Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
suhlasim s Tekame kdyz je velky prostor a vela ludi tak okruhle stoly ale pri mensim poctu by som sla do tradicnych. Ja chcem mat za vrcholom stolu 4 miesta a tvar do U.
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně =) Jen nevím kolik lidí bych mohla dát k jednomu stolu... nechci aby se tlačili, ale nemám představu kolik se jich tam vleze, právě aby se netlačili :-) zasedací pořádek bude taky pořádný oříšek....
Odpovědět
@rennyes ja chci rozdelit presne lidi na polovinu a potom podla dlzky stolu budes vediet. Rozmyslala si ze budes mat zasadaci poriadok ze " kto chce tam si sadne ", ja jeste nevim asi to bude volne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@niccky.z To já radši ten zasedací pořádek napíšu... I kvůli jmenovkám a tak... ;-) Ale zažili jsme, že jsme si hledali místo a teda nic moc... Byl to prostě chaos. Na nějakou rodinu nevyšlo místo vedle sebe, někdo si sedl rovnou doprostřed a tak... Takže radši ten zasedací pořádek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@niccky.z Nevím no.. ale než si někdo sedne, to raději to mít tak nějak určené podle toho kdo vím že by chtěl vedle koho sedět.. :-) udělat nějaké jmenovky asi... Tak nějak jsem si to zkoušela v jednom programu.. jak by to mohlo vypadat.. akorát mi vždy zbude jeden stůl takové té směsky obou rodin.. :-D tak nevím... chci aby měli prostor a nemačkali se, no a tak to dopadne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame jj, souhlasím... udělám jmenovky.. jen nějak aby to vycházelo :-D ten kdo bude navíc, ten bude hold sedět u hlavního stolu :-D :-D :-D.. chtěla bych totiž hlavní stůl hranatý klasický.. bude tvořit takové to čelo, ať každý prostě vidí a tak no... a okolo ...teoreticky do tvaru U budou ty kulaté stoly... ale ten spodek toho U bude ten hlavní stůl =) tak uvidíme, jestli to půjde to tak udělat v tom sále.. akorát nevím jak dlouhý bude ten ,,hlavní" stůl.. teoreticky by tam měl sedět ženich s nevěstou, rodiče ženicha, rodiče nevěsty a případně tam bývají svědci.. tak uvidím.. to bude teda dlouhatánské ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rennyes No koukám, že to nebudeš mít jednoduchý! :-D Zasedací pořádek jsem ještě neřešila, páč vůbec nevím jak začít a holt to bude to poslední, co budu dělat ;-) Teď po vánocích začnu řešit na veletrhách ty prstýnky... Přece jenom je chci vidět naživo... No a jelikož šaty mají být hotové na konci ledna, tak budu řešit závoj, prádlo, punčochy, šperky a tak ;)
Odpovědět
tak to mate holky asi pravdu, no este uvidim ze ako to vyriesime teraz este len rozmyslame a ked zacneme uz riesit tak to bude uplne jinak jak sme chteli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vy teda jedete :-) My budeme mít taky všechno na jednom místě (půlka rodiny ze Slovenska, část z Moravy, zbytek z Prahy a místo činu Střední Čechy) :-D Takže taky "nedělíme" a zveme všechny už na oběd. Jestli přijedou všichni, tak nás bude cca 40. Co se týče uspořádání stolů, tak u nás to bude tak napůl. Hlavní bude téčko pro asi 28 lidí a ostatní (převážně kamarádi), budou sedět v takových boxech vedle. Nevim, jak to mám popsat, ale prostě dispozice restaurace neumožňuje jiné uspořádání. To je asi jediné mínus, které můžeme vytknout. Ale stejně počítám, že bude hezky a přesuneme se ven na prostornou terasu :-)
Odpovědět
Taktéž se přidávám. 9.září 2011. Prozatím máme zamluvené místo a já si vybírám vše ostatní. ;-) času ještě dost x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca :-D ke mě příjedou tež ze Slovenska, z Prahy a odsud z Ostravy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hvezdicka2010 Ahoj, jaké místečko jste si vybrali? Tež vše na jednom místě?
Odpovědět
Článek se načítá
@rennyes Ahojky, budeme se brát na Vysočině v Okrouhličce , Šejdorfův mlýn. Je to 11 km od naší chaloupky a vesničky,dokud pochází přítel, takže pak se to bude zapíjet v místním kulturním domě, který doufám hasiči do té doby opraví :-D Obřad bude venku, hostina v rodinném kruhu a mezitím, co budeme jíst se ostatní svatebčané přemístí do zmiňovaného kluturáku, kde se bude slavit dál a kde bude připraveno občerstvení. Uvidíme, jak to naplánujem,ale toto je moje vize. Je ještě dost času, než se vdám,musím ještě stihnout odstátnicovat x-)
Odpovědět
@hvezdicka2010 ahoj hvezdicko medzi nami, jinak mas peknou predstavou o sve svatbe :) A uz mas aj neco vybavene ( saticky, fotograf,barva svatby... )
Odpovědět
Profilova fotka
@hvezdicka2010 Jo, taky se chystám v červnu na státnice... Ale je rozhodně lepší plánovat svatbu než státnice ;-)
Odpovědět
@niccky.z Ahojky, mám představu do růžova, mám už pár věciček od kamarádky, jako dárky svatebčanům, nějakou výzdobičku na stůl a na auto, přítel si koupil růžovou kravatu, což mě dokonale překvapil - myslela jsem,že bude protestovat s tou barvičkou, ale asi mě fakt miluje :-D , kytičku mám už vybranou, šatičky také - na ty pojedu asi v lednu. No a po Novém roce chci postupně už všechno obstarávat atd. V sobotu jdeme dokonce na prstýnky se juknout, tak se to pomalu hýbe. Stále mám pocit,že do září času dost x-) @tekame tak to rozhodně, nemluvě o psaní diplomky :-p
Odpovědět
@hvezdicka2010 tak ty si ale sikulka, ja okrem fotografa a vyberu barvy nemam nic :-S Ja to chci mat ladene do ruzovo zelena ale este uvidime ako to vsetko bude zalezi to aj od miesta hostiny. Mas ty saticky v albu??
