Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Mně se právě taky líbí fialová...ale ještě nejsem úplně rozhodnutá...ještě váhám...no ale co už...času je dost...vždyť ještě nejsem ani zasnoubená :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě se taky líbí fialová :-) ale přítel jí nesnáší a taky nechtěl ružovou, takže bude zelená :-) Myslíte že by byla hezká kytice z žlutých růží? Mě se nelíbí červené ani ružové, a bílé by prý s šatama zanikly :-( Tak uvažuji o žlutých...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No ale když už budete do zelena, tak proč nedat zelené růže? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame a to existuje?? :-) nedokážu si to představit. Stačí když budou listy okolo zelený :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ony nejsou úplně zelený... Spíš žlutozelené... Jsou dost netradiční, ale vypadají moc pěkně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych taky dala zelené růže...když už to budete mít dozelena...jsou jakoby trochu bílé...ale konce zelené...vypadá to moooc hezky;)
Odpovědět
Profilova fotka
no radši asi zustaneme u bílých , neccem to s tou zelenou zas přehánět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame :-D to by mi Milan řekl že co to mam za zelí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A co něco takového???
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g :-D Holt to musíš dát do kytice! :-D
Odpovědět
@gabu13 ahoj ja budu mit podzimni takze ne do jedne barvy aespi adeno do tmave oranzove, hnede, tmave cervene, zate, tmave zeena a kremove: ))
Odpovědět
Článek se načítá
@kristyn.g no jasně že dám, asi budu potřebovat schválit můj výběr..:) jinak děkuju za tip, moc hezký obleky...zítra to ivíkovi ukážu a třeba si vybere:) ještě že ti chlapi to maj tak jednoduchý...jemu je v podstatě jedno v čem půjde, jen vestičce se brání :/ @gabu13 přesně takhle uvažuju taky...ivík má teď jeden prastarej sociální oblek co nosí tak různě na svatby a pohřby (a plánoval že v něm půjde i na naší svatbu), je mu asi o dvě čísla větší, páč nedávno docela zhubnul, takže jsem si prosadila že bude nejlepší asi oblek koupit, ten se může hodit vždycky, že jo.,..nejdůležitější teď je zkouška mých šatů, podle toho budeme ladit:) @tekame a kam se půjdete mrknout? on je z takovýho vybírání ivík docela nervní, takže potřebuju jít na jistotu...teda někam kde mají obleků hodně krásných, kvalitních a s příjemnou obsluhou :D Jinak teď taky řeším jakým způsobem ho (vlastně i svou kytku) sladím s barvou svatby...my budeme mít modro-hnědou (nebo spíš světlemodro-čokoládověhnědou:D), samozřejmě jen v detailech - nejvíc tam bude bílé a té modré plus hnědé akcenty...inspirovala jsem se na theknot.com, znáte to? parádní web na inspiraci :) no a teď co se obleku týče, nevím...jestli černej s bílou košilí a modrou kravatou, nebo kdyby byla vestička, tak v jaké barvě...holkyyy, co se mě týče mám představu docela jasnou, ale o chlapovi zatím nevím v jaké rovině přemýšlet :D
Odpovědět
ahoj holky. Tak jsem koukala na ten odkaz na ty obleky a jsem nadšená! Asi tam taky zajedem. No a ceny, jedna radost. I za ty kravaty s vestami. Mooooc děkuju za super tip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame @gabu13 asi ne holky, to je takový divný :-D radši zustanu u něčeho klasičtějšího :-) @bronousek myslíš to bandi jak jsem dávala? Já se taky moc těšim až otevřou tu pobočku v Praze, tak tam naběhneme :-D
Odpovědět
@kristyn.g jj přesně to myslím. Do Ostravy stejně pojedem, tak bysme tam drahého mohli obléct od hlavy až k patě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Taky bychom chtěli toho mého tam obléct od hlavy až k patě - tedy minimálě JÁ bych chtěla :-D ,ale on určitě uvítá když bude muset absolvovat nakupování jen v jednom obchodě :-) Na netu jsem se někde dočetla tip, že je lepší koupit dvě košile, jednu na převlečení. Počítáme že by bylo možný ženicha komplet vystrojit do 7-8tisíc ( oblek, 2xkošile, opasek, boty, 2xponožky, regata s vestou, manžetové knoflíčky)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek tak mi pak dej určitě vědět, my tam pujdeme až otevřou pobočku v Praze, a to ještě nevíme kdy to bude.
