Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
@akfs já jsem měla hlavně problém s tím, že ve většině eshopů neměly ty šaty čtyřikrát a v různých velikostech, proto jsem objedávala z Otta. A jaké by sis představovala? Já jsem hledala krátké koktejlky. A kolik jich budeš mít?
Odpovědět
@bronousek Chtěla bych stříbrné, popř.šedé šaty těsně nad kolena a vršek je jedno. Nějaké vkusné, budeme mít svatbu v kostele, tak nemůžou mít výstřih až po břicho :-D Budu mít tři velké družičky. Nejlépe bez ozdob :-/ Taky budu muset začít lovit v časopisech :-)
Odpovědět
Tak mi právě přišla organza. No ještě, že jsem si ji koupila jako první věc na dekoraci, protože má teda jiný odstín než na obrázku. Takže k tomu budu dávat stříbrnou a tmavou fialovou a ne světlou, jak jsem si nejdřív myslela. No nevadí, Má dost podobnou barvu, jakou mají šaty družiček a to jsem chtěla, takže se vlastně povedlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Hlásím se z hor...jsme tu na dovči, tak nemám moc času sem eď chodit...ale je tu veselo :-) sice jsem trochu nakřáplá...ale snad to nepropukne v nějakou horečku...náš mrňousek je u našich, takže si užíváme po dlouhé době odpočinkový týden :-) jen toho sněhu kdyby bylo víc...ale dá se to s tou lyžovačkou docela:-) @bronousek No tak jaký ty šatičky jsou???? fotečku prosím..neříkej že si ještě na té poště nebyla...já jsem napnutá jako struna :-) @akfs A co s těma svícnama zkusit IKEA...tam jich mají spoustu...třeba i nějaké stříbrné...no mrkni tam..je to jen nápad http://www.ikea.com/cz/cs/search/?que...
Odpovědět
@gabu13 ještě nebyla. Jdu až po jedné hodině, protože si musím udělat ještě nákup a chci malou nechat u babičky :-)Neboooj fotka bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Jééé no ty máš výdrž...to já bych tam hned letěla...to já bych nevydržela :-) držím palečky ať jsou podle tvých představ...a to má otto nějakej eshop na kterým si to objednala?
Odpovědět
@gabu13 jj mají klasické eshop :-)
Odpovědět
@gabu13 Děkuji za radu, taky mě to už napadlo, že se tam mrknu. Mají tam hodně levné věci, tak to koupíme asi tam. Třeba i ty vysoké skleněné vypadají hezky, tak uvidíme, jak se domluvíme s paní z hotelu. Třeba nám něco taky nabídne :-) Užívej si hory, my jedeme v sobotu a už se těším jak malá holka!
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek a to pro dospělé družičky? To já sháním pro 3 kamarádky které chtěji být družičkama ve stejnokroji :-D
Odpovědět
@bronousek Tak to je super, že se ti ta organza líbí. My je budem nakupovat v kamenném obchodě tady v Brně (nejkrásnější svatba), prtz bysme to určitě netypli. Oni říkali, že jsou schopni nám udělat barvu, kterou chceme :-)
Odpovědět
@kristyn.g jj. pro dospělé holky :-) Dcerka bude ještě na družičku malá :-) @akfs moc závidím, že jsi z Brna. Tam je přece jenom větší výběr a možnosti. Já jsem odkázaná na net vlastně ve všem. Ono bydlíme na ne sice malé dědině, ale i tak je to náročnější. Ale co ti budu povídat, strach jsem při objednávce měla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek A mužeš mi třeba do IP postat odkaz které jste to vybrali? Já tam koukala ale je jich tam tolik :-(
Odpovědět
Článek se načítá
@kristyn.g mám je v albu, co už máme vybrané :-) ty jednoduché fialové, je u toho popisek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé ty jsou pěkný!!! tak to se podívám znova, já tam viděla samí drahý... Mě by se líbily ale v jiné barvě.