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Máme celkem dost společného :-D Taky státnice...
Odpovědět
Profilova fotka
@rennyes A lidi, cože jste se rozhodli takhle při škole? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Právě, že po škole... :-) až v září =) jsem z Ostravy, odstátnicuji... doufám :-D vdám se a hurá stěhovat se do Prahy 8-)
Odpovědět
hih ja se taky chystam v cervnu na statnice, ale asi si je odložím-) anebo rozložím, protože v půlce května mám termín porodu-) hostů plánujeme max 50, i tak bych to ráda nějak seškrtala ale vůbec mi to nejde-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak to já už mám naštěstí po státnicích :-) Na beremko jsem ale začala chodit už loni a musim říct, že mě dost rozptylovalo. @niccky.z růžovo-zelenou kombinaci jsem původně taky zamýšlela, moc se mi líbila, ale neprošlo mi to u přítele, protože na rozdíl od přítele hvezdicky2010 ten můj nezvládl růžovou kravatu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Momentálně mám zkouškové období... které mi teď začíná.. a pěkně mě to taky rozptyluje.. :-| někdy to je fajn oddech, ale někdy už bych mohla začít myslet na zkoušky.. 8-) Já plánuji bordó-bílá, chtěla jsem původně bordó-zlatá... ale přítel mi schválil jen tu bordó-bílá :-) Tak aspoň tak, že jsme se shodli... a teď je už vše na mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rennyes jj, úplně ti rozumim. A nejhorší je, že ten čas na beremku strašně rychle utíká :-) My jsme nebyli schopní vybrat barvu, protože se nám líbily všechny. Tak jsem nakonec prohlásila, že to rozhodne kravata - která mi padne do oka, tu koupíme a jí pak přizpůsobíme všechno ostatní. No a jedna už se mi zalíbila, tak ji přítel dostane k Vánocům, takže jsem zvědavá, jestli se bude líbit. Barva je taková zlatožlutá. A jsi si jistá, že už ti do ničeho nebude kecat?
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca No.. nejsem si jistá, ale nevadí mi to :-) jsem ráda, když má zájem i o přípravy :-D on se bude podílet... už zkoušel koláče... půjdeme tam na oběd... zkusíme nějaký dortík =) všechny super věci zůstanou i na něm :-D :-D :-D Ale to zařizování, kapela a tak na mě... a když já nedokážu vybrat, tak mu dám třeba dva kameramany na výběr ze kterých se nedokážu rozhodnout a on vybere kdo se mu více líbí :-D a to potřebuju, asi bych se nepohla z místa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Taky budeme mít svatbu v září v Českém Krumlově. Oba jsme z Prahy ale Krumlov se nám líbí. Už máme zamluvený termín na 14hodin. Pak máme fotografa,kameramana, místo hostiny a hledáme místo pro večerní zábavu. Snad to bude stačit až najaře vybrat. Dlouho jsme taky vybírali barvu svatby, taky jsem nejdřív chtěla ružovou ale přítel mi řekl že rozhodně ne. Tak je zelená :-) Taky ted mi začíná zkouškové a beremko mě hodně odvádí pozornost... Hlavně když se mi nechce učit :-D Koukám na šaty a tak podobně. Kdy pujdete zkoušet šaty? Nebo už jste byli?
Odpovědět
Profilova fotka
Přidávám se k zářijovým nevěstám. Budeme se brát 16.9.2011. Vzhledem k tomu, že chci šaty s rukávem, ideální doba. :-) Vždycky jsem se chtěla vdávat v září. Kvůli počasí, ale taky to prý nosí peníze do manželství. Jsme z Prahy 7, takže se budeme brát v kostele na Strossmayerově náměstí. Už máme zamluveno. Mimochodem, taky budu dělat státnice v červnu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je mco hezký kostel na Strossu. Taky to mame kvuli počasí.
Odpovědět
Profilova fotka
Údajně bývá hezčí počasí než v tom 6tém měsíci... tak nevím? Původně jsem to chtěla v šestém... ale státnice jsou státnice :-D Navíc si to fajně budeme pamatovat .. tchýnička má narozeniny v ten den =)
Odpovědět
Profilova fotka
jé v náš den má narozeniny moje babička, takže si to budeme taky pamatovat :-) Taky jsme přesunuli z května na září, z finančních důvodů a taky kvuli zkouškovemu... ale září je taky dobrý :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?