Odpovědět
@kristyn.g tak to já jdu ejště níž :-) oblek, boty, vesta s kravatou. Hotové :-D jemu je stejně jedno, co na sobě bude mít :-) a pásek doma máme. Košile taky jenom jedna, na převlečení se doma něco najde :-)
Odpovědět
@kristyn.g jo dám vědět. Akorát kdo ví kdy tam pojedem. Stále mám teplotu, malá je sice v pohodě, ale nastávající taky churaví. Je to k vzteku.
Odpovědět
Profilova fotka
@verusa.s My máme taky v plánu oblek kupovat. Honza ho pak určitě využije. Asi se taky zajdeme podívat do Bandi Vamos, vypadá to fakt zajímavě, díky kristyn.g @hatsepsut No je pravda, že tvoje příbuzné neznám, ale jestli tě mají rádi, tak určitě nechají konečné rozhodnutí na vás ;-) @bronousek Teda závidim Vám cenu hostiny. Fakt super! @drozdicka Hotel Hrazany, kousek od Sedlčan. Ale nevim, jestli už nebudou mít plno. Když jsme tam byli v listopadu, byli jsme už několikátá "svatba". @gabu13 barvu jsme taky dlouho nemohli vybrat. Vlastně asi pořád neni jistá. Ale já jsem koupila hezkou žlutou (nebo spíš zlatou?) kravatu, takže asi podle té kravaty :-) Ale rozhodně to nebudeme s laděním do barvy nějak přehánět...
Odpovědět
@smisca Já doufám!!! Ted je zas mozná nejak nastvu nebot - hoky co si mylsíte o dortu z cupcakes, neboi "cesky" minidortiku ci muffinu, se zdobenim a jednim maym dortem nahore? ja to dnes videla v par casopisech co mi dovezly moje zlaty kamosky z angie a vypada to bezvadne!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Mně se to taky líbí a hlavně je to určitě praktický!
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Taky jsme pro... Podívej se na e-dorty, tam nějaké dortíky i muffiny mají. My jsme se rozhodli pro muffiny. Přece jenom, jsou docela malé, takže porce akorát a není z toho žádná špína... ;-) A nahoru dáme dort na zakrojení.A vyjde to na docela slušné poníze... Ne na nějakých nehorázných 5 tisíc za třípatrák... :-)
Odpovědět
@hatsepsut mě se to taky líbí, i když mám objednaný klasický trojpatrový. Pokud to tak chceš, jdi do toho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut mě se to líbí moooc .-) a myslím že pokud seženu někoho v okolí kdo mi to tak udělá...tak to tak budeme mít..příjde mi to praktický a moooc hezký :-)
Odpovědět
@gabu13 me prave taky prinejhorsim bych si je upkla sam, na muffiny jsem mistr, a zdobeni udea babi cukrarka: ))) myism ze to je dobry napad ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut super nápad...:-D to já jsem na pečení úplně levá...uvařím cokoli a myslím že snad i dobře...ale péct jsem se jaksi nenaučila...vždycky všechno nějak zdrcnu nebo nemám po ruce ty správné ingredience a tak radši nepeču...beztak bych to pak snědla a už tak jsem dost baculatá :-) takže já asi budu hledat kdo mi to upeče...
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Jejej, tak at se brzo uzdravíte, zrovna včera o tom dávali ve zprávách jak se šíří chřipajzna.. :-( Jinak taky gratuluju k tak skvělé hostině :-) @smisca a kde plánujete obřad? Já jsem od Dobříše ale nakonec budem pořádat svatbu v Č. Krumlově, páč jsme si ve středních čechách nemohli vybrat místo a restauračku co by nebylo daleko od sebe, a když jsme něco našli, náš termín měli obsazen :-(
Odpovědět
@hatsepsut Ty minidortíčky i muffiny jsou skvělý nápad, my je budeme mít taky :-) Jinak dneska jsem se pěkně vytočila! Přišli mi boty z USA a jsou naprosto otřesný!! Nemají s obrázkem skoro nic společnýho. Jsou navíc o číslo menší (to se mi nikdy nestalo, všechny boty 41 mi padnou jako ulitý), nejsou růžový, ale červený a smrdí jak chemická laboratoř!! Tak jsem se taky spálila a už odtam nikdy nic neobjednávám!! Nesnáším Ameriku :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?