože už si moc nepamatuju, jak jsem se v nich cítila. A nejlepší na tom je, že každé z favoritek jsou jiný styl :-( @elissa23 Taky už jsem byla v salonu bez doprovodu a nebylo to tak hrozné. Ale to bylo hlavně tim, že tam byla příjemná paní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca snad to bude v pohodě, a budou tam alespoň ochotné majitelky. Jinak se právě snažím spočítat kolik asi budeme chtít koláčů, to je panečku taky věc...... kolik dáváte na osobu? jo a holky ještě řeším problém zda pozvat na svatbu i sestřenici, se kterou se nestýkám? Kdysi před 10 rokama, když se vdávala ona, tak nás na hostinu taky nezvala, ale její rodiče zvu, páč teta je sestra od taťky a jsme s nimi v kontaktu.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Tak to jsem ráda, že už je to za tebou, já naopak s tchýní vycházím skvěle, v mládí totiž vypadala podobně jaké já (teda jen typově - vysoká tmavovláska, ale ona byla fakt nádherná ženská se špičkovou postavou, v dnešní době by určitě patřila k supermodelkám) a jsme si podobné i povahově, takže když měl snoubenec tendence kecat mi do šatů, usměrnila ho, ať to nechá na mě, že jí svatební šaty vnutila matka a jí je dodnes líto, že je neměla podle sebe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Já jsem právě byla vybírat šaty, když se vdávaly dvě kamarádky, a podle zkušeností jsem si u každé fotky poznamenala do bloku případné výtky, i jak jsem se v nich cítila, teda spíš jsem to diktovala mamce nebo kamarádce :-D V salónech z nás byli vždycky hotoví, protože jakmile jsem vylezla z kabinky, kamarádka se chopila foťáku, mamka tužky a bloku a já diktovala :-D Ale vyplatilo se to, protože jsem vyzkoušela snad přes 30 šatů, a bez těch poznámek bych si to asi nepamatovala
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?