Odpovědět
@kristyn.g měly je tam ve třech barvách. Myslím, černá a červená ještě, ale to už si nejsem jistá :-) No jedny tady ty stojí 1800kč. Chtěla jsem levnější, ale holky si byly ochotné je zaplatit, takže jsem doplácela na všechny čtvery jenom 2500kč což není špatné :-)
Odpovědět
@bronousek Ty jsou moc pěkné! No my taky nejsem úplně z Brna, nemám ráda Brno, bydlíme v klidu bez strachu, že nás někdo přepadne, když půjdem vynést koš :-D Ale je pravda, že jsem tam v podstatě denně kvůli práci, škole, nákupům atd. :-)
Odpovědět
@akfs já mám nejblíž Vsetín, jako nějaké obchody tam jsou, ale nic moc. Navíc by mě ta organza vyšla v kamenném obchodě ještě dráž, takže jsem to zavrhla. Oni mají 20kč za metr, což už se mi zdá teda moc. Mě jedna 9m role vyšla na 120Kč,
Odpovědět
@bronousek Tak to je opravdu dost. Ta nejkrásnější svatba má naštěstí stejné ceny jako v e-shopu a hlavně paní je hrozně hodná a ochotná a stačí když ji řeknem, kam všude to chceme a ona to sama vypočítá, prtz ví kolik čeho kam atd. Měli jsme mít chůzku 31.1., ale odložili jsme to. Po horách a po schůzce v hotelu se domluvíme znovu a už něco nakoupíme taky. Oni toho v hotelu taky mají dost k dispozici, tak abysme nekupovali něco zbytečně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@elissa23 Vítej :-) Nevím, jak je to na Karvinsku, ale zřejmě to budou mít všechny salóny podobné. Já jsem při rezervaci platila zálohu 4 000 (půjčovné 7 600) a zbytek doplatím při zkoušce tři týdny před svatbou.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivahrdinova Zkus té nevěstě poslat IP, co je to za šaty
Odpovědět
Děkuji všem za uvítání :-) @makovaapanenka Děkuji za radu, tak jsem jí zkusila napsat, doufám, že nebude nevěsta naštvaná, že ji tak uháním :-D když už jsem jí psala i přímo k těm šatům :-) Ale mě se líbí úplně maximálně a pořád jsem je nikde neobjevila, tak jsem to zkusila a uvidím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivahrdinova No to by mě teda překvapilo, kdyby byla nějaká nevěsta naštvaná, že se jí ptáš, kde sehnala šaty, které dala do veřejného alba :-N No ale lidé jsou různí, že? Tak doufám, že Ti brzy odpoví a že nakonec najdeš podle svých představ. I když já mám šaty přesně tak, jak už tady někdo psal - úplně poslední, které prodavačka přinesla "jen tak" a které bych si na věšáku asi nevybrala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka No jo, to jsou nejlepší úlovky. :-D Kupodivu se mi líbily i šaty z fotky... Ale pak přišlo to: tak ještě jedny, když už jsme v tom zkoušení a... A bylo to. :-D
Odpovědět
@makovaapanenka Doufám, že naštvaná nebude :-) jen, že jí píšu dvakrát, tak mě to tak napadlo... Ale snad bude mít stejný přístup k věci jako ty :-) Jo, tak to nakonec také možná dopadne, že si vyberu ty úplně poslední... to se mi stává i při nákupu normálního oblečení :-) no začnu příští týden na veletrhu v Diplomatu a pak začnu obcházet salony a snad brzy nějaké ty pravé najdu :-)
Odpovědět
Ahojte holky! Tak mám doma šaty pro družičky a jsou naprosto úžasné! Ségra už je měla na sobě a krásně jí sedí, akorát, vypadají krásně. A vypadají opravdu jako na obrázku. Jsem moc spokojená a nadšená. Už se těším až je budou mít holky na sobě :-) Snažila jsem se udělat reálné foto, ale vůbec to nešlo. Hážou totiž odlesky do světle fialové a s bleskem vypadaly jako černé a bez blesku zase jako stříbrné :-D asi neumím fotit. Ale jsou nádherně fialové.
Odpovědět
Profilova fotka
jinak na organzu doporučuji canea.cz nakoupila jsem tam za cca 80kč 9mětrů šířky 36cm. Pak jsem tam koupila peříčka a ruzné drobnosti. Mají i eshop. @bronousek no gratuluju!!!! :-) mam radost i za tebe, skusim to holkám taky navrhnout, ale my bychom brali asi zelenou. Dneska mi přišli věci objednané na ebay minulý týden x-) přišla mi spodnice (rozšířená) na mě a závoj a vak na šaty. Kráásna x-) akorát ten závoj mi přišel uplně šampáňo a ja mam šaty světlejší... ale když se to roztáhloa přiložilo k šatum tak je to znát trošinku, a nedělá ty šaty "špinavý" jako když k nim přiložim závoj bílej. Tak snad to nebude nikomu vadit :-)
Odpovědět
@kristyn.g dívala ses i do toho Otta? Jako stály sice jedny 1800kč, ale jsou opravdu kvalitní, pěkně ušité a hlavně ta látka je super. Z toho jsem měla největší obavu. A velikosti měřené podle jejich tabulek kupodivu opravdu sedí. Navíc holky nemusí mít podpsenku protože vrch je vykorzetovaný a vystužený. Jsem fakt moc ráda, že jsme objednaly tyto :-) Ty už máš spodničku? No závist :-) Já musím konečně do nějakých těch salonů. Jsem v tom pozadu, jak už jsem si stěžovala minule :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já jsem konečně trochu pokročila s přípravama. Tenhle týden si máme vybrat ze tří kostelů, co jsou v okolí místa oslavy, mám tip na kadeřnici i na kosmetičku a sice ještě pořád nemůžu jít zkoušet šaty, ale už mám vymyšleno, kam půjdu. A po včerejšku u našich asi půjdu přispět do přeborníků o znechucení svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek tak šaty už mam tak jen už botičky a dorazí ta kabelka a mužu se jít vdávat :-D tedy ještě musíme vybavyt ženicha aby bylo koho... četla jsem na tom bandi vamos že otvíraj pobočku v praze v pruběhu března. Ty šatky jim pošlu, uvidíme co na to řeknou. Tys jim to z části dotovala?
Odpovědět
@kristyn.g protože si holky vymyslely dražší šaty, tak některé si je dvě sestřenky zaplatily celé, kamarádka dala 1000kč a ségře jsem to platila já. Bylo by to na mě moc drahé. Původně byly vybrané jiné, ale sestřenky o ně fakt stály, tak jsme je objednaly. A jsem moc ráda, jsou úžasné. :-) asi to budu pořád opakovat :-D ale nemůžu si pomoct :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?